FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ROCK FOR PEOPLE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

ROCK FOR PEOPLE

FESTIVAL PARK HRADEC KRALOVE

rock for people
Anonymní
ne duben 22, 2012 11:39 am
Taky jsem čekal Skrillex ve stejný den s Prodigy....takže možná v příštím životě....a to jste mezi ně mohli dát rovnou D.Js...Adama Bayer...atd..na oba dva dny....ale Skrillex je hodně exlusivní vystoupení...v čr..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
ne duben 22, 2012 8:52 am
Byl jsem na nich v 09 v Praze a naprostej mazec! Jinak máš pravdu, už mají vše za sebou, ale i tak jejich show je mega! A jejich tracky nikdy neomrzej! A Skrillexe jsem ještě neslyšel, takže se taky přiklánim spíš k němu, ale je to těšký chtěl bych obojí . . .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komár
so duben 21, 2012 7:47 pm
komunista
tady zrovna není co řešit, jestli chceš zažít trapárnu tak si dej starý prodigy, jestli chceš zapařit na aktuální krutej dubstep , tak Skrillex, naprosto jednoduchá rozhodnutí. u mě to jednoduše vyhrává skrillex. prodigi jsou za zenitem. ačkoliv svoji práci v historii zvládli na jedničku (respect). teď už je to trapárna.


Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
so duben 21, 2012 2:38 pm
A co teď? Logicky jsem čekal, že Skrillex a The Prodigy budou hrát v jeden den a oni to takhle blbě tozdělej, šance, že bych zvládnul 2dny je nulová a teď co si vybrat Skrillex vs. The Prodigy!
lukas kopulety
čt duben 19, 2012 9:53 pm
trailer
cemu se divite sme v cr
uff
čt duben 19, 2012 4:23 pm
trailer :-O
trailer je fakt trapnej ....prirozeny zaber na plechovku staropramenu, stanek t-mobilu.. klasicka komercni prostituce a fakt venkovska tancovacka .(
no coment...
čt duben 19, 2012 11:33 am
trajler :DDDDDD
tohle je trajler jak na nejakou vidlackou zabavu :DDDDD ne jak na festival pro 20.000lidi to trapas radsi to stahnete!
Anonymní
so duben 07, 2012 4:57 pm
Nakup oblečení Adidas,za 3000 tisíce a dostaneš vstupenku a pláštěnku RFP 2012.
Exlusivní edice
pá duben 06, 2012 4:09 pm
Hlavně Skrillex na celý východ se..e a jede jen k nám do ČR,kde je vše možné...V USA je něco jak Lady gaga...atd....je to velice,velice exklusivní vystoupení....
roman
čt duben 05, 2012 7:51 pm
skrilex je neco jako jackson v popu neee???prostě king of dupstep
lukas
po březen 05, 2012 2:04 pm
chtel sem jet nekam na orbital do hradce diky moc na tyhle legendy elektronicke muziky se tesim Smile Very Happy a prodigy k tomu a example a dj stan me staci na jeden den super diky Idea
Anonymní
so březen 03, 2012 12:34 pm
Protože jeden den z RFP se věnuje elektronické hudbě...tak jed jen na ten den kdy budou hrát elektronickou taneční hudbu...prodigy,orbital-tech-house,a skrillex....myslím,že tuto sestavu nikdy na párty neuslyšíš...češi začali být moc zhýčkaní festivaly...ale zadek nezvednou aby jeli to ne,a jen mumlají na forech...zvláštní fenomén.A upřímě dnes je jen minimum technařú co poslouchají v mp3 jen techno...a jestli bude nádherný den tak to bude nářez....jenom já nepojedu protože je to v týdnu-pracovním...takže úplně k ničemu..vzít si dva dny dovolenou.
firestarter
pá březen 02, 2012 10:38 pm
Prodigy na rokáči? :-(
dopr. . . proč Prodigy na zasranej rockovej fesťák. Sem technař, Prodigy sou můj život a nesnážím debilní rockery. kurv .. .
Masakr.
pá březen 02, 2012 8:01 pm
Mazec.....konečně ČR sekunduje západím festivalům....A konečně RFP prozradil dvě mega hvězdy....prodigy a orbital
petr
pá březen 02, 2012 10:47 am
jééé
ptám se ptám .. proč proboha prodigy?? za 1 tam byli před pár lety a za druhé jsou dosti out celý slavný pro židy .. či prodžidy .. jak chcete .. no orbital jsou super .. taky dobrý old school, ale ty prodigy .. ach jo ..no ale stejně tam jedeme ..
Anonymní
út únor 14, 2012 7:54 pm
BRAVÍČKO.
jinde jsou headlinery VERVE,RADIOHEAD,BJORK...a jen tady rychlokvažky z BRAVÍČKA.
Anonymní
út únor 14, 2012 7:51 pm
nic mooc.
To je všechno pro posluchače 15 až 20 let....pro EMO....a tak...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moderátor
út únor 14, 2012 6:42 pm
Enter Shikari - další z potvrzených
Anonymní
út únor 14, 2012 6:20 pm
stejně nic moc.......možná koks někoho naláká.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moderátor
po únor 13, 2012 5:35 pm
další jména
tak se rockovým fanouškům snad zalíbí před chvílí ohlášení The Subways a The Kooks
Anonymní
po únor 13, 2012 4:39 pm
Ještě bych dodal,že to berou asi tak,že co je americké to je dobré,neno co je nové aktualni v USA je vždy kvalitní,USA je izolovaná of Evropy ale tady to jeste nezjistili.......ikdyž amerika je sto let za opicema ,a tisíc let za evropou....opravdu discoteka....počkám na další jmána..a doufám ,že to nebudou scooter...
Anonymní
po únor 13, 2012 4:26 pm
trapné dítě...
To jste mohli rovnou přivezt Davida Guethu...na rock for people.....myslím,že rockový fanoušci jsou uplně zdrceni....trapným Skrillexem...katastrofa... Idea možná na nějakou gay pride by se hodil...rozhodně ne..na rock for people..
Anonymní
st únor 08, 2012 1:43 am
tak nevím no...asi se mi to zdálo....
mickey
út únor 07, 2012 10:43 pm
Very Happy nemám slov.. opravdu ne
Anonymní
út únor 07, 2012 9:35 pm
uplne souhlasim.....ale myslim,že na jednom rock for....byl stan....s Adamem Bayerem..myslim.. Idea
Jaaan
út únor 07, 2012 9:19 pm
Jeste by to chtelo nejakou tanecni stage, napr. drum and bass .)
carl
út únor 07, 2012 1:51 am
tak je únor, hlavní snad přijdou a na začátek dobré!
Anonymní
út únor 07, 2012 1:47 am
co to je?kde jsou the prodigy,skunk anansie,korn,portishead,placebo....atd....tohle mi zatim prijde vezmi co je...lidi se chytnou...na jmeno festivalu... Sad
jane6
út únor 07, 2012 12:43 am
Skrillex je na Urban Art Forms...je to kousek Smile
cube
út únor 07, 2012 12:39 am
skrillex mel byt na jinem festaku...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další Strana 2 z 9


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz