FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 POJĎME ZAVZPOMÍNAT ( akce, DJs, flyery, ceny atd. ) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

POJĎME ZAVZPOMÍNAT ( akce, DJs, flyery, ceny atd. )

akce, DJs, flyery, ceny

.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
po březen 01, 2010 4:46 pm
WE CALL IT TECHNO
Našel jsem něco, z čeho jsem totálně odvařenej. Hodinu a třičtvrtě koukat na to, jak začínalo TECHNO v Německu je prostě bomba. Někteří DJové dnes vypadají jako šedivý pánové a já se nestačim divit. Kdo pořádně umíte německy nebo anglicky, bude to pro vás pastva. Tady je teprve vidět a hlavně slyšet ten pravej "klabing", kterej už bohužel nebude. Pro nás pamětníky super film. Posaďte se do křesla, otevřte si jedno vychlazený a kino může začít.

http://thepiratebay.org/torrent/5046600/We_call_it_techno_DVDRiP_2009

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
darkina
po únor 15, 2010 11:59 pm
čolek
chjooo neni nad nostalgicky vzpominky, že? .... zase mam naladu se zacit hrabat na disku...
Donato
ne únor 14, 2010 5:24 pm

Link


jojo...pamatuju na 98'....radostfx....kurva to leti!!!!!Lenko kde jsi???!!!!!! Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
so únor 13, 2010 9:28 pm
Něco ne mě vlezlo a jsem jak přejetej válcem. Ale hrabání se v compu se vyplatilo. Našel jsem staženou megagigakompletní diskografii WESTBAMA a pomalu brečim. Jeho Wizard of the sonic v remixu od Red Jerryho je prostě moc i na mě. Takováto hudba už prostě nikdy nebude, kdo nevěří, zde může poslechnout klasiku : http://www.youtube.com/watch?v=V5I4xWxiYSY
Westbam je v klipu úplně coool. Scéna, kde prochází vodou, vyndá z ní placku a jede. Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
pá únor 12, 2010 8:28 am
darkina
Moc pěkný. Už jsem na ně myslel vícekrát, ale nyní jsi mi je opět připoměla, kde jsou hoši z GET FUCKED ? Před lety byli v Roxy neustále a po pádu Trávového Mixu se nad nima zatáhla opona. Proč je někdo nepozve ? Rád bych si dal po letech pořádnej techhouse.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
darkina
pá únor 12, 2010 12:23 am
Oskenovane flyery a listky z 2001-2004 :-)
nechtelo se mi to vsechno davat dohromady tak tady to je na rajceti jednotlive:-)

http://darkina.rajce.idnes.cz/Flyery/
kopec
ne únor 07, 2010 9:31 am
pro colka
kamo taky stary house placky schanim neco mam a new house at de do riti old skul best na to lidi furt parej se nekdy domluvime a udelame parbu pod hvezdama Z VINYLU OLD SKUL OPEN AIR dj kopec Surprised Confused Smile Very Happy Very Happy Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
so únor 06, 2010 11:31 pm
Já zase chči.. z tohodle. Kur.. , proč se to nedá vrátit zpět a ty diskofilní sračky odvrhnout navždy pryč. Toto byl podle mě pravej UNDERGROUND - "stroboskopy", píšťaly, první energy drinky, mlha a pořádnej tuc.
27.2.1998 - fri L-Klub, Pardubice DJ's: Luke Slater, Darren Price, Ash (Dyslexia DJs), Pepino
Donato
čt únor 04, 2010 4:47 am
7.2. sat Roxy SHAKE 5:31
DJ: Jost van Bellen (Roxy, Amsterdam), Loutka, Vilem
Roxydust Praha - 5th Anniversary! Congrats from Czech Techno.

ty vole ja normalne brecim Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
ne leden 31, 2010 2:38 am
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ri-chard
čt leden 28, 2010 9:15 pm
kopec
hehe tak to je dobr náhodička Wink
kopec
čt leden 28, 2010 7:58 am
richard
v pohode ja prisel z nocni a zrovna sem ho poslouchal tak ze only house music Smile Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ri-chard
st leden 27, 2010 6:40 pm
to kopec
díky moc!!!! Idea Wink
kopec
st leden 27, 2010 9:11 am
richard
1djloutka fourt 2chris lum love song for you 3onionz the music 4eddie richards crying 5spincycle work out 6loutka third 7marco carola appendix c a1 8sultan breathe and fear 9smithmonger little sunmonger 10beroshima this cloud be love 11over3 fishbones TRACKLIST JIZDA
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ri-chard
út leden 26, 2010 10:45 pm
lidi prosím vás, scháním tracklist k cd který kdysi vyšlo u xmagu - everybody loves loutka new skul mix, nemáte ho někdo?? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
kopec
út leden 26, 2010 8:59 am
pro herera
fakt rachot pecky kurva Surprised
keen
po leden 25, 2010 9:29 pm
keen
Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
po leden 25, 2010 5:26 pm
nektere pecicky z House party viz nize
a nejlepsi na tom je ze kazda skladba je namichana tak po cca 1min a z 1,5min, rychle namichany coz mam hodne rad!

Link



Link


libova pecicka, i dnes by slapala jak svin!!

Link



Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
po leden 25, 2010 1:32 pm
mňamka
Donato
po leden 18, 2010 2:32 pm
kopec
ne leden 17, 2010 6:54 pm
herer
dik za house vypalovacky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
ne leden 17, 2010 1:29 am
no udelat i malou akci by nebylo k zahozeni....

a pokud by se to drzelo i v techto tooonech, vuuuubec bych se nezlobillll

AT JDE JAKAKOLI MINIMALOVA VEC DO PRDELE!!



Link



Link



Link
kopec
so leden 16, 2010 2:58 pm
colek herer
takze vy byste taky brali ty stary house party aby se vratili Smile old skul house je nejlepsi ty novy djs elctro house uz to neni ono
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
pá leden 15, 2010 5:24 pm
heerer
Chlape, to je přesně ono, co mohu úplně nejvíc. Co bych dal za to, kdyby byla někde, někdy pařba, kde by se hrála taková muzika. Remember house a jí podobné akce jsou (byly) taky cool, ale je to jen o největších "evrgrínech". Tady jsou použity skladby, které zase tak profláklé nejsou.
Pojďte, koupíme nějakou starou halu na periferii a budeme si tam vzpomínat až do roztrhání těla Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
čt leden 14, 2010 11:35 pm
oldskool setik 10min
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
čt leden 14, 2010 11:14 pm
Rotation Records

Link



PRIMATE

Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
čt leden 14, 2010 10:45 pm
....fajn si to znova projet od zacatku, az mi je z toho smutno Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
so leden 02, 2010 1:51 pm
kopec
Dííkes!!.. I Tobě ...
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Další Strana 2 z 16


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz