FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PRAGUE SESSIONS 2008 « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

Prague Sessions 2008

Paul van Dyk o2 arena Tocadisco a Alex M.O.R.P.H.

Prague Sessions 2008
Jeturnecht
ne září 21, 2008 9:30 pm
Nevíte nikdo nahodou jestli jsou zaznamy??mam na mysli buriana! Very Happy jinak
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
ne září 21, 2008 9:22 pm
PVD - super kalba do 2:30
Pěkně rozjetou megaakci, která nebrala konce, zařízli zvukaři a pořadatele v čele! Sad
Nefunkční mikrofony vystupujících zpěváků a zpěvaček, pískání a všelijaké nepříjemné zvuky při každém pokusu PVDho několikačlené kapely. To je jen malý výčet z toho co se od té doby dělo Sad Neřeknu nic, kdyby se to stalo někde na vesnický tancovačce, ale na takovýhle akci za takový prachy - viděl jsem kolem sebe dost nasraný lidí v tu chvíli a jen jsem čekal jestli lidi nezačnou pískat... Když jsem pak šel kolem těch "amatérských zvukařů" měl jsem sto chutí tam na ně vylejt pivko... Chudák Paul se mohl snažit sebevíc, ale když si někdo najme neschopný a zřejmě levný zvukaře, tak se pak nedá svítit.
Docela bych uvítal vyjádření UM a taky omluvu když už nic jinýho
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
ne září 21, 2008 9:16 pm
HPatriot -malá chybička se ti tam vloudila
....TOCADISCO ...Byla dobrá předehřívačka a krásně navazovala na MICHAELA BURIANA ...

Bylo to přesně naopak ..a nebo si myslel Michaela Breetha ?
Každopádně na toho jsem ještě popíjel v hospě .. neví někdo jakej byl ?

Co se týče toho hulení, tak ano na halovky a tak chodí idioti, kteří hulej, le rozhodně si nemůžou říkat party peoples. Jsem proti drogám celkově i když sem tam někdo ze známých nějakou tu "lentilku" na akci vezmě. Ale tím škodí akorát sobě. Čuchat trávu za poslechu PVD jsem si fakt nepřál.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
ne září 21, 2008 7:18 pm
mazec toto
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amoondre
ne září 21, 2008 7:01 pm
Jako kdyz uz Paja zahraje Pjanoo tak to musi byt party s velkym P! Tocadisco vymazlenej, presne podle ocekavani, Burian supr vysokej standard, ale zdalo se mi ze prilis michal styly a k Pajovi to snad neni potreba komentar. S prvnima uderama bicich jsem si malem cvrnkul do kalhot.
HPatriot
ne září 21, 2008 6:58 pm
Prague Sessions 2008 O2 Aréna A slavnej PVD nic moc
Ahoj lidičky....I já přidám trocha slov a přileji oleje,aby plamen neuhasl...Hala a zakomponování týhle akce do ní je naprosto bez chyby?!!!Nemám vítku na nic,co se haly a jejich služeb týče...Pohoda jazz všude...jak na WC tak u občersvení tak pro kuřáky,tak v šatně.Kdo stál frontu jeho chyba.Bylo tam přeci asi 10 šatnářů.U koncovejch vrat nikdo skoro nestál..Tak že příště zbytečně nestujte a jděte Smile A hlavně nechcalo jako na mácháči 2008 díky střeše.Co se týká hudby a párty,ozvučení haly a přenášení zvuku bomba!V tom ta hala nemá konkurenci,klima taky šlapalo a kdo do toho šlapal víc klima už mu možná nestačilo Wink ....TOCADISCO ...Byla dobrá předehřívačka a krásně navazovala na MICHAELA BURIANA ...Nejlepší koho sem ten večer slyšel,kterej hrál párty až do konce... Very Happy Wink Wink

Očekávaný hřeb večera náš soused od vedle z němec P.V.D. byl dobrej cca tak dvě hodiny a pak se párty proměnila v koncert a diskotéku,kterej se nedal ani moc poslouchat natož na to nějak pařit Confused Rolling Eyes ...Ale poklona před tim,jak se u gramce snažil.Kdybych to pojal jako koncert tak mu tleskám. Smile ..Jenže odliv lidí okolo 4 hodiny ukázal,že si chtěli zapařit jako já a né odposlouchávat jeho moderní chaoz...Prostě a jasně...Snaha byla a ta se cení,ale už to není skoro ten,koho jsme znaly pod pojmem zakladatel trance music...I Těsto dá svoje hystorický bomby,aby uvedl lidi do varu a připoměl jim,že je to stále on...P.V.D. už jen vytrhává nitky ze slavnýho "For An Angel" sice pro někoho vodrhovačka ale kult pro akci,kterej se ukazoval vždy když mu jakoby teklo do bot...Lidé pískali dost,aby začal dynamiku a vykašlal se na ty jeho vokály a hudbu z marsu...tím nechci říct že to mělo bejt duc duc až do konce ale ten jeho závěrečnej styl na dance prostě nebyl...Ale jo kapela dobrá a jako na poslech dobrý...ALEXe už jsem nepostřehl,byl jsem podobně znechucenej cimbálovkou jako ostatní...tak že jsem opouštěl okolo 4 hodiny halu. Ale celkově spokojenost....ty první dva to rozparádily a hlavně u podia byla atmos nenapodobitelná...Kdepák někde uprostřed nebo na kraji pod bednama nebo u stánku starouše..U pódia?! Very Happy ...Jde o to aby byli všichni na stejný vlně a to Burian prostě dokázal...Rozhýbal i dva 50sátníky díky tomu kotli co se vytvořil před pódiem... Smile Ale dynamický hudbě zdar ....a všem ať se dobře paří Smile
katterina1234
ne září 21, 2008 6:52 pm
jeste jedna emotivni smile28

Paul van Dyk - Everything Changes LIVE

Link


2all zajemce: ulozim to na net a pak vam dam vedet Smile ..jen to bude az tento nebo pristi tyden, drive to nestiham Sad
lol
ne září 21, 2008 6:27 pm
CJFrim
- hulici - kteri nepochopili, ze na takoveto akci lidi zobaji spise "lentilky" a ne huli trava a to jeste vesele mezi lidma (na to mate hip hop kemp rofl )

prober se hlupaku smile49
miguel
ne září 21, 2008 6:18 pm
katerina 123
naharj ty tvoje videa nekam na net..czshare,uloz atd to bude asi nejlepsi a pak dej link tady,diky jinak i na youtube je ta kvalita od tebe dobra Smile
Siska
ne září 21, 2008 6:10 pm
2 CJFrim
hulici - kteri nepochopili, ze na takoveto akci lidi zobaji spise "lentilky" a ne huli trava a to jeste vesele mezi lidma (na to mate hip hop kemp rofl )

Taak tim jsi me rozsekal,je videt,ze chodis hodne na akce Laughing
CJFrim
ne září 21, 2008 6:02 pm
PVD
Zdravim vsechny party people. Take bych jsem rad napsal par dojmu z Prague Sessions.

Poradatele
- United music - good job, delate vyborne akce !! jen tak dal, uz se moc tesim na TRANSMISSION
- zbytek - ti co jen meli na sobe reflexni vesty a meli dohlizet na poradek, tak u nekterych mam obavu, jestli to na ne nebylo prilis
Ucastnici
- slecny - radost pohledet, dobra hudba a pekne slecny, pekelna kombinace
- ubozaci a kravicky - ktery neumeji cist, ze kourit se bude JEN NA VYHRAZENYCH MISTECH
(viz. V aréně jsou vyhrazená místa pro kouření, která budou viditelně označena. Prosíme nekuřte v prostorách, které pro to nebudou vyhrazeny.)
- hulici - kteri nepochopili, ze na takoveto akci lidi zobaji spise "lentilky" a ne huli trava a to jeste vesele mezi lidma (na to mate hip hop kemp rofl )

DJs
Tocadisco - na rozjezd to bylo hodne povedeny, i kdyz to nebyl uplne muj style
Michael Burian - i kdyz by se nejake lehke pokarani dalo najit, bylo to fajn, mam ho rad uz jen z principu, na zimni Xmas v Pce zahral vyborne a Vltava "song" s houslema - vyborna zalezitost
PAUL VAN DYK - hlavni hvezda vecera, co dodat, kvuli tomu jsme tak vetsina jeli, takze vyborny zazitek
PAUL VAN DYK + Exclusive Live Band Performance - mam rad trance kvuli jeho variabilite (zpev, housle, klavir, kytara - vse se da pouzit a udela to nezapomenutelne melodie), nekdy to lehce zaskripalo, zapiskalo v mikrofonu, nebo zpevakovi nebylo rozumnet i tak to bylo fajn oziveni vecera, respektive rana
Alex M.O.R.P.H. - tresnicka na dortu, nektere songy byly opravdu skvele !

Suma sumarum, hodnoceni akce 8,5 / 10
musim si nechat rezervu na Transmission, ktera podle me minuly rok mela 9,5/10
Have a nice day

P.S. katterina1234 - ja bych mel zajem o to video z live setu, pokud to bude mozne, kuju
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
ne září 21, 2008 5:42 pm
Super akce
Přestože trance neni mojí doménou, tak v podání Paula o byla lahůdka. Nevídanej zážitek, král se předvedl v nejlepším světle. A jhinak Tocadisco s Burianem byli taky super. Burian předvedl tradičně vyrovnaný, profesionální se a Tocadisco nezůstal za očekáváním.
DMX
ne září 21, 2008 5:35 pm
PVD
Ahoj katterino1234, take bych mel zajem o songy Smile. Prosim o info na diamondx@seznam.cz.
Děkuju děkuju moc Wink
Honey22
ne září 21, 2008 5:26 pm
Zájem o songy
Cauky katterino1234, já bych měl zájem o ty songy z PVD, dej mi pls vědět na mejla djj.trnavsky@seznam.cz. Předem moc díky!
katterina1234
ne září 21, 2008 5:09 pm
Videa - PvD Live
Lidicky tady posilam moje videjka z prvni rady...jen jsem hrozne zklamana jak youtube zkazi kvalitu toho videa(doma je mam tak 3x lepsi..takze pokud by mel nekdo zajem Embarassed ...mam vsechny songy z live setu Cool enjoy it Evil or Very Mad
Time of our lives

Link


Let go - cely song

Link
JimmySK
ne září 21, 2008 4:49 pm
PvD
Parada, super, bombaaa party...PvD nemal chybu ani Michal Burian nesklamal, uz sa tesim na dalsi rok....
PORADI MI NIEKTO: kde zozeniem listky na Sensation White, SIlvester 2009 v Dusseldorfe, Nemecko???
katkaa
ne září 21, 2008 4:38 pm
LISTEK VIP GOLDEN
Shanim listek (odtrzeny) s VIP GOLDEN s plnou hodnotou.(ne 1,-). Koupim za 200,- SPECHA!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
ne září 21, 2008 3:41 pm
tak uz mam dospano, muzu se v klidku pustit do mych hodnoceni:)

Jak uz napsal dave, k organizaci nemam absolutne zadnou vytku, vse probehlo na vybornou, zkratka tak jak to ma UME ve zvyku Wink

Ke zvoleni O2 areny chvalim, takove male stanky jako T-Mobile Arena by meli zakazat, takze vyber mista tez paradni

Co k vykonum DJ's ... ?
-Tocadisco - Tenhle DJ se stava mym oblibenym uz od nemecke SW, kde zahral vynikajici set, ani na PS to nebylo jine a ja byl uplne unesen jeho vykony Smile
-Michael Burian - zklamani, nechapu proc ma michael sklony opakovat to, co uz nekolikrat hral ... Vltava se dala poslecnou jednou, to kdyz ji hral poprve, ale pokud ji ted bude hrat na kazde akci, nevim nevim ...
-Paul Van Dyk - no prvni set tohohle trancoveho bohema byla pro me jedna jedina obrovska euforie, Paul zahral perfektni a vymazelnej set. S Live casti to uz bylo horsi, me nebavila ani trochu ... Mad
-Alex M.O.R.P.H - Mmm .. nic moc okouzlujiciho pro me nepredstavoval, slysel sem ho hrat poprvy, a proste me nenadchnul ...

Zkratka jako kazda akce ma svuj klad i zapor (PS ma spis klady Smile ) Dje ktere zabavi i nudi,lehce nadprumerna akce, jinak nic svetoborneho Smile Ale zaparil sem si skvele, a muj dik patri zamozrejme UME Smile
Uz se nemuzu dockat Transmission Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
ne září 21, 2008 3:20 pm
1*
Akce to byla monstrózní.
K organizaci - nemám žádnou výtku..vůbec nic mě nenapadá. snad až na jednu maličkost - Staropramen u stage 35 Kč a na prstenci chtěla 40 Kč. Nevím, zda to byla záměr, chyba nebo si vydělává na studium... o ty prachy nejde. Minimální frontz u šaten, u barů, dobrý výběr pití za příznivé ceny.

DJs
Tocadisco - super super
Michael Burian - uspávač až do Vltavy - osobně si myslím, že pořadí Buriana a Tocadisco chtělo proměnit (první Míša)
PVD - super setík, na toho sem se opravdu dobře bavil a zapařil
PVD Live - diskofilní záležitost, ozvučení příšerné, zpěvačkám nebylo rozumět ani slovo. Dobrou noc strýčku Fido
Alex M.O.R.P.H. - na toho už jsem nevydržel. Slyšel jsem ho na jaře v retru a předpokládám, že zopakoval skvělej setík, kterej si určitě stáhnu.

Výborná akce..už se těším na Orion hall
iceSee
ne září 21, 2008 3:03 pm
Tocadisco - 11/10 , na to se nedalo neparit! A ten monstrozni zaver se Silence v elektro/house remixu? in this white waaaaaaaaaaaawe Razz <3
Burian - jsem rad ze tam byl , alespon sem si mohl dojit pro piti Very Happy proste jeho styl se mi nelibi , na me moc velkej uspavac... i kdyz ta posledni pulhodinka zapocata Vltavou uz docela sla.. 5/10
PvD - super hodne energickej set , v urcitych pasazich sem si az pripadal pomalu jako na technoparty Very Happy 9/10
PvD live - hodne dobrej napad , jak ztichla cela hala a do toho zacinal hrat na klavesy urcity casti melodie z for an angel.. hodne emotivni zacatek..nicmene , s postupem casu se to pro me stavalo docela vsedni,nedalo se na to moc parit.. Ale na poslech parada , 8/10.
Alexe jsem uz neslysel , byl jsem znicen a cesta domu jeste dlouha Smile)
stanley
ne září 21, 2008 2:27 pm
Prague Sessions 2008
tak akce to byla paradní.... Very Happy Tocadisko to rozjel na 100% což sem tak předpokládal, Michael Burian první pulka víc jak hrozný ale pak to trochu zas vytáhl, PVD není co dodat super mix + ta kapela byla hodne good, Alex M.O.R.P.H. největší propadák nemá to cenu ajni komentovat raději..... Razz Jinak akce super až na pár nedostatků...
stanley
ne září 21, 2008 2:27 pm
tak akce to byla paradní.... Very Happy Tocadisko to rozjel na 100% což sem tak předpokládal, Michael Burian první pulka víc jak hrozný ale pak to trochu zas vytáhl, PVD není co dodat super mix + ta kapela byla hodne good, Alex M.O.R.P.H. největší propadák nemá to cenu ajni komentovat raději..... Razz Jinak akce super až na pár nedostatků...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
ne září 21, 2008 2:20 pm
Tocadisco naprosto splnil moje očekávání, podle mě výkon večera, fakt sme si to s kámošem užívali až do konce. Burian, no na sensation zahrál luxusně, tak sem se těšil, bohužel první půlka setu byla typická burákovina, druhá půlka byla povedená. Pak přišel na řadu Dyk, nehrál dobře ani špatně, prostře průměr, některý části byly fakt super, některý nuda, nebo spíš "klasika". Koncertová část dobrý, i když asi sem čekal víc. Ale co mě teda totálně rozštípalo na závěR, byl Morph. Toho DJe sem neznal, původně sme už chtěli jít na vlak, ale to co tam hrál byla brutalita a na závěr nás tam všechny parádně rozštípal, začátek byl teda takovej poklidnej, ale pak hrál hodně tvrdě, a na to prostě nešlo nepařit. Takže celkově, bylo to super, pařili sme od začátku až do konce, ale nej sety večera pro mě jednoznačně Tocadisco (víc víc víc, bylo by super ho vidět na Sensation příští rok) a pak Morph... Burian a PvD - průměr, ale jinak suuuper mejdan, UM prostě párty dělat umí.

edit: Jo brw, kdo ste stáli vepředu, všimli ste si, že PvD hodil hubu asi v půlce svýho setu, couval tam dozadu od mixaku a najednou se skacel a na chvíli zmizel ;o) no eště, že se mu nic nestalo.
paveell
ne září 21, 2008 2:17 pm
Skvela akce...
Super,parada co vic dodat....
kkkkkkkkkk
ne září 21, 2008 2:11 pm
bleeeee
Všichni hrali dobře akorad PVD hral hrozne....... a s tou kapelou to byl humus... par zahral par starejch vykopavek.... ZVUK: potichu lidi se moc nebavili ..už na neho nejdu fuck
Pawouk
ne září 21, 2008 2:00 pm
prisli jsme na druhou polovinu tocadisca, jestli takhle hral i tu prvni, tak splnil moje očekávání na 100%, na buriana jsem si šel sednou, abych se nachystal na krále, do sálu jsem šel jen dvakrát a trefil jsem se na obě vystoupení houslisty, takže super Smile pak už přišel na řadu paul a to byl teda mazec, v první části svého vystoupení vynechal většinu svých hitů, což vůbec nevadilo a byl to stejně super mazec, jeho standartní nadstardantní výkon Very Happy Very Happy pak jsem šel nahoru chvilku, aby zahrál hnedka anthem, kterej mě nenechal zasednout do sedačky a po něm už tam vlítla kapela jak blesk a spustili For an Angel (doufám, že se nepletu Very Happy ) zcela parádním stylem, pak celý vystoupení bylo uplně masakrozní, jen Ashley Tomberlin nebyla vůbec slyšet, ale stejně se mi písničky které s ní nahrál moc nelíbí...když jsem viděl jak si paul tleská s lidma, přeběhne parkrat po podiu atd tak se mi to ani nechce věřit, myslim, že ho to tady taky hodně dostalo, protože lidi byli super celou dobu, zakončení s time of our lives bylo uplně geniální, na to jsem přišel k podiu, abych si ho taky pořadně prohlidnul... Smile pak nastoupil alex morph, kteryho jsem prvni pulku se dostaval zpatky k zivotu po a druhou pulku jsem sel parit, ale nijak mě to nevzalo, měl to víc řezat ráno, ale svůj podpis jsem dostal, tak jsem spokojenej Very Happy
Dan
ne září 21, 2008 1:37 pm
rekapitulce
Asi takto za me...

+ hala, produkce, LED, svetla, djs, atd.

- atmosfera v hale, ktera byla nejhorsi za posledni dobu. Je to dano diskotypkama, co prijeli a vubec nevi na co jedou, nekali a nef****ou. Bohuzel akce typu Sensation a Tiesto dotahuji postupne na tyto akce lidi, kteri se neumi bavit a tim nevytvori dobrou atmosferu.

Toto a pomerne slaby zvuk je jedina vytka k akci.
James
ne září 21, 2008 1:36 pm
Všichni Paul van Dyk.. Ten stereotyp jsem vám opravdu nezáviděl.. PVD bylo právě to co mě od té akce odradilo.. jinak závidím Tocadisco.. ale kvůli 1 dj se mi tam nechtělo.. snad bude jeho set ke stažení.. a snad bude ubývat lidí, kteří kdesi v dáli slyšeli, že PVD je největší hvězda světa ještě s Tiestem a jen kvůli tomu tam jedou.. a vůbec je nezajímá co poslouchají.. BÍDA lidi od vás..
w3nd3tta
ne září 21, 2008 1:23 pm
Sety
Povodne som sa tejto akcie mal zucastnit ale nakoniec zislo...Ako vidim na reakciach asi som prisiel o dost...No co uz neva...A teraz k veci bude sa dakde dat stiahnut nejaky ten setik z tejto fajn akcie??
+*+
ne září 21, 2008 12:59 pm
1-
Takže Tocadisco 1 (dobře rozjel), Burian 1*, ten nás opravdu zvednul z křesla, i když jsem znal Vltavu ze Sensationu, tak mě opravdu probudila a začal jsem na ní kalit. Paul: no, jeho první část ušla, ale druhá mě zase skládala do sedačky a proto, i když jsme se dobře bavili se všemi přáteli, tak nás přímo uspal a poslal domů, takže za 3 (průměr) a nepouštějte se hned všichni domě jakéj nejsem to nebo ono, že Paul je bůh,... Hlavně že jsem ho viděl. Na Alexe jsem se těšil právě pro jeho tvrdší podání trancu, které Paulovi chybělo a taky tak nakonec bylo, že?
Celkově jsem s akcí mocmoc spokojený. Ona se podle mě ani nedá zkazit akce v perfektní a v Evropě nejmodernější O2 aréně. Pořadatelé byli výborní (viz například pomoc všem nejen dámám při chůzi ze schodů). Partypeoples také skvělí. Užili jsme si a to je důležité. Celkově 1-
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Další Strana 4 z 13


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz