FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PRAGUE SESSIONS 2008 « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

Prague Sessions 2008

Paul van Dyk o2 arena Tocadisco a Alex M.O.R.P.H.

Prague Sessions 2008
Noname
ne červenec 13, 2008 4:11 pm
Tiesto
Nic proti, ale nebýt Tiestova managementu, tak je jen dalším DJem z velice dlooouhé řady a mnozí z nás o něm nikdy ani neuslyší.. Tiesto je v současné době značka, stejně jako jakákoliv jiná, nic víc
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
pá červenec 11, 2008 7:44 pm
SAMÝ DOBRÝ ZPRÁVY
Sice s ročním zpožděním, ale přece smile35 Loni při jeho turné u nás v Praze to jako turné v rámci představení novýho alba moc nevypadalo, však každý ví, kdo tam byl... Jsem mooooc rád, že tomu letos bude v takové parádě, jaká se podle očekávání všech pomalu chystá v O2 Aréně v září... Tak doufejme, že vše klapne nejen na papíře, ale i v reálu 20.9. v naší krásný hale. Idea Idea Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tenzo
pá červenec 11, 2008 5:14 pm
To ze nekdo
To ze nekdo hraje sracky neznamena ze je curak.

Tiesto je chytrej a jaeho manager taky. Umet prodat tyhle sracky lidme se musi umet a ja smekam:)
m1
pá červenec 11, 2008 4:43 pm
hmm
tiesto je curak...
Mlaďoch
čt červen 12, 2008 8:32 pm
můj plán akcí
Takže začneme s 19.červencem kdy vyrazím s kámošema do Německa na LOVEPARADE moc se těšim mno pak určitě Mácháč s Tiestem Smile mno a a pak v listopadu 100% Transmission tam nesmim chybět loni tu bylo žůžu jen asi budu furt v práci aby bylo love xD
Anonymní
pá červen 06, 2008 7:30 am
life
kdekolif v sazkaticket .-)
life
pá červen 06, 2008 6:29 am
Lístky
Nevíte někdo kde by ještě ted šli sehnat lístky na Paul van Dyke?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-girl
st květen 28, 2008 10:43 pm
PvD live
já zažila PvDho live vystoupení na loňský LFA a spokojenost... ne že bych z toho šla do kolen, ale nenudila jsem se... samozřejmě prezentoval tracky z alba, z nichž je spousta vokálních, takže se tam střídali vokalisti jak na běžícim pásu a někdy bylo i na co dívat (zejména pro pány - Jessica Sutta, Lo Fi Sugar, Ashley Tomberlin, ale i takovej Rea Garvey působil fajn dojmem), hudebně samozřejmě popík a pop-trance... myslim, že to nebude marný a lidem se to bude líbit, jen škoda, že se ty skladby z alba během roku už dost ohrály a nebude to tudíž nic novýho...
jo a PvD back 2 back Ottaviani je přání více lidí, ale asi nejspíš taky utopie...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
st květen 28, 2008 8:46 pm
to tic.file
To máš možná pravdu, že by to asi bylo lepší... Jenže v kontextu s ostatníma djs by se tam nehodil. A z ještě jinýho pohledu, PVD tentokrát plánuje vystoupení jako koncert se vším všudy a ne dj set (uvidíme jestli to bude lepší nebo horší varianta).
Každopádně je to zase něco novýho co od něj uvidíme, je čas na změnu asi. Vždyť vzpomeň na jeho loňský průměrný vystoupení v T- mobile aréně Cool
tic.file
út květen 27, 2008 4:38 pm
PvD se moch zařadit do transmission bylo více zajímavjejší...
Kord by mu to sedlo pěkně s G.OTTAVIANI Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
ne květen 11, 2008 10:55 pm
To Dj LOM
Confused Objednej si LISTEK u bábi v trafice voe, ovšem vstup je od 18, tak bacha Confused
Anonymní
ne květen 11, 2008 12:00 pm
2 DJ LOM

Co takhle terminaly Sazky .... (kazda druha benzina , nebo tabak....) .....
DJ LOM
so květen 10, 2008 7:07 pm
LISKY
Kde to mam objednat
Carl X
so květen 03, 2008 12:41 am
to sanny
Hm, ale ty místo kalby raději čum do knížek, hlavně český jazyk by neškodil...
IIIIII
pá květen 02, 2008 4:54 pm
start předprodeje
taky UM mohli počkat s předprodejem o pár dní. takhle možná přetáhli nerozhodnutý lidi co přemýšleli o EC.
nová konkurence na pražským(celostátním) trhu přece neni žádoucí Smile
Jeturnecht
čt květen 01, 2008 2:38 pm
kdy budou prvni jmena na transmission jestli ma cenu si kupovat listek nebo co teda...!
Negrooo
čt květen 01, 2008 12:41 pm
Lístky už mám doma a těším se jak malej.......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
čt květen 01, 2008 11:27 am
LÍSTEK JE DOMA
Wink Říkal jsem, že za to dám max 500, takže tu padinu navíc jsem už obětoval. Rolling Eyes
sunny
čt květen 01, 2008 10:47 am
hele mam pocit, ze bleha ve videu mluvil asi o joshovi Smile)
Audi
čt květen 01, 2008 10:43 am
Transmission
Mácháč s Tiëstem, Paul van Dyk na Session jsou jasný akce pro letošek. Na Transmission bych chtěl vidět určitě Rank 1, Markuse Schulze a Armina.
ja
st duben 30, 2008 10:53 am
line up
Rank 1 -live-Transmission.
Laky
st duben 30, 2008 9:32 am
Já si myslím, že budou obě akce super, ale kloním se spíše k listopadu...
altxx
st duben 30, 2008 9:30 am
snad tu budu, abych mohal jit!!
A Transmision? to je jasna vec, minulej rok byl uchvatnej Smile tesim tesim
:-*
Marios
st duben 30, 2008 8:12 am
Masakr Smile Smile Heyyy tutu tutu dutu Smile Smile Jinak Josh Teda fakt komentar co stoji za to Smile Noob Smile
Tom
st duben 30, 2008 7:43 am
DEJAVU jako prase...nebylo tu to same minuly rok???Porad to same dokola a dokola.....
Křapík
st duben 30, 2008 6:52 am
Zakázal bych to prodávat listky bez lineupu! To je výstřel moderní doby kterej stejně nikoho nebaví! Copak je to normální v zaběhnutym světě? Atˇ vyndaji karty na stůl a pak se dá hrát!
danii
st duben 30, 2008 2:12 am
:))
šup šup děcka, hybajte za pavlikem Very Happy
lucccaso
út duben 29, 2008 10:39 pm
pecka!!!!!!!!!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
út duben 29, 2008 7:28 pm
to karel ... stejne jako na sensation white ..(taky jsou dobu dopredu listky v predprodeji) ....
kubas
út duben 29, 2008 6:30 pm
transmission
urcite jdu 8,11 bude to bomba akcicka jako loni uz se na to tesim
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další Strana 11 z 13


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz