FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 POJĎME ZAVZPOMÍNAT ( akce, DJs, flyery, ceny atd. ) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

POJĎME ZAVZPOMÍNAT ( akce, DJs, flyery, ceny atd. )

akce, DJs, flyery, ceny

.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út září 16, 2008 10:38 am
nostalgie :))
Co si tak pamatuju Praha žila akcema v KC Karlov, Jídelně na Kolbence ve Vysočanech, garáže na palacháči, Loděnicích, Roxy v karlovkách každý víkedn hvězda ... to snad není možný jak to letí ://




Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
po září 15, 2008 9:43 pm
sidewalker
Rád si potřesu i s tvojí pracičkou. Jen nevím kdy, hoši, co s nima jezdím odjakživa na tucky ( viz. foto ) jsou na Aljašce a vrátí se v listopadu, kdy plánuji nějakou pořádnou akci v Praze. Jak se říká vypláchnout si hlavy, hlavně ne za žetony nebo dětské papírové penízky typu solary Smile . Dodávám moji nej fotodokumentaci, aby bylo jasno, kdo jsem Smile . První fotka je právě z live vystoupení Laurenta Garniera v Akropoli, další z Carla Coxe presents The Festival z Roudnice (Red zone stan), potom jeden ze SOLů (taky Red zone), nakonec Abaton a oblíbenej Czechpoint.
Třeba mě někdo poznáte. Nápověda - černá košile, rave.cz, černá košile, modrej Very Happy Very Happy .




Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m.key
po září 15, 2008 9:36 pm
kdo si pamatuje ???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
po září 15, 2008 9:19 pm
moje první party pardubický L-klub začátek prosince 1996 DANCE PARTY DJ AB tuším s Loutkou,s naprostou jistotou ovšem pamatuji Silvestr 1996 taktéž v Pardubicích- Jay Chappel+Tomislav Stojanovic,v Radosti poprvé březen 1997 s Marushou,Roxy o rok později kde měli být Stretch N Vern/nevystoupili jinak Elektroterapija live,Bidlo atd,v Brně poprvé na popud Sadlera v lednu 1999 na Citadele 6. Ovšem nejvíc mě k srdci přirostla Roxy,Shaky jsou podle mě do dnes nepřekonatelný mejdany-performance,výzdoba,DJs,mrzí mě že dnes je Roxy taková ehm nemastná neslaná Sad kdo ho taky má? Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
po září 15, 2008 9:12 pm
achjo ...
... nu coz, trosku nas to vsechno dojmulo ... nic takoveho uz se tu bohuzel nikdy nebude opakovat, coz me samozrejme znacne mrzi ... zase sou tu ale taky vyhody, elektronicky hudebni styly sou tu docela popularni, kazdym rokem prijizdeji nove a nove hvezdy (bohuzel ne za 80 korun) ...

davam tak dva tri roky a bude to tu stejne popularni jak v holandsku. Vtip. Bohuzel. A hodne blbej.
djsidewalker
po září 15, 2008 9:02 pm
čolek
jestli tě někdy potkám , dovol abych ti potřásl rukou . Tak teď lituju , že mi není 32 Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
po září 15, 2008 8:28 pm
dont_panic
Co víš, třeba zrovna díky nám se Paul dostal tam, kde je dnes. Někdo si ho tu všiml, dotáhl ho a ten už jen rostl a rostl, až přerostl a je dnes pro někoho bůh. Ale kdyby jenom Paul. Ale všichni pro mě v té době superhrdinové tanečních klubů - WESTBAM, MARUSHA, MARK ´OH, COX, GARNIER ejtýdý tu byli jako doma. Já když na tu dobu dnes vzpomínám, mám takové divné šimrání. Já tedy nejsem z Prahy ( Slaný ) a když jsem přijel do "stověžaté" a obcházel mé obchůdky ( planet Alfa, Mexximum Underground v Jilský, Radost FX shop aj.), měl jsem to na celej den. Všude jsem se vybavoval o hudbě, voněly tam vonné tyčinky, někdy hulčo, pouštěla se super hudba po které mi naskakovala taková husina, že jsem nechápal. U nás mě z kamarádů nikdo nebral. Naopak rodiče chápali moji slabost pro elektronickou hudbu a pořádnej rytmus, koukali se mnou na Club Rotation, hlavně Party Zonu se Simon na MTV, Berlin House. Táta byl dokonce takovej, že mě na bližší akce okolo Phy i vozil. Tímto mu velice děkuji Very Happy .
Když to srovnám s dneškem, tak je to takový jaký asi všichni víte. Píše se o tom všude. Nemá cenu to tu srovnávat. Lidé si těch akcí podle mě více vážili. A hlavně to bylo něco nového. Dnes jsme zmlsaní a můžeme si vybírat, moc tomu nedáváme, je toho na nás jak stylově, tak prostě celkově hodně. Podle mě je zázrak, když prožiješ super akci se vším všudy. Je možné, že to vidíte jinak, ale u mě je to tím, že jsem poznal ty 90ky.
TOKY, doopravdy jses měl narodit o 10 let dříve, možná by z nás dnes bylo světoznámé duo TOKYČOLKUS DJs Laughing Laughing

P.S. A jako bonus přidávám můj nej zažitek z párty se kterým jsem se tu na fóru zúčastnil nekalé soutěže o ceny, které dodnes nikdo nevyhrál.

Jelikož spadám do skupiny starších partypeople ( 32 let ) a na akce, kde to duní chodím od roku 1995, nejlepší zážitek se mi stal teprve nedávno a to 11.10.2007 v paláci Akropolis, kde v rámci festivalu Move vystupoval člověk, co má na svědomí kousky jako : rostoucí Acid Eiffel, ukolébavku Go to sleep, atentátní The sound of the big babou, neskutečnou Crispy bacon a v neposlední řadě věhlasnou The man with red face. LAURENT GARNIER, toto jméno, které mě doprovází od mých začátků,
( kdy jsem jeho skladby pod vedením klipů od K7 v X-mixech na MCM a MTV doslova hltal ) se měl poprvé dostavit do Čech s live vystoupením. Jeho dj set před lety na Open air fieldu se mi také zamlouval, ale není nad to hrát své vlastní pecky, než publikovat práci ostatních umělců.
Pánové, bude to čtvrtek, beru si druhý den dovolenou, volal jsem kamarádům do Kralup, když jsem se rozhodl, že tuto akci nesmím v žádném případě vynechat. Čolku mi tě v tom nenecháme, jedeme s tebou, kup lístky.
Nastal den "D", já byl v práci k ničemu, viděl jsem se jen tam.
Jako vždy před nějakou akcí jsme se sešli v jedné hospůdce poblíž paláce Akropolis, kde jsme probrali co je nového atd.
Po sedmé večerní jsme vyrazili do klubu, kde bylo prozatím liduprázdno, takže se obhlédl prostor a šlo se na bar. Nervózně jsem čekal až se otevřou dveře do sálu a my budeme moci vstoupit a zabrat si fajnové místo poblíž pódia, PODAŘILO SE.
Jelikož jsem si ten podvečer dopřál o něco více piv než jindy, musel jsem každou chvíli opustit stanoviště a jít směr WC. V tom slyším ( z už zaplněného placu ) bujarý jásot a pískot a bylo mi jasné, že o něco přicházím. Zapnout poklopec a honem směr PODPÓDIUM.
Vidět Garniera z pěti metrů byl pro mě zázrak. Hltal jsem jeho každý pohyb, každé slovo, které do mikráku řekl. Jedna pecka střídala druhou, já s boys skákal, div jsme si ji nenandali o strop, jen nám šíleně vadili fotografové, kteří svoji práci tvořili přímo před náma. Chápu je a tímto se jim omlouvám za ty modřiny na zádech, které jsme jim skákáním uštědřili.
Čas utíkal šílenou rychlostí ( konec vystoupení ve 22:00 ) a v tom se to stalo. V pauze mezi skladbama začal něco povídat a já vytušil, že se blíží skladba Crispy bacon. Tento název jsem zařval na celý sál a Laurenův pohled se zaměřil na mě. S úsměvem mi potvrdil, že tuto skladbu ( i když nerad ) právě teď zahraje. Umíte si představit, co se ve mě odehrávalo. Ale stále se ten nej okamžik nedostavil. V další mluvené vsuvce mumlal něco o jeho grupě na pódiu a pak vyslovil Eiffel. To mě nenechalo chladným, tak jsem zařval ať zahraje Acid Eiffel, přičemž se na mě opět zahleděl a prohlásil něco, co slyším dodnes - THIS SONG IS ONLY FOR YOU, a jeho ukazováček mi nasměroval mezi oči. Kluci když toto slyšeli, mě vzali za nohy, vyzvedli do výšky a křičeli něco, že toto je můj vrchol, když už Garnier hraje pro mě. Jestli se po mě v tu chvíli někdo díval mi bylo jedno, neboť já si zbytek celého představení užíval neskutečným způsobem. Po poslední skladbě se nám podařilo si s hvězdou večera podat ruku, za vše mu poděkovat a poprosit o podpis na vstupenku. Velice rád nám vyhověl. MERCI L. GARNIER tam napsal.
Pro mé kamarády a hlavně pro sebe jsem byl toho večera králem, jehož korunovaci jsme řádně po představení LG zapili.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
po září 15, 2008 7:54 pm
čolek
tyvoe ... Paul tu byl pečenej vařenej co .. ? Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
po září 15, 2008 7:16 pm
sidewalker
Bohužel jsem na M. Jeffersonovi nikdy nebyl. Abych se Ti přiznal, nikdy mě house toliko nebral. Nic proti němu, ale měl jsem raději tvrdší sound. Dnes již je to jiné. Poslechnu si s chutí vše až na Evu a Vaška. Ale přidávám další letáček z akce na které jsem byl. Co si pamatuji, v Roxy bylo narváno, dj Disco procházel okolo nás na balkoně a měl okolo krku dosti širokej stříbrnej řetěz, vypadal jako pes s obojkem. Kámoši ani nevěděli na koho jedeme, já ho již v té době znal z tv viva. Byl to super večer, mám za to, že se rozdávalo ovoce na osvěžení. To bych zavedl opět. To mě vždy hrozně moc nakoplo a osvěžilo. Miluji melouny na SOLu.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
po září 15, 2008 7:00 pm
pro fandy PVD
Tuto fotku miluji. Vyhrabal jsem ji po letech v práci a naskenoval. Foceno přímo mojím okem 11. prosince 1997 v RADOSTI FX !!!!!!!!. Jednalo se o párty, kde Paul křtil nové cd MORNING, NOON, NIGHT. A jak se dočítám v TRIP 2 HOUSE #9, byl také kmotrem nové podoby TRIP2HOUSE vycházivšího od té doby.
Třeba jste se tam někdo poznal, to nám pomalu ještě nerostly fousy a Paul si pustil lidi k tělu. Pamatuji si, že hrál několik věcí, co potom vyšly na TECHNO ENERGY 4. Celý večer hrál převážně techno. Pamatujete v Radosti nad DJs tu půlplanetu a pult jako vesmírnej koráb ?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
po září 15, 2008 6:15 pm
moje "poprvé"
Svojšice 2004



a moje první klubovka .. D-Club Dyleň Marianské Lázně ... už ani nevim jak se ta párty menovala Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
po září 15, 2008 6:04 pm
dost mě mr*á že sem nezažil ty starý dobrý časy
djsidewalker
po září 15, 2008 5:47 pm
tomu se snad nedá ani věřit... Já nechápu kam se ty časy poděly . To už se asi nikdy nevrátí , za PvD 80 korun Very Happy , dneska jsem za něj dal 880 . Já nevim , dneska chce každej vydělat a takových klubů je tu pár a jsou tu samý diskotéky , kde dj pomalu neumí ani srovnat beaty. Podle mě je to ale tím , že elektronická hudba nemá takovou propagaci .

Čolek : Na Marshallovi Jeffersonovi si nebyl ? , to by zajímalo docela mě , praotec housu .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
po září 15, 2008 5:24 pm
i já přidám svou trošku
musim se přiznat, že přestože v současnosti vymetám kdejakou párty, tak tomu tak není zdaleka tak dlouho, jak si spousta lidí myslí.....jelikož a protože mě od mejch 14ti let začal kamarád lanařit, ať dělám dje na diskotéce, takže sem ujížděl spíš na disku a českejch oldies Very Happy ano je to tak Very HappyVery Happy zlomovej rok pro mě byl až 2005!!!

moje první klubovka


moje první halovka
Micro77
po září 15, 2008 4:32 pm
Sice nemám žádnej plakát, ale v Č. Budějovicích hrával v klubu New York Elektromajk (dnes Michael Burian), Deaf Devil (dnes Corvin Dalek). Jejich úterky byly hustý. Pak V KD Slavia(Armáďák) byly první velký párty, na název akce si nevzpomínám, ale na tý první hráli třeba Twiks, Yuri Gagarin, Elektromajk, Igor Pataki apod. A to se psal rok 1996, myslím, že párty co byly tehdy a co jsou teď se nedají srovnat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
po září 15, 2008 4:22 pm
vánoční tucka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rishule
po září 15, 2008 4:11 pm
Obcese
no ne?! ta citadela byla taky moje prvni akce vubec v boby! Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
po září 15, 2008 4:06 pm
tomu se už nedá uvěřit
Tady je dokonce měsíční program Alfy, kde je i kuriozita a to cena na Paul van Dyka --- 80 kč !!!!!!!!! Doufám, že to bude celé k přečtení. Párty s LENNY DEEm v Radosti jsem se zúčastnil ( už jsem to tu někde psal ), byl to hardcore jako prase. Já v té době ujížděl na Thunderdomech, které vám nabízím v sekci DOBRÁ HUDBA ............. Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
po září 15, 2008 3:46 pm
něco z pravěku :))
Tak tohle mi chodilo domů každé 2 měsíce, po tom, co jsem se přihlásil do klubu Planet Alfa. V té době provozovali music shop Na Příkopě v " dětském domě", kde byl také klub Sluníčko. Prošlo se hračkárnou, zahlo se doprava a vešlo se do menšího sálu, kde bylo plno stojanů s hudbou, hadrama a já tam vždy vydržel třeba přes hodinu. Jen jsem hltal, slintal a vždy jsem si pomalu nic nekoupil Very Happy . Ale jo, nějaké ty lováky jsem tam nechal. Po čase se celej obchod přestěhoval na václavák do pasáže Praha, kde to bylo menší, ale útulnější. Jak je z textu znát, krize v návštěvnosti klubů byla už v 96.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tzésar
po září 15, 2008 3:08 pm
driv dobrej klub v pardubicich...


a moje poprve...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
po září 15, 2008 2:52 pm
moje prvni byla tahle :)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
po září 15, 2008 2:21 pm
timhle to u me vse zacalo, moje prvni akce...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Muzzy
po září 15, 2008 12:57 pm
No ja zas tak dlouho clubber nejsem, ale rad vzpominam na akce SLUNOTVAR v Yachtu v Brne.


...no to byl jeste OVERFLOW na svete...R.I.P.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
po září 15, 2008 12:00 pm
POJĎME ZAVZPOMÍNAT ( akce, DJs, flyery, ceny atd. )
Vážení a milí. V tomto tématu bych dal prostor vzpomínkám na časy, kdy se u nás v ČR začínala taneční scéna probouzet, a každý z nás z ní byl totálně unešen ( jako já ). Prohraboval jsem se doma v mé sbírce flyerů a narazil jsem na zajímavé akce, které již zanikly, jména DJs, která už u nás asi neuslyšíme, a prostory, které již nenabízí možnost pořádání party. Dokonce jsem našel několik pozvánek od ( v té době ) Planet Alfa, kde to raritama jen srší. Budu se do budoucna snažit nějaké tyto flyery a pozvánky naskenovat a tímto je publikovat.
Rád bych, aby se našel někdo, kdo také rád zavzpomíná na tuto dobu, kdy fungovala Planet Alfa, klub Sluníčko, Slovanský dům, raná Radost Fx, k slyšení byli DJs jako LA-DI-DA, Braun, Loutka, P. Krejdl, Hurvínek, Bidlo, Vilém, Ladia atd.
Musím upozornit, že se může vzpomínat na začátky tucek po celé republice, ne jen Praha. Tak, kdo co jak prožíval ?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 Strana 16 z 16


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz