FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SONNE MOND STERNE (DE) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

sonnemondsterne

festival

SonneMondSterne (DE)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st srpen 13, 2008 11:58 am
Moby + Massive Attack
Massive Attack part 1

Link


Massive Attack part 2

Link


Moby part 1

Link


Moby part 2

Link


Moby part 3

Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st srpen 13, 2008 11:42 am
videjka by Jervin :)))
Alter Ego

Link


Anja Schneider

Link


D.Diggler

Link


Dubfire

Link


Extrawelt

Link


Ivan Smagghe

Link


Ken Tamburri

Link


Mathias Kaden

Link


Rec de Weirl

Link


Richie Hawtin

Link


Simian Mobile Disko

Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st srpen 13, 2008 7:39 am
SMS 2008
SMS bylo užasný ... všechno vyšlo i to počasí dopadlo dobře až na tu přehánku v sobotu ráno ... vrchol festáku v pátek pro mě byl Moby, Simian Mobile Disko a Hóťas ...v sobotu neuvěřitelná show a atmoška na Deichkind, D.Diggler a Anja Schneider...

to oakey: Prostornější cocoon?Mě ta stage přišla strašně malá na to jaká tam hrála jména, což adekvátně odpovídalo zaplnění ... Já volil cestu po dálnici ... a nemohu si stěžovat - za 3,5hodky jízdy ze SMS doma.


... jak už bylo tisíckrát řečeno české festy se s těmi zahraničními nemohou srovnávat ... je to jiný svět.
Tom
st srpen 13, 2008 7:02 am
Kriple český, až uděláš festák jako Cream CE tak pak otvírej hubu!
Jaaan
út srpen 12, 2008 10:42 pm
Wow
Tak tomuhle se říká festák, podle těch fotek to tam muselo vypadat více než luxusně, nemluvě o světlech a o djském obsazení Smile))) Fux offe na Cream CE
pajusta
út srpen 12, 2008 10:15 pm
tak letošní ročník sonne se opravdu podařil..počasí vyšlo...i když v sobotu v noci byla strašná zima. Možná to bylo tou únavou taky. Každopádně Moby na kterého jsem se těšíla nejvíc byl luxusníSmile příští rok zase jedem:)
oakey
ne srpen 10, 2008 4:25 pm
Pravé Central Europe
V Karlových Varech si sice hrají na filmový festival minimálně kontinentální úrovně(nebo se alespoň kamarádíčci na spojnici Bartoška-Klaus-Pawlowski jen snaží vyvolat v českém stádečku o tom dojem!),ale z muzeální Prahy se tam kotěhůlkami dostanete po příšerné komunikaci až za dvě hodiny(vzhledem i k úrovni značení u nás je lepší mít též GPS).Stejná situace se pak přenáší i na úroveň festivalovou(loňský Cosmic Trip a blamáží nepřekonatelný Creamfields 2008 pana mistra Tesaře,kterého bych navrhl na ministra lží).Letošní SMS byl výborný,prostornější Cocoon tent nabídl osvědčenou partu Neumanna s Extrawelt,"Vildu" a hlavně skvělého Dubfireho (toho měli před dvěma lety promotéři pozvat do Veletržního paláce,Dubfire totiž ve stejnou chvíli vystupoval ve Skotsku,ačkoli celý set byl anoncován jako performace Deep Dish),kterého přišel pozdravit i samotný majitel labelu Sven Väth,kterému ranní deštíček ubral nemálo posluchačů z hlavního podia,kde se pak předvedl i Karotte.Oproti jiným letům to byl velký rozjezd už od samého počátku,výborní byli Samian Mobile Disco,Kröcher či po ránu přišel vhod dj s příznačným jménem Tanzmann.Nejvíc se ovšem očekávalo minimalové běsnění,které v pět hodin ráno otevřel Troy Pierce a po hodině se k němu přidal na dalších 120 minut kanaďan z Berlína,nejprogresivnější postava hudby napříč všemi žánry-Richie Hawtin..po dalším kanaďanovi pak celý blok uzavřela Hawtinova polská kámoška s basovým setem Magda.Co chtít víc,to,co jste na Sonne Mond Sterne mohli zažít běham jedné noci(tak 20 opravdu výborných jmen) sem nedorazí ani v období 5 let.Ještě jednou dík schopným německým promoterům a never more Creamfields "central Europe",kteří nemají žádnou morálku,což je i o národní mentalitě.Komu nejde o hudbu,ten ani ven jezdit nemusí,všem ostatním doporučuji,nenechte se již okrádat našimi promotery,nepodporujte ty hajzlíky a vybírejte si opravdu kvalitní zahraniční festivali,která neorganizují moravská paka..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so srpen 09, 2008 2:52 pm
tak jak to tam vypadá?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá srpen 08, 2008 7:00 am
den SMS
... je to tu Rolling Eyes vyrážím Very Happy
tam
čt srpen 07, 2008 7:55 pm
pajusta
ahoj zlati, ale ty vyrážíš s náma(Tama, David, 2x Peťa) Smile už se na tebe těším. je u nás Magda a nakupuje...... Smile no a teď jdeme ochutnávat víno z Moravy...papaáá
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt srpen 07, 2008 1:18 pm
Co takhle srazík lidičky? Vytvořit českou kolonii na SMS Very Happy Idea Very Happy
pajusta
čt srpen 07, 2008 11:58 am
nazdárek...my též vyrážíme v pěti...odpoledne, pač taky nedostali někteří nedostali dovču..každopádně snad to počasí bude oki...i když jsem se dívala na předpověď a nic moc zítra...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt srpen 07, 2008 8:09 am
ja si ani stan neberu ... mám v plánu spát v autě, když jedu sám ... mno ikdyž je tam kempování v pohodě? je to mimo areál nebo v areálu?
tam
čt srpen 07, 2008 7:59 am
my tam vyrážíme (5), ale protože nás nechtějí pustit z práce v rozumnou hodinu (o dovolené nemluvě) přijedeme až večer. potřebovali bychom držet místo na stan páč je tam hrooozně moc lidí a do areálu je to celkem dálka. Kde se dají koupit holinky? Ale počasí by tentokrát mohlo vyjít. pa
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt srpen 07, 2008 7:25 am
už zítra!!!:)))
Kde jsou Češi, co tam razí? Very Happy Idea Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út srpen 05, 2008 8:50 am
3 dny
Very Happy jouuu 3 dny do akce ... pořád mám možnost někoho vzít ... odjezd v pátek nějak dopoledne z Prahy, předběžný odjezd ze SMS neděle ráno cca kolem 6-7 hod.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
ne srpen 03, 2008 2:16 pm
už jen 5 dní!!!
Very Happy Idea Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá srpen 01, 2008 12:54 pm
e_f
tak doufám, že Němčouři to budou mít v poho se zvukem (umí to taky pěkne po*rat) ... juuuu já už se tak těším, konečně uslyším vysněného Mobyho smile28 mno a zbytek bude asi fak úlet to přebíhání ... takových djs, za takové peníze a tak blízko ... (v ČR stejně nic) wuaaa .... Very Happy Idea Very Happy jinak ti co už byli, tak každá rada drahá ... holinky pláštěnku to beru jako samozřejmost ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
electric_flower
pá srpen 01, 2008 9:40 am
Jervin
Moby umí udělat pěknou show... aspoň, co jsem viděla teď chvilku o víkendu... akorát tam byl mu trochu nepřál zvuk, basa se tam nějak vytratila, tak jsem po 4 skladbách odešla... ale nudit tě rozhodně nebude Smile
boby6killer
pá srpen 01, 2008 9:25 am
jervin
tak koukam na ten rozpis sluzeb Smile asi bych lital jak s prujmem a vecne by mne sralo ze za rohem hraje dalsi manik
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá srpen 01, 2008 7:16 am
electric_flower
jj na Wighonomy Brothers jsem hodně zvědavý, pak konečně musím dát tu slavnou Anju Schneider ... mno prostě nebudu vědět kam dřív Confused uff ale jednoznačně nejvíc Moby a taky jsem zvědavý, jak zahrají Massive v Německu Smile

Budu psát report a pořídim snad i fotoreport (pokud budou mít fotky nějakou kvalitu tak vyjde) Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
electric_flower
čt červenec 31, 2008 12:59 pm
Jervin
pěkné, pěkné.. tiše závidím Wighonomy Brothers a Heartthroba Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt červenec 31, 2008 11:04 am
line-up
jména, na která se chci podívat + poznávačka nových (nezakroužkovaných) samozřejmě Very Happy Idea Very Happy


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt červenec 31, 2008 7:51 am
vstupy
Tak když jsem koukal na stránky o vyprodání zatím nic nepíší a žádný mail o vyprodání mi taky nedorazil...

pořád tedy platí to co jim visí na webu si myslím

celý fest:
74 € incl. 7% VAT, plus fees

jeden den:
55 € incl. 7% VAT

Na místě:
90 € incl. 7% VAT

K zakoupení tady
wwera
st červenec 30, 2008 10:27 pm
ja slysela ze je vyprodano je to pravda nebo ne?
fogger
st červenec 30, 2008 7:04 pm
-!!-
fogger
st červenec 30, 2008 7:03 pm
Nenajde se tu holčina ,co by ráda jela ale namá s kým ?
Hledám hledám... jsem ze severu... jel bych tam Ecčkem...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st červenec 30, 2008 3:42 pm
cesta na SMS
... nejspíš budu mít 3 volná místa v autě, a budu vyrážet někdy v pátek pokud možno co nejdřív z Prahy ... mohl bych někoho vzít ... Smile
Tam
čt duben 24, 2008 1:54 pm
4 B2lik
díky za snahu a hledání . Nakonec tam zůstaneme asi na oba dny Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
čt duben 24, 2008 1:49 pm
4 tom
jsem nenasel na strankach to nemaj ..... http://www.kompassmusik.de/main.htm (neim) ... jedine pockat az bude casovej line-up ale to vetsinou bejva par dni pred....
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další Strana 7 z 8


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz