FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 POJĎME ZAVZPOMÍNAT ( akce, DJs, flyery, ceny atd. ) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

POJĎME ZAVZPOMÍNAT ( akce, DJs, flyery, ceny atd. )

akce, DJs, flyery, ceny

.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
st září 17, 2008 9:25 pm
sidewalker
Můj názor !!! Uvědom si, že se v té době tento leták nedostal dále než 20 km od Prahy. A to možná ještě přeháním. V Praze stačilo uspořádat akci v jednom klubu, kterej v té době frčel a bylo narváno. Samotní Mills vs. Hawtin v té době uměli pořádně říznout do repra, ale mnoho lidí je neznalo, ve srovnání s dneškem. Na naplnění Radosti to bohatě stačilo a také honoráře byly o hodně slabší. Vezmi si cenu rohlíku - dnes min. 2,50, před časem necelá koruna. Je jasné, že se vše postupně zdražovalo, ale i toto v tom má svoje opodstatnění. Právě proto ten, kdo se v té době dostal na takovou akci, prožil nezapomenutelné chvíle, které dnes NEHROZÍ. Bylo tam něco, co se vůbec nedá popsat. Kdyby Hawtin přijel s Millsem skoro SOUČASNĚ, jedna akce by to buďto odsrala nebo by to byla revoluce v dnešním klubovém čase.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grufi
st září 17, 2008 9:19 pm
kuči
Tak na těch všech akcích co jsi uvedl jsem byl taky a na Veltruby si taky pamatuju - chodili jsme z kolína pěšky po takový tý cyklostezce nebo co to tam je. Když se řeknou Veltruby tak si vzpomenu na zmíněného P@ca a Orbitha, na "zahrádku" kde vyhazovači prudili příležitostné huliče a na party poeple kteří měli spoustu fosforovejch cajků (hlavně takový ty malý svítící blbosti do pusy) Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
st září 17, 2008 9:19 pm
první halovka byla Evolution 1 v ČKD Elektrotechnika říjen 1999 nebo jak Very Happy narvaná stará špinavá hala,takovou tlačenici doposavad nepamatuju! modní přehlídka-Colin Dale,Sadler,nadupaná techno stage...jen dovolil by si dnes někdo na akci v říjnu nemít šatnu? tehdá ano,se divim,že mě tu odloženou bundu a tašku nikdo neukrad,to dneska Mad
djsidewalker
st září 17, 2008 9:06 pm
čolek
Já nechápu jednu věc , to tu tenkrát nebyly halovky ? Dyť dneska přijet Mills s Hawtinem skoro současně , tak by na ně přišlo dost lidí , v řádech tisíců a ne jeden klub.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
st září 17, 2008 8:25 pm
další stará RADOST
vše v pohodě, až na vlaječky u Garniera & Hawtina

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
st září 17, 2008 7:58 pm
acid
ja pamatuju az AMC, popravde sem tam zacal chodit prvne na dramec nez na techno...
kuči
st září 17, 2008 7:56 pm
grufi
Jo v Týnci začal celej můj party život. Moje první akce byla http://www.dcpromo.cz/drum/letak.gif pak http://www.dcpromo.cz/downwards/plakat.jpg a http://www.dcpromo.cz/skoog/letak.jpg a pak to tam zavřeli Mr. Ještě jsem jezdil do Veltrub nedaleko Kolína, kde tenkrát začínal P@co.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
st září 17, 2008 7:51 pm
hezky hezky Smile je super zavzpominat. Very Happy budu muset zajet domu pro nakej material, at muzu neco postnout. jinak koukam, ze jsem zacal chodit na party ve stejnou dobu jako colek Smile akorat teda brno a olomouc Very Happy kdo pamatuje starej S-klub v Olomouci? Very Happy Very Happy Cool

----------------
Listening to: Sasha - Essential Mix Live-08-23-2008
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
st září 17, 2008 6:24 pm
komunista
uvidime Smile

a moje druha akce, plakat delal muj bratr, o cemz sem tehdy nemel ani poneti Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
st září 17, 2008 6:19 pm
finch

Jee tak nejsem jedinej co jede na tyto 3 akce! No to by jsme mohli! By sme dali panáka!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
st září 17, 2008 6:14 pm
komous
muzem dat sraz na apo30. vlastne i na orionce a technomasters Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
st září 17, 2008 5:57 pm
čolek

No mám to v plánu! Letos krom těch tří akcí jedu ještě min na 3 menší! Na Regional Djs, na Handshake 17 a pokud letos bude Xmsakr tak jedu taky! No je mi 21 a rodinu zatim opravdu neplánuju! Posledních několik let žiju hlavně hudbou!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madman
st září 17, 2008 5:40 pm
IBIZA NIHGT 9


tak tohle byla zase moje prvni akce, ktera mela raz elektronicke muziky Smile, bylo tehdy dost husty a Ben Long, ktereho sem do te doby nevzal, me dostal tehdy natolik, ze si na Space DJ´s nedam nikdy dopustit Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
st září 17, 2008 4:51 pm
komunista
Já byl na tom s kámošema podobně - vy feťáci, smažky atd. jsem slyšel neustále. Oni raději přiblblé vesnické radovánky ,kde vyhrával Brutus apod. a kde se mohli pořádně zeblejt. FUCK YOU ALL. Poznal jsem raději lidi z jiného města a dobře jsem udělal. Neházej flintu do žita a užívej si, co to jde. Nevím kolik ti je, ale jak přijde rodina je pomalu vše fuč. Jako můj případ. Je pravda, že mě plno věcí přestalo bavit samovolně, ale na klubovej život si sáhnout nenechám. Už tedy nebude tak napěchovanej, ale na akcičky budu jezdit co to půjde. Naštěstí mám tolerantní ženu. Díky bohu Very Happy Very Happy .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
st září 17, 2008 3:00 pm
Také bych rád řekl kdy bylo má poprvé, ale boužel si tak nějak nemohu vzpomenout kdy a co to bylo za akci! Ale nejspíš to byl Moribundus v Sádku u Poličky někdy v roce 2005 nebo 6, myslim, že tam hrál PETR ECO, Dj LUCKIE, JANNIS a určo ještě někdo! Nebo možná Handshake v Ústí nad Orlicí. Ale co vzpomínám tak v roce 2007 jsem byl s kámošem na čarodteku (nebo jak se to píše) v tom samém roce na Suncastlu, Handshaku... A na první velkou akci jsem se dostal až letos! A to rovnou na SOL 08. Ovšem byl jsem tam sám! Sám jsem tam jel busem... Vždy mě brzdili kámoši, že prej nedaj za vstup víc jak 150. Takže jsem měl vždy smůlu! Takže jsem vždy koukal jen na fotky a videa na netu... a strašně litoval, že jsem tam nemohl bejt! Asi nejvíc mě mrzelo, že jsem nebyl na Apošce 26 a SOL 06 tam jsem opravdu moc chtěl! Ale letos mám za sebou Meadow, SOL a pár menších akciček! A, už mám koupené lístky na Orion Hall, Techno Masters a Apokalypsu 30.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grufi
st září 17, 2008 8:45 am
moje poprvé...
Moje vůbec první párty v životě...
Nejezdil jste taky někdo do týnce n. l.? Než to tam asi po dvou letech zavřeli tak tam byly dobrý párty.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
st září 17, 2008 6:19 am
Alfa
Moc mě mrzí, že vůbec Planet Alfa v Praze zanikla. Před rokem ( říjen 07 ) se snažil Christoph Klug udělat zpomínkovej večírek v Radosti s tím, že když se to chytí, bude v tom pokračovat a tahat sem zase zvučná jména. Hvězdou večera byl snad Tyree Cooper a několik party people, kteří maximálně zaplnili sedačky u baru (myšleno obrazně). Štve mě, že jsem z rodinných důvodů nemohl zavzpomínat. Další díl měl být v listopadu téhož roku, a nic. Prostě to skončilo.
foto: Tyree Cooper, AB, Christoph Klug
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dMIT.RY
út září 16, 2008 9:30 pm
'vole to sou programky v radosti...neuveritlny na tu dobu...'a co tu mame ted!' by se dalo rict

ale ty gramaticky chyby Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
út září 16, 2008 6:17 pm
poprvé
Tak tohle byla moje úplně první párty v životě. Moc si toho nepamatuji, byl jsem úplně vyklepanej celej večer. Ani jsem nevydržel do konce a s kámošem jsme razili domu. Vím, že v té době začínal Semtex. Oba jsme měli na sobě bílé rukavice, píšťalky a já měl ze školy z dílen ukradené svářecké brýle v kterých sem byl celej večer. Totální úlet.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
út září 16, 2008 6:06 pm
2x mladej PVD
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
út září 16, 2008 5:30 pm
další raritky


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
út září 16, 2008 3:44 pm
čolek-ne před Roxy chodíme většinou vedle k Amosovi,skvěle tam vaří a za hubičku smile32
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
út září 16, 2008 11:09 am
SOUHRN
Jinak mám za sebou všechny Open Air Fieldy ( ty byly snad nejkrásnější ), všechny Creamfieldy ( až na ten letošní ), Elektric Kingdomy a další nějaké party v KC, nepovedenej Cosmic v Roudnici, kde jsem skončil schovanej před deštěm a hezky upravenej v techno.cz stánku, 2x Mácháč, 2x PVD v T-Mobile aréně, Carl Cox present The festival v Roudnici, kde zázračně přestalo lejt, Coxe v Letňanech, Planet Sound s Derrickem Mayem na výstavišti ( tam mě s Derrickem ráno vyfotila nějaká holčina a dodnes tu fotku nemám, nedal jsem jí adresu ), snad 7 SOLů ( moje srdcovka ), nespočet klubovek jak v okolí domoviny, tak po Praze ( Roxy, Radost, Karlovky, Abaton, Mecca, Industry 66? ) atd. Až syn vyroste, bude mu co vyprávět. Do Benešova se vždy jezdilo už po obědě, lilo se na náměstí v takový pěkný hospě, kde dělala pingla mikropaní jako Aťka Janoušková. Co nám pak začala psát na lístky o několik piv více, přestalo se tam chodit. No v KC si to umíte představit, ne ? Na Proboštský jezera a Sedloňový OAF jsem se těšil nejvíc. Když jsem si jeden rok užíval celýho Sashu ještě za světla, potom Chemiky z druhý řady, Jeffa Millse, no já už nevím koho všeho. Já v tom areálu vždy zapoměl na vše a jen jsem si užíval. Pamatuji jak jsme po konci ráno ještě pili na jednom baru u hlavního pódia a došlo jim postupně všechno pití. Jednou v Roxy byla akce s Philem Hartnolem a ten večer se hrálo opačně z balkonu. Já zrovna slavil narozky, tak jsem jedinej tancoval normálně k podiu. Docela ostuda, měl jsem pod kůží snad 3 promile a pošlapal jsem půlku návštěvníků. Taky někdo chodíte před Roxy na pivko k Templářovi ? U nás ve Slaném máme SALT CITY crew, která pořádá večírky v klubu Lokalita pod názvem Touch the jungle http://www.touchthejungle.net . Většina lidí od nás je nalomenejch. To je takovej nástin mého klubového života. Určitě si na další věci ještě vzpomenu.
Jako důkaz obráceného tance v Roxy viz foto. Já v adidas bundě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út září 16, 2008 10:56 am
... mno já byl poprvé na clubové akci někdy na podzim 2000 v klubu co se tuším jmenoval Crazy na periferii Prahy ... hrali tam nějací neznámí kluci jejich jména si už nepamatuju (hráli tech-house, house) Na party jako takové už jsem byl o něco dřív a to v lese byl sound system (tehdy se to rojilo jak houby po dešti...Smile) ) a já se k nim tehdy o prázdninách v prváku na střední škole náhodou přimotal a byl z toho absolutně v prdeli ... doted si pamatuju jak jsem se tam houpal v síti a poslouchal jak tam borec sází neuvěřitelnou hudbu ... až o dost pozdeji jsem zjistil, že z větší části to byli tracky od Hardfloor z alba Respect ... na to nikdy nezapomenu ... tím všechno začlo Confused Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dMIT.RY
út září 16, 2008 10:42 am
massive
nj,na tuhle akci vzpominaji vsichni kdo tam byl a nikdy nezapomenou Smile

mylsim ze to je takovy legenda mezi halovkami

skoda ze ty dalsi uz nestali ani za zlomek teto Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
út září 16, 2008 10:34 am
MASSIVE
Na Massive vzpomínám jako na jednu z nejlepších akciček. V těch nově postavenejch halách u letiště to byla bomba. Já se tam ten večer přepil tequilou ( nějakých ..náct kousků ), roztleskával jsem tam barmanky, co tam byly na praxi !! až jsem dostal vynadáno od jejich šéfa, že prý jsou tam kvůli práci a né za zábavou. Nějak mě ten alkohol položil na zem a ne a ne vstát. A víte, kdo mě postavil ? CJ Bolland a jeho The Prophet. Já byl v té době do něj zalůbenej a jak jsem slyšel jeho klasiku, kterou snad nikdy nevynechal, skákal jsem a běhal po place jako šílenec. Teklo ze mě jako z vázy až jsem pomalu zkolaboval. Do svítání jsem to pak rozdýchával. Vrcholem bylo, že jsem pak šel pěšky po dálnici na Slaný, nějakých 20km. 2x mě někdo vzal stopem, vždy kousek. První vím, že byl Trabant s myslivcema a druhej když viděl těsně před Slaným jak vypadám, slitoval se a hodil mě přímo před barák. Já nemohl 2 dny ani mluvit, jen jsem sípal. Doma pak bylo mnoho otázek, co že jsem to dělal, že tak vypadám. Dodnes na tu noc rád vzpomínám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út září 16, 2008 10:16 am
ja zacinal v 98 na CJ Bollandovi v L-klubu, dale pak ScanX na tom samem miste (to byly kurva akce), Sonic Open Air Rave Beach apod.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dMIT.RY
út září 16, 2008 10:05 am
massive
heeej voe tohle byla moje uplne druha party vubec Very Happy

prvni by la prave material gain s thomase kromem z svedska

nejhustsi bylo ze na tom massive pak hrali este space djs,coz skoro nikdo nevedel,jelikoz to pry bylo ohlaseny na posledni chvili a vetsina to zjistila az z line upu

pamamtuju jak sme byli vsichni naskladany u vchodu do haly,jelikoz byly potize se zvukem a vsichni vzdy hrozne jeceli kdyz nad hlavi vzletali letadly z ruzyne Very Happy

ja se este bal estli mne tam vubec pusti,jelikoz mi este nebylo ani 16

a orbith nad ranem jako neznamy clovicek a potom neuveritelne chladna cesta domu - brrrr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út září 16, 2008 10:00 am
dMIT.RY
nojoooo jsme si nemohl vzpomenout "material gain" .))) .... byl jsem tam jen jednou já do Karlovek vubec nechodil ...ale KC byl taky můj druhý domov tam jsem zažil akcí opravdu hodně ....ted se mi tak vybavuje ještě Connect Yourself, a nebo Global connection nebo pak výjezdní akce jako Massive apod...


(tam jsem tenkrát nebyl protože jsem musel do práce, tak si pamatuju že jsem byl dost naštvanej ...Smile) )

nebo ty Beaxovi Ibiza Night party ... hehee taky sranda s odstupem času
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dMIT.RY
út září 16, 2008 9:52 am
jervin
ty veo tos mi pripomel uplne moje prvni leta akci Very Happy

benesov muj druhy domov,karlovy lazne a jejich material gain kazdy mesic za 50 do 10vecer pokazde se super techno hvezdou jako moje misto zrozeni

a garaze - no ty voe to byly snad ty nejhustsi party vubec,nebyl jsme tam moc casto,asi jen 3-4 krat ale ten prostor byl proste vynikajici
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další Strana 15 z 16


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz