FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 BONUSZ FESTIVAL (HU) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

bonusz festival

syma budapest

bonusz
Doctor Who
pá září 05, 2008 1:06 am
Uff
napiste pliz ak budete nieco o tych setoch vediet na martinb12342@yahoo.com ...ja uz niekedy nemam silu hladat Sad
Dakujem!
Doctor Who
pá září 05, 2008 1:04 am
Uff
Tak tuto party predychavam este dnes, az na "baviacich" sa madarov uplne genialne, hlavne pak Josh Wink a Tiga...za tie sety by som platil zlatom..Tak len tak mimochodom, vie o tom niekto nieco ? Wink
Tomika
čt září 04, 2008 11:51 pm
wajdak: to je neco uplne jineho, dokonce ani ne v Budapesti...

Chriss + Sasha @ Studio:





Chriss + Hernan Cattaneo @ Studio:



Chriss + Nick Warren @ Studio



Tomika
čt září 04, 2008 10:43 pm
2 ozzby + acid
Jo, to je ono.

Myslim, ze klub nema ani webove stranky, oni to promuji uplne jinou cestou, provozuje ho Fame promotion. Tady jsou dva linky:

http://www.famepromotion.hu/references/clubs.php

http://www.szigeteventshall.hu/

Fame vlastni krome nekolik klubu i vlastni media:

http://www.freee.hu/

Pres freee.hu a treba www.justmusic.fm delaji reklamu, bez plakatu a bohate to vystaci, aby na ty line upy co tam delaji zaplnili k prasknuti Studio (cca 5-6 tisic lidi, max 7000, ale to je uz strop).
Klub se predtim jmenoval Events Hall, tvori ho byvala hala, ktera byla zrekounstroavana k nepoznani. Neskutecny luxusu, monstruozni soundsystem, svetla, tanecnice, satna (kde obsluhuje cca 15-20 lidi a necekate tam dyl ani pri nejvetsim navalu lidi vic nez minutku-dve), full extra profisonalni sekuritaci, kterych je opravdu dostatek (elegantni obleceni - v obleku), lounge room (primo pred satnou), interier je proste nepopsatelne vkusne vytvoreny (barvy - kombinace oranzove a bile, bile obrovske zavesy kolem, galerie, gauce, svicky, bary, LCD, projekce atd), nekolik VIP prostor.

Jezdi tam nejlepsi djs ze sveta, z fleku me napadaji jmena jako Sasha, John Digweed, Danny Tenaglia, Sven Vath, Nick Warren, Hernan Cattaneo atd.), hudebne absolutne dokonale profesionalne sestavene line upy, super lidi atd. Ja jsem tam byl v prosinci na Sashovi a v dubnu na Warrenovi a zazitky opravdu nepopsatelne.
Secteno, podtrzeno - nej klub kde jsem v zivote byl a to jsem byl uz opravdu na mnoho mistech, v mnoho statech Smile.
Fame promotion je maximalne profesionalni produkcni team, ktery si necha zalezet opravdu i na nejmensich detailech.

Musi se videt. Pokud by vas nekdo mel v planu jet, tak dejte vedet:

22.10.2008 Studio, Budapest: John Digweed + Chriss

Dalsi party:

20.9.2008 Studio, Budapest: Danny Tenaglia
27.9.2008 Studio, Budapest: Nils Noa + Chriss

Fotky z Hernan Cattaneo at Studio:
http://www.residentadvisor.net/photo-gallery.aspx?set=3924

Fotky z Renaissance presents Viva Album Launch Steve Lawler at Studio:
http://www.residentadvisor.net/photo-gallery.aspx?set=3284

Fotky Nick Warren at Studio:
http://justmusic.fm/pages/getpage.aspx?id=05AAC6BE-C2C4-44FB-9060-AF70643006A6&lid=1
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
čt září 04, 2008 6:25 pm
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
čt září 04, 2008 6:09 pm
tomika
jj ten klub me zajima... stranky, fotky apod... nahod neco plsss
je tohle ono?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
st září 03, 2008 5:25 pm
filip
tak to budes muset zacit chodit casteji na nase forum Razz resili sme tu cestu hodne dlouho dopredu a dokonce nam chybel ctvrtej...
Filip D
st září 03, 2008 5:18 pm
junkie, tiga, placu.. proc ste mi nikdo nerekl, bych si dal rict.. zavidim vam
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
st září 03, 2008 4:31 pm
tomika
mas link na ten klub pls? nemuzu nic vyguglit Sad na digweeda bych si zajel, ale chtelo by to i se sashou Very Happy
Tomika
st září 03, 2008 1:52 pm
Studio
Doporucuji Vam navstivit klub Studio v Budapesti... to teprve pak Vam spadne celist... Smile. Treba na podzim tam bude John Digweed.
kérmideretvár
st září 03, 2008 12:54 pm
tO acid
Už mám občanku,jedu s Vámi na bonusz:)
kérmi dertvár
st září 03, 2008 12:53 pm
V budapešti maj hradčany:D
klokan
st září 03, 2008 12:25 pm
http://www.youtube.com/watch?v=VDbyow81jmw

totalni davove silenstvi pri nastupu Rushe
klokan
st září 03, 2008 12:24 pm
<object><param></param><param></param><embed></embed></object>

totalni davove silenstvi pri nastupu rushe
klokan
st září 03, 2008 12:16 pm
mohly by bejt setiky
b6k
st září 03, 2008 10:00 am
popshot
hmm,hmm, kypra devcata ty madarky >-)

PS : kdo najde Ondru ma bod
klokan
st září 03, 2008 9:16 am
tak dle fotek tam musela vladnout super atmoska madari se asi fakticky dokazi odvazat,ale prislo mne,ze vetsina na necem jede..videl sem i fotky z neskutecne krasne Budapesti opravdu stoji za to videt
deter
út září 02, 2008 10:51 pm
SUPER
Paradni akce! Prvni setkani s Budapesti a urcite ne posledni!
Super Junkie XL, Guetta, Hernan Cattaneo atd atd.... Pohodovy lidi, atmosfera... dostali me toitoiky se svetlem a tekouci vodou Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Felix!
út září 02, 2008 3:33 pm
BUDAPEST RULEZZZ
Yes yes, taky se přidám, nechť jsem byl třetím členem výpravy. Jednoznačně z nejvíc pozitivně působících měst! Párty špičková, noční Budapešť fantastická a maďarky okouzlující Razz . Příště jedu zas!! Mimochodem, tu restauraci se zahrádkou na schodech v centru musíme dát! Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út září 02, 2008 3:21 pm
Chris Liebing - Bonusz 2008
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út září 02, 2008 3:19 pm
Tiga - Bonusz 2008
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út září 02, 2008 3:17 pm
Monika Kruse - Bonusz 2008
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út září 02, 2008 3:12 pm
Josh Wink - Bonusz 2008
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út září 02, 2008 3:10 pm
David Guetta - Bonusz 2008
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út září 02, 2008 10:55 am
teda diky .-)) potesi..
tady je link na stazeni vsech fotek (centrum mesta)
http://leteckaposta.cz/463929075







Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
út září 02, 2008 10:41 am
katy
no a myslis, ze nevim, ze jsi to ty? Very Happy jinak dekuju za pochvalu Embarassed jsme se tam s ozzbym trochu zasekli na tom foceni Smile ale priste to chce vic casu, vubec jsme si nestihli projit vsechno, co jsme chteli Sad

----------------
Listening to: John Digweed - Bedrock Easter Special-08-24
katterina1234
út září 02, 2008 10:37 am
2acid:

To jsem ja Katy, co jsi tam potkal a vcera jsme si psali na icq..uz si vzpominas Very Happy

Budu vazne moc rada, protoze jsou opravdu uzasny. Dlouho jsem tak prekrasny fotky nevidela...tak vytiksnout a zaramovat!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
út září 02, 2008 10:17 am
katy
dnes na fotkach maknu, ty z festivalu pujdou na web. ty z budapesti zverejnovat nebudu, ae napis mi na icq a domluvime se, ze bych ti je nahral na ftp ve velkym rozliseni, at si je muzes stahnout Smile

amoondre: guetta me taky dostal. uz na balatonu lidi kuli nemu malem zbourali stan... a to co predved tady... masakrrrrr Very Happy Very Happy
----------------
Listening to: John Digweed - Bedrock Easter Special-08-24
katterina1234
út září 02, 2008 9:40 am
2acid + ozzby: kluci to jsou vazne neskutecny fotky, date je vsechny na poslouchej nebo nekam jinam na netu...moc rada bych si je stahla. Vazne moje poklona
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amoondre
út září 02, 2008 12:49 am
Ja jsem sel hlavne kvuli Guettovi, je to muj milacek. Kamos z prace sel taky - kvuli Hernanovi. Tenhle kamos do mne uz asi rok kvuli Guettovi drzkuje, ale po Bonuszu mu totalne sklaplo - ani se nedivim, byl to asi nejlepsi Guettuv set ktery sem kdy slysel - totalni peklo. Rikal jsem si, ze po tom co predvedl Junkie to bude mit tezky, ale David proste umiiii!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další Strana 2 z 4


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz