FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 LET IT ROLL « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
dave111
st červenec 30, 2008 7:21 am
letitroll
cau vsem....
musim říct že pátek fakticky super drumík a s tim breakbeatem od freestylers a scratch perverts jste me v sobotu mile prekbvapili...a bylo to fajn po pátku taková pohodička na mainu ten komu to v pátek nestačilo si mohl nádherně skočit na take control stagi...hoši organizátorský musim říct že se vám to povedlo.......za déšt nikdo nemuze to prostě obcas tak je sice v patek bylo bláto ale rychle jsem na to zapoměl jak jsem paril....spousta znamejch lidí....hoši jen tak dál a hlavně se v organizátorství nezměň te k horšímu na poprví bych vám dal 2 jen díky tomu že za jedna to už by muselo bát...ale jestli vas muzu poprosit mc rage není dobrej škoda že nedorazil skibadee na toho jsem se opravdu těšil ze všech nejvíc......tak snad mi to vynahradíte za rok nebo někde ve vnitr ale skibadee je hustej mc.....a díky že na mainu nebylo tolik světel světla jsou spíš pro diskanty dobrý kluci za rok na stejným místě jen to proboha neměňte!!!!!!!!!!cus Twisted Evil Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
viči
út červenec 29, 2008 11:56 pm
to anonnmní
chápu, že sobota na mejn stejdž nic moc....protooooooo take control stannnnnn,,,,,,mazec rubanecccc...díík šedoubox...jstééé suuuper Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Very Happy tnx:
Anonymní
út červenec 29, 2008 10:09 pm
Rekl jsem si, ze i ja se podelim o sve dojmy z akce LET IT ROLL. Sice vsak jen ze soboty na nedeli. Asi se na me strhne rada negativnich nazoru. Hlavni stage, kde hrali Freestylers, Scratch Pervers... uprimne mel jsem pocit ze jsem na akci SOL ci Cream...Sad Ja mel chut na poradnej dramovej, junglovej ci ragga nasup a ne na elektro popik.Sad( Diky Djce IXINDAMIX !!! , ostatnim Djs a particce paranu na Diferent beat steagi... jaxe rika nekdy malo je hodne a tady to bylo dle meho nazoru poznat:) Parili jsme dokud nevypli muziku... Jinak Ivco (Im Cyber) a Milane (MC Spina) aftroska na baru u vody super... jeste tak zahrat a MAZEC!.) Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
viči
út červenec 29, 2008 7:54 pm
Very Happy
viči
út červenec 29, 2008 7:33 pm
uf
pártypeople,DJs nevíte někdo jestli budou nějaké záznamy????jinak Very Happy and
http://shadowbox.cz/index.php?clanek=6449
mazec jedny z nej treků na kvalitním videyu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4y4
út červenec 29, 2008 7:15 pm
2 Saiha
A sakra, to si ani nepamatuju Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saiha
út červenec 29, 2008 6:59 pm
m4y4
no kdyz jsme se v nedeli rano potkali u vody, tak mi to bylo jasny Very Happy se spacakem mi musel taky nekdo pomahat hehehe
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4y4
út červenec 29, 2008 6:30 pm
2 Saiha
Mi něco povídej, mám spálenej xicht i ramena Very Happy Navíc jsem byl v neděli ráno úplně gumovej, takže jsem nebyl schopen složit stan nebo spacák Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saiha
út červenec 29, 2008 6:10 pm
fotky
ja se tam teda pěkně zničila Embarassed

fotky z prvniho dne tady http://www.shadowbox.cz/index.php?clanek=6451
jeeen
út červenec 29, 2008 1:50 pm
the best stage on lett it roll was stage radio 1!!!!! Very Happy main stage Sad Embarassed Twisted Evil
aggu
út červenec 29, 2008 11:18 am
h. kruml: tak doufam ze VS nikdy neprijede to si muzu rovnou napsat zavet Wink
szamar madar rules Wink
Honza Kruml
út červenec 29, 2008 10:47 am
Paradni fotoreport
Hmm... Tak podle fotek to vypada jako skvela akce. Pristi rok urcite zajedu zaparit! Zrovna si posloucham Venetian Snares : )
jarda slepička
út červenec 29, 2008 10:11 am
hehe jednoduší ta cesta proty co jeli po dalnici na hradec fak bejt nemohla Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po červenec 28, 2008 11:15 pm
jaaan
vidis to, a ja si zase rikal, ze jednodussi cesta na festak snad byt nemuze... jedna odbocka hned za dalnici do prava a byl jsi tam .-)
b3n3d1kt
po červenec 28, 2008 10:59 pm
mé poprvé
Zdrawím wšechny Very Happy

Rád bych sem napsal i swůj názor na tuto welmi powedenou akci Wink

Je mi 28 let a byl jsem poprvé na fesťáku, asi bych se měl trochu stydět.
Dříve jsem byl spíše klubový a raději techno. Na DNB jsem byl poprvé w životě a musím říct, že jsem lepší party nezažil!!!
Byl jsem jenom pátek, ale i tak jsem to stačil ochutnat ažaž.
TC byl pro mě neskutečný zážitek, stejně jako FUTURE PROPHECIES a ADAM F....
Co se týče parkowání a stanowání, prostě bomba, nečekal jsem nic tak monstrózního jako organizátoři předwedli!
Chce se mi křičet 3x BRAVOOO a už se moc těším na další...
Doufám, že se s některými uwidím na PIGFESTu, kde budu slavit své narozky...

Cao wsem a brzy snad na widenou Very Happy
Luciana
po červenec 28, 2008 9:38 pm
4Jaaan
To bylo opravdu velice strucne ;-D ale souhlas. Jinak jeste jednou DIKY celymu tymu LIR!!!
Jaaan
po červenec 28, 2008 9:18 pm
Big UP, Thumb UP
Na DNB jezdim a tenhle styl poslouchám už nějakej ten rok. Letošní letní vydání Let It Rollu však hodnotím jako jeden z nejvydařenějších drum eventů na kterejch jsem kdy byl, ne-li nejvydařenější. O pátku o tom vůbec nepochybuji, sobotu byla o něco málo slabší, ale taky skvělý. Aspoň měl člověk čas poznat, co a jak se hraje v šapitó na Take Control. Jinak jsem strávil obě noci až na vyjímky na Mainu a myslim, že jen tak nezapomenu. Zde je mé stručné hodnocení:


+ výběr místa (opravdu jsem byl příjemně překvapen výběrem lokality, všechno tak blízko, vč. parkování, stanování,
občerstvení a koupání)
+ djs a vystupující (naplněna byla všechna očekávání a díky skvělému bookingu jsme měli tu čest slyšet všechny avizované
na vlastní uši, nechci nikoho moc vyzdvihovat, protože nikdo nezahrál špatně, ale přesto mi to nedá neznámkovat (jak ve
škole 1-5) Deadly Viperz - 1, TC - 1, Future Prophecies - 1, Adam F - 1, Baron - 1, Suki a Pixie 2. Futurebound - 2,
Freestylers dj set - 3, Scratch Perverts - 2, Phantasy - 1, L-plus - 2, Vicious Circle - 3, Raiden - 2. Zbytek jsem neslyšel
nebo nevim.
+ příznivé ceny na barech a více než dostačující možnost výběru jídla a pití (moc G-čko nepiju, ale bylo fakt dobrý Idea )
+ počasí (to samozřejmě nikdo neovlivní, ale celkovému pocitu z festivalu přidá hodně)
+ připravenost technické stránky festivalu (hlavně mě teda překvapilo do jak velký stagee se pořadatelé na mainu vrhli)
+ zvuk (špička, prostě balzám pro uši)
+ světla
+ dostatek WC a pitné vody (NE užitkové. Ostatní promotéři by si z toho měli vzít příklad)
+ dostatek místa pro stanování, camping a parking


- cesta na akci se v pátek po sjezdu z dálnice změnila bez GPSky na hledání a jenom hledání, trochu nám to zabrat dalo, ale
našli jsme, to ostatní co jsem tak slyšel, to hledali třeba hodinu nebo i dýl, myslím že pár směrovek po těch koncích světa
všude okolo by rozhodně neuškodilo. Člověk se ani neměl koho zeptat, tak nezbylo než hledat. Tohle bylo zkrátka
podceněné.
- v pátek se dle mého názoru mohl více vysypat dejme tomu pilinami (velké kaluže), ale trochu tohle opomenutí chápu, déšť
přišel a rychle odešel, to by pořadatelé asi nečekali na nic jinýho, než na to aby mohli naběhnout a vysypat louže Smile). V
sobotu tam už byly aspoň ty prkna.
- projekce na hlavní stagei, přišlo mi, že byly dost nevýrazné, možná to byl ale účel, aby na to lidi tak nečuměli a užívali si
naplno hudbu, světel na mainu mohlo být taky o něco víc, ale v pohodě. Beru to tak, že se víc peněz dalo do djs a to se na
první ročník bezpochyby vyplatilo.
- postavení line-upu druhý den na mainu, myslim, že pro většinu dramíkářů bylo docela velký sousto překousnout dva témeř
rovný sety za sebou v nejlepším čase noci (Freestylers dj set a Scratch Perverts). Podle mě měli tyhle djs hrát v časech před
dvanáctou a naopak třeba Futurebound v 11 tolik nevyzněl, taková druhá ranní by mu moc slušela. Rád bych ale řekl, že
Scratch Perverts zahráli hodně dobře a tudíž jim nemám co vytknout, jsou to borci jak si to ve třech dávaj. Jo a prosím vás,
toho MC Rage už fakt nevozte, zažil jsem ho už minule na Hradhouse (Andy C) a ten člověk neumí snad nic jiný než "Make
some fucking noise Czech Republic". Jinak třeba naopak k MC Funovi (Phantasy) nemám vůbec výhrady, spíš bych řekl, že
se dokonale doplňovali-)).
- moc jsem v pátek nepochopil systém vracení kelímků, jsem myslel že se dají kelímky vracet všude, kde se točí pivko, ale až
v sobotu jsem pochopil jak se věci mají, navíc ten týpek za pípou byl ohledně vysvětlování těhlech věcí dost prudérní... -
- taky jsem slyšel, že tam taky proběhli nějaký čorky, nám se naštěstí i přes to, že jsme měli všechny věci ve stanu i přes
noc, nic neztratilo a ani neukradlo, utrhat těm lidem ruce. Jinak za to pořadatel samozřejmě nemůže. To už je o lidech.


Moje závěrečný hodnocení je za 1, hlavně ten pátek jsem si parádně užil, už se těším na příští rok a pevně věřím, že bude.
Pořadatelům patří velký poděkování, protože takhle dobře a do posledního detailu, jsem festival elektronický hudby v ČR ještě nezažil. Navíc skvělý místo. Je vidět, že to dělali hlavně pro lidi a hudbu. Peníze byly "až" na druhým místě a to je dobře.

BIG RESPECT. Thumb UP Wink

Cool
mdfk
po červenec 28, 2008 6:03 pm
dstp???
probehl tam v sobotu na DB stagi vubec nejakej ten dubstep? nejak sme se tam snazili asi 4x dojit na nej a dycky sme to otocili pac tam hrala nejaka diskoteka, poradnej dubik sem tam nezanzamenal Sad
rinooow
po červenec 28, 2008 5:29 pm
let it roll!!!! axe jak mrda pitcho!
tady let it roll report (: odkazy na vsechno zde ve blogu (: http://www.humanart.cz/index.php?display=portfolio&id=526&act=blog&zobraz_ten=642#blog642
asich
po červenec 28, 2008 5:05 pm
zdravim pro me nej za celej vikend future prophecies v patek a v sobotu kralovali scratch perverts a ze nekdo rika ze hrali potichu at si koupi naslouchatka protoze do toho rezali hodne hlasite.a jeste bych mel jednu poznamku kdyz hrali S.P. tak jsem si vsimnul ze vsichni kolem dokola tancovali proste parili nikdo tam jen tak nepostaval to sem za celej vikend nevidel ze by se to nekomu povedlo na hlavni stagi.freestylers zklamani nic neukazal
jarda slepička
po červenec 28, 2008 2:04 pm
Klíštaci
No comment, proste luxus....na ty maly svině co pijou krev fak bacha taky sem si jedno přivez...moc sem mu nezavidel ze se zakous zrovna do mě...místo krve mi tekla vodka s mdma Very Happy
veskawesi
po červenec 28, 2008 1:52 pm
povedeno
tak jo tohle byla spokojenost nejvetsi, flek na party dobrej, stage tak akorat od sebe, pivacek blizko, koupanicko po kalbe.
muzika...supr. sobota me chytla dokonce vic nez patek, desne jsem ujel na FREESTYLERS a na perverzacich....asi mi pekne najela heheheheheeee Very Happy
Anonymní
po červenec 28, 2008 10:23 am
já sem měl 2 klíšťata, bacha na to.

jinak akcička supr, lidi v pohodě, supr koupání smile45 , krásný počasí smile59 smile50
sisina
po červenec 28, 2008 10:00 am
Pozor!
CAute. Jo ač tuhle hudbu až tak moc neposlouchám a vymetám spíš jinčí akce, tak se mi to moc líbilo. Čajovna byla super. Very Happy No a ještě chci Crying or Very sad doporučit všem co tam byli, aby ste se prohlídli, jestli nemáte klíště. Já sem si jednoho zmrda přinesla a teď čekám co bude dál. Surprised Tak se mějte Crying or Very sad
basstard
po červenec 28, 2008 7:52 am
Supr akce, dobrý lidi, parádní prostředí, osvěžující voda, hafo skunku a chlastu - co více si přát. Příští rok na LIR open určitě jedu znova.

Popis pátečního večera ve zkratce:

1/ příjezd smile31
2/ popíjení Idea pokouření smile47
3/ výměna lístku za pásku smile36
4/ pařba Very Happy smile39 smile31 smile30 Cool
5/
MNC
po červenec 28, 2008 7:01 am
NEJLepšíí hudba a akceee Very Happy .. nejhorší ti wyfetowaNíí na pLááži jak to rozdejchááwaLi .. Confused ...ae tak kazdej at si deLa co cHce:) ..já sem si to užiL jak má býýt Cool Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
limubai
po červenec 28, 2008 6:30 am
achayo
to že bude freestylers hrát jen DJ bylo všemožně publikováno jen ses měl zajímat, scratch p. jsi řejmě neviděl protože bys nemohl jinak napsat že zvuk nebyl..já hodnotím právě tyhle dva projekty jako vrchol soboty...jinak ostatní také ok.
spectator
ne červenec 27, 2008 11:34 pm
patek nejvetsi luxus Very Happy v sobotu trochu slabsi ale zase o to hustejsi lidi Confused
jose
ne červenec 27, 2008 9:54 pm
hudba..........masakr Very Happy pro me festak roku....jedina vyhrada nemeli sme se jak dostat spatky stopem skoro nemozny a kyvadlova doprava???nak sem si ji nevsim...... Sad mozna moje chyba bylo toho moc Confused Idea
s.n.k.
ne červenec 27, 2008 9:40 pm
Mám z toho stejnej pocit jako achayo. Ixindamix výborná - ze začátku prázdno, ke konci plno, Scratch, i když mám je moc rád, tak mě bavili jen střídavě - ocenil jsem Beastie Boys a dubstep. Ale v momentě, kdy už nebavili nebylo kam jít - na prostřední stagi to mlátil hlava-nehlava což můžu jen v případě, když je to rozmanité a na třetím pódium reggae také nemusím. Pak jsem se chytil až na kousek Rida, a při odchodu mě zaujal na třetím stagi Appu. Velice se mě líbilo prostředí u rybníka i festivalový areál jako takový - množství stánků, perfektně ošetřené kadibudky a voda. Líbil se mi zvuk i osvětlení. Ale opravdu bych rozšířil žánrovou pestrost - i přes to, že to byl drum&basový svátek - příkladem budiž systémová stage na Drumsce. I přes moje výhrady super festival, díky.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další Strana 5 z 9


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz