FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 VOTVÍRÁK 2009 « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

votvírák

festival rock pop folk promo produkce

votvirak
Sandy
ne září 13, 2009 4:12 pm
for Iveta
Taky že nejdeme smile47 ,to nemá s festivalovým Zavírákem Very Happy nic společnýho!!!Snad jen to,že je vstup zdarma. smile34
Iveta
ne září 13, 2009 2:02 pm
tak asi každej je nasranej že to není v Milovicích, ale pokud s tím má někdo problém, tak tam nechoďte ne? jak prostéééé
Aspoň je nějaká změna Smile
brigádník
st září 09, 2009 10:09 am
co takhle zapaltit za práci
Opakuje se historie roku 2008. Zase jste lidem nezaplatili. Chudáci jsme si mysleli, že jdeme dělat na brigádu za peníze .Ne na charitativní akci!!!!NENECHTE SE OSTATNÍ NAPÁLIT. Twisted Evil
paja
st září 09, 2009 9:33 am
artur
možna přijdu Idea . stejnak jsem nasranej,že to neni venku! Twisted Evil
thomas
út září 08, 2009 10:14 pm
Zavírák
Tak to je snad vtip ,néééééé.Vo co jim jde.Dělaj fesťáky pro ostatní nebo pro sebe.Milovice byly ideální,skvělé místo,velká plocha.Velké zklamání Crying or Very sad
Dejv
út září 08, 2009 10:09 pm
:/
Votvirak - |Artur
út srpen 18, 2009 7:02 pm
ZAVIRAK
proste tak
Smile

mam to tam rad Smile << za todle te zaclo spousta lidi nesnaset. Razz zvykej si na to.
Dejv
út září 08, 2009 10:02 pm
padly na hlavu
Tak predevsim si myslim, ye posledni festak v sezone bz mel bejt VENKU na ne v nakym klubu. to ze nejakej kkt to tam ma rad, me vubec nezajima a myslim si ze nejsem jedinej kdo si to mysli. jeden krypl rekne. budeto v Abaronu v praze, jo odsouhlasilo se to, ALE mam za to ze tam vetsina lidi nepojede. Muzete si v Abatonu hrat sami do vzduchu. Vzkaz pro Artura doufam ze takle poku*vis i votvirak Twisted Evil
jaňoulinka
ne září 06, 2009 2:55 pm
Taky jsem se tešila na Zavírák do Milovic a nalákala spousta známejch, ale do Prahy a v říjnu teda nejedu. Máte pravdu fesťák má bejt venku misto v klubu a ne na sklonku podzimu. Třeba se poučí a příští rok to bude zase v Milovicích. Doufejme.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
so září 05, 2009 11:58 am
Máte pravdu...Sandy,Bayka,Bořek
V abatonu jsem byl jednou a už nikdy víc..
Sandy
so září 05, 2009 10:29 am
Zavírák
Jak na to tak koukám,tak tam (v Abatonu) bude Artur asi sám Very Happy V říjnu už maj totiž i jiný kluby dobrý akce,hlavně ty co se do klubu hodí Cool a né festiva,který má být venku Question Hmm,mě napadá-co takhle Votvírák v milovickým kulturáku-to by byl taky bezva zážitek Laughing
Bayka
čt září 03, 2009 12:16 pm
Tak to je trapny. Dost sme se tesili ale na festak do klubu fakt nejedem....
Bořek
st září 02, 2009 8:30 pm
Zavírák
Joa Arture???? Když si takhle domrvil Zavírák... To takhle zkur..š i Votvírák??? Že bude v pitomim Abatonu???? smile40
Bořek
st září 02, 2009 8:10 pm
Zavírák
V Abatonu, toste se posrali po švestkách ne???? Question Tak to děte třeba domů.... Crying or Very sad To už není Zavírák... všichničekali Milovice, skvělej festival jako to bylo loni... Naše milovaný robby bubble, Houba, večerníček... a tovšechno hlavně v Milovicích!!!! Abaton je fain, ale na koncerty a ne na festivali...a už vůbec ne na ten co zavírá všechny fesťáčky... Tohle je trapný, ubohý, a s jistotou říkám naše banda nejede.... Tolik sme se těšili a tolik si nás Arture zklamal!!!! Mad
Sandy
st září 02, 2009 3:29 pm
Abaton???
Zavírák v říjnu a v klubu??? Crying or Very sad Tak to už neni Zavírák a my se tááák těšili smile32 ,no nic budem v jiným klubíku smile47 Idea
Merfy
pá srpen 28, 2009 2:36 pm
zavírák
Sad Crying or Very sad neeee,zavírák v klubu???tak to už se nedá snad ani nazývat festivalovym zavítrákem Sad ale klubovim otvírákem
Michal
čt srpen 27, 2009 5:08 pm
Zavirak
Toje spatny zeto bude v klubu v Praze a jeste na konci rijna, kdyz toje Zavirak festaku tak byto mnelo bejt venku, standartne v peknych Milovicich, jsem se tesil s celou bandou ze tam zas vyrazime v zari a ono prt, skoda no, zrejmne ma proto sve duvody, ze to bude takova zmena.
soninka
út srpen 25, 2009 2:56 pm
néééééé Crying or Very sad Crying or Very sad
proč v ABATONU sakrááá??? já se tak těšila, že to ještě bude za hezkého počasí, venku, v našich milovaných Milovicích Sad achjo... Mad
Má to nějáký důvod, nebo jen skutečně proto, že to tam máš rád?
A jako v Milovicích to rád nemáš?? V klubech můžem bejt zalezlí celou zimu:-((
Kdy zveřejníte, co tam bude za kapelky??
mějte se Very Happy
Votvirak - |Artur
út srpen 18, 2009 6:02 pm
ZAVIRAK
proste tak

Smile

mam to tam rad Smile
hanik
čt srpen 13, 2009 8:48 pm
zavírák
až na konci října a v Abatonu? Smile čím to?
Votvirak - |Artur
pá srpen 07, 2009 3:39 pm
ZAVIRAK
ZAVIRAK - 24.10 . ABATON
VSTUP ZDARMA !!!!
Anonymní
ne srpen 02, 2009 9:20 pm
Very Happy
Anonymní
ne srpen 02, 2009 8:29 am
to si pis ze bude Smile)))))))))
tmoravek@radiobeat.cz
so červenec 18, 2009 5:02 pm
TOI TOI
To : ARTUR

Čuuuus Kamaráde...Votvírák byl super i se všema plusama a mínusama.
Já ho hodnotím za jedna..
I tu ROCKOTÉKU Very Happy
Ale chci Ti říct, že nápad s pronájmem TOIKY je supr.. Fakt. Nemyslím to ironicky.
Myslím, že by to hromada lidí přivítala..Dalo by se dohromady pár lidí..cvakli by si svou Toiku a byl by klid..

Ale jestli to jde technicky..jestli jdou z venku zamykat atd atd...
No nic..
Ahooj na ZAVÍRÁKU ( PS: Rockotéka doufám nebude Mad )
Milovíčák
út červen 23, 2009 4:35 pm
komentář
Dobrý den, chtěla by jsem říci,že letošní "Votvírák" byl horší než ten předešlý! Crying or Very sad Areál nebyl moc dobře vymyšlený. Koho napadlo, udělat vchod v polovině letiště? A proč? Muselo se jít 150km ke vchodu a pak zas 150km zpět k pódiím(a ještě k tomu se muselo jít přez rozjěžděný plac od natáčení - bahno). Plno lidí tím bylo zklámano... Možná by bylo také fajn, přidat více odpadkových košů. A také je škoda, že trval krátce a né jako ten předešlý!! Jinak byl celkem fajn.. Smile
Kucinka
po červen 22, 2009 4:14 pm
DVD M009
musim se Artura zastat nebyla jsem VIP a DVD Medvědů mám doma! Já ho koupila v pátek, vedle hlavní stage, druhý den bylo několikrát avizování že DVD je k prodeji venku u bungee jumpingu
Votvirak - |Artur
ne červen 21, 2009 10:42 am
:-)
VIP dostavali ke vstupu promo cd , Medved 009

a to co se propagovalo je DVD Medved 009 LIVE - Votvirak 2008

jsou to dve ruzne veci !!!


navic promo cd bylo v 30 000 nakladu a rozdano lidem formou Reportu a dalsich promo aktivit .
Netman
so červen 20, 2009 10:41 pm
2 -roman-
jestli je dávali na VIP stánku, tak potom nechápu smysl toho že to tak vehementně propagovali, když pro běžného návštěvníka nebylo to DVD k dostání a není ani na oficiálních stránkách http://www.medved009.cz (ke dni 20.6.2009, cca 23:40 hod SELČ) což se mi zdá divné, ikdyž je to škoda... no nevadí, nikdo z věrných fanoušků ho aspoň mít nebude doma a užijou si ho jen ty VIP, kterým tato hudba nic neříká...

to je fakt dneska vše... tak dobrou...
-roman-
so červen 20, 2009 10:45 am
2 Netman:
no ty Medvědy rozdávali na VIP stánku (z druhé strany festivalu oproti klasickému vstupu). Ale nevím jestli ho dali každému anebo jen těm, co měli VIP lupeny (výhry, apod.)
cimrmara
so červen 20, 2009 10:12 am
Odvazna myslenka s tim vrtulnikem.No,skoda,ze to nevyslo
Smile Smile
Denisa
pá červen 19, 2009 9:44 pm
moderátor
Kdo byl ten hezky a vtipný moderátor v sobotu? na MB. Díky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Další Strana 2 z 27


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz