FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 HRANÍ Z PC (Ableton, Final Scratch apod.) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Dj Hosťas
čt květen 31, 2012 8:26 pm
coal-live.cz
Zdravím Vás. Můžete mi prozradit kde na stránce coal-live.cz najdu nějaké to video jak pracovat s Abletonem?? Jsem úplný začátečník a jak se říká tak sem z toho jelen Smile. Díky.
dmitry
út březen 08, 2011 9:16 am
X1
Ahoj, mam na prodej uplne novy, nerozbaleny kontroler X1. Perfektni pro ty co hrajou z Traktoru, ale skvele se hodi i napriklad k Seratu. Je k tomu i zaruka.

Zajemci, prosim piste na dmitrij.malysev@gmail.com, tam se domluvime i na cene.
DF
čt září 16, 2010 10:03 am
2paveell
leze z toho wav, muzes treba timhle >

shuangs-wav-to-mp3-converter
coallive
po září 13, 2010 8:04 pm
Český manuál pro Ableton live
Na Strankach www.coal-live.cz je nekolik manualu a videa v cestine o Ableton live.
coallive
po září 13, 2010 8:03 pm
Český manuál pro Ableton live
Na Strankach www.coal-live.cz je nekolik manualu a videa v cestine o Ableton live.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
po červen 21, 2010 9:46 am
@paveell
co z resona leze? jakou priponu to ma?
Rumcajs23
so červen 19, 2010 12:46 pm
Evolution UC 33e
Koupim midi kontroler Evolution UC 33e do 4000kč.
Tel:722523726
Rumcajs23@seznam.cz
Granat Kontamine ss
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
út červen 08, 2010 4:15 pm
nevite nekdo jak z reasona prevedu hudebni soubor do mp3?
Smile
Anonymní
po červen 07, 2010 7:11 pm
ableton
nevite jak mam postupovat pri formatu disku jesli si bude ableto.com pamatovat moji autorizaci nebo jak mam postupovat?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
čt březen 18, 2010 8:12 pm
M-audio fast track pro
Má někdo zkušenosti s touhle externí zvukovkou?? Nejde mi přes ní nastavit 2 kanál u mixáku.
Tomcek
po únor 22, 2010 9:33 am
Traktor
Cuzz,
nevíte někdo jak nastavit v Traktoru 3 funkci, abych ze sluchátek slyšel vždy jen jeden deck a mohl si vybírat který? Popř. jestli to jde nastavit na MIDI kontroler na tlacitka (Allen & Heath - XONE 1D). Dík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
po únor 08, 2010 9:44 pm
ri-chard

Sakra ty mě lákáš! Teď fakt nevim jak to udělat! 7mička je velice lákavá cena! To je, už slušnej rozdíl! A jak říkáš je téměř nepoužívaný! Ale na druhou stranu mě láká mít novou věc! Ale zas peníze jsou peníze! Musim si to nechat projít hlavou! Ale bylo by fajn kdyby jsi hodil na net jeho fotky nebo mi nějaké pošli na maila ( 112567567@seznam.cz ) ať vidim jestli je opravdu v tak dobrém stavu! Né, že bych ti nevěřil, ale důvěřuj prověřuj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
po únor 08, 2010 7:46 pm
a co si napsat PM Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ri-chard
po únor 08, 2010 7:20 pm
dal bych toho reloopa za 7000... Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
po únor 08, 2010 4:02 pm
Stále přemýšlím co si pořídit! Zvažoval jsem nabídku ri-charda a nakonec jsem se rozhodl ke koupi nového kontroleru! Ovšem tady se nemohu rozhoudnout! Jestli Reloop Digital Jockey 2 Interface Edition s cenou kolem 9500kč nebo Numark OMNI Control s cenou téměř 8000kč! Oba se mi líbí a oba umějí to co chci! Ovšem Reloop toho umí přeci jen víc, ovšem nejsem si jist zda-li se vyplatí za něj téměř 2 tisíce připlatit! Má tu někdo zkušenosti s obouma? Kdo si oba osahal nebo kdo se v tom vyzná a poradil mi?
XYZ
ne únor 07, 2010 3:21 pm
Poslechnete
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ri-chard
so únor 06, 2010 7:05 pm
komunista
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
so únor 06, 2010 6:48 pm
No uvidíme ještě to promyslim! Zatim jsem ve fázy rozhodování! A máš nějaký fotky? Na netu je kupa fotek dvojky, ale jedničky ne! Docela rád bych viděl jak to vypadá
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ri-chard
so únor 06, 2010 1:35 pm
rozdíl mezi první a druhou řadou?? kámíkovi zrovna včera přišla ta druhá verze a mimo traktor kterej k tomu dostaneš a jinačího popsání tlačítek sme zatim žádnej velikej rozdíl nenašli. takže těžko říct... k tomu mýmu byl traktor 3 LE ale já to jedu na tr. scratch pro, mnohem mnohem lepčejší, hezčí, účelnější. navíc sedmičky mi po instalaci traktoru rovnou udělali i namapování (to se mi u LE nestalo) jo a vlastně ještě sraní s tim - včera sme to rozbíhali snad hodinu, pořád to ne a ne jít smile40 u sebe sem měl hotovo za 10 minut Smile
stav je ok, měl sem ho s sebou na akci fakt jen třikrát, už dlouho používáme m-audio, takže reloop hraju jen občas doma. má dokonce ještě ochranou folii na celym čelnim panelu Smile
mno a chtěl bych ho poslat do světa tak za 8 000 s tim že k tomu chci dát i tašku co sem k tomu koupil - je to taška přes rameno na notebooky, ale pohodlně se do ní vejde reloop i notes + kabely a máš zabaleno na cesty všechno v jednom Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
so únor 06, 2010 10:04 am
ri-chard

A jakej je rozdíl mezi první a druhou řadou? Na netu jsem to nějak nevykoumal . . . ale kdyby byla rozumná cena a sta je opravdu dobrý tak by jsme se možná mohli domluvit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ri-chard
so únor 06, 2010 8:58 am
komunista
reloopa mam doma a na sedmičkách funguje úplně bez problému. chci se ho ted zbavit, protože potřebuju pořídit něco co má možnost midi propojení s dalším "nástrojem" aby sme s kámíkem mohli fungovat tak jak potřebujem, ale jinak s reloopem fakt spokojenost... nechceš ho??
je to teda interface edition ta první řada, ale zvukovku to má, je to hraný na 3 akcích, jinak doma, takže 100% stav... je to ještě přes rok v záruce, kupoval sem to nový loni. provedenim mi to fakt sedělo, takže jediný proč to chci dát pryč je to midi propojení s něčim dalšim.... kdyby sis to nějak promyslel tak dej vědět Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
pá únor 05, 2010 11:45 pm
Díky fórum jsem pročet, ale asi jsem to neměl dělat Smile Objevil jsem tam tohle Reloop Digital Jockey 2 Interface Edition! A vypadá to, že je to opravdu bomba a na 7mičkách by to mělo taky běžet! Jen mě dost odráží cena!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ri-chard
pá únor 05, 2010 5:20 pm
komunista
podle tohohle fora http://www.shop4djs.com/obchod/numark-5/numark-omni-control.html by to na sedmičkách mělo běžet Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
pá únor 05, 2010 4:33 pm
komunista
v tom bych byl opatrnej... a rozhodne zkontroloval na netu
strejda google ti info dohleda Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
pá únor 05, 2010 2:49 pm
Tak to vypadá, že půjdu do toho numarku! Přeci jen mě víc láká! Jen doufám, že nebude problém s kompatibilitou s w 7 ultimate 32bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ri-chard
čt únor 04, 2010 7:41 pm
když tu mluvíte o tom midi, já bych ted rád prodal svoje midi - Reloop digital jockey - interface edition 2, je to ta řada se zvukovkou, takže je super že k cestování po akcích stačí jen tohle a notebook.... koupil sem to loni v létě takže je na to ještě rok záruka, povrchový vady ani žádný jiný to nemá, dokonce je na tom ještě nalepená ochranná folie.... kdybyste to někdo chtěl, tak mi dejte vědět na ri-chard@email.cz Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
st únor 03, 2010 10:12 pm
komunista
jasne ze nejde... stoji to par kacek a ...
hlavne nepouzivej sync, ppredpokladam ale ze s mysi to jinak neslo, tzn se to odnauc, pac ucho je ucho Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
st únor 03, 2010 8:41 pm
No na začátek to tak nějak je! Do teď hraju jen na kompu a to není ono, přece jen něco chybý! Bez midi to nejde kloudně ovládat...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
st únor 03, 2010 12:07 am
komunista
neznam ani jedno, pokud to potrebujes na zacatek tak je vcelku jedno co to bude ja mam Berhinger 2000 a slape vpoho..
A ze sem mival dobrej aparat... nyni to mam cas od casu una vzpomenuti.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
út únor 02, 2010 10:15 pm
Reloop Access.1 USB

Nebo jsem objevil toto, je to sice o mnoho ořezané než ten Numark, ale pro ty základy by to snad stačilo! A s Traktorem by si to snad mohlo taky rozumnět
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další Strana 1 z 4


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz