FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 HRANÍ Z PC (Ableton, Final Scratch apod.) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
po duben 28, 2008 11:20 pm
2all
Díky dMIT.RY...

2WAjdak: jasný, že platí, ale kdyby přišla kontrola (což samozřejmě nechodí, když klub platí ale i tak), tak ti napaří pěknýho flastra:D A je jedno jestli máš faktury z Beatportu či jiných. Ty faktury potvrzují pouze to, že jsi za to řádně zaplatil, ale neznamené to, že si automaticky kupuješ autorský práva.
Vím o jedné alternativě, která by se sem hoilda. Tak pokud máte zájem?.)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dMIT.RY
po duben 28, 2008 11:16 pm
jej,sem tady na tohle narazil nejak pozde...jinak bych eml hoooodne cim prispet Very Happy

sam pouzivam traktor,midi kontroler,extreni zvukovku od sound blaster (vic jak tri tacy za ni nema smysl pri ceskych podminkach porizovat) a nikdy se mi nestalo ze by se seknul nebo neco podbneho (staci giga ramek a dvoujadro a jste trezce za vodou pro tento pripad)

pokud nejake dalsi dotazy,rad se podelim se svymi zkusenostmi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
so duben 26, 2008 6:25 am
2 Joe
Proto taky plati poplatky OSe provozovatel klubu atp. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
pá duben 25, 2008 8:40 pm
2 Wajdak
Podle OSY nemá ani jeden ze zahraničních dodavatelů mp3 skladeb smlouvu s OSOu o legalitě těchto koupených mp3. Takže i když to koupíš a dostaneš fakturu, pořád je to nelegální.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
čt duben 24, 2008 11:06 pm
2 Joe
No tohle je taky celkem obsahle a slozite tema Smile. Vetsinou, kdyz si koupis mp3ku na netu, dostanes k tomu neco jako autenticky doklad o koupi, ale na nekterych pochybnejsich serverech jenom zaplatis a stahnes, nic vic. Tim padem se da polemizovat nad tim, jestli jsi tu mp3ku stahnul legalne, nebo ilegalne Smile.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
čt duben 24, 2008 9:48 pm
2 Wajdak
Lol tak to asi ne:D....Asi koupím tu co máš ty:)....Hele mohl by ses tady ještě trochu rozepsat o legálnosti a nelegálnosti zvukových souborů, zakoupených legálně na netu?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
čt duben 24, 2008 3:09 pm
2 Joe
Je to zvukovka, která ti poskytne dva výstupní kanály ve výborné kvalitě Smile. Samozřejmě můžes zainvestovat a koupit profi externí zvukovku, třeba na 4 kanály...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
út duben 22, 2008 5:36 pm
2 M,W
Míšo přečti si to ještě jednou. On neřekl že je to šmejd, ale že to nebude šmejd víš co:D

2Wajadak: Ten SB je nějaká lepší zvukovka nebo je 1500 normální cena za takovou kartu?
Michal
po duben 21, 2008 11:42 pm
For: komunista
cituji "Tak FS od Stantonu neznám, ale počítám, že to nebude nějkej šmejd"

Tak to jsi hodně vedle chlapče.
Byl to první system využívající sowtfare a vinyly. byl a je kvalitní a spolehlivý.KOnkurence je už hodně dál.
A taky byl hodně rozšířen než nastoupila konkurence a Stanton s NAtive Instrument se rozešli. NI teď prodává Traktor Scratch(Což je asi to nej co se dá sehnat, teda podle mne)
Michal
po duben 21, 2008 11:36 pm
Jenom takový menší problém FS se už nevyrábí, jen doprodává.....
Pokud chceš opravdový kvalitní sowt fungujíci na programu a timecodech tak si kup Traktor schratch nebo Serato..
O ostatních ani moc nepřemýšlej
PS: nebo hraj z desek...teď cena desky z Německa vyjde tak na 200 Kč, ale neseženeš samozřejmě vše
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
po duben 21, 2008 10:41 pm
2 Joe
No ja mam externi Sound Blaster Live 5.1, cca 1500,-
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
po duben 21, 2008 9:54 pm
2 Wajdak
Jj a poslední věc. Zvukovka:D
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
po duben 21, 2008 9:53 pm
2 Joe
No jedno to podle me neni, u toho vynilu mas oznaceny, pro co to je... Mozna, ze by to fungovalo, ale nezkousel jsem to Smile.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
po duben 21, 2008 9:35 pm
2 Wajdak
Supr a je jedno jakej to je?...Aby třeba Traktor bo VDJ nebyl nějak nastavenej, že jiný vinyly než od té samé firmy nevezme?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
po duben 21, 2008 8:50 pm
2 Joe
Ty timecode vynily jsou bezne ke koupeni v DJ shopech, cena je okolo 500,-Kč.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
po duben 21, 2008 8:00 pm
2 Wajdak
Mno díky moc a mohl bys mi říct ještě, jak je to s digi vinylama?....Vím, že k origu ti dají 2 ale co když je ztratíš nebo tak něco. Co potom?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
po duben 21, 2008 7:22 pm
Btw jinak problem Final scratche je jeho mnohdy velice problematicke zapojovani... Preci jen je to zajimave fungujici technika Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
po duben 21, 2008 7:20 pm
2 komunista: Tak ten Stanton je celkem používaný, hrál jsem z něj a připadal mi v pohodě...
2 Joe: chyby? No tech je minimalne... Ale treba to, jak si kazdy mysli, ze staci v Traktoru zmacknout tlacitko a mas srovnany tracky, je celkem mýlka... Zas tak jednoduchy to neni (v traktoru). V abletonu to tak je, pracuje to na jinem principu, ale zase to ma jiny ucel nez traktor. Treba M. Burian, jak jsem si vsiml, posledni dobou ma jen nahazene tracky do abletonu a "pousti" je... Coz uz je trochu moc, alespon podle me... Kdyby mel vlastni tvorbu, nereknu, ale takhle...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
po duben 21, 2008 7:02 pm
2 all
Já si myslím, že v tom je taky budoucnost. Ten kdo říká, že ne, že gramcům se to nevyrovná tak je podle mne trochu krátkozrakej. Ten rozdíl kvalit stejně nikdo neocení a obrovský množství tracků už na vinylu ani nevyjde.
2 Wajdak...Kdyžtak až budeš mít zkušenosti s tím Stantonem tak to hod semka:)...

A mohli byste mi říct, jestli se u hraní z PC na programech, který používáte vyskytují nějaký závažný chyby?...Třeba, že se to seká atd? Díky moc
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
po duben 21, 2008 4:24 pm
Tak FS od Stantonu neznám, ale počítám, že to nebude nějkej šmejd. Tak až ho budeš mít tak dej kdyžtak vědět jakej je.
Jo a k tý ceně Virtual Dj kolem 8000kč a Traktor zhruba 3500 aš 10000kč
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
po duben 21, 2008 4:13 pm
2 Joe
Tak ja, jelikoz hraju hlavne z PC, pouzivam Traktora a v nejblizsi dobe se chystam na FS od Stantonu. Ale vzhledem k tomu, co pouzivam pri mixovani za efektry apod. se asi k "obycejnym" gramcum nevratim Smile.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
po duben 21, 2008 3:36 pm
..
Hey diky moooc. Ja jsem taky slysel jen samou chvalu. Na druhou stranu nejsem dj, ktery potrebuje do tracku udelet 1000 efektu a najezdu atp. Staci mi, kdyz na to bude spoleh a hlavne dobra spoluprace s vinylem, tim myslim to, že když pohnu s vinylem, tak se pohne i zvuk:D Víš co myslímSmile
Jo a nevíš kolik je zhruba cena?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
po duben 21, 2008 3:16 pm
No tak já jsem vždy hrál na Virtual DJ a nemůžu si ho vynachválit. Jednoduché ovládání dobrý přehled jednoduché ukládání, a nedávno jsem zkoušel Traktora ten je také hodně povedený, má určo víc funkcí a možností, ale je také o něco složitější a pár věcí má lépe vyřešeno, ale i něco mi tam chybělo oproti Virtual Dj. Takže bych řekl, že pokud se to chceš naučit tak jdi nejprve do Virtual Dj a pak možná na Traktora. Já osobě víc fandím Virtual Dj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
po duben 21, 2008 3:04 pm
...
A mate nekdo zkusenosti treba s porovnanim Traktoru a Virtual DJ (Numark cue). Slysel jsem ze VDJ je asi nej. Samozrejme bych nejradeji hral z vinylu, ale jako za zacatku davat 300 za desku fakt neutahnu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
ne duben 20, 2008 10:39 pm
hmm to asi jo. Na každy je něco a jde o to co bereš jako za pravé umění. Hraní na vinylech má něco do sebe, je to hodně těžký a je to to pravý ořechový, jenže hraní na PC je taky umění má to kupa zádrhelů, ale je to taky v mnoho věcech jednoduší, ale né zas vždy. Prostě není jednoduché říct co je lepší.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
ne duben 20, 2008 10:23 pm
2 Joe
No to bychom tu byli asi hodne dlouho hele Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
so duben 19, 2008 11:23 pm
HRANÍ Z PC (Ableton, Final Scratch apod.)
Rád bych se o tom něco dozvěděl, takže bych byl rád, kdyby mi tady někdo vysvětlil možnosti a techniky. At už se to týká Abletonu či Final Scratch. Také piště zkušenosti a výhody x nevýhody a srovnání s vinylama. Předem díky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 Strana 4 z 4


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz