FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 LET IT ROLL « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Akira Viper
so březen 14, 2009 4:24 pm
VIP VSTUP
jo a VIP vstupenka se opravdu vyplatila a to zazemi bylo luxus, bar, dost wc, satna atd... yeaah)
Akira Viper
so březen 14, 2009 4:22 pm
LIR
Johny: no vidis to...ja zase na zadny akci nevidel uz temer 2000 lidi v deset vecer)))) to taky vypodiva za vse)))))

LIR byl temer bezchyb, zvuk, svetla, djs, zazemi, prostor, atd....frontu chapu, sam to nesnasim a sem rad ze sem se tomu vyhnul....ale jinak se na takhle velky akci tomuhle nevyhnes.

takze big up poradatelum ze to takhle super ukocirovali! Cool
djdefender
so březen 14, 2009 3:45 pm
Naprostej luxus
Tak todle byl fakt rachot,pro mě jedna z nejlepších akcí za posledních x let....prostor parádní,zwuk wyladěnej,díky VIP sem nikde nečekal ani minutu,takže fronty newim....užil sem si naprosto maximálně.....takže děkuji wšem zůčastněným......příště opět jeduuuuuu
sovi
so březen 14, 2009 3:03 pm
nice
LIT byl fakt mazec. Připlatil jsem za VIP vstupenku a nečekal jsem na nic. bundu jsem si hodil do baru a foťák byl v kapse.
Byl to masivní zážitek. Příště jdu ZAS. Podle mě tam nebylo nic v nepořádku. Ceny na Prahu byli dobrý. Cena lístku na to obsazení byli moc dobrá. Ale možná jsem z toho moc nadšený. jel jsem si to užít a ani ne moc pozorovat chyby. Idea
waran
so březen 14, 2009 2:40 pm
těch 30 korun za šatnu souhlas bylo šmé.... Question k tomu vstupu-je otázka, jestli to šlo vyřešit jinak.... Cool
oldclubber
so březen 14, 2009 2:18 pm
myslím,že produkce byla v pohodě... Very Happy byl jsem tedy jen na hlavní,co mi prudilo byl samozřejmě vlez...jedny vrata na tolik lidí...mohly se poučit z minule i když udělali koridor.snižuje to dojem o axi která byla dobrá.osobně už na tohle moc nechodím a nebaví mi se už se všude mačkat s vdupřítomnýma pubama,ještěrama a dětma(a věřte bylo jich dost Smile Confused ceny byly standartní akororát šatna za 30.- byl fakt úlet. Cool
waran
so březen 14, 2009 2:03 pm
koukám, že tady sou zase některý lidi chytrý.....na blití... Surprised samozřejmě nějaký mouchy to mělo (vstup, šatna, nic k sezení), ale celkově luxusní mejdan, škoda že se nehrálo dýl... Very Happy jinak ceny mi nepřišly zase tak přemrštený....60 za redbull, 32 za pifko, to je v praze na akcích normálka...kdo si to chtěl užít, užil si parádně. line up na letní LIT zatím hodně našláplej Idea big, big respect!!
všudybyl
so březen 14, 2009 1:41 pm
podle mě to bylo hodně dobrý, frontu jsem nestál, protože jsem měl vip vstup, tam fronta nebyla. Ale dokážu pochopit, že hodinové čekání dokáže zkazit náladu, tohle byla asi největší chyba organizátorů. Unvitř vše v pohodě, akorát teplo, zvuk na obou stageích SUPER!!! a dekorace moc povedená, vykony průměr Fresh se mě tady moc nelíbil slyšel jsem ho poprvé, nevím jestli takhle hraje normálně ale přišlo mi to jednoduchý a pořád stejný. Pandulum nástup super, zbytek lepší průměr. Jediný mínusy (kromě fronty na vstup) byla fronta na šatnu, nebylo si kam sednout (fakt problém) a neskutečně drahý ceny všeho. Takévéto ceny nejsou ani na techno majdanech ani na O2 aréně na Sensation. To je myslím největší varování pro pořadatele a hlavně pro návštěvníky. To není vůbec dobrý.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
so březen 14, 2009 1:29 pm
LIR 2009 - Pendulum
Kalias
so březen 14, 2009 1:07 pm
hej hej
Parada mega akce, vsechno v pohode, fronta nebyl takovej problem, tak si kurva nestezujte,kdo si pocka ted se docka
johny
so březen 14, 2009 12:44 pm
Jeste dodam,ze na zadny velky akci ,sem nevidel odchazet tolik lidi domu ve 2 rano,to myslim vypovida o vsem.
johny
so březen 14, 2009 12:42 pm
Myslim ,ze potom ,co jsem zazil na LIR si rozhodne rozmyslim na jakou akci pojedu.Protoze co predvedli organizatori bylo priserny.Nejprv vstup ,nechapu ,co tim mysleli,ze lidi budou stastny z nakyho bludiste ,co bylo pred vchodem v zime?Ja tam osobne cekal pres hodinu a jeste v masakr tlacenici.Satny na pocet lidi nedostacujici obsluha a jako 40 kc za satnu to asi nemyslej vazne.Hlavni stage byla udelana v pohode ,ale hudba teda nic moc.Za ty prachy sem cekal lepsi.U me to LIT rozsek tim,ze uz v zivote nejedu na zadnou vylozene drumcovou akci,zlatej minimal,kterej nemusim:) Je videt ,ze lidi holt musej rejzovat na vsem,to i Dalin ,co dela acko a na kteryho se nadava,udela akci i pro lidi.Takze organizatorum LIT dik za super akci:)
jiri
pá březen 13, 2009 9:08 pm
vy kaspari nevite o co jde na tehle akci
rodrigues
pá březen 13, 2009 1:25 pm
to Krap
Ty už jsi byl v SaSaZu? Já jen že hodnotíš něco, co ještě není hotové a nikdo to neviděl..., nepřijdeš si trapnej?
ozzby
pá březen 13, 2009 10:56 am
uz se moc tesim..
Krap
pá březen 13, 2009 8:52 am
LUXUS takovejhle prostor!!!! Kam se sere SASAZU!!!
Není nad pořádnou tovární halu!!!
Bezmozek
čt březen 12, 2009 2:03 pm
Listky 2
Tak uz jsou ty listky jen 2, kdo ma zajem tak se ozvete.
Bezmozek
st březen 11, 2009 6:24 pm
Listky
Odjizdime bohuzel na hory, tak mam 4listky navic. Nemel by nekdo zajem, nejlepe o vsechny 4?
Samozrejme se slevou, dle domluvy. K vyzvednuti Palmovka nebo Ceskomoravska.
Kontakt: 606821613
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oxygen
út březen 10, 2009 4:52 pm
to heerer
já bych radil lístek už mít!! podle mě bude určitě narváno!! Very Happy ale kdo ví kolik lidí tam pustěj!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
út březen 10, 2009 11:19 am
listky
Myslite ze bude vyprodano? nevim zda tam dorazim tzn bych koupil lupen na miste tak kolem 1hod...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pacman
po březen 09, 2009 6:36 pm
už se to blíží Idea to bude mazec Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zazynka
po únor 16, 2009 2:51 pm
tesim se jak mala Very Happy
miky26
st únor 11, 2009 10:46 pm
samozřejmě ještě Friction... Embarassed
miky26
st únor 11, 2009 10:45 pm
tak už sou definitivně známy všechni zahraniční dj´s: pendulum, BSE , SubFocus, Limewax, Teebee, Fresh Very Happy Very Happy
kosmicz1
pá leden 30, 2009 10:46 pm
jooooooooo
na dalsim dilu 13.3
Pendulum dj setttttttttt

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Muzzy
st září 10, 2008 8:38 am
2voj:
kde konkretne?
staci mrknout sem:
http://www.drumandbass.cz/?page=par
vojtasek8
út září 09, 2008 5:25 pm
Nazdar
Hele zdrec hosi nevite o nejake akci v patek Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
heerer
pá srpen 29, 2008 3:48 pm
dfsdf
lamo, pokud chces smazit tak si to sezen predem Confused
heerer
pá srpen 29, 2008 3:45 pm
TNo kdyz si na tu akci vzppomenu tak to pro me je rozhodne nej akce roku 2008 Very Happy
petr
so srpen 16, 2008 1:31 pm
hukot
jako kdys jsem tam prijel a uvidel ten areal tak jsem si rekl ze jako v klidku bary jidlo alko atd v poho hduba no jak narez jasny ze nemuzou valit porat beaty jako svin celej vikend takze musim rict ze se vam to fakt moc povedlo a urcite pristi rok neco takoveho date dokupi us se tesime tak zatal ...jo a ty drogy no to ktomu patri ne kazdyho vec hehe jak si uziva party!!!! cus
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další Strana 3 z 9


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz