FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ZAVÍRÁK « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

zavirak

festival

zavirak
Artur
pá říjen 23, 2009 12:49 pm
uz zitra od 16 v Abatonu
Artur
so říjen 17, 2009 6:25 pm
Ahoj lidi,

doufam ze Votvirak bude rozhodne v Milovicich .
džejna
pá říjen 16, 2009 1:18 pm
Artur: a to znamená, že ani Votvírák už nebude v Milovicích??? Surprised Surprised
lyska z lysy
po říjen 12, 2009 5:06 pm
Abaton ???
KVR proc abaton ??? takove chladne misto ! aspon kdyby byl program az do rana !
artur
so říjen 10, 2009 10:16 pm
Zdarec bando ,
takže za

1. to ze jsme přendali Zavirak do Abatonu je hlavně proto ze jsi par lidi stěžovalo na to ze na moje akce chodí feťáci a smažky které přitahuje Jarda Uhlíř , Michal David a Lucka Bila Smile)))) prostě komedie Smile


městu ještě nedošlo že díky mojím akcím se už neříká ,, Jo to znám tam žili ty Rusáci ,,, ale jasně to znám největší hudební festival VOTVIRAK ,, tam hráli KABATI a BILA a taky Kontrafakt .


zkuste napsat váš názor na radnici Milovic ,,, mají představu že o naše akce vlastně nikdo nestojí.


2. zkusím Vám znovu vysvětlit proč děláme festivaly .
naše krédo je Dobra zábava a přátelství .
Zavirak je už jeden velkej mejdan .!!!!!

kdo se chce bavit tak at přijde .

navíc víme že přijde i spousta kapel jen tak na panáka takže nemam strach že nás tam bude málo .

A.
Soninka
čt říjen 08, 2009 7:33 pm
Tak na zavírák do abatonu by měli bejt potvrzený kapely- Medvěd 009, o5&radeček, crossband, toxique.
Sedanek
st říjen 07, 2009 3:09 pm
tak sem teda cekal opetovnou vypravu do Milovic, a ono hov**, zavirak v klubu, no to je des, nemate nekdo aspon rozpis co tam bude hrat?
soninka
po říjen 05, 2009 5:45 pm
Tak to si nám řekl skutečně novinku Oťasi....co sem tu asi nedávno psala....to samé Razz
No neva, lepčí to potvrdit vícekrát, neb i tak se tomu dá jen stěží uvěřit Question
taková HLOUPOST......chjooo Crying or Very sad
Anonymní
po říjen 05, 2009 5:44 pm
Tak to si nám řekl skutečně novinku Oťasi....co sem tu asi nedávno psala....to samé Razz
No neva, lepčí to potvrdit vícekrát, neb i tak se tomu dá jen stěží uvěřit Question
taková HLOUPOST......chjooo Crying or Very sad
Otta Schafer
so říjen 03, 2009 8:21 pm
Co se týče zavíráku tak seu nás v Milovicích opravdu konat nebude.Koukal jsem teď nastránky MUZIKUS.CZ a kona sefakt v Praze ABATONU atermín je 24.10:2009 čus Milovičák Oťas. Cool
Sandy
út září 29, 2009 6:35 pm
Zavírák
Zajímavý je,že v programu Abatonu na říjen Zavírák není uveden Surprised .23.10.-akce,25.10.-akce a 24.10.-kdy by měl být Zavírák-NIC!!! smile50
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bořek
pá září 18, 2009 10:27 am
V Abatonu, toste se posrali po švestkách ne???? Tak to děte třeba domů.... To už není Zavírák... všichničekali Milovice, skvělej festival jako to bylo loni... Naše milovaný robby bubble, Houba, večerníček... a tovšechno hlavně v Milovicích!!!! Abaton je fain, ale na koncerty a ne na festivali...a už vůbec ne na ten co zavírá všechny fesťáčky... Tohle je trapný, ubohý, a s jistotou říkám naše banda nejede.... Tolik sme se těšili a tolik si nás Arture zklamal!!!!
Sandy
ne září 13, 2009 5:21 pm
Zavírák 2009
Jo už je to tak,opravdu je to v Abatonu,jak píše Soninka.Zkrátka se někdo zbláznil a dělá festivalový Zavírák koncem října(24.10.) v klubu,když už jsou dávno rozjetý klubový akce. Festival má být venku!!!!Toto je spíš klubový Votvírák Question My též do Abatonu nejedem a více info s vyjádřením Artura máte zde na fo'ru v kolonce Votvírák2009. smile58
soninka
pá září 11, 2009 1:27 pm
ZAVIRAK - 24.10 . ABATON
VSTUP ZDARMA !!!!
Abaton
Na Košince 2175/8, 180 00 Praha-Libeň
http://abaton.fanonline.cz

Idea
Janďa
čt září 10, 2009 10:23 pm
zavírák 2009*
Ahojky lidičky, zavírák v Praze je snad vtip?! Víte o tom někdo něco víc? Sím, tak to hoďte do éteru, dik Idea
makyss
čt září 10, 2009 10:20 pm
jak se mam dostat do toho abatonu?
...jak se mam dostat do toho abatonu?a kdy je ten zavirak?? napiste mi to pls na maila Fryzkova.Marketa@seznam.cz dik Smile
soninka
čt září 10, 2009 2:57 pm
ne ne je to skutečně v Abatonu Mr. bohužel....
jo Milovice byly nejlepší, ale Artur se asi pomátnul nebo co.... Sad
fakt nechápu tehle nápad...
Bude to na jeden den, nikde se spát nebude!!!
a hlavně tam nebude mít KDO spát, neb tam skorem nikdo nepojede!!!
Lidi vykašlete se na to, ať si to uvědoměj že to byla chyba to tam dělat.... Question
danuš
st září 09, 2009 1:09 pm
,,
dyk je to v Milovicich, kde ste vzali abaton?
Dejv
út září 08, 2009 11:06 pm
...
Fest v klubu. dobra picovina. to bude jako na vic dni? kde budem spat? jasny, cekejte ze vam tam nekdo prijde Twisted Evil
bla
út září 08, 2009 9:03 pm
teda jestli je ten zavírák fakt v tom abatonu tak to jste me fakt zklamali..votvírák neměl chybu, nic lepšího jsem nezažila..ale na zavírák do abatonu? nechci, díky. škoda fakt jsem se těšila..
Sandy
po září 07, 2009 5:34 pm
zavírák 2009
Pro ty co to ještě nevědí-letošní Zavírák se konná 24.10.09 v Praze v Abatonu Surprised Všem příjemný zážitek,my jdem jinam Razz A to jsme se táááák těšili!!!! Crying or Very sad
petra
po září 07, 2009 3:59 pm
jen pro upřesnění 12/9 je sobota a 13/9 je neděle. Tak co? Kdy se to teda koná?
m@ru...
ne listopad 02, 2008 10:22 pm
Tak jestli zavírák byl bo nebyl dobrej soudit nemužu ač bych nakonec možná aj jela šlo by to jen těžko s těm horečkama no co snad zase za rok. Jen jsem se chtěla zeptat a toť otázka spíše pro Artura jako pořadatele je možné nějak kecat do výběru kapel já znam nějaký celkem good kapelky které se ještě neprosadily. A tušim že něco nového by mohlo zajímat a taky nevim teda jestli to bude reálný ale nějak dát lidem vybrat co tam chtějí cosi jako anketu. Je to jen názor jinak doufam že i za rok budou taky rokycany bylo to tam skvělý.
Martin
út září 23, 2008 9:37 pm
našel jsem hezké fotky na www.saboter-zaskodnik.blog.cz dokonce tam jssou i fotky z votvíráku
Destiny
pá září 19, 2008 10:31 am
Super akce
Hój, Zavírák byl super. Mně se tam snad líbilo víc než na Votvíráku... Byla sranda, děsná kosa a skvělí lidičky. Takže teď přežít zimu. Díky, bylo to super Wink
votvirak
út září 16, 2008 9:20 am
SEASON CRACK
co vam mam na to ric proste des ale sranda Very Happy
votvirak
út září 16, 2008 9:18 am
petka dobra vid Smile
gogo
po září 15, 2008 7:54 pm
super mejdan!
tak jestli se nějaká rozlučka s prázdninama povedla, tak je to tadle.... masakr největší!!! Jo a Arture, díky za podepsanou petláhev Wink mám doma fůru artiklů z různejch festůa, ale podepsanou petku od pořadatele fakt ješte ne!!!! super akce...Doga, Uhlíř a DebillHeads... naprostá parádaaaaaaa!!!!
SEASON CRACK
po září 15, 2008 3:17 pm
Artu, ale slyšeli jsme, že si měl největší úspěch ze všech ... Very Happy Very Happy Very Happy

BAY holky a fila
diky moc
po září 15, 2008 10:59 am
diky moc vsem !!! Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další Strana 1 z 4


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz