FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 VOTVÍRÁK 2009 « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

votvírák

festival rock pop folk promo produkce

votvirak
Netman
pá červen 19, 2009 6:52 pm
souhlas
mno musím se přidat k názoru že central stage opravdu vypadala jen jako hromada k sobě smontovanejch lešenářskejch trubek, pro příště by to chtělo něco s tím udělat Wink alespoň černé šály na zakrytí bo tak něco...

pak ještě trošku hlídat pořádek, btw - oni se vykupovaly kelímky?

výběhová rampa byla na ho.no, ale to se tady omílá pořád dokola...

stanové městečko vpoho, nic se mi neztratilo ale nechápal jsem proč se v pátek platilo a v sobotu už ne a byl to tam klasickej průchoďák, ale budiž... mimoto lidé tam rozdělávali i plot a chodili tam načerno...

jinak koncerty super, nejvíc asi Rybičky 48, Tleskač, Sto zvířat, Medvěd 009, Monkey Bussines a Wohnout, překvapila Lucka Bílá, nejvíc jste mě naštvali s UDG, jo a objevem pro mě jsou Těžko soudit motýla, ty neměli chybu a CD jsem musel mít...

a ještě dotaz na závěr - jak to bylo s DVD Medvědů??? dalo se tam vůbec někde sehnat? páč co jsme se ptali tak nikdo o ničem nevěděl nikde...
SHP
pá červen 19, 2009 6:17 pm
2 Arthur
Já nejsem designerm, ani vizualista stage, ale navštívil jsem
okolo 30 mega parties a tohle je děs. Vypadá to jen jako lešení.
Nemyslíš si, že by si to zasloužilo něco lepšího?
Votvirak - |Artur
pá červen 19, 2009 3:28 pm
odpoved :

Mas uplnou pravdu !!! souhlas .
mozna ted uz muzeme ric proc vlastne to molo vzniklo .
bylo pripravene pro Mateje Ruperta z M.B. pro ktereho jsme pripravovali prilet vrtulnikem bohuzel z bezpecnostnich duvodu nam tato atrakce nebila povolena . to vse jsme se dozvedeli v podstate kdyz festival zacal .
skoda .

ale jinak souhlas .
hanik
pá červen 19, 2009 2:03 pm
pro Artura
A stejně tam to podium u hlavní stage bylo na VELKÝ HNĚDÝ!!
Megy
pá červen 19, 2009 11:18 am
to emu: V tom mas asi recht...je to ponauceni do budoucna. Priste si lepim penezenku izolepou na bricho Smile
emu
čt červen 18, 2009 8:16 pm
MEGY: Jasně že chápu, že tě to dost se** přijít o 4,5 litru, jenže myslím že tohle je bohužel neřešitelný. Ploty můžopu být jaký chtěj, když zloději budou uvnitř. Hlídat - jak? Když hlídač uvidí, že někdo leze do stanu, nepoznáš, jestli leze do svýho, nebo do jinýho. Prostě takové velké množství lidí znamená, že si to musíš ohlídat sám... já třeba spím s peněženkou v kapse. nebo na druhým konci stanu od vchodu. na fest vezu jen tolik peněz, kolik chci utratit... atd.
v tomhle prostě organizátory vinit nejde Sad
MEGY
čt červen 18, 2009 5:15 pm
TO emu : Clapce, ja to nesvadim na diry v plotu. A rozhodne nejsem tak naivni, abych rekl ze mezi tolika lidma nejsou zlodeji. Jde mi jen o to, ze kdyz uz oplocuju stanovy mestecko, tak asi bych to mel delat tak, aby tam ty diry nebyli. Osobne bych tam uvital par lidi, kteri by to tam hlidaly kdyz uz je vevnitr tolik lidi. Co jsem koukal, tak treba dostat se dovnitr bez ruzovyho pasecku nebylo vubec slozity a jinak. Rekneme si uprimne.... kdybys taky prisel o 4 a pul litru, tak mluvis jinak nez ted. Nad tim se zamysli a pak az nekoho sud.....
Emanuel
čt červen 18, 2009 4:14 pm
fotky z Votvíráku
Čus votvíráci, mám tu 24 fotek z Votvíráku, tak mrkněte:) http://www.vejnar.com/votvirak-2009/
IIIIII
čt červen 18, 2009 11:42 am
hdr fotky
takže výsledkem fotky může být to, že ve zmenšenině vypadá jak je pod podiem narváno, a v "normální" velikosti je teprve vidět, že tam bylo jen třeba 1-2 tisíce lidí ? viz.fotoreport
Very Happy Very Happy
Sandy
čt červen 18, 2009 11:06 am
UDG
Já bych chtěla vidět ty frajery co by dělali,kdyby se to propadlo Surprised To po'dium má taky asi nějakou nosnost,to by byl mazec,by přijeli benga a bylo by po párty a možná na pěkně dlouho Crying or Very sad Takže já jsem pro at´to maj drahý-Arture ty to zvládneš,těch pár panáčků navíc tě nemůže skolit Idea
gogo
čt červen 18, 2009 10:18 am
Léto s Medvědem
Jsou známá města i kapely, které si Medvěd pozval jako hosty??? Doufám, že to bude někde poblíž Kolína Cool
Votvirak - |Artur
čt červen 18, 2009 9:56 am
UDG
UDG to budou mít hodně drahé Smile to bude tolik panáku na usmířenou ,to mi zase bude pěkně blbe Smile


Právě se chystá velký projekt který má už název ,, Léto s Medvědem ,, pojedeme do 3 měst kde odehrajeme koncerty na náměstí . 5 kapel v četně kapely Medvěd 009 která vyrazí na letní mini tur k novému DVD ke kterému si pozvala i své kamarády . vstup zdarma !!!

Zavírák rozhodne bude !!!
gusman
st červen 17, 2009 10:30 pm
Da se to udelat tak jak pise Gennaro_ ale to jsou takzvane pseudoHDR fotky. Tyhle jsou opravdu jiz focene s rozdilnou expozici Smile
Gennaro_
st červen 17, 2009 8:03 pm
paradni fotky
to: keep Kdyz fotis do raw, tak pri vyvolani jednu podexponujes a druhou preexponujes a pak to spojis dohromady hodne zjednodusene.

Na lidi hdr nic moc, ale na davy paradni...
emu
st červen 17, 2009 7:55 pm
Very Happy proboha některý lidi maj skvělý úvahy - prej přišli o prachy, protože ploty kolem areálu byly děravý Very Happy
určitě se v areálu, kde byly desetitisíce lidí, nenašel žádný zloděj, určitě to musel být někdo z venku Very Happy
kdyby byly ploty OK, tak se žádný zloděj dovnitř nedostane, protože žádný zloděj by si určitě nekoupil vstup za 50 Kč Very Happy

Myslim ale, že by to organizátoři mohli UDGéčkům odpustit a pozvat je příště znova, ne?

Je to dobrá kapela a že udělali klukovinu, no příště už se to snad opakovat nebude Smile

Bude letos zavírák?
keep
st červen 17, 2009 6:11 pm
vysvětlí mi někdo, co jsou to ty hdr fotky? Je vidět, že jsou uravovaný...
Sandy
st červen 17, 2009 5:34 pm
KUP SI TOIKU
Já bych si jí pronajala(tu TOIKU),páč co s ní pak?Si jí koupim a pak postavim před barák??? Question Takže já jsem pro pronájem Wink To by bylo krásný mít svou TOI-ku na fesťáku-ůůůůůůůůů smile56
petr
st červen 17, 2009 4:50 pm
2Megy: aháááááá, no tak to je jiná čéče ..to je na povazenou .. to je fakt .. to byli urcote ti smradlavy supaci bezdáčský co tam porad zevlovali na zacatku a žebrali peníze. No každopádně to tě lituju, to bych asi puknul vzteky ... tsííívoe
MEGY
st červen 17, 2009 4:44 pm
TOPETR: No jo, ale ja byl vykradenej v noci, kdyz jsem v tom stanu spal... to je ta prdel...
petr
st červen 17, 2009 4:38 pm
veci ve stanu
2megy: cece a divis se???ani v tom nejdivocejsim snu bych si nenechal ve stanu a kort ve stanovym mestecku tolik penez Wink vzdycky ty nejdrazsi veci radsi po kapsach nez nechat na tak masovym fesstu ve stanu. chjooo.my to meli vse v aute,u stanu a ve stanu sem nenechal ani deku.
MEGY
st červen 17, 2009 4:19 pm
Me se votvirak naprosto znechutil v noci z patku na sobotu. Prisel jsem ve stanu o 4500 korun a v sobotu rano jel domu. Stanove mestecko melo ploty uplne na h....o, protoze po cely jejich delce byli diry a vejit tak mohl kdo chtel. Takze me se festival hodne moc zprotivil .......
Votvirak - |Artur
st červen 17, 2009 3:32 pm
SHP
ukaž že jsi frajer a navrhni lepší , pokud bude fakt dobrá rádi ji od tebe koupime , teda pokud nejsi jen namachrovanej kašpárek kterej nic neumí .
Votvirak - |Artur
st červen 17, 2009 3:29 pm
acid
a je další hejhulák co vytrhává věci z kontextu Smile
SHP
st červen 17, 2009 2:26 pm
HNUS
Co to je za vizualizaci? Ale ono se není na socka
párty čmu co divit...
Age
st červen 17, 2009 2:07 pm
Co to je za hnusnou stage?Zato by se měla firma zajištující techniku stydět!!!
Vypadá to jak lešení
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
st červen 17, 2009 12:39 pm
Votvirak - |Artur napsal:
proste kup si s kámošema vlastní TOIku na fesťák

a co takhle misto toho radsi zavolat hygienu, ze nesplnujete podminky pro poradani akce, at vam to prijedou z fleku zavrit? Very Happy Razz Surprised
Votvirak - |Artur
st červen 17, 2009 10:45 am
Votvirak
ahoj lidi ,
díky za vaše reakce .

ještě teď se bavím když si vzpomenu nad rockotekou Smile to byla prdel - ještě ze jsem toho DJ :-)jsem nemusel platit Smile
ale sranda byla díky všem moderátorům , Tomáši Morávkovi , Petrovi Kumpfovi , Jirkovi Formanovi Smile


mam super nápad Smile pojďme příští rok prodávat vlastni TOIky . ted to ale myslím vážne .
proste kup si s kámošema vlastní TOIku na fesťák .

UDG pokud stojíte v davu a někdo vám odpojí vaší oblíbenou kapelu věřím že vás to nasere ale na druhou stranu pochopte že když někdo zařve v areálu tak já si za tu srandu od Jugiho - UDG můžu jít taky sednout !!!
nasranej jsem ještě teď !!!
bylo to davové šílenství , koncertu UDG přihlíželo vice jak 25 000 lidi škoda .


prostě co dodat závěrem , těm kterým se na mé maléSmile garden party líbilo jsou o5 srdečně zváni
no a těm co se na moji party nelíbilo poprosím o jednu věc .

Neříkejte nikomu jak moc se vám to nelíbilo ať se zase pro změnu napálí ti druzí .

díky moc .
Petra B.
st červen 17, 2009 8:25 am
DÍKES
Fest byl bomba...pokud chcete postel a hajzly se sprchou..musíte jinam.S tímhle se musí počítat..
muzika super..program taky..za déšť nikdo nemůže. Speciální dík za sobotní (nedělní) ROCKOTÉKU..Už dlouho jsem se tak nepobavila. Moderátor na podiu za jedna s hvězdičkou.!!!
Za rok ahooooj
Petra Bublina Very Happy
basstard č.23
út červen 16, 2009 1:25 pm
Ano mě se taky líbilo na Votvíráku a oceňuji že tohle někdo dokáže uspořádat, ale je dobré si říct chyby a co se dá zlepšit a poupravit pro příště, aby se tam všem líbilo ještě víc a lépe si to všichni užijou než jenom že budu stát ve frontě na cokoliv a tlačit se davem Cool smile58
Paja
út červen 16, 2009 12:59 pm
Nechápu ty lidi, co si tu na vše jen stěžujou Mad
Myslím, že Arturovi patří velké dík, za to co dělá. Není sranda zorganizovat takhle velkej fesťák a jestli si někdo myslí, že vše bude klapat na 100% (záchody, fronty) tak je dost naivní...fesťáků sem obrazila spoustu, a vždycky se našlo něco co nebylo ideální. Ale s tím se holt počítá a normální člověk to pochopí...kdo to nepochopí at příště sedí v pohodlí domova a neremcá tu.

Takže ještě jednou děkujem Arture za nás co si to přijeli užít a ne hledat jen chyby!!!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Další Strana 3 z 27


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz