FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 VOTVÍRÁK 2009 « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

votvírák

festival rock pop folk promo produkce

votvirak
VOTVIRAK
čt květen 29, 2008 10:00 am
Votvirak
mam dotaz viděla jste někdy hlídané parkoviště pro 20 000 aut ? (nenechávat nic cenného v autě to je moje rada ) Mad
já osobně ne .

(nenechávat nic cenného v autě to je moje rada ) Mad


Parkoviště je placené !!!
cena parkoviště se právě připravuje ale nebude dražší než 85 kč za auto na den děleno posádkou auta krát 3 dny.
myslím ze tato částka je velmi nízká vzhledem k tomu ze auto budete mít poblíž stanu (pokud přijedete včas)
vsechny informace se zverejni na www.votvirak.cz po 1.červnu


za 14 dní je to tady Arrow Idea
monulinka
st květen 28, 2008 8:09 pm
parkoviště
Ahojky:) ještě dotazík Very Happy za parkoviště se teda neplatí? budou nějak hlídaný? bo ne? dík moc za odpověďWink Wink
VOTVIRAK
st květen 28, 2008 6:57 pm
Votvirak
Migulinka Mad
právě jste mne hodně pobavila .
byla jste na nějakém festivalu ?
jestli ano tak dobre vite ze je to dnes standart
Migulinka
st květen 28, 2008 5:46 pm
Ahojík, chtela bych se zeptat jak to tam je treba s toaletama a se sprchama, bude tam neco takovýho nebo tam budem chodit nekam do lesa a budem si hrát na čuňátka Very Happy ?
VOTVIRAK
st květen 28, 2008 8:50 am
Votvirak
Ahoj vsichni ,
v minulem roce slo do prodeje celkem cca 3500 vstupenek na 20 festivalů letos bude akci okolo 30 a celkem budem prodavat neco okolo cca 5000 vstupenek .


Masters je super akce a rozhodne listky na tuto akci chybet nebudou .


pokud si dobre pamatuju tak jeden clovek si mohl koupit 2 listky na jednu frontu . pravidla se dozvite uz po 1 cervnu .

Arrow
Maggy
út květen 27, 2008 5:27 pm
Vstupenky na jiné fesťáky...
Zdravím,

chtěla jsem se jenom zeptat na jednu věc. Od kamaráda jsem slyšela, že se na Votvíráku dají koupit levněji dokonce i vstupenky na některé další fesťáky..Co je na tom pravdy?? :-O Mě se jedná především o Masters Of Rock..Předem děkuji za odpověď Smile
kris
út květen 27, 2008 5:08 pm
Vážně to tam bude tak strašný??! Surprised
Marek
út květen 27, 2008 11:59 am
Díky za odpověd. Takže stačí sledovat web a tam se vše dozvím no. Psal jsi že to proběhlo ten prodej v pohodě minulý rok, můžeš to upřesnit jakým stylem,kolik bylo vstupenek atd..
smile44
VOTVIRAK
út květen 27, 2008 9:01 am
Votvirak
do festivaloveho arealu se bude poustet uz od stredy od 18 hodiny , hospoda s barem a jidlem pobezi nonstop po celou dobu festivalu to je od stredy od 18 hodin az do nedele do 12 hodin
VOTVIRAK
út květen 27, 2008 8:54 am
Votvirak
seznam festivalu zverejnime po 1 cervnu
zacatek festivalu je ve ctvrtek v 16 hodin .
patek v 12 hodin
sobota v 10 hodin

,,,,,

odpoved na prodej listku
v minulem roce to probihalo v pohode a doufame ze to probehne i letos ,,

postup prodeje vstupenek se dozvite take po 1.cervnu na www.votvirak.cz
VOTVIRAK
út květen 27, 2008 8:48 am
Votvirak
OMLUVA RODYMU spletl jsem mu jmeno .
VOTVIRAK
út květen 27, 2008 8:45 am
Votvirak
kradezim se neda zabranit na zadnem festivalu a kdo rikaze ze da tak je ....... Smile hlupak .
to co zminoval Rudy se mozna jemu prihodilo hlavne to s tou vopici kteramu mu v kozenych hadrech natrhla nejen stan ale i ........................Smile
a co ric na akci Summer of love ,, Suprovej tanecni festival a super poradatele ,, Votvirak doporucuje vsem milovnikum tanecni muziky .


STANY NIKDO NEUKRADNE A CENOSTI NOSTE PORAD U SEBE .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
po květen 26, 2008 5:10 pm
Rody
Neboj se, normálně se na fesťácích nekrade,ale tady určitě bude, protože se tam sejde fakt elita Very Happy HlAVNĚ KDYŽ JE TO ZADARMO!!! Znáš to, na Kabáty tam dorazí 40 000 lidí,samej rocker, vožralý jako prasata, přijdeš ve tři ráno do stanu, zjištíš že ho máš poblitej, nebo rozřezanej, v lepším případě v něm chrápe nějaká dlouhovlasá vopice v koženejch hadrech. aA nebo hiphopeři, to je podobná pakáž Smile Máš se na co těšit.Pojeď radši na summer of love!!!
kris
po květen 26, 2008 4:09 pm
....překlep..!!! :-))
NN,srry to byl překlep! Very Happy ,chtěla sem se zeptat jestli tam můžeme nechat svůj stan bez dozoru..??
kris
po květen 26, 2008 4:06 pm
další z mích super extra inteligentníích dotazíčků...
Rolling Eyes Mohla bych se zeptat,já na fest jedu poprví a nwm ..jak to bude s krádežemi??! Surprised Zajímalo by mě jestli se tam HOOOOOODNĚ krade??a jak to bude s campem? když budeme u podia ,můžeme tam nechat s vůj stak jen tak........?? no však víte jak to myslim..... Smile
Marek
po květen 26, 2008 1:27 pm
Evil or Very Mad

můžete napsat na které festivaly bude možné zakoupit lístky se slevou,abych se rozhodl předem. a jak to bude řešené s prodejem těch lístků,protože zájem bude asi velký a lidi se tam budou tlačit jeden přes druhého,napadat se,nadávat si atd....(znám to když čechům nabízejí něco zdarma nebo s hodně velkou slevou).

díky moc za info
Alex
po květen 26, 2008 12:23 pm
v kolik hodin to ve čtvrtek začíná? Prosím,chápu že časy kapel budou až na místě,ale nikde jsem nevyštrachala v kolik se to spouští at tam nejsem asni pozde ani brzo Arrow
VOTVIRAK
po květen 26, 2008 8:45 am
Votvirak
na tento dotaz jsme jiz odepisoval , vis . stare dotazy
verusinka
ne květen 25, 2008 8:46 pm
ahoja, mam takovej dotaz. Do kdy se bude na votviraku hrat? asi jeste ze soboty na nedeli co?? diky za info
Brigáda !!!!!!!!!!!!
ne květen 25, 2008 12:40 am
Brigáda na VOTVÍRÁKU
Hledáme obsluhu výčepů-pípaře/ky na Festival Volvírák 12-14.6 Milovice !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! votvirak08-pipa@seznam.cz
Požadujeme:
praxi s čepováním piva,věk 18+,zdravotní průkaz,chuť pracovat Smile

V případě zájmu zašlete info :

jméno,věk,telefon,mail,adresu a foto,budeme Vás kontaktovat
Margotka
čt květen 22, 2008 8:03 pm
Vypadá to, že potvrzuji učast Very Happy S kámoška dorazíme, odreagování před posledními přijímačkami Smile
Moniška
út květen 20, 2008 11:05 pm
kdo se mi ozve?:-)
Ahojky:) budu tam,sama bohužel,tag kdyby se vám chtělo popznat myslim že v poho... slečnu,tag se mi ozvětě na ICQ;) 479 098 274 a nějak se domluvíme;) mno,nejlépe do 24let,aby vám bylo;)
ALES
út květen 20, 2008 8:39 pm
not alone
caute lidi! chystam se letos na super votvirak,ale nemam s kym jet a jet sam-to neni vono.... nenasel by se nekdo kdo by chtel jet se mnou, nebo ke komu bych se pridal? tesim se hlavne na jaksi taksi a krystof. piste prosim na ales42@centrum.cz. dikes,ALES
mala bubenice
út květen 20, 2008 6:19 pm
".....az 80% slevy....."
ahoj Smile taky mam dotaz ohledne tech slev na ostatni festivaly
a bude na seznamu i festival v Prestenicich?
VOTVIRAK
út květen 20, 2008 9:18 am
Votvirak
Ahoj vsem ,
seznam festivalu a koncertu bude znam na prelomu kvetna a cervna ale myslim ze Master,s rozhodne nebude schazet .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonietchek
po květen 19, 2008 10:16 pm
Listky na Masters of Rock
Dobry den,budou se na Votviraku prodavat listky na Masters of Rock se slevou?
Anonymní
po květen 19, 2008 12:37 pm
DOufám že Bude vše OK a vychlastáme,vyposloucháme vše do absoulutní O....
VOTVIRAK
ne květen 18, 2008 4:45 pm
Votvirak
koutek je do 19 hodiny , a kabati po 19 hodine takze .....
jinak koutek je s hlidanim
Lenka
so květen 17, 2008 2:59 pm
Mám dotaz jaktože tam bude Defuckto když se rozpadli? Nebudou tam jen ti dva co teď spolu hrají?
magdicka
so květen 17, 2008 2:14 pm
koutek
Jeste k tomu koutku pro deti....je s hlidanim? Me zajimaji Kabati a Keks, takze kdyz vezmu prcky s sebou, muzu je zanechat na chvilku v koutku?dik
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  Další Strana 24 z 27


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz