FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 BerMuDa - Berlin Music Days 3. 6.11.2010 « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
so říjen 30, 2010 1:16 pm
faajn, takze se uvidime ve Weekendu ve ct nejspis... dame si na sebe nejaky kontakt? v pá jsem planovala nikam moc nechodit abych byla v so fresh..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomcek
st říjen 27, 2010 9:14 am
Čao, my dorazíme ve čtvrtek, a taky to vidíme na Weekend. V pátek do Tresoru, na ten klub jsem hodně zvědavý. A sobota je jasná. Kdybyste chtěli někdo ještě něco podniknout v neděli, tak dejte vědět - odjíždíme v neděli o pul noci.... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
út říjen 26, 2010 2:55 pm
ahoj lidi, tak ja budu v berline mozna uz od teto soboty, takze si dam par warm upu Smile kazdopadne nedame nejaky sraz? kdy planujete prijet a kam jit?
mne se zamlouva ve st 3.11. BerMuDa Get Physical Night ve Watergate (M.A.N.D.Y., Audiofly, Catz N´Dogz LIVE, Siopis, Thomas Schumacher) a ve čt 4.11. Minus Showcase ve Weekendu: Troy Pierce, John Gaiser, Ambivalent... nejake dalsi navrhy?? Smile
oldclubber
pá říjen 22, 2010 7:21 pm
ri-chard
v poho..no my máme doma povinnost takže asi jen na otočku na letiště+max přes den do města na chvilu. Cool
bejt mladší a bez povinností tak je to jiná Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomcek
po říjen 11, 2010 9:28 am
Jaké máte v plánu dat kluby? My určitě Tresor jednu noc, pak ještě něco a v sobotu na Tempelhof. Odjíždíme až v neděli ve 24:00, takže bude ještě čas oběhnout nějaké typické berlínské hospůdky. Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ri-chard
ne říjen 10, 2010 10:35 am
oldclubber
teď koukam že muj příspěvek byl adresovaný pro dohitsch, sorry!!! Idea do berlína jedem taky, už se nemůžu dočkat smile26
Anonymní
ne říjen 10, 2010 10:33 am
oldclubber
teď koukam že muj příspěvek byl adresovaný pro dohitsch, sorry!!! Idea do berlína jedem taky, už se nemůžu dočkat smile26
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomcek
út říjen 05, 2010 10:07 am
Taky už mám lupeny u sebe...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ri-chard
st září 29, 2010 9:15 pm
olclubber
tak to bych si drbal hlavu Confused za tenhle line up bych paul van dyka nevyměnil ani za nic.... ale samozřejmě - proti gustu... Cool
oldclubber
ne září 26, 2010 4:36 pm
lupení už je pod magnetem na lednici Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
pá září 10, 2010 12:45 pm
skoda! tak ti pak aspon povime jake to bylo a za rok vyrazis s nami znovu! Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
st září 01, 2010 3:02 pm
jojo
nu, jet 2x za sebou do berlína Smile ... o tomto festivalu jsem se dozvěděl až ve chvíli, kdy jsme měli zakoupeny lupeny na WE ARE ONE ... tak snad příští rok, jistě to bude paráda !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
út srpen 31, 2010 10:03 pm
BerMuDa - Berlin Music Days 3. 6.11.2010
Od 3. - 6. listopadu se v Berlíně sejdou zástupci jak místní tak mezinárodní taneční scény na festivalu BerMuDa. Název celé akce zní Berlin Music Days a vyvrcholí velkolepým festivalem v prostorách letiště Tempelhof, jehož headlinery budou djs jako Sven Väth, Richie Hawtin nebo Paul Kalkbrenner!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Strana 1 z 1


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz