FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 VOTVÍRÁK 2009 « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

votvírák

festival rock pop folk promo produkce

votvirak
VOTVIRAK
pá květen 16, 2008 6:05 pm
Votvirak
detsky koutek
ctvrtek 15 az 20
patek 13 az 19
sobota 13 az 19
kris
pá květen 16, 2008 4:14 pm
odpo..
Hm..to slecno sedi vic! Smile bude mi 15..,a uz se tam ted moc tesim!!! Cool Wink ..jenom me trochu vic mrzi ten rospis kapel,protoze prijedu az v patek,tak nejak az mi skonci school,tak vyjedu...mno,a tky me mrzi,ze tam nebudou nami tak oblibeni a zboznovany Horkyze,atd... smile40
magdicka
pá květen 16, 2008 1:27 pm
deti
Chtela bych se zeptat, jak je to s tim detskym koutkem? Jak funguje? Hlidani, oteviraci doba? Chtela bych jet i s detma, jsou fakt mali....dik za info
VOTVIRAK
pá květen 16, 2008 8:16 am
Votvirak
Jeste male doplneni k Gaie,
je to bezesporu velmi kvalitni skupina .
bohuzel po odchodu zpevacky si ted nejsem uplne jist zda si svuj punc udrzi .
Letos na Votviraku ale koncertovat nebudou .
myšuge
čt květen 15, 2008 8:38 pm
to:Michala
to je sice pravda..ale četla jsem, že zájemců je dost a dost, takže zbývá jen doufat, že stihnou najít někoho tak dobrýho jako Marka Arrow
Michala
čt květen 15, 2008 8:10 pm
...
Gaiou bych si nebyla tak jistá, když se rozpadla nebo alespoň zatím nenašla náhradu za Marku Cool
Omi
čt květen 15, 2008 8:06 pm
Příjezd
Ahojky mám takovej malinkej dotazek : Na kolikátou hodinu se tam má začít přijíždět?
myšuge
čt květen 15, 2008 6:23 pm
beru zpět:D
ale ne všechno---wohnouti tam teda budou, po pečlivém přezkoumání plakátku, co mi visí na nástěnce se omlouvám:DDD
myšuge
čt květen 15, 2008 6:20 pm
eh
Musím objektivně prohlásit, že loni to bylo lepší-hlavně co se lineupu týče(teda, tolik hiphopu..tam to bude jak na srazu rovnejch kšiltůVery Happy). zaprvé tak teď bude třikrát tolik lidí, protože je to zadarmo, zadruhé mi tady chybí jména jako wohnout, vypsaná fixa, nebo zmiňovaní horkýže. Kromě Gaia mesiah a několika málo jmen mě tam toho letos moc netáhne:(...ale jelikož bydlím v místě konání, přijdu snad aspoň ta tu gaiu:D
Michala
čt květen 15, 2008 3:51 pm
to:Honza
Jsou psaný jen na starších plakátech,na těch nových už ne Smile
Honza
čt květen 15, 2008 9:01 am
Horkýže
Pokud tu píšete, že horkýže letos hrát nebudou, tak proč jsou všude na plakátech napsaný?
VOTVIRAK
čt květen 15, 2008 8:44 am
Votvirak
dobry den slecno a nebo pani , vas dotaz je velmi spravny .
musim vas ujistit ze nas festivalovy areal je zhruba pro 80 000 stanů a k tomu pro 20 000 aut .
myslim ze je to nejvetsi festivalovy areal v ceske republice .
cely areal je schopen pojmout v jeden moment az 55 000 navstevniku .
kris
st květen 14, 2008 3:20 pm
dotazíček..
Pls,já bych se chtěla zeptat myslíte,že vám budou stačit místa pro stany??a co když místa už nezbudou a lidí bude čím dál víc?? Smile
VOTVIRAK
ne květen 11, 2008 9:22 pm
Votvirak
takze vezmem posledni dotaz od konce Smile

Horkyze ani Fixa nebudou letos na Votviraku v Milovicich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fixa bude na sesterskem festivalu v Rokycanech ,,,, Rokycany fest - Votvirak tur (vstup zdarma) 8,9. srpen
na letisti. 17:00 9.8.8.2008.

Horkyze bohuzel letos nebudou na zadnem letosnim nasem festivalu , coz nas mrzi ale doufame ze v pristim roce si je na plno uzijeme .


Program kapel bude k dispozici v arealu festivalu . Myslim ze se skutecne mate na co tesit , kazdym dnem se tento festival zvetsuje . Nechcem psat vsechny aktivity co na vas cekaji NECHTE SE PREKVAPIT .


za 100 minut a jeden mesic je tady festival ktery bude mit v ceske republice premieru , drzte nam palce .

diky vam vsem .
Michala
ne květen 11, 2008 7:42 am
Program
Zdravím. Chtěla bych se zeptat, zda se dozvíme přesný rozpis časů kdy která kapela hraje aspoň přímo až v areálu votvíráku,když ne tedy dříve nebo prostě budeme muset běhat od stage k stagi,aby nám něco neuniklo a tudíž se ani nepodíváme po areálu. A druhý dotaz, jestli se dá někde zjistit, na které festivaly budete prodávat ty lístky se slevou nebo to až na místě? Děkuji
P.S.Nešli by Horkýže nahradit Vypsanou fixou? Smile
VOTVIRAK
čt květen 08, 2008 3:55 pm
Votvirak
ahoj ,

cas kdy kdo hraje nehledejte !!!
nikde se do festivalu neobjevi a kdyz jo tak pujde jen o spekulace .

muzem jen ric ze i velmi zname kapely budou hrat uz v odpolednich hodinach .


Listky se slevou !!!
budou v prodeji s otevrenim arealu ve ctvrtek a budou do vyprodani zasob Smile)
to znamena musite prijed uz ve ctvrtek Smile
Eva
st květen 07, 2008 6:05 pm
dotaz
Tak porad tu nevidim, od kolika hodin hraje napr. Kabat. To by me docela zajimalo Smile Kazdopadne se na Votvirak moc tesim. Smile
Eliška
út květen 06, 2008 9:06 am
dotaz
Ahojky chci se jen zeptat, jestli ty lístky budou k mání od zahájení do tý doby než se nevyprodají nebo jestli je třeba na každý den určitý počet lístků?? Smile Díky
VOTVIRAK
út duben 29, 2008 8:12 am
Votvirak
NOVINKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8 a 9 srpna se na vas tesime v Rokycanech . Wink Arrow

ROKYCANY FEST - VOTVIRAK TUR 2008
Vstup zdarma - Kemp zdarma


skupiny upresnime do zacatku cervna !!!!

a druha novinka Wink Arrow

ZAVIRAK 2008 v Milovicich uz zna svuj datum .
12-13.9 2008 Milovice
Vstup zdarma - Kemp zdarma
[/b]
skupiny upresnime do zacatku cervna !!!!
VOTVIRAK
út duben 29, 2008 8:01 am
Votvirak
ahoj vsichni , neco malo k vasim dotazum .
Horkyze a Gaia letos na Votviraku v Milovicich nebudou .
mrzi nas to ale na tyto skupiny si musite pockat na pristi rok .

a ted dobra zprava Wink Embarassed

Na Votviraku muzete zakoupit vstupenky na vice nez 30 hudebních festivalů a koncertu zahranicnich hvezd s 80% slevou .

zacatek prodeje listku . 12.6.2008 v 15:30 hodin ( otevreni festivaloveho arealu )

( Mad zamestnanci festivalu nebudou mit sanci si listky zakoupit , vse je urceno pouze pro navstevniky Mad )

v prodeji bude nekolik set mozna i tisic listku

kdo byl loni vi ze to myslime vazne



sledujte web www.votvirak.cz
Peťulla
po duben 28, 2008 8:34 am
Dotaz: Doneslo se ke mně že na Votvíráku je možný sehnat lístky na některý další festivaly za menší ceny. Neví někdo o tom něco?
tKoudy
ne duben 27, 2008 9:03 pm
tesim se..;)
zdravim, moc se tesim, diky za tenhle super festak, mam dva dotazy:

1) na plakatech byli Horkyze, na rozpisu nejsou.. Budou?
2) dotaz na nekoho kdo byl minulej rok - jak to doopravdy je s 80% slevou na jiny festy? fronty uz od rana? Smile ty listky jsou nejak na jmeno?

dik moc!
Anitenka
pá duben 25, 2008 12:47 pm
trochu mě zarazil termín: čtvrtek-sobota, ale i tak nevadí!! školu klidně zabalíme:P
VOTVIRAK
čt duben 24, 2008 9:35 pm
Votvirak
ahoj , co se tyka delky produkce tak ta bude koncit vzdy kolam 2 , dale pak se bude pokracovat v pivnim stanu ktery bude v provozu do rana .
Karolína
čt duben 24, 2008 5:37 pm
dotaz
bude to pokračovat i v noci?
votvirak
so duben 19, 2008 11:18 am
votvirak
Ahoj vsichni ,
rozpis kapel najdete na www.votvirak.cz

tesime se na vas 12-14.6.2008
_JJ
st duben 16, 2008 1:16 pm
dotas
pls lidi nevite presnej rospys kapel teda pokud us je hotovy dik pisnetemi venca89.kren@seznam.cz Evil or Very Mad
vasek
út duben 15, 2008 10:42 am
masek
Nikdo nic nepište za mě. A doufám že ten anonimní hrdina až bude opět zas něco psát tak se podepíše
VOTVIRAK
po duben 14, 2008 3:16 pm
Votvirak
diky moc Emu doufam ze te nezklameme


začátky čtvrtek 16:00 , pátek 12:00 , sobota 10:00


můj názor
doražte už ve čtvrtek lepší parkování a šance si vybrat lepší místo na stan
jojo
po duben 14, 2008 9:00 am
od kolika se začíná?
Už se na Votvírák těšim a moje kámošky a kámoši taktéž, jen by nás ještě zajímalo od kolika hodin to tam začíná? Díky za odpověd
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Další Strana 25 z 27


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz