FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SONNE MOND STERNE (DE) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

sonnemondsterne

festival

SonneMondSterne (DE)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisi
út červenec 28, 2009 3:53 pm
ticket
csob. přišlo to do 6 dnů. dneska sem kupovala ještě jeden lístek. tak by do středy měl dorazit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
út červenec 28, 2009 3:49 pm
A co máš za banku?prisli ti listky?po pripade za jak dlouho od platby?dik...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisi
út červenec 28, 2009 3:38 pm
ticket
tokáro mě to přes internet banking normálně bez toho prošlo název banky a společnosti jejich plus ty dvě čísla. máš pravdu adresu tam nemaj. taky sem to hledala....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
út červenec 28, 2009 3:28 pm
ticket
Objednaval jste si nekdo lupen primo pres sms stranky?? V bance totiz pome chtej krom IBAN a BIC cisla i nazev a adresu prijemce,bez toho to prej nejde..ale nenu ani na strankach sms ani v tom mejlu co mi poslali po objednani listku,pomozte mi at uz to mam z krku a muzu mit klid a listek v kapse..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
po červenec 27, 2009 7:54 am
ozzy
festák končí někdy v neděli odpoledne nebo dokonce večer, ale já počítám že v neděli v 6-7 ráno toho už budu mít plný kecky, tak si dám snídani sbalíme a v 8 ráno budeme na cestě domů, abych byl třeba v nějak kolem 11 - 12 doma Very Happy

jako přesně nevim ...možná je taky varianta že v neděli v 6-7 pujdu spát a pojedem třeba až po obědě ... těžko v tuhle dobu říct ... letos nejedu sám ale mám plný auto, takže ...
petjan & co
ne červenec 26, 2009 7:12 am
to toky tokátko
Otázek je víc, proč byla karta zamítnuta. Nejlepší je kontaktovat svýho vydavatele=banku debetní/kreditní karty.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
so červenec 25, 2009 4:49 pm
to jervin
cus bambus, mas uz nejaky predbezny plan kdy chces jet zpatky?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
so červenec 25, 2009 4:29 pm
cesta
ahoj, tak uz jsme tri do auta.. tzn ze mame jeste pripadne jedno misto volne..
nedelni odjezd podle ridice..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
so červenec 25, 2009 4:23 pm
prošlá expirace? Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so červenec 25, 2009 2:55 pm
jo a ptám se já... Very Happy
Anonymní
so červenec 25, 2009 2:54 pm
Zamietnutie od vydavateľa kreditnej karty

proč???? chci si koupit ten lupen na eventim.sk a když už mám všechno vyplněný a připravený tak mi to ukáže toto.....proč??
o
pá červenec 24, 2009 10:16 pm
cesta
ozzby: a odkud jsi? jsme 2 a mame vazny zajem! muzes mi napsat na email? mirdos (zavinac) seznam.cz
o
pá červenec 24, 2009 10:16 pm
cesta
ozzby: a odkud jsi? jsme 2 a mame vazny zajem! muzes mi napsat na email? mirdos@seznam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
čt červenec 23, 2009 8:43 am
cesta
ahoj,
zatim mam 3-4 volna mista v aute.. neberu smazky, devky a zlodeje Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt červenec 23, 2009 7:32 am
petjan & co
jj obdivuju ty hazardery, co si ho planují koupit na místě ... ;o))
petjan & co
st červenec 22, 2009 7:22 pm
Sale on place of event
Zřejmě důležitá zpráva pro ty, kteří chtějí riskovat nákup ticketů na místě (cit. SMS):

"Because of the big rush on the tickets for SonneMondsterne.X3 we stopped the sale of one-day-tickets and decided that there will be no box office at the festival venue this year.

So hurry up to get one of the last tickets in the pre-sale. There will be no chance to get a ticket a the festival venue."

Těšíme se moc Very Happy Naše osvědčená sestava: my dva, tyrkysovej Favorit, stan a gril Very Happy
Dave
po červenec 20, 2009 8:45 pm
SMS
SMS doporucuju-je to bezva festak.Lidicky-pojedu asi letos sam z Chebu-nechce se nekdo prifarit-vezmu nekoho.Jedu na oba dva dny. facebook a lide- daviddoffek nebo daviddoffek@seznam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po červenec 20, 2009 3:15 pm
cau bando..
jak to vypada s vasi vypravou na SMS? Ja nad tim stale spekuluju..
Vlada
so červenec 11, 2009 1:20 pm
cesta
No nebylo by marné se tam zajet podívat po vlastní ose....
Karrlos
pá červenec 10, 2009 1:12 am
Čus lidičky,možná pojedu sám,takže bych měl 4 místa k dispozici,takže kdo by měl zájem tak se mi ozvěte na tel. 602/640 045,Tomáš.Určitě rád bych zavítal na tenhle festival,chci jet a rád někoho naberu.........4us Tom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st červen 17, 2009 8:14 am
Maty
jestli potřebujete ještě jeden lupen, pořád funguje předporodej, nebo snadněji na Eventim.sk v čem je problém? Very Happy
Maty
út červen 16, 2009 8:14 pm
jeeeeeeeehhhhhhhhhhhhaaaaaaaa
jedeme je jasny kdo by mel listek navic at da vedet...MatoCarola@seznam.cz
petjan & co
pá květen 22, 2009 3:24 pm
Fogger
Bacha na to přehnaný huličství, aby tě Deutsche Polizei neslíkli do trenek Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt květen 21, 2009 12:10 pm
PepPe
jsi byl rychlejší ... v kontextu to zní fakt vtipně ... Very HappyD
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
čt květen 21, 2009 11:04 am
Fogger
Nevim jestli to je tim že si přehnanej hulič nebo ses jen splet, ale duben už je dávno za náma Smile
Fogger
čt květen 21, 2009 8:55 am
Jedemeeee!!
Cuzte všichni, pojede někdo z Vás např. z Teplic nebo Ustí n. L či Mostu ?.. jsme 2 pojedem autem.. jestli se chce třeba přidat nějaká kočka s kámoškou či přehnanej hulič jako já Smile)) nechť se ozve.. lupeny ještě nemám !!! klidně nabídněte... ale nejpozději ke konci Dubna je kupuji někde ofiko.

Jinak bych tam někde pěkně po obídku v Sobotu, udělal takovej nějakej Českej srazík ne ? dejte vědet !!!! Fogger@seznam.cz
petjan & co
st květen 20, 2009 9:36 am
Lístky už jsou doma
žua Smile 6.5. vystaven europříkaz k úhradě, prachy překročili hranice 12.5., lístky přivezeny kurýrem 19. 5. Těším se jak malej kluk Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
so květen 16, 2009 4:27 pm
petjan & co

Link


sorry za repost Very Happy Idea mno jsem na ten letošek zvědavej ...
petjan & co
so květen 16, 2009 4:01 pm
Preview SMS X3
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st květen 13, 2009 10:41 am
petjan & co
jjj už aby to bylo ... se tam zase těším na super relax ... Fakt mě to tam dostalo snad po všech stránkách ... jen opět doufat v přijatelné počásko a nebude to mít chybu ... jinak bylo vtipný když mě Milo (z Depo9.cz) uprostřed festivalu u těch občerstvení ukázal stánek, kde obsluha mluvila česky .... Smile) takovej kousek domova v arealu festivalu v eurech, ale jak potěšil Very Happy

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další Strana 4 z 8


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz