FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 VOTVÍRÁK 2009 « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

votvírák

festival rock pop folk promo produkce

votvirak
káča
ne červen 14, 2009 9:38 pm
fuj:D no tak to me ani nenapadlo si kecnout, to je fakt... no vidis, o odtahu jsem taky nevedela.. ono asi lepsi nevedet koukam, aspon jsem se nemusela stresovat, ze auto bude fučVery Happy vím, ze loni taky vyhrozovali pokutami atd, ale nakonec z toho nic nebylo, tak jsem letos už neváhala, skoda jen ze tam nebylo misto pro vjezd mezi těmi, co to blokovali podel parkoviste, ze se to muselo objizdet, ale i tak.. pecka pecka.. uz se tesim, až zaslechnu jaká byla návštěvnost...
hanik
ne červen 14, 2009 6:18 pm
to káča
tak 50,- sem 50,- tam to mi bylo fuk : )
jen jsem chtela mit proste auto co nejvice na ocich a taky netahat ty tezsi veci tak daleko.. ale kdyz jsem prijela tak, jak rikam ridili to tam a bylo mi receno ze kdyz to nedam tam kam chteji oni tak me odtahnou potom, tak co mi zbyvalo, ze jo.. co se da delati Smile
a k tem toi toikam byla jsem na nich za celou dobu festaku jen 2x ze zacatku, pak uz se to nedalo.. a kdyz rikas jen dve holky pred tebou a pak jsi sla na radu - asi si mela stesti Smile ja kdyz jsem sla pokazdy kolem tak vzdy 10 ci vic lidi.. coz si nepamatuju, ze bych treba loni cekala takovy fronty.. a treba uz v sobotu dopoledne prijit na 4ruzne toi toi a bat se si sednout aby sis neumazala pozadi? na to opravdu zaludek nemam! zlata priroda Very Happy
káča
ne červen 14, 2009 4:24 pm
no pokud byl nekdo aspon trochu drzejší, tak se na naky stanovy mesteco vykaslal a zajel si autem pekne po louce tam, kde bylo super místečko a hned vedle si postavil stan.. Jako jáRazz o nejakym poplatku 50,- jsem nemela páru, takže záměr, že ušetřim to rozhodně nebyl.. Jinak TOI TOIKy.. fronty jsou vzdy a vsude a tady mi neprisly hrozny..prisla jsem, pockala az vyjdu max. dve slecny a sla na řadu.. Takže.. :/ No každopadně ja žádny vyhrady nemam.. Mě se líbilo už druhý rok a příště se těším zas:P
REDY
ne červen 14, 2009 4:01 pm
povedený festival
Idea Ahojky, byl jsem tam od pátka - doprava z Prahy super, cesta pěšky - bylo pivečko, tak se šlo dobře Smile Organizátoři: no nulová na tak velký počet lidí Sad ale nebyly moc potřeba. Stanové městečko: v pátek se platilo 50,-Kč a od soboty už né - mě to je celkem jedno, festák byl zdarma, ale snad si to kluci umějí ohlídat nééé. Mad .??!! Hudba: myslím si, že každý si tam přišel na své Smile) ale Lunetic by to už měli ukončit - ale jinak super - to podium-kdyby se to více využívlo efekt by byl super... dřepa Skyline, Medvěd009 Very Happy - prostě bylo to super, ale celkově hrůza - kdyby jsme se mačkali u podia asi by to bylo lepší Smile) no a UDG Crying or Very sad konečná - no coment..!! Co se týká sociálního zázemí: jsem rád, že nejsem dívka - jako kluk mi to je jedno - doma sprcha suprová Smile) celkopvé hodnocení: jo povedený festival se vším všudy Smile) Idea
Anonymní
ne červen 14, 2009 2:48 pm
super jen jsme vsici pekne spaleni od slunickas Neutral
a je velka skoda co udelali UDG moc jsme se na ne tesili Very Happy
Naty
ne červen 14, 2009 2:19 pm
..."Stejne to nikdo z ucinkujicich nevyuzil, jen jedina star Lucka Bila se snad dvakrat prosla? hm Very Happy opravdu vyuzity napad, skutecne! ".. nechci nikoho obhajovat, ale nebýt onoho "Téčka", tak jsme asi přišli o vele strip show aka matěj Ruppert Very Happy
Haník
ne červen 14, 2009 1:25 pm
Votvirak 2009
docela dost veci nechapu Smile
prvni celkem zklamani bylo to, ze kdyz jsme v patek kolem 12h prijeli, tak dopravu a parking na letisti ridili sefujici lidi v oranzovych vestach.. takze moznost zaparkovani, tak abych mohla mit stan u auta padla(první mínus)
druhe minus to, ze se u vchodu do stanoveho mestecka tvorila neskutecna fronta! to organizatori opravdu nevychytali a hlavne nechapu, proc se platil? za vetsi komfort? Very Happy HA HA! dobry vtip Smile a vetsi komfort diky cemu? diky tem LEDOVYM sprcham??(loni mestecko nebylo a sprchy krasne teply), stany stejne nikdo nehlidal a ani u vstupu(ktery pak nebyl jediny) nikdo nehlidkoval, tak proc to tam k sakru bylo, kdyz se pak stejne nekolik stovek lidi utaborilo mimo? to se pak princip celeho stanoveho mestecka vytratil snad, ne? no nechapu, co si od toho organizatori slibovali.. bordel tam zustal tak jako tak Very Happy
treti minus! Toi-Toiek bylo MALO! videli jste vubec ty fronty?? a vubec jste se nestarali v jakym byly stavu behem celeho festivalu! HNUS! :/
A dale me organizatori nastvali (ba primo nasr*li) tim, ze stopili vystoupeni UDG at uz kvuli cemukoli co kluci vymysleli...
kazdopadne kluci z UDG meli pravdu v tom, ze to podium na hlavni stage ve tvaru T bylo dost na houby.. akorad zbytecne zabiralo misto, kde mohli stat lidi (jak pak demonstrovali, tim ze je tam pozvali). Stejne to nikdo z ucinkujicich nevyuzil, jen jedina star Lucka Bila se snad dvakrat prosla? hm Very Happy opravdu vyuzity napad, skutecne! to se vam pani ci pani organizatori/ky povedlo, zatleskejte si Smile
ale jinak pivo Vam chvalim, Budvar se povedl! chvalim i sirokou nabidku obcerstvovadel
Chvalim i to, ze u vstupu do arealu nestali bodyguardi jako loni a neprohledavali vsem obsahy Smile to se cele nasi parte a nejen nam vyplatilo, vam ovsem asi ne, coz me mrzi, to jste taky nevychytali(minus pro vas) Smile
jinac diky pratelum, diky par dobrym kapelam(skoda UDG) se mi vikend straveny na Votviraku zamlouval Smile
paveell
so červen 13, 2009 8:39 am
laadys
To byla,no...To jsem dorazil az hodinu po otevreni prodeje,ale mel jsem stesti a za pul hodky jsem sel s listkama na vlak:-)....
laadys
pá červen 12, 2009 11:11 pm
čus to byla děsná tlačenice o ty lístky......síla
Sandy
pá červen 12, 2009 12:59 pm
Zase slunečno-budou přeháňky,no.Za chvíli razíme smile31
cimrmara
pá červen 12, 2009 12:24 pm
Nevadi,stejne si to uzijem a zitra by to melo bejt v pohode.
Very Happy
Sandy
pá červen 12, 2009 12:10 pm
Změna už leje!!! smile38 [b]
Anonymní
pá červen 12, 2009 11:25 am
Sandy
U nás v Milovicích zatím slunečno,ale větrno,celke teplo Wink no asi budou nějaké přeháňky odpol smile54 ,ale už se těšíme smile32 Mooooooc!!!!
cimrmara
pá červen 12, 2009 11:16 am
Tak jak se nam vytvari dnesni pocasi na votviraku?
Smile
MANDRAGE
čt červen 11, 2009 3:19 pm
Můžu se zeptat proč se zrušila kapela Mandrage???
Hcam
čt červen 11, 2009 2:42 pm
Úschovna
Zdarec.. je tam možno si někde uschovat věci?? My přijedeme v sobotu odpoledne a bereme sebou rovnou věci do školy, protože v pondělí máme zkoušku a nevyplatí se nám jet v neděli domů.. tak abych tam nemusel pobíhat s krosnou Smile Very Happy
Faust
čt červen 11, 2009 1:54 pm
Počasí
Nevim jak ve Vožici ale u nás na Vysočině prší o sto šest....tak budem doufat že zítra se to nějak vybere Smile a zima taky neni moc dobrá
Májí
čt červen 11, 2009 12:39 pm
čtvrtek na votvíráku??????
Prosim o svižnou odpověď Cool jak to bude dneska tedy ve čtvrtek 11. června vypadat s večírkem pro nedočkavé?? Evil or Very Mad Idea páááč odpoledne vyrážíme, tak abychom věděli zda se bude něco dít ole Kladno zdraví Votvírák Very Happy
xxx
čt červen 11, 2009 6:46 am
dneska vyrážíme na votvírák.. a já dosud nevim jestli 50 kč/ osoba je na celou dobu nebo na den.. tenhle rok jste to fakt s informacema nevychytali.. myslim, že nejsem jedinej kdo proti tomu má výhrady.
hanik
čt červen 11, 2009 12:06 am
souhlasim s moznosti STAN U AUTA
je to mnohem mnohem a jeste vice mnohem pohodlnejsi .. loni to bylo super teda pro ty co chytli misto u kraje u travy : )
Martin330
st červen 10, 2009 9:27 pm
Stan u auta
Díky za odpověd ohledně sprch. To je dobře že tam budou Smile
Můžu mít stan u auta, nebo musím povinně do stanového městečka? Nechci tahat ledničku, židle, stan atd. bůh ví jak daleko nebo s každou blbinou běhat do auta Surprised

Chválim Budvar místo Gambáče, super Idea Very Happy
loph
st červen 10, 2009 4:38 pm
No Smack no party nimandi!
gogo
st červen 10, 2009 2:24 pm
večírek pro nedočkavý
tak eště zjistit, esi tam zejtra bude nějakej ten večírek bo něco... Cool
votvirak
st červen 10, 2009 1:10 pm
ahoj takze sprchy byly loni a budou i letos !!!
stanove mesto , loni mili stanari nam tam nechali pekny bordel a tak uz nam letos dosla trpelivost ! !!!
hanik
st červen 10, 2009 11:45 am
ještě ke sprchám!
loni sprchy byly! Smile sama jsem je využila.. (myslim, že se platilo 20,-)
byli hned vedle vjezdu na letištní plochu, kde se platilo parkovné
hanik
st červen 10, 2009 11:43 am
pro marylin
marilyn
st červen 10, 2009 9:45 am
to hanik
dobře, plán areálu už vidim (možná by nebylo na škodu změnit teda aspoň 2008 na 2009), ale ten seznam akcí nějak ne...
Matt
út červen 09, 2009 11:22 pm
coo?
Jako konečně sem viděl harmonogram .. a jako nikde nevidim X left to die!!! k vůli nim se chtěl jet! minulej rok byli výborný! !!! Mohly by je tam jeste nekam šoupnout !!! Smile)
hanik
út červen 09, 2009 10:23 pm
pro marilyn
na webu je jak mapa arealu tak i seznam akci se zlevnenym vstupem uz par dni Wink
marilyn
út červen 09, 2009 9:40 pm
web a informace
ahoj, nechci nijak moc kritizovat, protože na votvírák pojedu tak jako tak, ale přecejenom...trochu mě štve úroveň webu votvíráku, neni tam skoro nic, jako promiňte, ale rozhovory se skupinama jsou sice hezký, ale když se nedozvim jak bude vypadat areál, nebo jestli budou nějaký doprovodný akce, jako loni, tak je to skoro na nic. ocenila bych (3 dny před začátkem!!), kdyby se tam něco takovýho objevilo, myslim, že loni to tam bylo...a mimochodem, seznam těch zlevněnejch vstupenek by taky nebyl na škodu Wink ale jinak - smekam před pořadatelema, je to bezva akce a strašně se těšim!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, 26, 27  Další Strana 5 z 27


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz