FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 MÁCHÁČ OPEN AIR « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

machac festival

machovo jezero autokem klucek tiesto carl cox paul van dyk

machac open air
ZK
út duben 01, 2008 2:56 pm
Užžžž???!!!
Tak kdy konečně udělátjí konec tomuhle dohadování.Slibovali jména do konce března....a nic!!!
jiriq
út duben 01, 2008 1:53 pm
Tiesto na Machaci
a proc by tam nemohl byt? vzdycky ho tady poradali lide, kteri stoji za Machacem a myslim, ze se tam i docela hodi. Machac je mejdan a Tiestovo hudba tam sedi. Bude to mazec, akorat mam strach,aby se ty lidi vubec na Klucek vesli..
Anonymní
út duben 01, 2008 9:09 am
Cekame a stale nic!Mel jsi pravdu!
yourLife
po březen 31, 2008 6:07 pm
...
Sorry za treti prispevek, ale PROSIM, at je tam Lucca Very Happy
yourLife
po březen 31, 2008 6:06 pm
...
btw: Tiesto je diskant, co tam s nim, slyseliste co hral v Praze v Arene? JOKE?
yourLife
po březen 31, 2008 6:04 pm
...
omg hlavne, at tam neni josh wink
black fabik
ne březen 30, 2008 8:39 pm
jupik
doufam,ze dorazi michal loutka,a vubec by bylo luxusni kdyby v line upu byl DEADMAU5------------------
Frajer
ne březen 30, 2008 11:29 am
Tak co teda bude je 30 a jeste nezname ani jedno jmeno!Fakt jsem zvedavej co na nas pripravi!
madman
ne březen 30, 2008 9:56 am
uz je temer konec brezna a ja stale netrpelive cekam az se zverejni kompletni line-up....doufam ze dodrzite sva slova!
swedish house mafia enjoy!
Luk
so březen 29, 2008 1:53 pm
Richie Hawtin
Já se obávám, že Richie Hawtina by lidi nerozdejchali, vzhledem k tomu, že všichni hromadně opustili minimalové Winka, naprosto zděšení, tím co se to hraje na main.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
so březen 29, 2008 1:07 pm
no nevim, lonskej Machac me dost zklamal, letos si jetse rozmyslim jestli vubec pojedu... u me to ma kazdej rok jisty SoL Wink
Fost
pá březen 28, 2008 6:58 pm
Ne zeby byl spatnej jeto supr dj ale us jsem ho zazil dvakrat a chtel bych nekoho jineho treba tady us zminovany Richie Hawtin! Arrow
jirtru
st březen 26, 2008 8:53 pm
pánové bi nám mohli přivézt:scan x,luke slater,norman jay
Idea
Anonymní
st březen 26, 2008 8:36 pm
Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
N.e.t.m.a.n
st březen 26, 2008 5:59 pm
to Fost
a pročpak bys ho nechtěl na Mácháči?
Anonymní
út březen 25, 2008 5:39 pm
I kdyby tam hrál Paul Bulva a Kevin s Perrym , tak letos jdu , mám to 12 km za barákem Cool . Loni jsem hodně litoval , že jsem nešel , nj blbá kámoška Twisted Evil
Fost
ne březen 23, 2008 11:52 am
Vzdit to rikam je uplne jedno koho chce !!Byl jsem na nem v Mecce a zahral docela na pohodu ale na Machaci bych ho rozhodne nechtel!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
N.e.t.m.a.n
ne březen 23, 2008 8:16 am
a ohledně headlinera
tak mě by vyhovoval Judge Jules - vím byl tady v únoru ale i tak by to byla pecka zažít ho i pod širým nebem, nebo kdyby se Gabo pokusil dovézt dalšího z členů SHM - Eryc Prydz - to bych snad ani neváhal...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
N.e.t.m.a.n
ne březen 23, 2008 8:10 am
oprava
snad SOL 2005 - ještě si to pamatuju a vzpomínám jak po něm nějakej idiot hodil tu flašku Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tenzo
so březen 22, 2008 10:47 pm
Hawtin
Pri vychodu slunce:)
By decka v CR rozsekal na kasicku:D Viz SOL 96:)
svenna
so březen 22, 2008 11:35 am
no nechápu,jak někdo vůbec může srovnávat hawtina a tiesta.hawtin je umělec a tiesto je průměrný dj....možná lehce podprůměrný
gem
so březen 22, 2008 10:56 am
hele, ale Tiesto nesaha Hawtinovi ani po kotniky. Vyumelkovana hvezdicka. Joshi, ty rozhodne vis jak to bylo z Tiestem na zacatku. Ze neudelal sam ani jeden track, za nej to delali jini, proste TIESTO = MARKETINGOVA POSTAVICKA. Ale uznavam, ze poustec to neni spatnej, ale takovych je. Ne, Tiesto se na vrhocl nedostal diky svemu umu.
flod
pá březen 21, 2008 2:11 pm
Surprised vyser si debile!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
pá březen 21, 2008 11:45 am
tim ze jako jeho fanousek plives spinu a pomlouvas ostatni djs (nerikam ze ja sem beranek ale snazim se drzet), nehlede na tvuj styl psani. tecka.
flod
čt březen 20, 2008 9:36 pm
Muzes mi prosim te rict jakou ostudu dela ??to by me docela zajimalo! Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
čt březen 20, 2008 6:56 pm
@flod
delas hawtinovi akorat ostudu ty joudo! Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josh
čt březen 20, 2008 5:21 pm
Neurážej Tiesta, ač mi hudba Richie Hawtina není blízká.
Tak ho uznávám ve své kategorii, jako třídu.
Kdo umí , ten umí
A Tiesto i Richie Hawtin umějí.
flod
čt březen 20, 2008 4:04 pm
Tiesto nejhorsi dj na svete jeho sety hrozna nuda jeto komercni as moc!Vubec se nebojim tiesto tady nebude a kdyz jo tak me tam neuvidite protoze nepojedu na teplouse s holandska! Surprised Love Richie Hawtin!
ZK.
čt březen 20, 2008 1:25 pm
Tiesto
Tiesto?Dobrej výběr a dobrej nápad.Už jsem taky přemýšlela nad tím, že právě on by mohl být tím hlavním na letošním Mácháči. A těm kterým se nelíbí, ať si prdel políbí, nebo ať seděj doma!!!!
Anonymní
st březen 19, 2008 12:37 pm
lily
Teda tady se nam z toho zacina stavat pekne scifi Smile Ja bych si zase nechal libit na zacatek Garniera, po nem Deep Dish, pecka vecera Daft Punk a nakonec klidne znova Joshe Winka Cool
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 52, 53, 54, 55  Další Strana 53 z 55


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz