FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 LET IT ROLL « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
tomas tak
so srpen 09, 2008 2:32 pm
vroubek
Jen me docela zamrzelo zhe kazdy dj hral ty same vinyly jak ostatni.... Dojeb...
tomas tak
so srpen 09, 2008 2:30 pm
....
Diky Finchi
Derrick
pá srpen 08, 2008 5:51 pm
Futurebound jako pěst na oko...
A co třeba příště více opravdu Drum and Bassu a měně junglu a různých pokusů?!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4y4
pá srpen 08, 2008 5:37 pm
2: Muzzy
Si alespoň měl čas vystřízlivět a udělat něco pro svoje zdraví Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Muzzy
st srpen 06, 2008 7:46 am
LIR
ja tam byl jen na sobotu ale musim rict ze parada...mozna mohlo byt vic stolku a lavicek ale v tu sobotu uz bylo pomerne sucho takze se pri nejhorsim dalo sednout nekam na zem....jinak s tema busama to bylo fakt naprd, ale kdyz jsem se vracel tak jsem rozhodne nesel zadnych 13 km, ale max 4 km.
i tak to ale nebylo moc prijemny.
dzbz
út srpen 05, 2008 2:05 pm
dsdf: já měl teda Surprised Very Happy ale jen pro vlastní spotřebu...
a když sem seděl u stánku camel na těch kostkách tak se to tam taky rýsovalo vedle mě..
Cool
tomasitt
út srpen 05, 2008 10:58 am
ok
uz sa tu k tomu vyjedrovali ludia ale napisem to este raz....vsetko skvele dnb vybyrny ale........zrusenie autobusov naspat bola velke minus....preco ste zrusili kyvadlovku?nepotesi ked po narocnom vykende si musite dat 13km chodzu aby ste sa dostali ne nejaky vlak.....ale inak fakt super drzim palce aby to vyslo aj na buduci rok....urcite opat pridem:)zatim
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
út srpen 05, 2008 5:54 am
MC Fun
tomas tak
po srpen 04, 2008 10:46 pm
who
Prosim vas, jak se jmenuje mc, co vystupoval s DJem Phantasy???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
limubai
po srpen 04, 2008 12:57 pm
dfsdf
Question Surprised slušnej vpíčník...
dfsdf
po srpen 04, 2008 12:29 pm
pekna nuda , vsude samy dredac , kazdy hulil brka a zral kolace a nikdo nemel zadnej pernik , fakt napicu
Subok
ne srpen 03, 2008 1:22 pm
Zdravim,mohu rict ze paradni festak,byl sem uplne spokojen a su rad,ze sem tam byl...tesim se na dalsi dil LIRu:) jedine co me fakt nastvalo bylo to,ze nebyla zajistena doprava z5,proc kyvadlovka nejezdila aji z5?demence...a dalsi vec..kelimky...v nedeli kolem treti hodiny rano sem se rozhodl ze naky pozbiram,shromazdil sem jich dohromady 142 za pul hodky ani nn...no a jdu je jakoze prodat a nikdo tam nebyl!!! Mad tak sem ti kelimky zas rozhazel jak sem se nasral...no jinak chvalim line up!!!vyborna akce!! Smile
Rebl
pá srpen 01, 2008 12:36 pm
Zdarec vsem.
Uz nakej ten patek jezdim na party at uz klubovy ci festaky, at uz je to techno,trance,house,free bo DnB ( proste elektro ).Ale tohle byl proste ten totalne nejvetsi mazhec a at si rika kdo chce co chce Wink Po te co si nas ridic zkusene odklepaval cigo a malem fatalne zaparkoval do protijedouciho auta tak sem se zacal strachovat zdali vubec dojedem Smile Nakonec po 2,5 h nervoveho vypeti sme ve zdravi dorazily ( zpatecni cestu jsem s nim neriskoval, zvlast kdyz se opet zkusene v nedeli ve 3rano vyndal:D ) Patek jednoznacne main. Superior atmosfera,hudba,lidi proste pohodovson.Sobota luxusni koupanicko a jizda na clunu. Ze soboty na nedely sem si uzil paradni radeni v take control stanu. No a kdyz to skoncilo tak nam to nedalo a ve vysledku z toho vznik nedelni a pak dokonce jeste pondelni after Wink Hned bych dal repete. Kazdopadne to musim shrnout osmym padem LUKRATIV !!! Jinak lidicky pohodovej rytmus do vikendu a zdarecek na SOL bo dneska na:

COAST BLUSTER 2008
FREE OPENAIR PARTY
1.-2.8. 2008
/////////////////////////////////////////
Htek, AciD, Hcore stage:

NEUROSYS + FDM FREAX + TSUNAMI
Special performance:

R3N - SOUNDBOMBER Live!
http://www.myspace.com/skouren
OBADA KONSTRUKTIVA /Mr. BUKAJ/
DEFEKT /Skritek/
/////////////////////////////////////////
DnB stage:

TELE2BEATZ + ZERO ROCKERS
/////////////////////////////////////////
Lom Vápenka /Nová Ves u Třebíče/
Loc: 49°15'15.009"N, 15°48'22.786"E
FREE ENTRY & PARKING
Koupačka hned u stages, bary, chálka, místo na parkování a stanování, atd…
Sobotní fotbalový turnaj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saiha
pá srpen 01, 2008 9:20 am
finch
nojo, zas mam samy krasny portrety smile40 hehe
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
pá srpen 01, 2008 9:07 am
Saiha
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saiha
pá srpen 01, 2008 8:36 am
bla bla bla
nejlepsi by bylo rodyho ignorovat a on pak nebude mit na co hloupe reagovat..

dejte si radsi dalsi fotky:

2. den saiha - http://www.shadowbox.cz/index.php?clanek=6461
2. den duff - http://www.shadowbox.cz/index.php?clanek=6462
oba dny rudeboy - http://www.shadowbox.cz/index.php?clanek=6452

report:

mamba - http://www.shadowbox.cz/index.php?clanek=6458

a dalsi videa:

http://www.shadowbox.cz/index.php?clanek=6456
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
pá srpen 01, 2008 6:24 am
limubai
Ale já jsem nikoho nenapadl, to bych si nedovolil Smile Jen jsem projevil svůj názor. Koneckonců, celý tohle fórum slouží maximálně k tomu, aby se člověk dozvěděl to, že je hloupej, omezenej, debilní, rasista, zamrzlej a kdesi cosi.
Zachovej si důstojnost Drumíkáři a nenadávej! Já taky nikdy nenadávám pičusům, co shazujou techno nebo schranz. Chce to nadhled víš?
Tak papa a ať žije zlomenej beat Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
limubai
pá srpen 01, 2008 5:44 am
rody
myslel jsem, že jsi jenom provakatérek co rejpe. ale bohužel jsi hloupý omezený a ještě ktomu rasistický debílek kterej si myslí že když poslouchá techno je nějak vyvolen k tomu napadat ostatní...
Ales Bleha
pá srpen 01, 2008 12:34 am
Model lunačního cyklu
Proces vzájemného vztahu Luny a Slunce probíhá sínusoidně podle toho, jak slábne a sílí světlo Luny nebo jak se Luna vzdaluje od Slunce, a zase se k němu přibližuje. Cyklus začíná o novoluní, kdy se Luna ztrácí v záři Slunce. Asi o den později se na západní straně oblohy po západu Slunce objevuje tenký srpek Luny. V ‘první čtvrti’ tvoří Luna půlkruh a při západu Slunce stoupá do zenitu. Zodiakální (zodiak – zvěrokruh) vzdálenost mezi dvěma světly se stale zvětšuje, podle toho jak je Luna okrouhlejší a jasnější, do doby, pokud na východ Luny na východě nekryje se západem Slunce na západě. Paprsky zapadajícího Slunce běží těsně při povrchu Země a odrážejí se v Lunárním zrcadle. Protože Luna je od Slunce maximálně vzdálená, ale je obrácena tváří k němu, je vskutku rovna Slunci. V noci může předávat plnost Slunce pozemským tvorům, a ti teď mohou získávat úplnou solární ‘semennou ideu’ – mohou být v duchovním kontaktu se Sluncem tím, že budou asimilovat plnost Lunární eucharistie.
Potom, jako by to bylo díky daru, který Luna předala Zemi, ztrácí Luna pomalu svou jasnost a jakoby zpomalovala svůj pohyb, aby se mohla Slunci přiblížit, protože se jí stýská po jeho záři. Ve fázi ‘poslední čtvrti’ můžeme Lunu vidět v zenitu v době východu Slunce. Její touha po Slunci je stále silnější a nutí ji k tomu, aby v noci vycházela stále později a později, až do té doby, kdy asi tři dny před dokončením cyklu vychází, když už východní část oblohy barví rozbřesk. Během dalších dnů ji není vidět, jakoby se ztrácela ve stále jasnější záři Slunce. Je v duchovním kontaktu se Sluncem, aby se znovu naplnila světelnou energií a mohla ji jako dar nabídnout nám, pozemským tvorům, neschopným spatřit Slunce napřímo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
čt červenec 31, 2008 9:35 pm
Rody
A nevim, proč by mě měli moje názory co zde píšu nějak ztrapňovat.

treba na to jednou prijdes. hodne stesti, budes ho potrebovat Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
čt červenec 31, 2008 8:37 pm
finch
Tak nevim co myslíš tou kouzelnou atmosférou. Asi dav lidí narvaný v rozpadlý tovární hale kde se šlape ve chcankách Very Happy
A nevim, proč by mě měli moje názory co zde píšu nějak ztrapňovat. Já se za to vůbec nestydim, že drumík považuju za spodinu elektronický scény a skoro nejhorší výmaz co lze najít.
Ale to je fuk, každej jsme nějakej. Mě jen fakt pobavila ta opice se sluchátkama Laughing
Luciana
čt červenec 31, 2008 7:49 pm
Rody
Tak tady aspon nevopruzuj kdyz te to nezajima a neumis napsat nic chytryho
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
čt červenec 31, 2008 6:46 pm
Rody
prosimte radsi fakt mlc. kazdou dalsi vetou se jen vic a vic ztrapnujes. to, ze ty necemu nerozumis, neznamena, ze to neni inteligentni. ja driv dramec taky neposlouchal, ale jakmile me do nej moje nej kamoska zasvetila, propadl sem mu stejne jako technu. je to neco uplne jinyho nez techno, hudba, lidi, a hlavne atmosfera na dnb akcich. a pritom zazitek pri tom, kdy ti hraje naka super vypalovacka, je stejnej jako u kterekoliv jine hudby, beha ti z toho mraz po celym tele a rozleva se neskutecna extaze. navic, co se tyka djs a jejich komunikaci s publikem, jejich caste improvizaci, kdy si casto lezou vzajemne za pult a jeste sem tam nejakou desku protoci, tohle v technu nenajdes. a je to kouzelny...

takze jeste jednou, mlc a soupej nohama!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
čt červenec 31, 2008 5:30 pm
Mydloch
Tak to já vim, že jsem hloupej, protože tady se člověk ani nic jinýho nemůže dozvědět. Ale od lidí, co poslouchaj jako tak inteligentní hudbu jako je DnB, mě to může opravdu jen rozesmát Laughing
Luciana
čt červenec 31, 2008 2:00 pm
Jeste dneska k tomu ma porad nekdo co rict Smile To je proste vyborny Smile
Mydloch
čt červenec 31, 2008 8:28 am
zase musíš všem ukazovat jak jsi hloupej?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
limubai
st červenec 30, 2008 10:10 pm
rody
jsi fakt blbínek...nic víc ani nejde napsat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
st červenec 30, 2008 9:03 pm
Rody
byls tam? nebyl, tak mlc troubo!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
st červenec 30, 2008 6:03 pm
Lidi se tam asi sešli fakt pěkný. Zvlášt ten dj na posledních fotkách vypadá, jako by ho zrovna setřásli ze stromu Laughing
MTSH
st červenec 30, 2008 11:07 am
Bezpochyby nejlepší L.I.R. ve své historii...
Na L.I.R. jezdím už nějaký ten pátek, neboť pro mě je Let It Roll jednou z nejlepších DNB akcí u nás. Pokud sem se po 15tém nevydařeném L.I.R.u v Chiraně netajil svým zklamáním a rozhořčením, nyní mi nezbývá než obrátit list a jásat... Let It Roll je zpět, opět ve starých kolejích a v plné síle tak jak ho známe z předchozích akcí. Přesněji řečeno spíše v nových kolejích a ještě o krok dál než sme ho doposud znali. Tenhle L.I.R. byl totiž zásadním mezníkem české DNB scény. Doposud tady nebylo nic tak masového, velkolepého a vydaneřeného jako 16té pokračování již kultovního L.I.R.u. Parádní počasí, báječný prostor, dobrá organizace a v neposlední řadě skvělý line-up a rozzáření interpreti předvádějící chválihodné a uchu lahodící kousky. Tento festival nabídl všechno co se patří, zajistil vše potřebné pro přežití a především naservíroval neskutečnou porci zlamáných beatů, které museli nadchnout i nejnáročnější posluchače. Především páteční večer byla opravdová mrda! Huba od ucha k uchu, neskutečná euforie a skákačka až do zbytku sil. Tenhle week patřil k jednomu z mých nejsilnějších zážitků vůbec... kdo nebyl, ten nepochopí a může si rvát vlasy že nedorazil, kdo byl ten chápe a rve si vlasy že to tak rychle uteklo a nemůže se dočkat až tu bude další L.I.R. ;o). Nemám důvod pochybovat, že o letošním "festivalu roku" se rozhodlo už v polovině prázdnin. Rád bych tímto neskutečně moc poděkoval jak organizátorům akce, tak i všem dorazivším interpretům, kteří se starali o báječnou atmosféru v průběhu celého festivalu. Už aby tady byla další taková SUPERMAZEC AKCE! JEN TAK DÁL, DRŽIM PALEC a ještě jednou DÍKY!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další Strana 4 z 9


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz