FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 HIP HOP KEMP « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

hip hop kemp

festival park hradec kralove depo crew

hip hop kemp
bud
čt srpen 28, 2008 2:34 pm
ioi
a ty seš hustej curak
Tom
čt srpen 28, 2008 7:44 am
A když ještě takovy hoper promluví tak se nedivte že to tu smeruje do riadnej piči!!!
Tom
čt srpen 28, 2008 7:42 am
A pak budou všichni ťito čuráčci pro radar, protože je to jejich svatá povinost podpořit ameriku!!!
Maxík
čt srpen 28, 2008 1:35 am
moc souhlasim s Miou, na kvalitni hiphop se nejezdi na akce typu HHK a podobne, ale na velky multizanrovy festivaly, kde se vetsina navstevniku nema potrebu vymezovat vuci vkusu nekoho jineho.....kazdy kdo dela techno tak posloucha tisice veci vcetne hiphopu, a naopak lidi co delaj hiphop poslouchaj deset tisic veci vcetne techna....hudba neni o vymezovani se. Clovek budto nedela nic, nebo ma rad Hudbu. Bjork to rekla moc spravne: "Rict o nejake hudbe ze se mi nelibi, a proto je blba je absolutni nesmysl. Je to stejne jako rict ze mi nechutnaji banany a proto jsou banany blby."
fon dave
čt srpen 28, 2008 12:35 am
nevim no
hele, na kempu sileny...a proc? kvuli tem kinder, co si mysli, jak moc sou drsny, jak moc sou cool a jediny, co z hip hopu znaj je Gipsy.cz...sorry, ale tohle podrazi hip hop jako celek...tot muj nazor
lol
st srpen 27, 2008 10:51 pm
bud
ty ses ale hustey nigga meeen madafaka Laughing Surprised
bud
st srpen 27, 2008 10:23 pm
rody si kreten neser se do hopu besta vis picu kokote
bud
st srpen 27, 2008 10:17 pm
techno je sracka ty kretene
Josifek
st srpen 27, 2008 6:16 pm
sasa
No zrovna trance neni dobrej priklad. Je to uplne to stejny jak ten hiphop, ba mozna jeste horsi. Kdyz vidim ty barbinky a ty ramba co si je tam hlidaj. Ne diky nechci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keepsmile
st srpen 27, 2008 4:33 pm
2Sasa: ne opravdu se tam lidi bavili, smáli a opravdu kempovali Smile ... jen já sem se seknul s telákem a hrál jsem si na paparazziho... podle toho to taky vypadá .... sorryk Cool
sasa
st srpen 27, 2008 2:38 pm
Lidi nějak ten váš HIP Hop nedávam,všichni mi tam na těch fotkách přijdu strašně upjatý,všichni jen koukaj na to jak vypadaj a ne jak se baví.Pro mě je HIP HOP mrtvej zkute jít třeba na trance party a budete to vidět stejně
Klapáč
po srpen 25, 2008 10:16 am
Fuck muthafuckaz!
Tak já můžu hrdě říct že tenhle kemp byl pro MĚ totální NÁŘEZ...A proč pro mě?PROTOŽE NPOSLOUCHAM NĚJAKEJ RÁDOBY "G"RAP ALE KURVA REAL UNDERGROUND!!!Mr. Lif a Akrobatic,eMC,Stig of the Dump,Snowgoons,NATO atd. Kdo neviděl nepochopí.Tak peeeeaaaaceeee pro všechny FANS!!!A naviděnou příští rok...Smile)
Martina
so srpen 23, 2008 2:13 pm
HHK
Tak za sebe mohu říci jen to, že na HHK jsem byla loni a můžu říct že to byl ten největší a nejlepší fesťák na kterym jsem byla, a to že už jsem jich objela hodně. Zajímavé je jak zde všichni píšou většinou negativní názory, pokud se HHK někomu nelíbí tak nevim proč to musí vyjadřovat zrovna lidem kteří tam jezdí a znají to v tom správném obraze. A ještě jedna věc na závěr...myslim, že HHK je 100x lepší jak nějaký czechtek , kde znásilnili holku a každý si jede v tom rytmu hlavy plný pika, heroinu a všech těhle sra*ek..a to že tam toho neni zrovna málo!!...TAK SI STŮJTE ZA SVYM STYLEM A POKUD SE VÁM NĚCO NELÍBÍ TAK SI TO NECHTE PRO SEBE....
Andrea
út srpen 19, 2008 9:02 am
lístky
už jsou prodaný
Andrea
po srpen 18, 2008 5:45 pm
prodám lístky
ahoj, mám dva lístky na prodej, jeden za 400czk, tak pište 732 30 23 21. Předání do středy v Praze
SajRajt
po srpen 18, 2008 10:59 am
Rody
Tak ty se zas neser do hiphopu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
čt srpen 14, 2008 9:35 am
Mia
Chytrá holka!!! Jeden z nejrozumnějších názorů tady na fóru.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
čt srpen 14, 2008 9:34 am
SMOKEone
Nese se do techna ty ubožáčku a radši si pusť vyhulený opice s rovnejma kšiltama co vydávaj nějaký skřeky a říkaj tomu hudba Laughing
SMOKEone
st srpen 13, 2008 1:58 pm
kopec
ty si kktek.....decko jeblee..hip hop kemp ..je naj akcia.w strednej euroope a podla mna aj w euroope..za to ze ty nepocuwas HH..tak co ?? mam sa posrat??, di pocuwat na diskoteeku techno..ty technobuzno skaredyyyy prihrity
kopec
ne srpen 10, 2008 8:26 pm
hopec
jo hiphop kemp decka jedte tam kinderparty a nezapomente teplaky a cepice hip hop
Anonymní
ne srpen 10, 2008 2:01 am
tak tomu ja rikam Hip hop
Mia
so srpen 09, 2008 10:43 pm
Hip hop mam natolik ráda, že na něco takovýho jako je HHKemp nepojedu. Věřím, že pro účastníky to bejvá dost možná obdobnej zážitek jako pro mě bejvá Summer of Love, ale fakt je, že většina dnešních lidí, který hip hop dělá nebo poslouchá se neslučuje s mojí představou "hopera/hoperky", tedy obyčnejnýho jedince, kterej ví o životě člověka jak se řiká z ulice víc než o poslední kolekci Roca wear nebo nový Fiftyho kérce. A nemůžu se zbavit pocitu, že takových bude na HHKempu fakt dost. Takže kdo jede na HHKemp, nechť se tam dobře baví, a kdo už na dětský tábory jako já nejezdí, tak za tejden v Pardubkách ! Wink
Honza
pá srpen 08, 2008 5:23 pm
To mi ani neříkej
Nevím jak mi todle mohlo uniknout Crying or Very sad A ještě na Balatonsoundu Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
čt srpen 07, 2008 5:22 pm
Honza
dobre ty Very Happy ty tri body sedi jako prase Very Happy pul kralovstvi za koncert beastie boys? stacilo jet loni do madarska na balatonsound Smile Very Happy


Honza
čt srpen 07, 2008 5:10 pm
Andrew
A ještě jedna věc. Na půl s tebou souhlasím, ale kolik dnešních hoperů zná video na který jsi sem dal odkaz???? Question

Keepsmile: jo to je pravda odvěká Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keepsmile
čt srpen 07, 2008 3:40 pm
2 Honza:
Doba se mění..... a lidé s ní Idea
Honza
čt srpen 07, 2008 3:01 pm
Andrew
Tak za sebe mohu říct toto:
HH jsem poslouchal nekdy ve 13-14 letech, to je cca před 11 lety. V tý době mě hrozně brali Beastie Boys atd...
Dnes je to jinak, spíš mě tato kultura sere a to z těchto důvodů:
1)Arogance a rozmazlenost a netolerance těchto mladých rovných kšiltů
2) když je aktualní, jak nazýváš "gangsta rap" v TV a nepozoruju obraz, mám na mysli ty tvý bitches, tak mě to vůbec neupoutá...tím chci říct, že je to jen o těch drahých klipech právě s těma gangstaz v bmw a MB a bitches a ne o muzice. Je to jeden velký kýč a továrna na prachy. A to je u muziky špatně!
3) hip hop byl vždy o tom, že si nikdo na nic nehrál. Ted o tom každý mluví, ale všichni mají stejně rovnou kšiltovku s kulatou stříbrnou nebo ještě lépe zlatou nálepkou jako to nosí nigazz v NY a všichni jsou nejdrsnější ze všech = pozéři jak hovado!!!

Jinak bych stále dal půl království za jeden live koncert Beastie Boys

Tak to vidím já
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
st srpen 06, 2008 10:50 am
az jsem z toho dostal hlad na Afriku Bambaatuuuuu.. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
st srpen 06, 2008 10:13 am
Andrews
konečně rozumné názory Wink Proč vůči hip hopu panuje taková nevraživost? Důvody nebudou jiné než povrchní.
Tom
st červenec 30, 2008 7:38 am
A kdy budou už konečně hlásit že je zrušenej????
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další Strana 3 z 5


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz