FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 EXIT FESTIVAL (SRB) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

exit

festival

Exit (SRB)

Mino
čt červen 19, 2014 7:07 am
Ahoj, tento rok to vyzera na vyjazd na Exit, vedel by niekto doporucit ci je Exit village ok, alebo sa skor oplati nejaky hostel (viem ze je uz dost neskoro) pripadne ako je to s parkovanim... diik
predo
pá červen 08, 2012 11:53 am
EXIT2012
2 Bedroom apartment for rent Exit2012 in Novi Sad. For 4-5 people. Price 250EUR.
GPS: 45.241136,19.849429
email: yaris1300@gmail.com
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
qapo
st červen 15, 2011 10:28 am
Parking
Čau,

letos tam jedem poprvé. Dáte nějákou radu, kde tam bydlet - předpokládám že ve stanu ve village to bude asi nejlepší / kde a cca za kolik tam zaparkuju auto, až tam přijedem k village. Díkec Idea
pstruh
út květen 24, 2011 4:35 pm
exit 2011
Letos vyrážíme! Chystá se někdo?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
ne květen 09, 2010 11:32 am
zbsx
hehehee .. 4 minuty guglu ty účetní ... Smile) my máme jasno, ale aspoň si někdo, kdo třeba ještě neví jak s penězma udělá hrubý obrázek Very Happy

každopádně si to tam letos užijte a snad příští rok ... měj se Idea
zbsx
čt květen 06, 2010 10:43 pm
jerv
MG ty jsi snad učetní nebo nevím Very Happy hle do srbska nejezdime poprvé ba naopak pritelkyne tam má část rodiny, ale dal jsis určitě práci s tím si to vsechno vypsat a to se cenní Smile My to zase tolik neřešíme.

reakce na článek: Vstupenky na Exit 2010 za půlku!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
so květen 01, 2010 11:32 am
zabsex
...letos nejedu (a loni jsem měl jen eura, takovej vůl nejsem, abych jezdil za hranice ČR s korunama Very Happy), ale určitě se tam zase někdy vrátím...

kurzy napsal:
Var. 1
Mě to jako blbost nepřijde vyměnit si dináry tady v ČR ...
Dejme tomu 10.000,-kč, abys mohl v vymetat bary na Exitu, restaurace a atrakce ve městě ...
(předpokládám, že jde o střední kurz a uvažuji, že nebudeš platit poplatky za change)
kurz dinar
vezmu-li kurz 25.567 -> mám v kapse pokud dobře počítám) 39.112,- DIN (minus poplatek za službu nevím)

Var. 2
Pokud půjdu přes euro
kurz eura
vezmu-li kurz 25.575 získám 391,00,- Euro. Pak s nimi přijedu do NS a najdu si vpoho směnárnu ... která bude mít dejme tomu tento kurz Srbská banka (střední kurz 0099.2683) dostanu logicky míň. 38.814,- DIN (rozdíl je 100,- kč - sranda)

Var. 3
Třetí možnost je podojit bankomat - máš to za kurz své banky + nějaký kilo nebo něco podobného za transakci ovšem bacha na limity karty...


Suma sumárum, nevím co je nejvýhodnější. Já osobně vím že Var 1. je nejpohodlnější - nehodlám běhat v NS nebo někde v ČR a řešit nejvýhodnější kurz ... Very Happy
zbsx
pá duben 30, 2010 6:36 pm
JE fakt blbost tady v CR menit na DINARY Smile Nebo naopak. PRES EURO JE VZDY KURZ VYHODNEJSI .-)

reakce na článek: Exit festival ohlásil první jména
zabsex
pá duben 30, 2010 6:31 pm
Jervin tak letos sebou jen EURA. Pro SRB ceské koruny nemaji hodnotu jako kdyz jim dovezes EURO proto jsi prodelal tolik coz ve vysledku bylo hodne mnoho sixpacku Very Happy Dalsi pecka je(aspn pro me) ze SOUD INGENEERING (chemical brothers) predstavi na EXITu své nové album které ma vyjít v červnu,ale to je treba jen takove osobni polichocení-vlastnim celou jejich discografii Very Happy dokonce jsem uz objednal i jejich tricko tak zacinam byt pomalu vybaven Smile a zapomen vlajku CR JERVINE Very Happy my ji meli i minuly rok vysala na Dance arene a je videt i na par videich na youtube Very Happy ?? MAJ SE

reakce na článek: Exit festival ohlásil první jména
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
ne duben 25, 2010 9:40 am
zabsex
trochu závist pánové ... ale určitě jsem tam loni nebyl naposledy, je to tam neuvěřitelně boží Smile Idea

jinak s to směnárnou jak už jsme spal níže ... my to tak loni udělali a nemálo prodělali - nepřišel mi zrovna výhodný kurz a kór v NS, ale každého věc...

btw. už jen logicky, čím víckrát měníš prachy, tím víc proděláváš, což je celkem logický... ale samo záleží jaký ranec měníš ... u pár stovek to asi nehraje roli Very Happy
zabsex
so duben 24, 2010 10:22 pm
ťapalsky
Ze by jsme se potkaly, byl jsi ten typek z OVY ??? opravdu souhlasim sejde se tam cela evropa a ta atmoška se nezazije, tvrdžava(pevnost) uz tak sama o sobě je zažitkem a to že se na ní koná něco tak velkého jak je EXIT je opravdu zážitkem jako prase, já os. se teším jak malý kluk! Co se tyká kurzu je nejlepsi v CR vyměnit na EURA a v SRB nejlepe primo v Novém Sadě(v centru) směnit na SRB dinár,mesic zpet 100dinaru děleno 3.6kc pres euro.Piti svoje se tam da pronest celkem bez problemu to ostatni je na vlastnim uvažení Very Happy Tak češi hurá na EXIT FEST 2010
zabsex
so duben 24, 2010 9:44 pm
EXIT FEST IS THE BEST
Loni byl EXIT pecka jako bejk, to muzu potrvdit z vlastni zkusenosti... Ten line up byl natolik našláplý že si nevědel kam dřív skočit. Slavnych jmen tam bylo nespočet,ale taky to byl desatý vyroční rok EXITu. Ale letos maji byt The CHEMICAL BROTHERS a to je vice nez pet slavnych jmen dohromady,takže česi není to jen o penězích a hurá na EXIT a vsichni sebou vlajky ČR Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
po březen 22, 2010 2:47 pm
upgrade lajny
Placebo, Missy, Guetta, LCD Soundsystem, Pendulum ... už to vypadá vcelku zajímavě ... Smile

http://festivaly.poslouchej.net/festival13739-EXIT-SRB.html
usměvavka
út březen 09, 2010 9:29 pm
Vloni to byla pecka Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
út únor 23, 2010 11:17 am
kopec
tak to se mýlíš, já se zahraničím moc zkušenosti nemám a na tihle dvou festech jsem ještě nebyl s tím ti poradí spíš Jervim kterej byl na obou ale letos se chystám na oba (no teda Exit zatím na 80%)

Jervin:
Nj je to težký se mezi nima rozhodnou - na jedu stranu kamarádi = výborná atmosféra a na druhou nezapomenutelný hudební zážitek .........a vyber si
před rokem sem fakt hodně chtěl na exit ale nikdo nechtěl jel (teda až na tebe s moniq ale jak sem říkal - "křena vám dělat nebudu") nakonec situace nahrála Balatonu
Letos jsem spíš nakloněn Exitu ale uvidím kdo pojede a jestli balaton nenabídne jména která chci opravdu hodně slyšet

Taky se kurva mohli domluvit aby to nebylo ve stejný termín
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út únor 23, 2010 8:42 am
:)
2 tapalsky: škoda, že jsme se nepotkali mohlo to být zase o píď lepší atmoška Smile) jak jsi zminil ten 3 den tak ten jsme si užili asi nejvíc... Cool

2 kopec: ty jsi hodně vtipnej... kdyby ses mrknul do fora trochu níž, nebo sis aspon přečetl, co už bylo o exitu napsáno, tak by ses tak přihlouple neptal ... vstupenky téměř vždy koupíš na webu festivalů, na které chceš jet ... na tom není nic těžkého ... stačí ti jen par tisíc na učtu a 3krát kliknout a je to ... stačí nebejt línej Very Happy

Pokud chceš platit v Srbsku eurama připrav si tak o 1/3 víc než v dinárech ... na kurzu tě neskutečně oberou. Very Happy Aspon taková je moje zkušenost (já provařil jen ve směnárně špatnou směnou v přepočtu cca asi 1000,- kč)
Na samotnem festu se platí žetonama, které si koupíš za dináry


z čehož plyne rada ... pokud pojedete na Exit vyměnte si už tady v ČR na dináry - vyplatí se to ...(musíte si to ale v bance objednat moc bank je nemá na kurzovním lístku )


2 PepPe: já vím jen mě baví jak tady ještě s dalšíma lidma otáčíš jak to zrovna fouká Very Happy, to není ve zlým víšjak Idea
kopec
út únor 23, 2010 6:24 am
pro pepe
hele diky a ty mas skusenosti ze zahranicim co bys vybral exit nebo sms dik z a nazor Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
po únor 22, 2010 8:51 pm
V srbsku berou Eura jedině na uplatky. Vyjímečně s nima můžes platit ale nevím jak je to na EXITu (to ti řekne jervin).
A 100 dinárů koupíš za cca 26 kčs
kopec
po únor 22, 2010 8:37 pm
jo lidi nevite jestli se v srbsku plati eurama a kolik je 1 dinar
kopec
po únor 22, 2010 8:17 pm
skica
a s ceskejch uz jenom hradhouse a ten island machac je piskoteka trancova corsten buren
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
po únor 22, 2010 8:13 pm
Jervin
Abych řekl pravdu tak si to taky říkam ale rád bych zažil zas něco. Většina kámošů pojede na Balaton a na Exit zase nikdo ale nedělá mi problém jet s někým "cizím" na akci. Jo uvidím co nabídne Balaton ale letos se spíš příkláním k EXITU.
kopec
po únor 22, 2010 8:11 pm
pro skicu
ja bud valim na SMS NEBO EXIT nevim oba maj kvalitni line upy ti chemici me dostali ale zase sond mond sterne nevim Surprised
kopec
po únor 22, 2010 8:09 pm
tapalsky
jel bych kde splasim wstupenky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
po únor 22, 2010 7:58 pm
kopec
Stebe budu mít jednou halušky.
Jak nastane novej týden tak jedeš jinam. Ted to je SMS za týden to bude Balaton?
ťapalsky
po únor 22, 2010 7:25 pm
EXIT11
Lidi šetřete a vyražte,mi si to zažili loni a aáááá no prostě Aáááá,takovou atmosféru,kde se sejde celá Evropa a to doslova nezažijete,kam se hrabou festivaly na polích,lánech,letištích..Óbrrr pevnost,v centru města kam se nacpe denně 80 000 lidí(bez problému)....jedu zase a milerád bych výpravu rozšířil:)) pamatuji,když sem se vracel(v deliriu) 3 den z hlavního podia a potkam Čechy,hned bylo o čem povídat..Smile) peace
kopec
po únor 22, 2010 7:21 pm
kam jet
kdyz si mam vybrat tak jedu ze zahranicnich na SOND MOND TERNE UZ JEN KULI FAITHLESS PLASIKMANOVI LIVE a lineupu Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
po únor 22, 2010 6:28 pm
Exit 11
Mít na to prachy, uvažoval bych, že ho dám letos znovu ... každopádně si to užijte a nešetřete se ... na tomhle festu se nevyplatí šetřit ...i s odstupem musím říct, že nej co jsem zažil Wink Idea Very Happy

pepPe stejně pojedeš zase s Tomika tour na Balaton Laughing
ri-chard
po únor 22, 2010 5:50 pm
jooo o tomhle si tady můžem nechat jenom zdát....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
po únor 22, 2010 4:43 pm
EXIT
Mno tak já sem více méně rozhodnut. Asi před 14 dně sem psal na facebooku "řekl bych že letos budou chemici bud na exitu nebo na balatonu" a potvrdilo se. Každopádně už ted výborná jména. Takže ještě uvidím co nabídne balaton
Taky sem si říkal ještě někdy na podzim že pojedu tam kdy bude Boys Noize......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
po únor 22, 2010 9:06 am
Máme tu první jména
The Chemical Brothers, Mika, Royksopp, Crystal Castles, Does It Offend You, Yeah?, Ricardo Villalobos, Moderat live, Josh Wink, Crookers, Boys Noize, Erol Alkan, Ed Banger’s SebastiAn, Busy P, DJ Mehdi...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další Strana 1 z 6


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz