FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 HRANÍ Z PC (Ableton, Final Scratch apod.) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
út únor 02, 2010 9:25 pm
Numark OMNI Control

Má někdo skušenosti? Uvažuju o koupi, ale rád bych se něco dověděl od těch co ho již mají nebo měli...
m
ne leden 31, 2010 9:27 pm
Anebo jestli ho mohu jeste nejak aktivovat aniz bych si kupoval ten upgrade??dekuji
m
ne leden 31, 2010 9:23 pm
traktor upgrade
potrebuji radu!!!!mam traktor 3 le(samozrejme original, ale nemam ho aktivovany protoze aktivace uz probehla na jinym pc) jde si koupit ten upgrade a pote to registrovat?,abych uz mohl hrat vice nez hodinu??dekuji za radu!!!!!!
dMIT_RY
st leden 27, 2010 6:47 pm
rzk
ne leden 10, 2010 5:38 pm
Ahoj všem příznivcům el.hudby .. posílám Vám svůj techno set, který je prezentován v rámci soutěže Lets Mix. Rád bych Vás tímto požádal, zda by jste si nenašli chvíli a hlasovali (pomocí hvězdiček) Děkuji.

play list + info
http://www.letsmix.com/mix/24605/41041
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ri-chard
čt leden 07, 2010 9:32 pm
oukej, už mlčim.... smile57
DF
čt leden 07, 2010 10:31 am
2ri-chard
Ne kazdej kompl zvladne DVS a k tomu jeste nahravani z ext. zdroje Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ri-chard
st leden 06, 2010 10:23 pm
tak f tom případě bych to řešil nějakou flashkou a nebo vypálením na cd...??? Exclamation
DF
út leden 05, 2010 8:56 am
2ri-chard
myslim, ze to se snazi udelat Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ri-chard
po leden 04, 2010 9:21 pm
mm
a nebylo by nejjednodušší nahrát set na svuj pc a pak to jen překopírovat??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
po leden 04, 2010 4:19 pm
DF
Taky bych to tak videl Wink
DF
po leden 04, 2010 7:38 am
2mm
controller by mel mit urco este jeden vystup (REC, AUX, whatever) z ceho jede master signal tak na to to pripoj, druhej konec do kompu do line-in a je hotovo.. Cool
mm
ne leden 03, 2010 1:54 pm
nahravaní
nevite nekdo jak nahraji svuj set na druhy pc..kdyz k jednomu mam pripojeny omni control s traktorem 3le,a jak druhy pc pripojit a nahrat svuj set??dekuji
TMC
po listopad 30, 2009 10:48 am
Ableton
Může někdo nahodit link na nejnovější verzi Abletonu? Dík... Evil or Very Mad
mm
so listopad 28, 2009 11:06 am
2DM
dekuji velice pekne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!supeeeeeeeerrr Wink
DF
st listopad 25, 2009 6:17 pm
2mm
check this out Wink

Ask ABleton Live Tutorial DVD

podle videa se jede dobre...
mm
ne listopad 22, 2009 3:21 pm
nevite tu nekdo o navodu na ableton 8 live??dekuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
ne listopad 15, 2009 12:11 pm
DF

Dík za návod! Jsem z toho trochu zmaten! Ale dobrý to dám! Dík, pak napíšu jak jsem dopad
DF
ne listopad 15, 2009 10:29 am
2komunista
Potom v nastaveni zvukny vypni bass redirect do subwooferu a pouzijes jen vystup pro predni a vystup pro zadni repro.Predni na Master (co jde ven) a zadni na sluchatka (odposlech). Good luck
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
pá listopad 13, 2009 7:17 pm
Já mám zvukovku 5.1! Celkem tam mám 5 ždířek! 3 na repro a 2 zbejvaj! http://www.trust.com/products/productdrivers.aspx?artnr=14134
dMITRY
pá listopad 13, 2009 6:24 pm
komunista
musis mit jak rika df, 5.1 zvukovku v notasu nebo pripadne zvukovku pres usb ktera bude mit jak vystup pro hlavni zvuk, tak i vstup pro sluchatka
DF
pá listopad 13, 2009 5:55 pm
2firestarter
Tak si sbal discmana, pust si disco a nerejpej do neceho cemu nehovis ..
DF
pá listopad 13, 2009 5:54 pm
2komunista
Esli nemas v notebooku 5.1 zvukovku, tak to nenastavis Wink esli tam mas tri otvory tak jeden je out (sluchatka, repraky) druhej MIC (microphone) a treti line-in (vstup ext. zdroje) ty potrebuje otvoru min. 5 Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
pá listopad 13, 2009 3:44 pm
MagicofDragon

repráky mám nastavené, na zvukovce mi zbejvaj ještě 2 ždířky (kloudně nevim k čemu ani jsou) ale když do nich dám sluchátka tak nic! Na noťasu mám 3.5 jacka a to je rtaky bez odezvy! Na reprákách nemám žádný výstup na sluchátka! A v traktoru jsem nikde nenašel nastavení pro odposlech! Jen na repráky!
dMITRY
pá listopad 13, 2009 3:35 pm
firestarter
jak vidis forum je digi djingu...od kud by se melo asi tady hrat???
firestarter
pá listopad 13, 2009 9:07 am
komunista
jestli hraješ přes noťas, tak si zbal kufry a odstěhuj se někam do afriky, ještě si k tomu přikup walkmena a budeš mít fakt hustý komponenty na hraní, já hraju přes diskmana a je to bomba jako, lidi sou zemně vždycky unešení Idea
MagicofDragon
pá listopad 13, 2009 8:09 am
to komunista
skus si pres since nejprve na zvukovku pripojit domaci kino ci jinej sound a odposlechy si pak nastavis primo na sluchatka nebo pres obe bednicky a sluchatka k tomu.
Ja to mam doma na domacim kine,bednicky odposlech a sluchatka v konzoli,jenze me se to nastavi samo s programem na konzoli a ja si to jen doladim(zpozdeni atd.)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
čt listopad 12, 2009 9:59 pm
Právě jsem si nainstaloval nového traktora (Pro 1.1.2) a prostě nemohu nikde najíd jak se nastaví odposelch! Mám notebook a přez zvukovku mám napojené repráky, zvuk mi jede v pohodě! Poradí mi někdo prosím!
kopec
so říjen 31, 2009 3:15 pm
vinyly
MARCO V v jednom rozhovoru rekl ze jedou ta technika bude uz tak vesmirna ze se to vsechno posere a vrati k vinylum respekt a omlouvam se ze odbocuju od tematu ja nevedel kam to napsat kopec Confused Very Happy Smile Very Happy CD ne Mad
mm
st říjen 28, 2009 5:43 pm
to dMITRY:to neni k final scr...ale ke controleru Very Happy !!!!!!!!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další Strana 2 z 4


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz