FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ROCK FOR PEOPLE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

ROCK FOR PEOPLE

FESTIVAL PARK HRADEC KRALOVE

rock for people
Mates
čt červenec 08, 2010 3:14 pm
pochvala
dobré fotky jako že jo...fakt respekt, ty HDR vrtulníků supr nápad...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gusman
st červenec 07, 2010 11:08 am
Lukasi slusny! HDR taky super Smile
herro
út červenec 06, 2010 4:49 pm
The Prodigy
na RFP jsem jel jenom kvůli nim a rozhodně jsem nelitoval Very Happy ...po hudební stránce pecka a zažít kotel bez mála 25000 lidí byl taky celkem rachot. Nic méně po skončení koncertu Prodigy jsem se šel mrknout do cool stage kde hrál k mému překvapení dj tráva kde jsem se bavil do rána. Jinak až na ty podmíráky celkem slušnej fest na ČR. Wink Very Happy
capka
út červenec 06, 2010 9:44 am
Na vlastní oči
Tak tady to máte na vlastní oči a samozřejmě i něco navíc:
http://www.studentpoint.cz/121-festivaly/1865-muse-live-vazne-stoji-za-vsechny-penize/

reakce na článek: Muse předvedou na RFP pompézní show
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
st červen 16, 2010 8:31 pm
a ja si je dam klidne na rokaci Smile
Jana
út červen 15, 2010 11:21 am
To Firestarter
Ty jsi akorát tak usraný komerční prapablb a ne technař!!!...Ty o technu víš tak akorát velké hovno:-))))

reakce na článek: Rock for People prodává barové letenky
Jaaan
so červen 12, 2010 5:15 pm
...
presne, na SOL 08 to bylo freee

reakce na článek: Rock for People prodává barové letenky
Tomcek
pá červen 11, 2010 9:36 am
Jo no, máš recht.....je to k smíchu za 190 Very Happy :D

reakce na článek: Rock for People prodává barové letenky
jiri
pá červen 11, 2010 8:00 am
ty voe prej 190 kc Very Happy tak to je sada... na Summerr of Love 2008 to bylo gratis a jeste ti nacepovali pivo... heh

reakce na článek: Rock for People prodává barové letenky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
čt červen 03, 2010 8:18 pm
Taky bych tam jel jen kůli nim! Proto budu raději sedět doma!
FIRESTARTER
st červen 02, 2010 9:39 pm
TAK TO NEVÍM TEDA
JÁ JAKO TECHNAŘ SEM DOCELA V DEBILNÍ SITUACI JET NA ROKOVEJ FESŤÁK KVŮLI PRODIGY



reakce na článek: RFP potvrzuje poslední zahraniční kapely
xlimubaix
út květen 04, 2010 7:26 am
yes
tak MUSE mě tam dostanou na 100%...paráda

reakce na článek: Muse jsou absolutním tahákem Rock for People
Lukáš
po květen 03, 2010 3:09 pm
ddd
Prodigy to je jasný nejlepší live projekt šílenci pošahaní
ddd
po květen 03, 2010 1:27 pm
prodigy
heheh absolutnim tahakem sou prodigy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

reakce na článek: Muse jsou absolutním tahákem Rock for People
leclerc
po květen 03, 2010 8:03 am
MUSE
výbornej tah, myslim, že na muse tu hodně lidí už dlouho čekalo...

reakce na článek: Muse jsou absolutním tahákem Rock for People
dawe
st duben 28, 2010 9:29 pm
díky
čau Koukni se prosím na tento odkaz, moc mi pomůžeš http://mestecko.jamrock.cz/mestecko-kde-to-zije-tam-je-jamrock popřípadě pošli i dál. Děkuju moc :)

reakce na článek: Morcheeba se Skye vystoupí na Rock for People
Anonymní
st duben 21, 2010 3:59 pm
KLIKNI PLIS...http://mestecko.jamrock.cz/mestecko-rampusakov...POMUŽES MI...:-*
Goofy
út duben 13, 2010 2:12 pm
Fixaman: Hele a znáte vy je vubec za TH ze o nich takhle mluvite?Az budes na jejich koncerte az je uslysis hrat na zivo a az je budes poslouchat tak dlouho jako ja,rikej tomu sracka,na zivo totiz hrajou lip nez nekteri Rockovi veterani!!!Protoze kazdy ma svuj vkus,svoji hudbu a ja bych v zivote nikomu nerekla "tohle je sracka" jen proto ze to jsou nemci a ze jsou trochu mladsi a maji mladsi fanousky,totiz mezi nima se najdou i takovi jako sem ja,je mi 18 jsem sice holka ale porad je dukaz ze jsou i normalni fanousci kteri je neposlouchaji jen kvuli vzhledu ale hlavne kvuli hudbe,posloucham je 5 let a porad se mi libi stejne tak se do nich prosim nenavazej ja se do tvych Offspring taky nenavazim dik Petra
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
po duben 12, 2010 1:47 pm
@ Domča
Arctic Monkeys - The View From The Afternoon
nxt
po duben 12, 2010 11:52 am
dominiska7@seznam.cz
název máš v textu ...

reakce na článek: Morcheeba se Skye vystoupí na Rock for People
Domča
ne duben 04, 2010 8:59 pm
dominiska7@seznam.cz
Lidi písnička z 0:23 nevíte název? Very Happy Smile díky..kdyžtak pište na maila ;)

reakce na článek: Povedený sestřih z Rock For People 2009
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
so duben 03, 2010 2:55 pm
@Komunista
No uvidíš, ale minulej rok byla možnost si zakoupit vstupenku pouze na jeden den.
Takže v tvém případě, přijít v den kdy budou hrát Prodigy...
∆clm
so duben 03, 2010 11:28 am
pro toma 2
takyse pridavam k Pavle... jako na Prodigy si nenechame sahnout! Bez nich bych tu nebyla vetsina dnesnich kapel... a to co oni dokazou nazivo... nedokaze jen tak nejaka kapela, jestli vubec nejaka ;D Co se tyce Dreadzonu, tak ti maj novy album, takze to bude jeho super prehlidka a nazivo sou super vzdy! By me moc zajimalo co ty bys chtel aby tady bylo, umim si to podle nazoru predstavit...

reakce na článek: Povedený sestřih z Rock For People 2009
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
út březen 16, 2010 7:05 pm
Skica

No já nevim! Já rock a tak moc nemusim! Já hlavně electro téměř všech odnoží! Jinak jen sem tam něco! Takže zas nevim jestli bych se tam já moc bavil! Možná s kámošema, ovšem ti semnou jistojistě nepojedou! Naposledy když jsem chtěl jed na Handshake (do ústí to mám 13km +/-) a nakonec jsem jel jen já a řidič!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m.key
út březen 16, 2010 5:21 pm
to vitror
Calvina Harise by uz nekdo privezt mohl Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
út březen 16, 2010 3:25 pm
@ komunista
Minulej rok jsem tam vyrazil jen kvůli Underworld a The Freestylers a nelitoval jsem. Nadchly mě i jiné skupiny a jiné žánry než kvůli kterým jsem tam jel...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
út březen 16, 2010 2:50 pm
Tyyyjo The Prodigy! V Praze to byl mazec! Ale jen kvůli nim tam nepojedu! Doufám, že přibudou aspoň tak 2-3 zajímavá jména abych vyrazil!
vitror
út březen 16, 2010 2:09 pm
rock for people
lituji,ale na rock for people jsem nikdy nebyl a jak vidim tak ani letos nepojedu,Prodigy jsou good,ale videl jsem je nejmin 5krat,naposledy na festivalu Openair 09 v Gdyni v Polsku,jezdim radsi do zahranici na festaky protoze sorry,ale tohle je line up furt to same,jeste tam chybi Kosheen,aby ta opakovacka byla kompletni,proc k nam nikdo nedoveze treba: Kings of Leon,Beastie boys,Interpol,Gorillaz sound system,Foals,the drums,broken bells,the middle east,beck,roots manuva nebo nejaky holky jako treba florence and the machine,marina and the diamonds,feist,regina spektor nebo phoenix,vampire weekend,elbow,calvin harris,cold war kids,mumford a sons,fleet foxes,no jo to by to musel u nas nekdo znat
Sten
út březen 16, 2010 12:46 pm
pro Toma
Zažil jsem je v listopadu a neskutečnej zážitek. The Prodigy sou fakt peklo ,šílená jízda od začátku do konce. RfP mě nelákal. Ale The Prodigy je pro me silný lakadlo Very Happy
Pavla
út březen 16, 2010 12:17 pm
pro Toma
Tome to si děláš prdel!!!! Na Prodigy sem byla teď v listopadu v Praze a věř že mají furt co nabídnout....byl to naprostej masakr a peklo od začátku do konce!!!!!! Ovšem jestli tě ty kapelky neberou tak zůstaň doma sedět na prdeli a bude ti fajn Smile)) Neber to zle, ale na Prodigy prostě nesahej Smile)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další Strana 4 z 9


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz