FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 LET IT ROLL « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Franc1s
po únor 28, 2011 6:01 pm
To woman:

Z těch barbie holčiček jsem jaksi nechápal Question,asi jim zavřeli diskárny. Jinak to místo na paření si musíš vydupat Smile .Celý Dirtyphonics jsem propařil na jednom místě jen díky tomu,že jsem si kolem sebe v tom davu vydobyl kolečko a tam mi nikdo nelezl : Wink Cool .Takže jak jiní jsou hovada,tak my musíme být taky občas. Ale byla to pekelná akce a na letním LIR to rozjedem znovu Very Happy !!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moderátor
po únor 28, 2011 1:01 pm
fotky od Kuamone
Anonymní
ne únor 27, 2011 5:04 pm
Videa z Let It Roll od Ronnyho
kukac
ne únor 27, 2011 11:52 am
lir-videa
The Upbeats


Link



Chris Renegade


Link


Chase & MC Rage


Link
oldclubber
so únor 26, 2011 9:12 pm
wom
hudebně to byl masaker neskutečnýho řádu.a mě se zase ch&s líbili.super pomalý pasáže v dubstepu,songy co jsem chtěl slyšet na aparátu tam nasázeli,naopak jsem čekal více od dirphonics,ale to je fuk.spor nehoráznost co se nevidí jen tak.no a to ostatní...neřešil bych to.myslím,že vyjímky se najdou všude,naopak lidi docela v cajku... Cool
woman
so únor 26, 2011 8:09 pm
musim souhlasit, ze to bylo luxusni jako svin:-D akorat jedinej kdo me zklamal-Chase and Status...Cekala jsem vic... Crying or Very sad ale jinak to nemelo jedinou chybu-co se tyce hudby. Trosku me mrzi, ze se to zacina asi pomalu a jiste stavat komercni akci-co meli znamenat ty Barbie holky a typci v bilych Nike botach? OMG!!! Poslouchaj to vubec? Nebo tam jedou jen proto, ze nemaj do ceho pichnout? A druha vec,kterou musim trosku vytknout-mrte,mrte,mrte lidi-nekolik i bezohlednych v celku...:-/ clovek musel hodne hledat,nez nasel misto pro pareni... Ale to jsou detaily...Myslim, ze akce to byla povedena a luxusni jako hrom! Idea mam z toho dobrej pocit a za rok se tesim uz Cool Embarassed Wink
jendys
so únor 26, 2011 7:16 pm
Mazec Mazec jako vždy!!! Spor se předved v plný síle a o Dirtyphonics jak by smet!!! výborná akce Very Happy Very Happy
oldclubber
so únor 26, 2011 2:10 pm
bylo to velký Very Happy
woman
so únor 19, 2011 8:20 pm
for Zbynek
Vim, ze uz ted nebudu aktualni, ale chtela bych reagovat na to, ze na tydle akce jezdej jen smazky a na to, ze si neni kde sednout. Ja myslela, ze se jezdi na akce parit!Jako sedet v teplne muzu doma ze jo:-D jako nechapu. Nejsem smazka. Nefetuju ani nehulim a na te akci jsem loni snad nesedela ani chvili. Kdyz jsem se rozhledla okolo, vzdycky si bylo kam sednou, takze nevim, kde je problem. Wink Popripade, musis pocitat s tim, ze hold nikdy nemuzou dat tolik sezeni,aby uspokojili vsechny navstevniky... To se neda odhadnout a navic, nejsi v divadle vit. Kazdopadne ne vsichni musej byt tady zfetovany! Jsou to jen trapne stereotypy dnesni doby... No nerikam nic. Radeji sed doma na prdeli, kdyz teda si mel problem se sezenim a co se tyce zimy, vem si priste svetr. Jako v unoru v takovedle hale nemuzes cekam 30 stupnu, s prominutim. Hold DnB se do O2 zaplat Pan Buh nehodi.... Bye lidi a uzijte si letosni LIR Twisted Evil uz se nam to blizi, tak doufam, ze to bude naaareeeezzz Very Happy Confused Idea Cool
Koumes
st únor 02, 2011 3:08 pm
Lístky
Neprodáváte náhodou někdo VIP lístky? Potřeboval bych minimálně dva:) Kdyžtak prosím o odpovědi na Martinek.Koumal@seznam.cz Very Happy
Danek
út leden 25, 2011 8:03 pm
yes !!!
prej sekundovat...doufám že Vás thiew překvapí Smile)

reakce na článek: Let It Roll, svátek drum & bassu, již za měsíc!
jakub
út leden 04, 2011 9:02 pm
tak letos v zimě to bude celkem nářez!

reakce na článek: Představujeme kompletní line-up zimní Let It Roll
cbn
čt duben 09, 2009 10:39 am
2 zbyněk
radši už do hal nelez at nezmrzneš a počkej si na therapy session
dawe
út duben 07, 2009 1:41 am
prdasss
no ja myslim ze pecka...Pendulum sice davaj nektery veci porad dokola ae udelalo to celkem atmosferu..Mrzi me ze sem nestihl Katchu kvuli zkurvenymu vlakovymu zpozdeni!!! + navic ta fronta u vstupu....ae jinak fakt pecka a to nejlepsi samozrejme na konec..to byla poradna rezba..to sem opravdu necekal..sem zvedavej na open air
..8o..Cool)
zbyněk
so duben 04, 2009 11:17 am
lir hrůza
jenom smažkám nevadí,že si nemužou sednout.to normální,který přijeli na muziku by celkem ocenili.zvuk jedním slovem strašnej.hala na prd a zima jako bejk.zlatej let it roll venku.a jestli si organizátoři myslí,že když sem naperou vždy pendulum že udělají dobře tak nevim.jediný plus byl maskot s kroutícíma očima.co třeba corrupt souls nebo neznámí interpreti.
Akka
po březen 30, 2009 3:58 pm
respect :-X
Hér
út březen 17, 2009 6:46 pm
Vídejko
LET IT ROLL 2009

LET IT ROLL 2009 ........."Průřez".......... (dnb party - Praha - ČKD Kolbenova)

Pendulum : 0:00 - 2:47
Black sun empire : 2:48 - 5:20
Limewax : 5:21 - 8:28
Sub Focus : 8:29 - End
Santyno
út březen 17, 2009 11:43 am
Lir
At příště dá Sedláček víc lídí na to trhání lístků.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oxygen
po březen 16, 2009 5:59 pm
pohodová akcička....
byl to můj první LIR a jel jsem si ho hlavně užít!! se vstupem jsem problém neměl, dorazil jsem na 9, takže ve frontě jsem strávil tak 20 min.!! šatna byla asi největší chyba na organizaci, 30,- je hodně a navíc jsem nepobral, že večer tam byli 4 a ráno při daleko větším zápřahu jen 2 šatnářky!! jinak hajzly pohoda, na barech žádný fronty, ceny podle očekávání!! jen možná příště jinou značku piva, tohle bylo opravdu jak zředěný vodou!! a že nebyli lavičky mi vůbec nevadilo!! já tam přišel skákat, vysedávat můžu v hospodě!! ale všichni nemaj stejnej názor, takže by neškodilo kdyby tam bylo pár míst na sezení!!
hudebně to byl masakr Very Happy !! Anakin pohodovej rozjezd, u Katchy jsem čekal trochu víc, Fresh standart, El Hornet zahrál hitovky, takže nezklamal ani nepřekvapil!! Friction - to byl pro mě set večera Wink ukázal že je opravdu mistr a mít klobouk, tak smeknu!! Sub Focus navázal dobře a hrál opravdu výborně!! na R1 stage jsem moc nezavítal, ale slyšel jsem kousek Akiry a TeeBeeo a oba překvapili!! jen mě mrzí že jsem nestihl Limewaxe, protože ho lidi chválili, ale zasekl jsem se na Frictionovi a S. Focusovi!!
a už se těším na léto....line-up vypadá hodně krutě Very Happy
dreadlocks
po březen 16, 2009 1:42 pm
Videa z liru
dreadlocks
po březen 16, 2009 1:41 pm
Videa z liru
[youtube]http://www.youtube.com/results?search_query=jahdreadrastafarai&page=1[/youtube]
mirros
po březen 16, 2009 12:22 pm
Parádička pohodička
Tak já za sebe můžu říct, že to byla naprosto parádní akce, kterou sem si max užil. Chtěl bych pochválit všechny kdo se podíleli na organizaci prvního letošního LIR. Big Up. Krok kupředu. Už se těšíme na léto Smile Mejte se
MTSH
po březen 16, 2009 12:29 am
zase o krok dál k dokonalosti...
Po loňském organizačně silně nevydařeném L.I.R.u (v Chiraně), jsem zvažoval jestli mám vůbec chuť promačkat se na tenhle L.I.R. Ale jelikož se L.I.R.u účastním už nějakej pátek a tahle akce pro mě patří mezi Top na D´n´B scéně, řek sem si že se jenpřec pudu mrknout. Navíc ten neskutečnej a před pár lety jen těžko představitelnej line-up mi nedával ani moc na vybranou.
Na akci sem dorazil o něco dřív abych se vyhnul obřím tlačkám jako loni a vyplatilo se, za necelou půl hoďku sem byl vevnitř a vstupní koridor sem příjemně uvítal, páč se neopakovalo to co loni, když stádo tupejch ovcí udělalo neprostupnej tubus a na dobrý 2 hodky totálně ucpalo vlez. Proto moc nechápu ty co letos rejpou do vstupu, páč když přijdu na takovouhle masovku v nejfrektovanějšim čase, tak musim počítat s tim že než se odbaví 1500 lidí, tak to kurwa trochu potrvá. Co se týká WC placu, tak taky spokojenost, dostatečná kapacita toiek zajistila snesitelný hajzlíky až do ranních hodin a navíc relativně bez front. Bary šlapaly v pohodě a ani tady sem na nic dlouho nečekal. Největší průser byla rozhodně šatna, na který sem ráno prostál přes polovinu Sub Focuse a to jen proto abych se vyhnul hlavnímu náporu kterej začal až na konci jeho setu. 2 holčiny pobíhající v uličkách bez systému a přihlížející zevlující týpek mi za 30,- přišli fakt silně nasírající. Nemluvě o tom ža na takovou kapacitu byla šatna opravdu dost malá a silně nedostačující. Avizovanej plac se sezním taky v ranních hodinách dost chyběl! Jinak prostor byl v pohodě a zvuk taky, jen MC nemusel bejt tak moc přeřvanej, trhat uši a kurvit hlasitostí hudbu, která pod nim nebyla takřka slyšet. Místo na tancovácní se i bez mačkanic vždycky někde našlo, zvlášť když všudepřítomný děcka začali po průměrnym setu Pendulum mizet jak pára nad hrncem. Co se světel týče, škoda že nebyly využítý ty klenutý bílý stropy na kerejch by neuškodila nějaká vizualice. Světla byly super, ale trochu škoda že se rozjeli tak pozdě, třebas občasný lasery a následující efektivní nový světla, který přišli až kolem čtvrtý ráno, mi přišly zbytečně pozdě a tim pádem i nedoceněný.
Po hudební stránce super, některý opakující se pecky už sice mohly znít jako klišé, ale jinak sem byl naprosto spokojenej. Fresh a Friction mě příjemně překvapili a El Hornet nezklamal. Jen škoda tý ranní fronty na šatně, která mi tak trochu pokurvila požitek z jinak parádně hrajícího Sub Focuse.

Pokud bych měl tedy tuhle akci zhodnotit, tak šlo oproti loňsku o jednoznačné zlepšení a bylo znát že organizátoři se snaží ponaučit z předchozích neduhů. Nadruhou stranu i letos se našli organizačně nevychytaný věci, předevšim ta šatna a absence relax placu. Ale aspoň je prostor na další zkvalitnění příštích halovek. Takže když opomenu tyhle mínusy a nekončící ranní zvonění v uších, tak šlo o opravdu super akci a nezapomunetelnej hudební zážitek. L.I.R. opět potvrdil že patří ke špičkám na scéně a nebojí se obřích masovek s dech beroucím line-upem.
Takže nezbývá než vzdát organizátorům obrovské díky za jejich usílí a přípravu dalšího pokračování bezkonkurečních L.I.R.ů.

Už teď se nemůžu dočkat letního pokračování, který opět nabídne až nepochopitelně silnej a kvalitní line-up. Jen tak dál chlapi, držim palec!
;o)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
ne březen 15, 2009 8:16 pm
akce plna protikladu
na strane jedne supr prostor, libive udelana hlavni stage, luxusni zvuk hlavne na hlavni stagi a excelentni vykony vetsiny vystupujicich. na strane druhe malo slecen s paskami pri vstupu, diky cemuz se pred vchodem tvorila velice dlouha fronta (nastesti rozdelana zabranami do "hada"), chybejici avizovane posezeni, a nejhur resena satna, co jsem snad kdy na akci videl. dve satnarky, a maly pruzor mezi zabranami byly duvodem asi 15minutoveho cekani na zacatku, a cca 1 a ctvrt hodinoveho mackani se od 5:00 hodin rano. nechapu, proc nebylo 6-8 satnaru rozmisteno po cele delce vydavaci strany, timto dekuji mikovi a jeho kamaradce, ze nam nakonec po spolecnem cekani vyzvedli veci. jinak bary a wc bez problemu.

hudebne katcha nuda, Fresh dobry jako vzdy, Teebee taky, cca 30minut BSE pekna masirka a pote presun na pro me nejvetsi lakadlo. kral noci Friction potvrdil svou povest jedne z nejlepsich technik mixu mezi dnb djs, navic skvela selekce desek, proste masakr! ihned pote presun na Limewaxe, luxusni narez, presne jak jsem ocekaval Smile. pak pulhodka Subfocuse, taky vybornej. co jsem slysel z cekani na satnu sukiho z pixiem, tak takovej ten jejich standard, pohoda.

takze ve finale pro me a pritelku vyborna akce s par minusy, ktere nakonec akci nezkazily, ale priste by se rozhodne nemely opakovat!

no a plakaty avizujici LIR Open Air mluvi za vse: 25. - 26. 7. 2009, Stare Zdanice: Andy C, Noisia, Chase & Status, Ed Rush ...
téčko
ne březen 15, 2009 3:21 pm
jenom bych ještě dodal, že příště pudu zase i přes ty nedostatky, protože bohužel mimo některé letní festivaly nemá LIT konkurenci. klubovek je plno, taky je mám rád, ale atmosféra velkejch akcí je jiná.... Idea
téčko
ne březen 15, 2009 3:16 pm
to misa: tam byli pendulum naživo....??sakra já je nějak prošvich.... Very Happy Very Happy jinak el hornet nezklamal, slyšel sem ho chvíli, neslaný, nemastný, asi nejhorší výkon večera. většinu času sem trávil na r1 stage, teebee příjemně překvapil, BSE super, Limewax masakr, no money to měl těžký po Limewaxi, ale zahrál standard, ale nejvíc mě ráno zabil sayko, klobouk dolů Very Happy na hlavní sem vždycky zaběhnul na chvíli, k hornetovi sem se vyjadřoval, fresh hrál dost hitově, friction byl jedinej na kterym sem strávil více času na mainu a prostě pan DJ, subfocuse sem moc neslyšel, ale prej zahrál dobře.....
z organizace sem docela zklamanej.....vstup, šatna hrůza, pivo nějaký divný, hnusný, vůbec neopíjelo (že by naředěný?) Mad taky sem se nějak nevšim, že by tam bylo to avizovaný místo k sezení......ne všichni byli na koulích nebo vysmažený a k ránu by se na chvíli hodilo někam sednout a načerpat novou energii.... Very Happy prostě sem měl, pocit, že na organizaci se snažilo co nejvíc ušetřit a to není dobře.jinak prostor a kapacita paráda.jo a ještě bych pochválil hajzly, tentokrát netekly... Very Happy
takže hudebně výborný, na el horneta a ani na freshe sem nepřišel, mý koně zahráli parádně... Wink ale z tý organizace mám smíšený pocity..... Surprised
OIL
ne březen 15, 2009 2:14 pm
na sedacky nezbylo?????
no zdarec,
jako takle party dobra,hudba supr,na let it roll sme si klasicky zvykly že disorted minds - mr. happy a if we ever od high contrasta hrajou minimálně třikrát ale jinak hudba fakt supr,zvuk neměl chybu a dokonce už byly i hajzly ,ale kde jako kde si měl člověk uložit prdel na chvíli co????já nevim ale na tudle maličkost organizace zapomněla,doufám že se to už nebude opakovat protože od toho stání nekonečnýho mám nohy jak SáblíkováVery Happy....přiště,díky čau;)
Misa
so březen 14, 2009 8:39 pm
Tak jsem si splnila sen Smile Pendulum byli maX úžasný..slyšet je na živo to je teda něco..a nejen ti..užila sem si to poŘÁDNĚ jediný co nám s kámoškama skazilo náladu bylo asi to,že ňákej kapsář nám vyčořil mobila a peněženku......Takže sme nebejz známý skejsly v Praze...
Co mě štvalo byli snad jen ty fronty,ale koho ne? Ty šatny byly fagt špatně pořešený...Ale na druhou stranu respect_!_ Vzít si na krk takovouhle organizaci není jen tak a hlavně NIC NENÍ BEZ CHYBY_!_!_!_
xlimubaix
so březen 14, 2009 8:23 pm
no tak já to zhodnotím krátce, nej poděl samo fronta a hodinová tlačenka v ní...pak už vše super od výkonu djs co jsem slyšel (friction booh) po zvuk, dostatek místa na tanec..bary,wc...tak že 9/10 jen za ten vlez...
Suk
so březen 14, 2009 5:27 pm
Snad objektivně
Zdarec...
tak jestli můžu taky něco přihodim do mlejna Very Happy začátek mě teda vyděsil... kupoval jsem vstupenku do vip, ale v tlačenici u vchodu mi security řekli že jiným vchodem než byl ten had nemůžu... takže jsem automaticky vyfásnul zelenou místo zlatý, ale naštěstí se to s jednou příjemnou slečnou vyřešilo a dostali jsme správný pásky... tím chci říct že to označený moc dobře nebylo...
No a Hudba největší luxus škoda jen že MC C-Lara nebyla moc slyšet... alespoň vpředu a taky tam byly možná trochu ohulené basy na těch repráke, že se u nich nedalo ani stát, což na R1 stage zase bylo basů málo mi přišlo

Ale to jsou jen takové malinkaté detailky, které mi akci nikterak nemohly znepříjemnit, takže jsem si nadmíru užil... díky moc
A těším se jakými artisty nás LIT překvapí příště
Ještě jednou díky díky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další Strana 2 z 9


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz