FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 LET IT ROLL « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Rasta Maaja Xtreme
ne červenec 27, 2008 9:39 pm
NEJLUXUSNEJSI NEJPOPSATELNEJSI NEJUZASNEJSI !!!!
Proste mazec, bylo to skvely, parilo se naprosto skvele,kotel lidi, DJove vph (az na par vyjimek, ze) MC's taky proste nemam co vytknout....Skvely misto, voda hned u stanu proste paradicka uz se tesim na dalsi Let it Roll.. !!! Proste pro me bezkonkurencni, proste NIRVANA Very Happy
Jaaan
ne červenec 27, 2008 8:54 pm
Fotky - pátek + sobota
achayo
ne červenec 27, 2008 8:12 pm
Let it Roll
Tak to já se nestačím divit! z toho bezmezného nadšeníSmile. Mám hodně zvláštní léto a festaky jsem nucen vynechat, ale alespon sobotu jsem proste nevydrzel prosedet. Po výtečném slovenském duu LIXX & KUKURICA dorazil Pan DJ Futurebound (kdo byl v kvetnu v Retru, těšil se jak malej!) a všichni jsme byli v sedmém nebi, ale co přišlo za smutek, kdyz místo kompletního složení Freestylers vyskočil jen Matt Cantor a začal hrát I like to move it...ok mělo nás tohle napadnou a mohl jsem pátrat a hledat, ze nepřijedou jako persony, co to jmeno naplnily, ale jen DJ. Ono by za jejich jmenem DJ set uplne stačilo a predeslo by se tak překvapení. Druhá stage nebyla v tu chvíli alternativou, ale uspávárnou, tak že jsem poprvé za desítky festivalů v zivote šel spát neunaven jen proste z nudy...at si říká kdo chce co chce, scratch p. to rozhodne nezachranili(az na ten jejich závěr) a takhle postavenej line-up proste byl selhani. Naštěstí pan pan zvukař nad ránem našel čudlík volume, nebo ho Phantasy podmáznul, ale my poprvé cítil sound, jak má byt a ne jak z repráčku ve favoritu a nelitovali, že jsme po dvou hodinach ležení a toho divného pocitu nenaplnění, se hecnuli a šli to ještě rozhybat...Ještě, že je to na tak krásném místě i když Raggae meeting na tomto místě měl ještě daleko větší kouzlo. Jinak příští rok pojedem stejně znova a snad zavítá i někdo z Hospitalu...
Luciana
ne červenec 27, 2008 6:37 pm
Super
Super festacek, vic takovejch Wink Nemam co dodat Smile
RaTek
ne červenec 27, 2008 5:24 pm
byl to mazec,TC,Future Prophecies, Baron, Freestyler Mat Candor,a hlavne pro me jednicka ze vsech.. Adam F. Davam 1* plus big respect.A to koupani ...super moc moc konecne to vypada ze sou lidi co delaj festy pro lidi,pro tu muziku a atmosferu a pohodu a ne pro prachy.a myslim ze pak ty prachy prijdou nejak samo
leedyss
ne červenec 27, 2008 4:21 pm
Confused nepopsatelny...vikend hudebnich orgasmůů Razz
TheDancingPinkDots
ne červenec 27, 2008 3:55 pm
yeah!
Jo, tak přesně takhle jsem si to představovala, konečně dnb open air fest. Neni to úúúúžasný, když vám hrajou Pixie se Sukim na dobrý ráno a do toho svítá a ven se dere krásnej den,júúúúú, to byla mela. Už se těšim na další řáděníčko Laughing
neitek
ne červenec 27, 2008 3:52 pm
parada...
sekec mazec to byl Smile

na jednicku zvladnuta organizace, super lidi, pratelska atmosfera...

v patek na hlavnim stage jednoznacne kralovali Future Prophecies s hlavosrcatchovanim Very Happy

diky kluci!
mustaffa
ne červenec 27, 2008 11:36 am
pecka
Bylo to fakt dobrý, hodně povedený festival takže gracia za skutečně výborný hudební zážitek!!! Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
ne červenec 27, 2008 9:08 am
uffff...
Let it Roll open air, co k tomu rici Smile. pocasi nakonec velice dobre, i kdyz pred akci dost naprselo takze bahno kam clovek dohledne Smile. k organizaci nemam vyhrad, vse slapalo. snad jen chudak Futurebound musel pretrpet zeslabenej zvuk,ze si snad stezoval primo starosta zdanic bo co, a tak jeho set nevyznel tak jak by mel. jinak hudebne opravdu luxusni dostavenicko,vsichni vystupujici zahrali skvele,tezko nekoho vyzdvihnout,ale Future Prophecies me asi dostali nejvic, to byla skvela show! pokud se neco podobneho bude konat i pristi rok, jednoznacne jedu zas!
siska
pá červenec 25, 2008 3:27 pm
jjj jedéééém Very Happy
Jarda slepička
pá červenec 25, 2008 11:41 am
LIR
oo jak ja se tesim..uz se taky nemuzete dockat Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
pá červenec 25, 2008 10:45 am
taky se tam dnes na chvilku objevim.. bohuzel se psem, takze vazne jen na chvilku...
bachyne
pá červenec 25, 2008 10:41 am
nechcete nekdo 2 lístky lacinu na LIT? Liberec ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saiha
čt červenec 24, 2008 11:29 pm
spravny pankaci jedou vlakem! ..a proto jedu na posledni chvili narvanou karou Very Happy

uvidime se tam Very Happy
Jaaan
st červenec 23, 2008 11:31 pm
Spolujízda
Vodvoz
Zdravim všechny, chtěl bych se jenom zeptat, jestli se někdo v pátek
nechystá na LIR z Prahy a neměl by 2 volný místa? Nechce se nám moc kodrcat vlakem, ale když to jinak nepůjde, tak to jinak nepůjde Smile

A kdo jedete a chcete se podělit o béňo z Phy, ať se ozve na
swobitch@seznam.cz nebo na 605 870 068

Budeme jedině rádi-))
Ales Bleha
st červenec 23, 2008 9:10 pm
SOL vs LIR
Sleva lístku na Summer Of Love na Let It Roll
Máte rádi drum’n’bass a chcete mít levnější lístek na Summer Of Love 2008 jen za 750 Kč? Tak běžte na festival Let It Roll na písák Oplatil u Pardubic. vstupenky Summer Of Love přímo u vchodu na Závodiště.
To je fér, ne?
Laoito
st červenec 23, 2008 4:20 pm
HuHuhUrá
Ježíši! Ses nechal přibít ke kříži, aby se mohli všichni zfetovat a protančit veekend na Le It Rollu????? Dobřes´ udělal!!!! Já se tak těším, že snad do pátku nehulim. Hip hip hip hip Hurááá!
spectator
st červenec 23, 2008 1:57 pm
ja to vedel :(
axiom a future prophecies ve stejnej cas kua fix
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra F.
st červenec 23, 2008 8:26 am
zní fajn
Hmmmm zní to zajímavě....musím si od něj sehnat nějakej setík.... Idea
Jaaan
út červenec 22, 2008 9:42 pm
Vodvoz
Zdravim všechny, chtěl bych se jenom zeptat, jestli se někdo v pátek nechystá na LIR z Prahy a neměl by 2 volný místa? Nechce se nám mo ckodrcat vlakem, ale když to jinak nepůjde, tak to jinak nepůjde Smile

Jinak se už nemůžu dočkat, jsem z toho ...a little nervous, but I alredy saw something similar to night life in Fabric London... ale v Čechách to bude mít zvláštní náboj-)). Tak snad jen ať to počasí vyjde.

A kdo jedete a chcete se podělit o béňo z Phy, ať se ozve na swobitch@seznam.cz nebo na 605 870 068 Smile)))))))))))))))))))))))))))
maki
út červenec 22, 2008 4:09 pm
Už aby byl pátek. Na raidena se těším jako malá
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
po červenec 21, 2008 10:31 pm
line up lir open air...
animal
po červenec 21, 2008 10:13 am
mazec
Už se nám to krátí tak je potřeba nasbírat hodně sil protože to bude MAZEC.....
kachni
čt červenec 17, 2008 7:23 pm
Hezkyy! Smile
Eda
čt červenec 17, 2008 5:14 pm
NkT
Jukni se na letitroll.cz tam najdes vse potrebny ohledne cesty a mista konani.
cube
čt červenec 17, 2008 11:26 am
scratch..
jj mazec mazec mazec.... byl jsem na nich na pohode a masakr... ale urcite by to nebyl muj top na Let It Roll.. byli by to freestylers, phace a ANS....
NkT
čt červenec 17, 2008 1:53 am
cesta...
Zdarec..chtel bych se jen zeptat jak se tam dostanu ?? kdyz jsem z plzne ?? jasny ze prvni pojedu busem do prahy , pak pojedu do pardubic ? ale pak ? to nevim,....prosim vas kdyby tu byl nekdo hodnej a vysvetlil mi podrobneji cestu na misto akce ?? pak bych mu tam koupil klidne i nejakyho toho panaka xDD predem dík
sagi
po červenec 14, 2008 10:36 pm
esak ma pravdu
jo jo.......... snad tem kecalum tady ukazou, kdyby jste nekdo slysely tak hrajou hipec.breakbeat.drumec a to tak ze budete cumet
sagi
po červenec 14, 2008 10:28 pm
esak ma pravdu
pervezaci to je masaker...byl jsem na nich v praze na a jsou nehorazny...tohle s gramcema nikdo neumi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další Strana 6 z 9


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz