FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 MÁCHÁČ OPEN AIR « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

machac festival

machovo jezero autokem klucek tiesto carl cox paul van dyk

machac open air
Petra
ne srpen 18, 2013 10:35 am
ahojky,

koupím 4 lístky za rozumnou cenu Smile. kdyžtak se ozvěte na 607853354

díky Petra
Klára
čt srpen 15, 2013 6:51 pm
prodám
Ahoy, prodám 2 obyč lístky na Mácháč, jeden za 650,-..Někdo kdo by měl zájem?Smile Pište, e-mail: dajda11@seznam.cz :)

reakce na clanek: [url=http://festivaly.poslouchej.net/21028-Machac-2013-predstavuje-.html][/url]
.........................
ne srpen 11, 2013 6:24 pm
vyměním použitou injekční stříkačku za půl vstupenky
dj
ne srpen 11, 2013 5:44 pm
vyměním
autoradio s dvd monitorem 17cm za 2vstupenky na oba 2dny MACHÁČ

reakce na clanek: [url=http://festivaly.poslouchej.net/21028-Machac-2013-predstavuje-.html][/url]
Michal
st červenec 31, 2013 6:57 pm
KOUPÍM
Zdravím Smile, koupím lístky, jeden, dva nebo i více, dyžtak mne kontaktujte na 774 856 301 nebo na FB: www.facebook.com/michal.kure. Díky Smile.

reakce na clanek: [url=http://festivaly.poslouchej.net/21296-Line-up-Finlandia-Machac-.html][/url]
Katka
st červenec 31, 2013 2:21 pm
Ahoj koupím lístek na oba dva dny? má někdo? k.randy@centrum.cz

reakce na clanek: [url=http://festivaly.poslouchej.net/21296-Line-up-Finlandia-Machac-.html][/url]
Peca
po červenec 01, 2013 3:09 pm
LÍSTKY ZDARMA
Našel jsem docela zajímavou soutěž o 6lístků na Mácháč 2013. Koukněte na to...třeba budete mít štěstí jako já a taky nějakej ukořistíte ;-)

http://www.plast-jimka.cz/cs/soutez-machac-2013

reakce na clanek: [url=http://festivaly.poslouchej.net/21028-Machac-2013-predstavuje-.html][/url]
sedloš
pá srpen 31, 2012 2:01 pm
Viděl sem hada srát, koně blít, převrácenou maringotku, ale tohle mě vážně překvapilo!
martin
pá srpen 31, 2012 1:40 pm
nikdo nemluvi o Miguellovi ale o tom ze Don Marquez chvástá sám o sobě chválu v reportu, který sám napsal a poté, co se to proflákne, to ještě z reportu vymaže...
Martinez
pá srpen 31, 2012 11:58 am
za tim, ze Miguell hral v patek na MTV stage nejlepe si stojim, tak nevim co je na tom spatneho...ten vecer jsem ho videl poprve v zivote takze mu ani nelezu do zadku ani nepomaham kamaradovi...proste se mi libil jeho styl co hral...
martin
pá srpen 31, 2012 10:12 am
proč byl ten text smazán?
asi proto že Martinez = Don Marquez, lehce nehorázný vychvalovat sebe ve svém, vlastním reportu...

Ještě chybí úryvek o tom jak je Don Marquez profi dj...

\"Ale MTV stage nabídla přeci jen několik překvapení. Kromě profesionálních DJs Miguel a Don Marquez...\"
Jana
čt srpen 30, 2012 12:07 pm
Každý máme nějaký názor, pátek je to diskotéka, ale sobota to napraví a z festivalu odjíždím s výborným pocitem vyřáděnosti, ale i odpočinosti. Podle tvého reportu myslím, že by se ti sobota líbila více jako mě. Každý máme svůj styl hudby a líbí se nám něco jiného ... tak zase za rok Smile
Brumík
čt srpen 30, 2012 8:27 am
Text, který byl v reportu smazán
Jediní dva DJs, kteří soutěží neprošli, byl legendární DJ Miguel z Hradce Králové a DJ Don Marquez, rezidentní DJ pražského klubu SaSaZu. Proč zmiňuji zrovna tyto dva DJe? Protože oni jediní se lišili stylem hudby, který na této stage prezentovali. Hráli svižný, šlapavý, líbivý tech house, plný melodických basových linek. Rovněž bylo vidět, že oba mají již něco odehráno a prezentovali se skvělými mixy a prací s technikou.
Janko
čt srpen 30, 2012 6:58 am
Super, konecne nejakej objektivni report a ne jen podkurovani ostatnim djs atd...
Pro super DJS!!!
st srpen 29, 2012 10:58 pm
Vrat se Slováku do Blavy a neotravuj tady!!Nikdo tady na vás není na cikány zvědav!!Sbohem!!
Martinez
st srpen 29, 2012 7:49 pm
TO sou veci:-)
a jéje
st srpen 29, 2012 7:36 pm
no tak s reportu tak nějak rozumím...stačí si přečíst někde jinde,že se lidi prali(!!!) pod hlavní stageí,pár videí na youtube a naprosto tomu rozumím.naštěstí pro mne tento festival skončil už dáávno. Nezbývá jen opravdu konstatovat to co už někdo tady nebo jinde napsal. Tak trošku jiná diskotéka,pro děcka a povrchní posluchače. Ale pozor,proti gustu...
Z toho plyne jen to,že musí zase člověk do DE,aby si zpravil chuť.Takže v neděli na GreenBlue Festivalu :DDD
PS:výlevy localdj baví...
Dyron
st srpen 29, 2012 7:25 pm
Myslel jsem že už to na naší scéně nemůže být horší...no zmýlil jsem se. Že hlasování přes facebook není objektivní je fakt, že se ke hraní dostanou i lidi bez vkusu a talentu je fakt...nicméně tento report mě rozsekal...aby autor článku psal sám o sobě chválu...bože kde to jsme...jak v politice, tak ve společnosti...
iqis
st srpen 29, 2012 4:25 pm
Haha, MTV talent stage a jeden z talentů DJ Marcos. To je opravdu nový objev a talent.
Dj King Jacqob
st srpen 29, 2012 3:37 pm
Chybné informace v Reportu
Zdravím, nechci někomu brát iluze ale já jsem opravdu \"uši posluchačů letním hitem od Ega žijeme len raz nepohladil ! \" Můj set byl celý složený z progressivu, celý playlist mám uložený a není problém ho doložit, proto prosím o smazání této chybné informace a očištění mého jména.
Díky s pozdravem
Jakub Jansta (Dj King Jacqob)
Brumik
st srpen 29, 2012 3:32 pm
Autor reportu je DJ don marquez a chvasta se, jak hral skvele a jak na nej vsichni parili a ostatni hvystupujici a pomlouva!
Brumík
st srpen 29, 2012 3:30 pm
Prestante mazat moje komentare! Jen at se kazdej dozvi, co je zac autor clanku Very Happy
DjKingJacqob
st srpen 29, 2012 3:21 pm
Chybné info v reportu
Zdravím, nechci Vám brát iluze, ale já jsem opravdu \"uši poslouchačů nepohladil žádným letním hitem od Ega\" ... Pokud by jste si totiž všiml, hrál jsem po celou dobu progressivní house, playlist mám uloženej, není problém vše doložit, takže prosím o očištění mého jména.
Díky s pozdravem
Jakub Jansta ( Dj King Jacqob)
hanz
st srpen 29, 2012 2:54 pm
byla to těžká diskotéková sračka, ktomu přeplněno do mrtě, pořadatelsky nezvládnuty příště aspon více prostoru, nebo zdražte lístky Very Happy machač fuj až na housecat
Brumík
st srpen 29, 2012 2:38 pm
Report k smíchu...
A to proto, ze si autor reportu dela sam sobe reklamu, kdyz pise, jak DJ Don Marquez hral skvele, co uz ma nahrano a jak na nej vsichni parili, pritom hani DJe, co ma hodne fanousku na fan page, ale sam dela to same, jen v belede modrem Very Happy to je fakt zoufalost tady Very Happy nemluve o tom, jaka je z clanku citit frustrace...
Brumla
st srpen 29, 2012 2:31 pm
Autor reportu v nem dela reklamu sam sobe, kdyz pise o Don Marquezovi, jak hrál skvele, svizne a jak vsichni parili. To je hodně k smichu Very Happy nemluve o te frustraci, ktera je z reportu citit Very Happy
Berlín je stejný .
st srpen 29, 2012 11:04 am
Hurá do Berlína,ne do zahraničíSmile)
Sanny
st srpen 29, 2012 11:02 am
Hezky napsanej report, mam z toho stejne pocity. Nedej boze, aby nekdo hral neco, co nikdo nezna ... Ale chapu, poradatele Machace se zamerili na diskotekove publikum a diky tomu Machac prezil svoje slabsi roky a tohle je dan za to.

2Boxi: Bidlo s Travou jsou pro tebe sracky, jo? Smile
nádhera.
st srpen 29, 2012 10:51 am
Pěkně napsáno.Hurá do zahraničí!Smile
Boxi
st srpen 29, 2012 10:21 am
ASHLEY WALLBRIDGE
A co takhle se zmínít o parádním výkonu ASHLEYHo WALLBRIDGE a o naprostých, ale naprostých !!!šílenostech na hlavní stage v sobotu v na konci line-upu. Takovou SRAC...U jsem uz na konec line-upu už dlouho neslyšel.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 53, 54, 55  Další Strana 3 z 55


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz