FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ROCK FOR PEOPLE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

ROCK FOR PEOPLE

FESTIVAL PARK HRADEC KRALOVE

rock for people
n.e.d
út březen 16, 2010 10:16 am
to tom : osobne to bude muj osmej jejich konzert (prodigy) a věř mi že jo , a že tady nebudou jen čěši . . . . ehm skvělýýýý
Tom
út březen 16, 2010 8:07 am
Furt dokola už i u padajících kytar, Dreadzone byly nedavno a vyrejžovaly jste co, tak si je dáme po roce ještě jednou aby byly plný kapsy žéééé? A Prodigy, poslouchá to ještě někdo???
Risha
út březen 16, 2010 6:43 am
!
tak za Skunk smekám!
Troyik
po březen 15, 2010 2:05 am
přehled zatim všech ofiko i neofiko potvrzenych kapel
Nektery nejsou potvrzeny na strankach RFP,ale na svych oficialnich strankach kapely maj potvrzeno že jedou na RFP.

http://www.last.fm/event/1346736+Rock+for+People+2010
MoniKa
čt březen 11, 2010 9:40 am
potvrzení interpreti
NOFX (USA)
SKUNK ANANSIE (GBR)
DREADZONE (GBR)
BLASTED MECHANISM (POR)
EVERGREEN TERRACE (USA)
COHEED AND CAMBRIA (USA)
WISDOM IN CHAINS (USA)
BLUE EFFECT
ČECHOMOR
DIVOKEJ BILL
HORKÝŽE SLÍŽE
KLUS TOMÁŠ
KRYŠTOF
LANGEROVÁ ANETA
PIPES AND PINTS
SKYLINE
TŘEŠŇÁK VLASTA
UDG
VISACÍ ZÁMEK
VYPSANÁ FIXA
WOHNOUT

A DALŠÍCH 100 SKVĚLÝCH KAPEL Z CELÉHO SVĚTA
...toto je na rockforpeople.cz v rubrice Potvrzení interpreti... Very Happy
bbcman
st únor 24, 2010 10:50 pm
opravdu slabota,snad budou jeste lepsi jmena
Jaaan
st únor 24, 2010 5:21 pm
...
zatim teda nič moč /
Luky
čt červenec 09, 2009 9:27 pm
playlist
ahoj, byl jsem a viděl jsem. Elektron ika je fajn věc. Hele nebudu tu planě tlachat, mám jeden dotaz. Kde se dá zjistit playlist Underworldu, myslím ten, kterým nás okouzlili na RfP. Díky za jakoukoliv informaci.
Pedro
čt červenec 09, 2009 7:34 pm
Karlu Hydeovi je 52 ?! Surprised tak to má kluk fyzičku jako blázen. Já bych dostal infarkt běhat na pódiu jako on a ještě do toho zpívat. Jsem myslel, že mu je něco přes 40 Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
čt červenec 09, 2009 7:21 pm
super fotky! Wink
Marionette
st červenec 08, 2009 11:30 pm
Video z vystoupení UNDERWORLD na Rock for People
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gusman
st červenec 08, 2009 5:15 pm
Ja jsem je na jednom videl dokonce na stejne urovni jako Chinaski a Divokej Bill Smile
Dan
st červenec 08, 2009 4:42 pm
all
..a to je asi organizatori brali jako kapelu "z druhe linie" kdyz byly na vizualu az asi sesti Smile))
Anonymní
st červenec 08, 2009 1:27 pm
od gusmana první fotky...
lenka
st červenec 08, 2009 11:18 am
taky souhlas:))
"Závěrečné vystoupení tria Underwordl pak strčilo jedním rázem do kapsy všechny české elektronické festivaly."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenka
út červenec 07, 2009 4:19 pm
Petr.Wacko
Úplný souhlas!!! Festival RfP se svojí organizací (která samo nebyla bez chyb), atmosférou a zejména vystoupením Underworld strčil hravě do kapsy většinu našich "elektronických festů", tzv. CreamůSmile))
Je smutný, že jeden z nejlepších (možní nejlepší, ale nebudu předbíhat:) letních koncertů elektronické kapely byl právě na rockovém festivalu...
Sice se mi taky nelíbily všechny rockové kapely, ale závěr v podání Placebo a zejména Underworld byl grandiózní a jen tak nezapomenu Wink
Příští rok by to určitě chtělo nějakou stage věnovanou i elektronice Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr.Wacko
út červenec 07, 2009 11:28 am
bez předmětu
zdravím všechny diskutující Cool .. mám potřebu někam napsat pár větiček o rockforu,tak to kydnu sem. Bylo to celý moc dobře zmáklý. Skvělý multižánrový lineup - každý si tam musel něco najít. Byli samozřejmě věci, které mě vubec nebavili, ale na druhou stranu byli věci které mě mooc bavili (freestylers,Underworld, ska-p, bubnující japonci a mnoho dalšího). Jen škoda že nevěnovali elektronice více prostoru - např jednu pěknou, velkou stage či stan jako to dělali např na ročníku 06. Cool stan byl příjemný, ale prťavoučký Smile). Mrknul jsem i na diskuze ke Creamu a musel jsem se fakt smát. Lidi podívejte se prosím na ten rozdíl - např. Rockfor vs Cream nebo Sázavafest vs Cream nebo cokoli vs Cream - (organizace, rozmístěný stage, zázemí pro návštěvníky atd,atd.) Vidíte ten rozdíl ??? Smile) čtete to?? tak proč tam zase jedete. Kašlete na ostudný creamy a jim podobný provary a jezděte na opravdový festivaly. Chápu lidi kteří prostě rock nemají rádi, nejsou multižánrový, mají rádi jen djs apod.a taneční muziku, ale je to škoda pro ně. Já taky preferuji taneční muziku, elektroniku atd, ale na pořádném multifestu si najdete jak sem říkal každý něco.I tu elektroniku!! Rockfor byl náročný, ale super!!!! Je vidět že to dělají profíci a pro lidi !!! ps: sem rád že sem tam byl.
jeník
po červen 29, 2009 3:16 pm
Prima COOL-Chapeu Rouge stan na Rock for People
Prima COOL-Chapeu Rouge stan

Projekce Futuramy - Masáže - Bar - Suvenýry
electro rock, break beat, clash, cross over, tech-house

line-up:

4.7. sobota
20.00 DJ Čejka
23.00 DJ Tráva

5.7. neděle
20.00 DJ Yannick
23.00 DJ Tráva

6.7. pondělí
20.00 DJ Čejka
23.00 DJ Maus

DJ Tráva http://www.djtrava.com
DJ Čejka http://www.idj.cz/cejka
DJ Yannick http://www.myspace.com/djyannick
DJ Maus http://www.idj.cz/maus

:Prima-COOL:Chapeau Rouge:
Pedro
po červen 29, 2009 11:56 am
m.key
sakra měl bych se tu zalogovat Smile Jo ptal jsem se na to a je něco na způsob red zone, akorát tam asi nebude Aphrodite nebo Wittekind ale nějaký šmrdlalové
m.key
po červen 29, 2009 9:20 am
nevite, stli tam bude nejaky tanecni stan? Very Happy
brno
st červen 10, 2009 7:53 am
rock for people
samozrejme na rock, jsem z toho cela roztrzita
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
st červen 03, 2009 6:49 pm
Hodně brzo se to tady objevilo Very Happy je to NOVINKA stará aspon měsíc...
Pedro
st červen 03, 2009 5:46 pm
1000C ne Very Happy je to 100C
Zuzaa
ne duben 12, 2009 10:50 pm
PLACEBO
Hej prosíím zařiďte aby PLACEBO byli i příští rok an RFP .. Dik noo xD Určitě to pto mě udělááte.. xd
Tommy
pá duben 03, 2009 10:07 am
oprava : ''sdílejí''
Tommy
pá duben 03, 2009 10:00 am
Konečně tři rozumní lidé, co sdélejí můj názor. RfP není žádný fesťák jen pro Rockové kapely, mísejí se zde styly jako punk, metal, HC, electronic, triphop, dance, ska, reggae atd. Takže ti co tu stále vypisují, že Underworld tam nemají co dělat a že promotéří jsou lidé bez mozku, tak Vás lidé prosím, nejdříve si tam zajeďte, aby jste veděli co tam vlastně hraje a pak sem pište své duchaplné příspěvky. Jinak za 92 dní vzhůru do Hradce!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
pá duben 03, 2009 9:15 am
Kolik z vas, kteri tu prskaji na rock for people s underworld na RFP vubec byli? Kolik z vás pomatuje na RFP v Brode headlinery jako Cypress Hill, Manu Chao apod? Rock for People zacinal jako rockova kalba, ale to uz je tak 10 let pryc (letos slavej 15) a srovnavat to s kabaty na czechteku? to svedci samo o sobe Surprised)

Naopak myslim, ze UW na RFP je skvela volba a rozhodne tam nepojedu jen kvuli nim, ale uz jen proto, ze RFP je dle me nejprofesionalneji udelany festival v CR.. jenze to vy, kteri se zasekavate na ryze elektronickych akcich, zrejme nemuzete nikdy pochopit Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
pá duben 03, 2009 8:08 am
YannD
Každopádně stebou souhlasím. Myslím si že co předvedli promotéři RFP stoji opravdu za potlesk a myslím si ještě pár dobrých jmen přibyde. Že by se blýskalo na lepší časy české taneční scény?? Jsem moc zvědavej na celkovej line-up...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
čt duben 02, 2009 12:06 pm
Třeba takový Rock Werchter anebo Rock am Ring mají v názvu taky Rock a najdete tam eletronické záležitotsti (Pendulum, Prodigy, Tiga, Garnier...). Škatulkování dle názvu je dávno pryč a ti kdo to nevidí jsou sto let za opicema Surprised Čistě rockový festival, je-li dobrý, dřív nebo později vyčerpá svůj potenciál a chce-li se dál rozvíjet, nezbývá mu nic jiného než jít cestou multižánrového festivalu a já za to Rock For People tleskám, poněvadž Placebo a Underworld na jednom fesťáku a u nás je skoro jako sen. Btw. po třech dnech na čistě tanečním fesťáku už se začínám tak trochu nudit a to samý platí naopak, tzn. multižánrový festy jsou pro lidi co hudbou opravdu žijou a nezamykaj se zbytečně jen v jednom žánru jako oáza na poušti Very Happy
Soundczeck
st duben 01, 2009 10:00 pm
Tom: Uz tu chybi jen Samer Issa na SOL :/ Dobrej gulas.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další Strana 5 z 9


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz