FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ZAVÍRÁK « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

zavirak

festival

zavirak
iva
út září 02, 2008 4:20 pm
siper :)
Drda s novou kapelou, jsou to bouráci a Zbyněk super zpěvák Smile
Georg
út září 02, 2008 4:19 pm
teda vopruz
Tak to vypadá, že kromě Číči a Uhlíře tam nic moc nebude..............
adam
út září 02, 2008 4:19 pm
mně osobně jo... máš u mě pivko Arture až pojedu kolem (G samozřejmně)... ikdyž minule si si mi ho platil ty, tak ti ho stejně dlužim...
votvirak
út září 02, 2008 4:19 pm
takze jsem potesil ?

Smile
dudlik
út září 02, 2008 4:19 pm
maru... : Uspořádala jsi někdy takovou akci zadáčo? Jezdi si koncerty a tuhle akcičku nech lidem co se tam těší nejenom na kapely... myslím že to bude bomba jako Votvírák!!!!!
gogo
út září 02, 2008 4:18 pm
to votvirak
to jsem chtel slyseeeet!!!!
votvirak
út září 02, 2008 4:18 pm
bonus pro pankace ,

ukecal jsem Totalni nasazeni Smile

ale budou zahajovat festival
De_puta
út září 02, 2008 4:18 pm
nooo...
Votvírák byl super..myslim si ale,že Zavírák už nebude ono..tim nechci říct že to bude špatnýVery Happy aspoň že tam budou Jaksi Taksi..Very Happy teď ještě aby vyšlo počasí....jedeeeeem:D
sekáči pražáci
út září 02, 2008 4:18 pm
jedeme
My tam budeme stoprocentně. Votvírák byl super, jen budu mín pít, abych trefil do stanu.
Jana Pujmanová
út září 02, 2008 4:17 pm
Snad i Zavírák proběhne v poho, držím všem pořadatelům palečky a přeji hodně zdaru. Jela bych hned, stan,spacák a dovcu mám jen nemám s kým, veme me nekdo pod křídlo?Praha
Jana Pujmanová
út září 02, 2008 4:17 pm
diky
Votvírák byla super akce,podekování všem lidičkám, kdo se v tom angažovavali. Opravdu díky moc.
Morticia
út září 02, 2008 4:17 pm
Basslake
Zdar, docela me hodne prijemne prekvapilo ze na Zaviraku budou hrat Basslake, kluci jsou dobry, hura hura. No ja si je vychutnam uz zitra na Statek festu v rodnych Celakovicich, tak fanousci kdyztak dorazte Wink
rodo
út září 02, 2008 4:16 pm
muj nazor je takoví,ze zavirak bude na konec sezony pohodicka a kdo chce at prijde a komu se to nelibi,tak at nechodi a nehani praci jinych lidi.....ja rozhodne prijdu,protoze za celou fest.sezonu sem byl malo kde spokojen,ale ohledne teto spolecnosti sem spokojen uz tri roky.Tak doufam,ze si vsimne te kolik toho uz dokazali a zatim to bylo vzdy super,tak proc by nemel byt super i Zavirak 2008...
votvirak
út září 02, 2008 4:16 pm
Diky za vase podnety urcite to zvazim na dalsi Votvirak .
Zavirak je jiz uzavren .
Ála
út září 02, 2008 4:16 pm
Se Status Presents souhlasím a přimlouvám se za ně!!!
adam
út září 02, 2008 4:16 pm
co třeba status praesents? nebo jen tak tak a bonbonky z lysý? ty sou taky dobrý, rádi by tam byly a náklady na ně minimální...
votvirak
út září 02, 2008 4:15 pm
Ahoj lidi ,
Kabati jsou super kdyz na n Kwětáček 23 sezene penize tak proc ne Smile

Totaci bohuzel nebudou ( duvod je zruseni druhe sceny festivalu )
Kwětáček 23
út září 02, 2008 4:15 pm
Votvírák 08 byl absolutně v pohodě,ale mrzí mě,že na Zavíráku nebudou třeba Kabáti a Supercroo!! Nevím,kdo je zvědavej Na ňákýho Zbyňka Drdu. Ale nevadí!Doufám,že to bude i tak v pohodě!!
Snad pojede Láďa Bogdéčko A Roman Doktor a celá parta!!!
Tak čus a BOHEMIANS 1905 FOREVER
sandy
út září 02, 2008 4:15 pm
Tak když se vám nelíbí ten program,tak nejezděte!Aspoň tu bude víc místa(stadion je fakt mini),já to nechápu,máte to zadarmo,kousek od Prag a furt nějaký kecy!No tak si dřepte doma a je po problému.Prostě nečekaná situace(CHINASKI)s tim asi nikdo nepočítal,že?No,a že někdo jede na dovču?,tak jim to snad přejme,néééééééééé?Čus na ZAVI'RA'KU!!!!
Matyseczek
út září 02, 2008 4:15 pm
na strankách totáčů stále stojí toto:
"12.09.2008 Milovice letiště open air fest Zavírák (15:00) hafo dalších kapel"
je ještě možnost, že tam budou?
votvirak
út září 02, 2008 4:15 pm
zadny poradatel neprinuti kapelu aby zrusila svou tolik ocekavanou dovolenou .

jedina kapela ktera mne mrzi ze letos na nasich akcich nebyla jsou Horkyze , vyborna particka na kterou se pristi rok moc tesim .
Claire
út září 02, 2008 4:14 pm
Ahojky,schánim někoho kdo by tam se mnou šel.Spíš holky 13-15 let. Mě je 14.Pište na email !
Nyx
út září 02, 2008 4:14 pm
konec sezony
Tak na hodně dobrým letošním Votvíráku jsme byli a sezonu rádi zakončíme kde jinde než na Zavíráku. Že tam nejsou některé skupiny vůbec nevadí, sezona byla dost dlouhá, fesťáků bylo taky hodně, takže tenhle line-up úplně a s přehledem stačí.
Už se těšíme Smile
maru...
út září 02, 2008 4:14 pm
chápu že neni snadný všem se zavděčit ale jen mi přijde docela vůči lidem nefer to že jsou naslibovaný kapely který nedorazí chápu členy kapel že chtějí dovolenou ale tohle je přeci plánovany nějakou dobu dopředu ne ?? jinak co mě se týče já si na ty koncerty zajdu ráda mě o ty prachy nejde když tu kapelu mam ráada tak do ni investuju me to jen mrzí a jinak ty chinaski taky chapu tot vse
votvirak
út září 02, 2008 4:14 pm
ale ted mne napada ze pokud mate skutecne tak radi kapely o kterych pisete , tak zajdete na jejich koncer a necekejte az vas zase na ne nekdo pozve zadara.
votvirak
út září 02, 2008 4:13 pm
nazdar hrdinove Smile
Fixa ma dovolenou !!!!
Another way jsou na dovolene v Cine !!!!
Mandrage hrajou na morave !!!!

nic nebrani tomu aby jste si udelali vlastni fest a ja vam taky neco napsal .
co myslite ???? Smile

nic nebrani tomu aby jste jeli nekam jinam !!!! zavirak je moje party a pokud se Vam nelibi program prosim nechodte .

zmeny v programu nastali vzhledem ke skupine Chinaski .
Anonymní
út září 02, 2008 4:13 pm
a taky nemate another way jako lidi co je to za fest ??
maru...
út září 02, 2008 4:13 pm
koukam asi vám lidi nestoji o to abyste odpověděli kde jsou kapely na který se člověk těší tak abyste se pak nedivili až vám tam nikdo nepřijede
moniczka
út září 02, 2008 4:13 pm
Taky by ste se mohli vyjádřit proč ty kpely nehrajou!!
Tohle asi není dobrý jim říct jo budete tam hrát, oni to maj na stránkách atd. a vy je pak nedáte do programu!!!
moniczka
út září 02, 2008 4:13 pm
Vynechali ste všechny kapely na který sem se nejvíc těšila Sad Proč??
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další Strana 3 z 4


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz