FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 HRANÍ Z PC (Ableton, Final Scratch apod.) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
dMITRY
pá říjen 23, 2009 10:50 am
traktor
zadnej final scratch traktor neexistuje Very Happy

plnou verzi traktoru koupite na www.nativeinstruments.com ...pri nejhorsim se naucit pouzivat google Very Happy
mm
čt říjen 22, 2009 3:55 pm
pouzit byl jen jednou a je to original..potrebuji vymenit pc a prave mi nastal takovyto problem.nevim vubec co s tim..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
čt říjen 22, 2009 3:24 pm
mm
a ten softik byl jiz nekym pouzit ci to byl original a pouzil jsi to opravdu jen jednou?
Pac to vypada ze by mohlo byt zablokovano pro zneuziti....
mm
čt říjen 22, 2009 11:06 am
to MAGICODRAGON:no prave ze to mam digitalnimu k dj.ke konzoli.a registroval jsem to na jinem pc,a ted kdyz jsem na tom pc vse oddinstaloval a chci prejit na jine pc a chci se registrovat a vlozit seriove cislo k tomu traktoru na jejich strankach tak mi to pise ze toto seriove cislo uz je registrovane:( nevis co s tim??jak to uplne odhlasit z toho prvniho pc,abych to pote mohl registrovat znovu na dalsim pc??dekuji moc za pomoc:)
MagicofDragon
pá říjen 16, 2009 8:04 am
To mm
Hoj,
vím co je to za traktor a jetli to máš jako verzi ke konzoli na virtualní djing,tak se musíš registroval s cd keyem a s vyplněným dotazníčkem na www.native-instruments.com a najet na myNi Account a registrovat se.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
čt říjen 15, 2009 12:28 pm
mm
co znamena to LE?
pokud je to jina verze nez klasickej Traktor 3. tak nevim...
mm
čt říjen 15, 2009 12:22 pm
traktor 3le
hezky den,nevite nekdo kde seženu plnou verzi traktoru 3le??mam jen nejakou demo verzi a potrebuji aby se mi to po hodine nevypinalo.a nevim si rady co s tim.mnohokrat dekuji za pomoc!!
Silent
pá říjen 02, 2009 7:18 pm
final scratch historie
prosim vas vyuziva nekdo final scratch traktor, nejak se mi prestala ukladat historie playlistu, nevite co s tim

muj mail djsilent@seznam.cz

diky
DF
st červenec 08, 2009 10:00 am
2Jarda
oprava: ZEMNI smycka Smile
DF
st červenec 08, 2009 9:56 am
2Jarda
Dela to i spousta ntbooku, kdyz je mas zapojeny na adapteru, vznika tam zemnici smycka - prodavaj se na to rusicky Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DoOHach
po červenec 06, 2009 10:29 pm
Zdravím ! Potřeboval bych pomoct s REWIRE! Mam ableton 8.0.4 a Reason 3 a nejde mi to zapojit na rewire. Nemám teda žádnou ext. zvukovku ale nahrál jsem si Asio4all v2 a co sem na netu četl tak by to mělo frčet. Ale mě to nevalí Crying or Very sad

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Předem dík za odpovědi! Wink
paveell
st květen 13, 2009 10:29 pm
Joe Chaucer
Díky za ty vyhledávačeSmile..Konečně jsem našel music co jsem jinde nemohl najítSmile.....

A nevíš jestli existuje český návod na ableton ?...čumim do toho a nevim co dál.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
st květen 13, 2009 10:18 pm
eRer
Hele pro traktora tech mapovacich souboru moc neni...
Ale namapovat si to sam neni zsa tak velky problem ne?
eReR
st květen 13, 2009 7:02 pm
nevíte někdo kde bych sehnal mapovací soubor pro Reloop Digital Jockey - Interface Edition k traktoru pro?? Evil or Very Mad
jardapeši
so květen 09, 2009 1:32 pm
Nejvíc mě štve,že namám Notebook Crying or Very sad a normální PC nezapojím do mixu protože neni odstíněnej a hned to hučí Twisted Evil jako kráv*.nevíte někdo jestli tohle nevyřeší dobrá externí zvukovka???
jardapeši
út květen 05, 2009 2:55 pm
Já si taky myslím,ža má deska lepší kvalitu jak CD.Já jsme začínal hrát tak někdy před cca 10 lety a pak jsem 7 let nehrál a vypadnul jsem z toho a teť jsem se zase k tomu vrátil,ale spíš pro radost a pobavení s kámoši,soukormé pártičky atd.Na Rodeku jsem nehrál,jenom na Pioneeru 600kilu a pak takový klasický lowendový křápy Confused ,ale teť jsem si koupil Vestax PMC280 a nemohu si ho vynachválit,za ty prachy lxs,chtěl jsem Denona DN-x1500s a nebo v nejlepším Xone 92 ale to je moc peněz,kterých je mi líto a ani nejsou Crying or Very sad ,za ty ušetřený prachy jsem si raději postavil satelity a suby podle Prodancu abych si nemusel pořád něco půjčovat atd a i když to stálo hromadu kolíků (za co by byla dovolená na Maledivách Laughing ) tak toho nikdy nelituju Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
po květen 04, 2009 10:55 pm
jardapeši
No vaha desek to je vec druha Very Happy
Jinak jsi me asi spatne pochopil s tim ze deska ma spatnou kvalitu... Ne, ne ja naopak desku a jeji zvuk vynasim do oblak!
CD na ni nema ani nahodou...

A co se tyce 1210: ano jsou nesmrtelny a nesmrtelny je i mix Rodec, sic uz trochu zastaraly, ale ja ho proste miluju a vzdy jsem si ho pral/hral jsem na nej jednou Very Happy )
jardapeši
po květen 04, 2009 9:39 pm
2 Heerer
To jo to synchro tam chybí Very Happy ,i když taky se nedá na něj spoléhat,prostě uši jsou uši Wink
Ale já si myslím,že ti na začátek stačí k traktoru i obyč mix a jenom Allen&Heath 1D viz:
http://eshop.prodance.cz/DetailPage.asp?DPG=89249
tady se nedá přesně říct co je lepší,to je na každým kdo jak chce hrát.Ale jak si pěkně řekl:Ale pravda je ta ze gramce maji atmosferu Very Happy ,ale na druhý straně se ohrávaj ,není to nejlevnější a i když to je blbost tak se pěkně pronesou,když taháš 2 kufry na akci a nemáš nosiče Very Happy ,ale i přesto nedám na ně dopustit a nikdo mi to nevysvětlí.
Dneska seženeš 1200mk2 všude možně po bazarech cca 15000kč za oba,hodíš je do prodancu na seřízení a výměnu pitche a máš vystaráno,1200kilo vydrží všechno a to doslova Wink
Já si objednávám desky na http://www.decks.de/ (nemohu si je vynychválit) a deska vychází na cca max 200kila.U nás dáš za tu stejnou 300 Mad a co se týče zvuku tak bych zase neříkal ,že má deska špatnou kvalitu,když máš dobrou jehlu ČISTÝ DESKY a taky bedny kvalitní!!!tak je to ok a podle mě maj pořádnou basovou linku a je to takový hutnější než CD,ale to se dá všechno dohonit u CD ekvalizérem atd a to "praskání" přeci k tomu patří Very Happy
Tak zas zítra HI
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
po květen 04, 2009 9:08 pm
jardapeši
to je jasny ze je lepsi zacit na gramcich, tak se dobre naucis srovnavat(ono tam nejak chybi tlacitko synchro Very Happy )
V zacatcich kdy stali 1210kach 25tis to bylo narocny(z vlastni zkusenosti!) ale dnes je to opravdo easy...
Staci koupit midi controler a to i levny jako je BCD2000 a v kombinaci s Traktorem muzes hrat a hrat za hoodne malo penez a relativne namichas slusnej setik Smile

priklad:
http://leteckaposta.cz/333218708
BCD2000+Traktor 3
clovek se i s timto lowendem vyblbne.

Ale pravda je ta ze gramce maji atmosferu. Kdo nehral z vinilu a masti jen a pouze z digitalu nemuze pochopit. Jenze vinil je proste vinil a i co se tyce kvality zvuku.
Vlastne proto vymyslely inzeniri format superaudioCD aby dokazalo konkurovat zvukove dynamice vinilu Wink

Bohuzel pomerem vykon/cena vinil prohrava na cele care Sad
jardapeši
po květen 04, 2009 8:51 pm
teda myslel jsem programy na DJing.S programy na tvorbu skladeb a zvuků atd nemám zkušenosti jo a u Serata Live a T. Scratch zvukovka je....
jardapeši
po květen 04, 2009 8:44 pm
Já si myslím,že dneska má smysl jenom Rane Serato live a nebo Traktor Scratch u kterýho když máš Allena 3D nebo xone92 a k tomu midi controléry 1D a 2D tak to je největší pecka a ta kreativita u toho nemá chybu,jenom ty ceny Crying or Very sad
http://www.youtube.com/watch?v=J1H9W_iLff0
je tam cca asi 7 částí to ho videa Very Happy
Já mám doma gramce a nedám na ně dopustit,podle mě by každej DJ měl umět na gramcích,protože se na tom nejlíp naučí vnímat bíty,srovnávat rychlost atd.každej dřív začínal na gramcích,je tam (kuva jak bych to popsal) takový jiný spojení s tou skladbou,ale tím rozhodně nezavrhuji takový mašinky co jsem psal,ale hold stojej hodně peněz a mít jenom Traktora bez midi a ovládat to jenom myší to je naprd a ještě k tomu potřebuješ slušnou zvukovku,která má zvlašť sluchátka a line....
mm
ne duben 26, 2009 3:26 pm
dakujem pekne
mm
čt duben 23, 2009 4:37 pm
to joe chaucer:posli mi prosim link na traktora plnou verzi a neplacenou..dekuji
sla
čt duben 23, 2009 4:26 pm
hezky den potrebuji plnou verzi traktora,kde ji mohu prosi stahnout poradi nekdo??dekuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
čt březen 12, 2009 6:09 pm
Joe Chaucer
Mám to. Smile
A díky za nabídku. Určítě využiju
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
st březen 11, 2009 9:32 pm
Traktor
Nevíte někdo kde bych sehnal Tractora 3 plnou verzi?? Ale neplacenou
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
út duben 29, 2008 7:24 pm
lol
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
út duben 29, 2008 5:00 pm
2 Joe
Tak sup sem s linkem na tu firmu Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
út duben 29, 2008 4:18 pm
..
Hehe ok když jinak nedášVery Happy....Jde o tom, že zde existuje firma, která poskytuje legalizaci zvukových souborů internetovým rádíím. Tyto rádia to mají vyřešené tak, že neplatí za každou mp3, ale permanentním poplatkem se jim zlegalizuje veškerej obsah, co mají v PC. Nejlepší na tom je, že je pak jedno odkud materiál mají. Stručně řečeno at si to stáhnou kdekoliv, mají to zelgalizovaný. Mno a k pointě. Ta samá firma umožnuje DJs to, že jste vlastně jako internetový rádio. Takže zaplatíte poplatek a zlegalizuje se vám veškerá hudba na PC. Samozřejmě se to odvíjí od kdy, do kdy. A samozřejmě je jedno, odkud je máte. Jedinej problém je v tom, že když máte ty mp3 třeba z RS, tak musíte dávat bacha aby byli v min. 196/41.
Ten poplatek o kterým mluvím, je 1250/měsíc. Jde to i na dýl.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
po duben 28, 2008 11:24 pm
2 Joe
Jasny, klidne se podel, pokud to bude nejaky zazrak, budem radi Smile.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další Strana 3 z 4


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz