FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 LOVE FAMILY PARK (DE) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

love family park

sven vath hanau

Love Family Park (DE)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
ne srpen 03, 2008 5:06 pm
poli
... hledal jsem taky, obzvláště Svenův setík bych chtěl celkem hodně, ale nikde jsem to neobjevil Sad(
poli
ne srpen 03, 2008 4:21 pm
Nevite nahou nekdo jestli jsou jeste jaky sety?konkretne Sven Vath ci Richie Hawtin! Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
po červenec 28, 2008 7:23 am
to Bender
thx Very Happy Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
so červenec 26, 2008 10:20 am
Tomika
přesně tak... byl docela problém to stíhat všechno a to si člověk řekne, že to bude v pohodě, když jsou tam jen tři stage a na nich dohromady 14 djských vystoupení ... Confused
Tomika
pá červenec 25, 2008 3:06 pm
Loco Dice
slysel jsem cely jeho set a pro me osobne byl nej nej nej... lepsi... ale jak psal jervin, akce byla vypecena se vsim sudy, nejvetsi minus byl pro me (krome hawtina m_nus Smile ), ze jsem nezvladal byt naraz na trech stagech Smile
Isabella
ne červenec 13, 2008 7:18 pm
Sunglases
Hey Hallo, möchte den Typ wieder treffen auf Seite 3, mit der Kappe und der Sonnenbrille!!! wer kennt den?? Ich komme aus Darmstadt- Dieburg und war nach dem LOVE-Family-Park im Robert-Jonson!!! Ja und suche diese Leute von der Nacht und Tag!!!!! ALSO Party-Animals meldet Euch bei Mir....ciaoi ;o)
Isabella Lerbs
ne červenec 13, 2008 4:23 pm
der typ mit kappe u. sunglases
Hallo ich muss den typ mit der Kappe und der <Sonnbrille wieder sehen!!!! 3 Bild vor meinem in pink t-shirt and Sunglases.... Wer kennt ihn????MFG Isabella
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st červenec 09, 2008 9:45 am
acid
já už příští rok oželim na ukor nějaké jiné zajímavé zahraniční akce třeba toho mého vysněného Awakenings v Holandsku což smile41 je pro MNE line-upově lepší než LFP navíc minusáku tam hraje taky vždy dost

Awakenings 2008 line-up napsal:
Agoria & Oxia, Ben Sims, Boris Werner & Carlos Valdes, Christian Smith & John Selway (live), Dave Clarke, Mauro Picotto, Monika Kruse & Gregor Tresher, Rejected (live), Steve Rachmad, Anoesjka, Derrick May, DJ Bone, Kenny Larkin, Kevin Saunderson, Oscar Mulero & Christian Wünsch, Peel Seamus, Stacey Pullen, The Advent (live),Alex Under (live), Damian Schwartz (live), Kabale und Lauhaus (live), Karotte, Marco Carola, Paco Osuna, Pitto & Brent Roozendaal, Ricardo Villalobos, Richie Hawtin, Adam Beyer, Cari Lekebusch, Joel Mull, Mark August, Olivier Giacomotto, Ortin Cam (live), Pär Grindvik, Stephan Bodzin & Oliver Huntemann, Terence Fixmer (live), The Youngsters & Scan X (live), Andreas Kremer, Cristian Varela & Pepo, Felix Kröcher, Gayle San, Marco Remus & Ramon Remus, Mario Ranieri & Frank Kvitta, Museum (live), Paul Boex & Marco Rane, PET Duo, Sven Wittekind (live)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
út červenec 08, 2008 9:36 pm
i love lfp :)
mira: vubec Surprised posli nejakej link pls Smile jinak thx za foto, koukam, ze sem byl pristizen Very Happy

sonja: to bylo vic nez uzasny Very Happy pristi rok udelame vypravu s dekama to bude poradnej piknik Smile jenom skoda, ze letos chybel wajdak Laughing
jervin: nic neni stejny Smile za rok to bude urcite stejne dobry, ne-li lepsi Smile Very Happy
----------------
Listening to: Sasha & John Digweed - Live on INOX-05-17-2008
Mira
út červenec 08, 2008 7:46 pm
LOVE FAMILY PARK
wooooow! to bola parad! preco to tu nie je kazdu nedelu.
chlapci fotografi - poznate merwürdiges verhalten??? to je uz tiez coskoro! M.,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út červenec 08, 2008 3:23 pm
to sonja
jj tam by se ti moc líbilo... smile41 já už podruhé nemusím ...je to každý rok stejný viz videjko


Link
Very Happy
Sonja
út červenec 08, 2008 10:44 am
to muselo bejt uzasny, pristi rok tam nesmim chybet...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út červenec 08, 2008 10:20 am
to Fost
... až se nám je podaří někde najít určitě se podělíme Wink
Fost
út červenec 08, 2008 9:49 am
Prosim vas budou setiky s tydle akce? Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út červenec 08, 2008 7:52 am
par mých videí

Magda - love family park, Hanau 06.07 2008

Link


Dj Koze - love family park, Hanau 06.07 2008

Link


Richie Hawtin - love family park, Hanau 06.07 2008

Link


Sven Vath - love family park, Hanau 06.07 2008 pt 01/02

Link


Sven Vath - love family park, Hanau 06.07 2008 pt 02/02

Link


Loco Dice - love family park, Hanau 06.07 2008

Link


Marco Carola - love family park, Hanau 06.07 2008

Link


Very Happy Arrow Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moderátor
po červenec 07, 2008 7:45 pm
LOVE FAMILY PARK (DE)
Je prave za nami, ale za rok je tu zas .-)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 Strana 3 z 3


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz