FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 CITADELA « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

citadela

boby centrum

citadela
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m.key
ne listopad 09, 2008 6:51 pm
jeste to FIRESTARTER
hele lidi? kdo mi poví jestli je Rush teda gay? nebo neni... už jsme to spozorovali na Orionce, tak potvrdí mi to někdo??

nejaka tvoje šššššššššššranz kolegynka se ptala v jinym foru...


Takze nechapu, co tady nadavas na buzny v uplejch trickach, kdyz tvoje ikona Rush si ho nechava blafat od mladejch blondacku....


Cool
honzin
pá listopad 07, 2008 12:48 pm
tak to tady čtu ...ehmm napadá mě jedna věc...firestarter mohu se zeptat kolik ti je let?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
čt listopad 06, 2008 5:32 pm
nevim jestli se mám smát nebo plakat, ale když tu občas čtu ty příspěvky tak mi hlava nebere, co tady dokážete zplodit.....viz firestarter
firestarter
čt listopad 06, 2008 3:23 pm
m.key
a ? ...........................Co z toho plyne? hyh, lidi, vy tady nikdo nechápete PRDEL, vám nedošlo, že si tak krátím dlouhou chvíli v práci ? ? ? Embarassed Laughing
firestarter
čt listopad 06, 2008 3:21 pm
finch
Tak to bylo vtipný, prej do belmona. Kámo není jen citadela víš, je spoustu jinejch akcí po celý čr, takže ikdyby nebyla CITADELA tak . .. . .hm. .. . ............................tak nic, čeječe vůbec nic ! Dobrý ne, jo a myslím , že lepší bude, když mě budeš litovat, to se mi líbí !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
čt listopad 06, 2008 12:51 pm
firestarter
nevim jestli se ti smat, nebo te litovat. kazdopadne i kdyz jsi mi neodpovedel na moji otazku, tak nejak tusim odpoved. v tom pripade, pokud jsi nikdy na citadele nebyl, a netusis wo co gou, tak se o ni nevyjadruj tak, jak se o ni vyjadrujes. nebyt citadely, tak dnes chodis do belmonda na diskarny, ty joudo!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m.key
čt listopad 06, 2008 12:37 pm
firestarter
Very Happy

ty jsi mi to nandal....asi se pujdu fakt splachnout


mrkni se.... www.myspace.com/m_k_ey


nemyslim si, ze nosim uply tricicka zastrkana do megauplych kalhot smile28
firestarter
čt listopad 06, 2008 12:16 pm
m.keyt
m.keyút listopad 04, 2008 9:23 am
Ja budu v prvni rade s transparentem I SEBASTIEN LEGER -- Laughing chlapče, že ty seš jeden z těch teplenů co si vezmou to upnutý bílý tričko zastrčený do uplejch ryflí a myslej si o sobě jací to nejsou borci? žejo, uplně si tě umím představit! smile42 Smile43
firestarter
čt listopad 06, 2008 12:11 pm
finch :idea:
Mad Jak už sem kdysi řekl, jsem na tvrdý techno a schranz, takový ploužáky co se hrajou na Citadele mi sou uplně u prdele. Je to tak. A TO ŽE JE TO PRO KOMERČNÍ LIDIČKY JE TAKY FAKT, smiřte se s tím. čus bus, zdravým všechny drsný SCHRANZAŘE, HARDTECHNAŘE, TEKNAŘE, HARDCORÁKY A DRUMAŘE ! smile50 Nejsme žádný béčka narozdíl od Céček (CITADELÉČEK) Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m.key
čt listopad 06, 2008 10:54 am
gay a pipi show
Ja jsem gay a proto tam jedu smile28




Confused Confused Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
čt listopad 06, 2008 10:43 am
firestarter
ty zas valis cece Very Happy Very Happy Very Happy

byl jsi vubec nekdy na citadele?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt listopad 06, 2008 10:29 am
2 firestarter
... možná od tvého odjakživa Very Happy
firestarter
čt listopad 06, 2008 10:28 am
Thomas V
Citadela byl odjakživa jenom sranec . Gay a pipi shou jak má být. Je to akcička pro KOMERČNĚ ZALOŽENÝ LIDIČKY. Ale někomu se tento styl music líbí, tak at si zapaří
firestarter
čt listopad 06, 2008 10:18 am
Thomas V
Citadela byl odjakživa jenom sranec . Gay a pipi shou jak má být. Je to akcička pro KOMERČNĚ ZALOŽENÝ LIDIČKY. Ale někomu se tento styl music líbí, tak at si zapaří
Kowalski
st listopad 05, 2008 5:58 pm
Thomas V
Ty jsi teda dobré pako, vždyť ten tvuj schranz je akorát pro děcka!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Negrooo
st listopad 05, 2008 1:44 pm
Thomas V
No nevím proč by to mělo být pro děcka....... Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m.key
st listopad 05, 2008 9:40 am
thomas
vem si dudlik, kilo pedra do nosu a jdi Surprised
Thomas V
st listopad 05, 2008 9:21 am
to je LINE-UP
Takže citadela kromě tokyho dobrej sranec.To je Line up pro dětska.Samej trance minimal mno určo nejdu..I LOVE SCHRANZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honzik
út listopad 04, 2008 9:52 pm
Docela zajímavý
Cool Moooc lákavý, asi zavítám Wink
cube
út listopad 04, 2008 7:56 pm
mazec mazec mazec
leger, karrote... lxs.. lxs... uz se tesim....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
út listopad 04, 2008 6:59 pm
jedu
no tak neni co řešit!!! účast jistojistná Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
út listopad 04, 2008 6:54 pm
pro mě osobně byla Citadela NEJ pravidelná akce u nás,vyjma poslední s Tomcraftem,která se fakt nepovedla Mad jiný lineup se čekat nedal,ale od Karotte jsem si sliboval letos na TIME WARPu mnohem více,bohužel to bylo neslané nemastné Sad kdy už sem konečně někdo přiveze komplet Tiefschwarz,ty byli supa! Very Happy
Jaaan
út listopad 04, 2008 5:54 pm
Return of Citadela?
Jen aby to neskončilo zase nějakým průserem, nezapomeňte na Cybertronic... Podle mě všechny brněnský akce (Apokalypsa, Citadela, Orion Hall) nemůžou fungovat najednou, zase taková kupní síla resp. poptávka po halovkách u nás není. Myslím si, že návštěvnost na lednový Citadele bude podprůměrná. Je to však jen moje domněnka, třeba to pořadatelům vyjde... Good luck.
IR
út listopad 04, 2008 5:54 pm
Panove....se nezdate??!! Smile Vynikajici LINE-UP!!!!! super díííky!!!!
SMOLLDYSS
út listopad 04, 2008 3:00 pm
Richard Durand na SOL přesvědčil že se na něj vyplatí zajít.

TAKHLE: http://cz.youtube.com/watch?v=fhsb4LX-1fI
nebo: http://cz.youtube.com/watch?v=pZ_dsMeZGR8
nebo: http://cz.youtube.com/watch?v=UYv6uBt0fLo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
út listopad 04, 2008 2:59 pm
tak pana Karotku si necham libit Smile
Lenka
út listopad 04, 2008 2:56 pm
Durand
jupíí..někdo vyslyšel moje prosby a pozval ho zase k nám.. ráno na Summeru byl nejlepšíííí!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
út listopad 04, 2008 2:08 pm
pekneee
sice teda na citadelu nejedu, ale lajna je moc pekna Smile Leger, KAROTTE, Durand Smile luxusni rekl bych Wink
jelikoz sem v tanecni hudbe vicemene pionyrem, nevim jaka byla citadela pred lety, ale dle reakci tady to musela byt neskutecna party
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Negrooo
út listopad 04, 2008 1:32 pm
Hmmm, Johan Gielen,Richard Durnad,Sébastien Léger.......... Wink
Obsession
út listopad 04, 2008 12:41 pm
Po sedmi letech na Citadelu, to bude flashback Smile Karotteho a Legera si ujít nenechám. A Click Joe na hlavním, to je dobrá zpráva! Jop tahle akce mě zajímá.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31, 32  Další Strana 29 z 32


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz