FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 HIP HOP KEMP « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

hip hop kemp

festival park hradec kralove depo crew

hip hop kemp
kopec
so srpen 22, 2009 6:29 pm
lidi pak pisnite jak tam vyvadel methodman diky asi masakr co
KOPEC
čt červen 25, 2009 6:09 pm
hiphopkemp
kvuli methodmanovi z wu tang clanu bych se jel podivat protoze to je moje srcovka z hopecu a dycky kdyz je v cesku 1clovek z celyho clanu tak dava hymny celyho wu tangu cos je masakr hopec je v poho nakej Very Happy WU
m....
čt červen 25, 2009 12:56 pm
zdar lidi minulej rok jsem byl na hiphop kempu, docela to ušlo, mě hip hop nevadí, ale už ted si vybírám kde je pořádnej text, kde prostě text má logiku ne kde jsou jenom sračky že už neví co vymejšlet (lidi co znam i hiphopeři mi to potrvdili Very Happy ), hiphop poslouchám občas, minulej rok 2008 tam bylo víc cizinců než čechů Very Happy Very Happy a to jsem čekal že tam budou hlavně češi jezdit ale je vidět že zase není až tolik čechů kteří jsou zblázněni do hiphopu, jako akce to nebyla špatná ale člověk se tam tak nevyblne jako na jiných tanečních akcích, je to úplně o něčem jiným, ale minulej rok byli fakt kontrafakti nejlepší, čekal jsem taky že to bude něco extra když jsem to viděl na fotkách ale zklamalo mě to Sad

tak kdo tam tedko jedete tak si to užíte....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
út květen 12, 2009 10:38 am
heerer
presne tohle sem mel na mysli Smile ale obavam se, ze to odbornikovi Tomovi nic rikat nebude Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
út květen 12, 2009 9:54 am
ACID
Tam kde se narodil Derrick May?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
út květen 12, 2009 8:28 am
Tom
Tom napsal:
Říkám to pořád, já bych tyto americké trendy nepouštěl na starej kontinent!!!

zase jeden chytrolin Laughing vis ty vubec, ktery mesto se povazuje za kolebku techna ty bilej cikane? Laughing
Tom
út květen 12, 2009 8:04 am
Hiphoper bílej Cigoš!
Říkám to pořád, já bych tyto americké trendy nepouštěl na starej kontinent!!!
9mouse
pá květen 08, 2009 4:30 pm
Ta skladba od Beatles se nejmenuje All The Lonely People, ale Eleanor Rigby! Jinak nic proti...
cbn
pá květen 08, 2009 3:56 pm
hudba spojuje ne rozvrací a ničí
Fill
pá květen 08, 2009 9:12 am
jj chlapci,dobre jste se tady do nich pustili....
Dubtech
čt květen 07, 2009 9:13 pm
hovna
hiphop je shit na ně technaři xD
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
čt květen 07, 2009 8:55 pm
Lolek
No, tak na tyto individua jsem jaksi pozapomel Very Happy
paveell
čt květen 07, 2009 7:25 pm
Hip hop mi nevadí,ale většina těch trapáčku fakt nemusim. To jak se oblíkají je podle mě konkurence toho jak se oblíkají ještě někteří jedinci na techno,ale naštěstí jich je pár což se o narvaným hiphopkempu říct nedá. Tam je pár těch normáních týpků, kteří ví proč ten hopec poslouchají a nemají potřebu si na nic hrát... Hip hop neposloucham a ani nebudu,protože si rád zatancuju což na hiphopu se jen mavá rukou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lolek
čt květen 07, 2009 7:04 pm
heerer
lol, a co móda vysmaženejch "technařů" s plyšákama na zádech z bobíčka? Very Happy Laughing Laughing Laughing kam se na ně hrabou hopeři Laughing Laughing Laughing
Fill
čt květen 07, 2009 6:18 pm
Jeee tak to uz jsi musim rychle koupit lupen na rovny ksilty....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
čt květen 07, 2009 4:33 pm
Tak tady to bude uzasna diskuze Very Happy Very Happy Very Happy

Jen by me zajimalo proc jsou hoperi tak strasne chytlavy, kdyz reknes ze je Rap na picu a pro deti? Very Happy
Fak je ze ta moda kolem je otresna, podobna tem co jsou na Trance party Very Happy


dnesni HIPec je pro mrnata smile33
chorust
čt květen 07, 2009 3:42 pm
ne 50% ale tak 90%, a nesnášim to zku*vený slovo "hoper"
BHB-Rap STP
st březen 04, 2009 10:36 pm
HMMMMMm
Rodyčt

SMOKEone Nese se do techna ty ubožáčku a radši si pusť vyhulený opice s rovnejma kšiltama co vydávaj nějaký skřeky a říkaj tomu hudba

rodicčt ja ti neco reknu..bez si radsi poslouchat to tvoje mlaceni..a do hoperu se neser. Surprised .zas je pravda ze treba naky 14 lety borec si nakoupi hiphop hadry a mysli si jaky je GANGSTAS Mad (proste 50% hoperu jsou POZEŘI-kteri si nato jenom hraji ze jsou velci hoperi dojdou domu a pustisi si napriklad naky rock nebo metal.. Laughing .ja ti to reknu tak ja su HOPER a respektuju svuj styl..nejsu zadny pozer..hulim ganju to je pravda ale to proste k tomu patri (nebo ne jako patri ale proste ja ziju tam kde je to normalni..nejsu zadny blbec ktery posloucha 50cent,eminem,akon..ja posloucham RAP Very Happy

ty si zustan u Techna a My si zustaneme u svojeho..jestli nejsi male 15 lete decko tak to pochopis.. Smile
martyno
st březen 04, 2009 10:01 pm
hip hop je styl a a ke stylu patří hudba takže?
Zak
út únor 10, 2009 9:35 am
Hele dáme jim co vy na to Technaři proti Hoperům
dsdk
čt únor 05, 2009 4:22 pm
ondras
A ty jsi zas precti proadne muj prispevek. Ja nepsal nic o hudbe, ale o tom celkove, ze vsichni hoperi si hrajou na velke niggy, pri tom o svem stylu ani nic nevi! Ja se hudebni styly naucil respektovat.
ondras
čt únor 05, 2009 2:09 pm
dsdk: jeee zamysli se, on přece neřiká nic o hudbě, ale o tom, proč máte potřebu na to nadávat..?
btw ja ty malý spratky taky nemusim, ale proč tady s tím někoho prudit..radši bež a řekni jim to do očí Surprised
dsdk
st únor 04, 2009 8:29 pm
dMIT.RY
A chces rict, ze hip hop je hudba? Tak mi vysvetli rozdil mezi hip hopem a rapem!
dMIT.RY
st únor 04, 2009 11:41 am
a jeje:) yase tipicky boj:D ze vas to lidi furt bavi se navazet do rovnych ksiltu apod a hlasky tipu - hip hop je styl a rap je hudba Very HappyVery HappyVery Happy
proc mate vubec potrebu na to nadavt nechapu?!
dospejte lidi
dsdk
út únor 03, 2009 7:40 pm
Hoperi!!
Vsichni Hoperi si hrajete na to jak o tom moc vite. Pritom 95% z vas ani nevi ze hip hop neni hudba, je to styl a hudba je rap...(I kdyz pro me moc ne)!
xxx
út říjen 28, 2008 7:09 am
nech sa tu nejebu ty co nevedia co to je hip hop
dj menny
pá září 19, 2008 1:18 am
id free
pecička mix tape floo weris
bud
čt srpen 28, 2008 7:39 pm
ja vim ty debile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
čt srpen 28, 2008 5:58 pm
bud
Surprised Surprised Surprised Surprised
lol
čt srpen 28, 2008 4:26 pm
bud
to nebylo "ioi" ale "lol" - pismenko L, jako LOL Very Happy

btw mas na svym vyzehlenym ksiltu zlatou nalepku, abys byl ten spravenj nigga? Surprised
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další Strana 2 z 5


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz