FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 MAJÁLES 2008 « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

majales

festival praha brno

majales
Dáda
čt květen 03, 2012 11:45 am
nechápu že 14 dní před majálesem už nebyli lístky ??a to ani v předprodeji ani na místě Sad A vy co si stěžujete na kapely, tak když to víte co tam bude hrát tak tam nelezu né!!! My si to chceme užít,(proto tam jsme)a né koukat jak u stage stojí nezaujatý lidi který tam zabírají místo lidem co si to chtěj užívat !!a kdyby za stovku tak proč ne ale 350 je moc?!?
kubino
pá březen 09, 2012 1:54 pm
vy studenti byste chteli vsechno zadarmo jste hrozne vychcana sorta lidi
lukke k
po květen 09, 2011 1:25 pm
hele ses v cesku taj se plati za vsechno to ze ses student nikoho nezajma
Jan
po květen 09, 2011 9:08 am
Majales
Jakožto studenstská akce, by měl být ZADARMO. Tak jak ještě 3-4 roky nazpět býval. A né se snažit na všem jen namastit kapsu. Majáles už nikdy Sad
Marek Tippl
st květen 04, 2011 1:00 pm
Chaoss
Když si vzpomenu na ten chaoss s lupenama hodinove fronty na barech a totalni chaoss a ještě za to platit ???? Ne eee. Jdu radsi v sobotu na Parukářku na Million Marihuana March 2011. A ZADARMO. Smile)). See yaa



reakce na článek: Tradiční majálesový průvod opět v Praze
síto
po květen 02, 2011 11:17 am
dost stašidelnej lajnap! a ještě za to chtít peníze! si to prostě chce vydupat lepší umělce příště. tyhle vykopávky? - to je jak když na Václaváku udělaj mejdan třeba po úspěších nějakejch sportsmanů a člověk nestačí žasnout nad Helenou, Michalem, Karlem či Luckou! stejná situace tady - to si fakt přejete jít za deset let na Majáles a zase vidět/slyšet Wohnout, Skyline, Divokej Bill, Chinaski, Tata Bojs atd ?! brr a fůj !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wwera.plastique.princess
pá duben 25, 2008 3:14 pm
Pisecky majales
ja budu hrat tady
Podpis
čt duben 24, 2008 1:18 pm
nadpis
Ty jo, to je moc. horší už to snad ani být nemůže. Souhlasím s munem... Což takhle electro?
maci
po duben 14, 2008 7:47 pm
jj musím souhlasit minulý rok to bylo něco a letos pokud něco dobrého nepřibude tak snad ani nejdu...a chinasky at si strčí někam horší kapela u nás snad není..
ee
ne duben 13, 2008 11:59 am
Loni to byla naprostá bomba!!! Uplně supr kapely!!!Byl to jeden z nejlepších fesťáků, na kterým jsem byla. Napjatě jsem očekávala, že letos si to opět užiju, ale jsem krapet zklamaná. Loni pořadatelé nasadili laťku hoodně vysoko...Škoda, že to letos nedopadlo stejně, no...
Pardaal
pá duben 11, 2008 3:21 pm
studentska akce
tak se mi zda, ze po lonsku jsou poradtele nohama na zemi, majales byla dycky super kalba, kapely sice jsou tahak, ale lonsky model se mi nelibil ani omylem teda.taky loni naho* terminy s druhym dnem kdy se slo doskoly.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
pá duben 11, 2008 11:12 am
fixaman
no jo, žádný LTJ Bukem jako minulý rok. Luxus v Tuřanech Smile
fixaman
pá duben 11, 2008 5:45 am
Tak z toho line-upu posloucham jen skyline, prostitutes a chancers a to mi vážně nestojí za to tam jít. Radši ušetřím prašule a vyrazím si v červnu na planet fest Wink Jinak musím říct, že po loňsku je to vážně slabota... Očekávání byla velká ale realita je hodně slabá, bohužel Sad
mun
st duben 09, 2008 7:50 pm
což takhle nějakou elektroniku, všichni studenti neposlouchaj jen kytáry...
CyberPhonic
st duben 09, 2008 7:35 pm
no tfuj nejduuu
Muzzy
st duben 09, 2008 7:31 pm
me se naopak ta myslenka ceskych kapel libi...kdo rika ze jen jen zahranicni kapeli, dj's atp. dokazou udelat dobrou akci? Za priklad si vemte treba Czech Point nebo (ten nevim ten nazev presne ale v Retru se myslim deje neco jako Czech top 10...nebo tak nejak) a obe to jsou akce dost dobre....troska patriotismu by neskodila
Al Capone
st duben 09, 2008 4:57 pm
majales jako tradice by mel byt zadara a ne za stovku....jsem zvykly za zabavu zaplatit a normalne to delam ale za majales se proste neplati...a kdyz uz se ma platit tak at tam je nejaka dobra zahranicni kapela...uz se tesim na majales Ostravske a VSB...bude super narez Razz jeste ze nebude beanie!!!
richie
st duben 09, 2008 4:08 pm
Prazsky majales - bez zahranicnich hvezd? To snad ne!
Pro organizatory majalesu: Jenom ceske kapely - tak to je pet kroku /minimalne/ zpatky... Po lonskych - Oomph!, Clawfinger, atd. - sem cekal nejaky podobny, stejne silny evropsky nasup. A nic! Ceske tuctove kapely, ktere budou v lete objizdet, vsechny ceske a moravske festy. To ste mne teda nepotesili - ani ja vas nepotesim: nepujdu tam! Este mate cas si to rozmyslet a neco do line up supnout.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moderátor
st duben 09, 2008 1:59 pm
MAJÁLES 2008
Letos pouze v Praze a v Brně. Za stovku a za účasti pouze českých kapel.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Strana 1 z 1


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz