FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 POJĎME ZAVZPOMÍNAT ( akce, DJs, flyery, ceny atd. ) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

POJĎME ZAVZPOMÍNAT ( akce, DJs, flyery, ceny atd. )

akce, DJs, flyery, ceny

.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
pá leden 01, 2010 9:56 pm
PF 2010000000000000000


V ROCE 2010 VÁM VŠEM PŘEJI MNOHO ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ, PRACOVNÍCH ÚSPĚCHŮ A LÁSKY.
AŤ JIŽ HLEDÁTE COKOLIV, VŽDY TAM NAJDĚTE TO PRAVÉ. ČOLEK Exclamation Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
čt prosinec 31, 2009 4:28 pm
a velka prda na zaver
Idea Stastnej novej rok Idea


Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
čt prosinec 31, 2009 4:19 pm
kopec
tobe taky vse nej Very Happy
toto vubec neslape Very Happy


Link



Link



Link


tenhle styl proste miluju:


Link
kopec
čt prosinec 31, 2009 2:39 pm
pro herer pavell skica vitalic a vsem na foru
preju stastny vykroceni do new year zdravi veseli a parte 2010bude kurevskej rok HLASKA NAKONEC SKURVENA DYNASTIJE
Donato
čt prosinec 31, 2009 10:39 am
jo ku*va!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
kopec
st prosinec 30, 2009 9:27 pm
herer
to je sila ten matros z roxy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
st prosinec 30, 2009 8:16 pm
ROOOOXYYYYY
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
po prosinec 21, 2009 10:52 am
Tak jsem si dal tu práci a na Rave.cz jsem projel všechny fotoreporty od začátku do dnešních dní (rok 2000 až dnešek). Je tam asi okolo 270ti stránek po dvaceti reportech. Je pravda, že to trvalo několik dlouhých dní, ale výsledek je super. Našel jsem tam mnoho snímků, kde jsem s kámošema ještě jako hubenej cluber.
Celkově je vidět, jaká dříve na akcích panovala nálada a nadšení z poslechu kvalitních mixů. Někteří modelové na sebe dokonce navěsili takové věci, že je to dnes nemyslitelné. Very Happy
Anonymní
so prosinec 19, 2009 8:28 pm
fajn si to forum pročíst od začátku a hodně akcí si připomenout, donutilo mě to se zamyslet, kdy jsem byl prvně a seznaméní s el. hudbou bylo na severu Chomutov-Cirgus club 1999, Ústí n. L. (garáže 2000), Žatec (2001 jaro), první oper air Teplice (Cosmic Trip 2001)..pak už jsem chodit nepřestal Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
út prosinec 08, 2009 9:20 am
kopec
vzpominam na krejdla v chuchly, kde hralo duo spaceDjz a on po nich...uf uf ten daval...
jj krejdlik je naslaplej
KOPEC
po prosinec 07, 2009 6:10 pm
herer
kamo zajdi si na pavla krejdla ten hraje osveceny techno hymny v baru pekelnym KOVOSROT P/ARTY a na roxy byl sem na nem peklo zahral hawtin mills jeff age of love dave clarke staryho libinga naloze zadnej minimal techno old skul jak svina a Z VINYLU
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
po prosinec 07, 2009 4:54 pm
chose
No v dnesni dobe ma maloco takove grady.. Techno v rychlosti housu a pod
minimalove zvuky zabijeji klasicke Techno Mr.

proto jsem presel na DnB Very Happy Very Happy, kterej zatim slape zarucene Very Happy
chose
ne prosinec 06, 2009 3:06 pm
heerer: út srpen 25, 2009 7:28 pm
vsechno co ma tyhle grady je retro Very Happy takze rok 2003 je dost retro:)
Donato
pá listopad 20, 2009 6:08 am
Rapmasters na hrad!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
čt listopad 19, 2009 10:20 pm
Rapmasters vs. Imrich .......
Koukejte, co jsem vyhrabal. To jsou moje začátky a dneska (19.11.) Very Happy jsem z toho úplně vykolejenej Surprised Very Happy Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=xqGjxCfUD2s&feature=related

A co takovej Imrich tekkknofactory ? To je totálně na posrání !! ( v dobrém ) Surprised Surprised Very Happy Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=wV71nNmX0EM
http://www.youtube.com/watch?v=0s4FDEUoLg4&feature=channel

P.S. Tak kdo zareaguje ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
so listopad 14, 2009 12:18 am
pekne slapu :D
Keep
pá listopad 13, 2009 12:18 am
sice to neni Czesko, ale hrajou tam pecky
Donato
čt říjen 29, 2009 6:03 pm
Donato
ne říjen 18, 2009 7:28 am

Link



jojo... Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
pá říjen 02, 2009 11:30 am
no jo no... doba je zla a nikdo nebude delat nic "zadarmo" Vetsina tech jak starsich uz ma zajem kalit a kalit tak jako zamlada Very Happy
A proto radeji udelaj vecirek pro omladinu, ktera radost naplni.
Zase nadruhou stranu muzeme byt za tu dobu radi, vsak si vzpomente na tu hudbu-kdyz srovnas s aktualni produkci, je to uplne o necem jinem...dnes staci dat do smycky 4zvuky, a po kazdem 16taktu necim prolozit a je hotovo. To same s atmosfeeerou, kterou jsem tady jiz nekolikrat zminil.

Kdepak, co bylo bylo a co je dnes neni pro nas Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
čt říjen 01, 2009 9:52 pm
soul. & spol.
A to mě právě sere. Takovej klub to byl. Vždyť jsem sem naskenoval ty "pravěký programy" (na začátku tohoto tématu), co se tam před lety dělo. To bylo za celej měsíc lepší, nežli celé lineupy všech festů u nás za celý rok. Ten prostor je (alespoň pro mě) legendárním a hlavně úžasným. Chápu, že ten, co to nyní má na hrbu musí dělat takové akce, které voní dnešní omladině a ne nám starcům na chmelu, kteří by chtěli samé klasiky a jiné metráže. Potkáš na ulici 10 týpků a co chceš slyšet v Radosti ? Je jasné, že 80% odpoví to, co tam dnes hraje - "voe, já chci RnB, H-hop, Soul apod., proto nám to moc nevoní.
Když se vrátím několik let zpět (1996-7), to byla paráda. U vstupu se dostávali lístky a ne jako dnes blbá razítka (vím, mají svá opodstatnění), prostor jako takový byl v té době magický, hrající hudba byla totálně "novota", já z toho byl úplně mimo. Hlavně když jeden večer vystupoval Lenny Dee (viz. program na začátku tohoto tématu). Ználi ho někdo, ví, že to byl HCtechno dj (ve své době - 1996 - snad úplně nejnejnej). Umí si dnes někdo představit "hárdkórtechno ala Thunderdome" v Radosti ? Že ne ? Toho večera se tak stalo. Byla to jedna z nejlepších akcí, samej mazec a stroboskop, mlha jako na blatech, respirátory, papírové kombinézy a ne žádné gely a píčoviny. Tam se prostě hodilo- RADOST V RADOSTI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Když jsem teď viděl ten ořezanej balkon a prodloužené pódium, bylo mi na nic. To pak přijde na plac 50 lidí a je plno. Kde jsou časy, když se tam nedalo protáhnout a na ochozech to praskalo ve švech.
Jak je vidno, Vectifovi (je-li stále tím, co to tam řídí) už to také mžikově vadilo, tak začíná rozjíždět několik nových nocí, ale mě ani jedna neláká, možná tak ještě Plastique, ale to by tam nesměl hrát právě on, ale měl by konečně pozměnit lodivody a hlavně dotáhnout nějaká zajímavá livka. Takto to tam půjde brzy opět do kytek.
Je to jasný, spadli jsme o pár věkových pater níže a takovej klub se s náma nepotáhne do důchodu, chce žít. Tak mu to přejme a děkujeme mu za to, že nám umožnil chvíli si zavzpomínat a poznat něco, co dnes začínáme nenávidět.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
čt říjen 01, 2009 7:07 pm
Radost už prostě nemá zvuk,byla u počátků,udávala tón,ale teď se podle mě už nějakej čas stahuje z výsluní-já tam třeba nebyl už 8let... Určitě svůj podíl na tom má i krize-viz žalostný pohled na prázdnou Roxy při 10.letém výročí Zenu,tak málo lidí sem za 11let co tam jezdím,nezažil Crying or Very sad
Anonymní
st září 30, 2009 11:23 pm
Je to totalni pruser ze uz nebude Remember House.Kam jako ted chodit za Travou a za Loutkou???Proc nikdo nikam nenapise kam za nima chodit?Prece se nemuzou takovy legendy stahnout nekam ve stredu na Bukanyra.Vzdyt uz v Praze nebude kam chodit.Jedine tak na colorfullhouse do CHapeau Rouge.Ale to je hrozne malo a CHapeau nesaha Radosti ani po kotniky.Ted budou hrat v Radosti nejaky no name djove Sad Normalne se mi chce brecet.To se jako mam jit zeptat ve stredu Travy na Bukanyra co bude dal??Koncim s Radosti FX!Nevite nekdo co bude dal???MILAN A MARTINA.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
út září 29, 2009 2:00 pm
last remember :((((
V pátek jsem po dlouhé odmlce navštívil Radost FX a její poslední díl vzpomínkového večera. Po kratším sezenení v irském pubu jsme jako velice ořezaná grupa vyrazili ( 2 lidé Sad ) do jámy lvové. Čekal jsem, že v podniku nebude ani noha, ale na prostory Radosti tam lidé byli. Jako vždy průzkum prostor, poslední vyčůrání, pomodlení se a šup na plac.
Začínal ten, ze kterého se "smotává brčko" - Tráva. Jak jsem již čekal, hrál pěkně od podlahy a hlavně samé oldies. Nejsem zvyklej, abych neviděl na toho, kdo mi ten večer hraje, takže jsem některé tanečníky na pódiu přímo vyhazoval z mého výhledu, nejsme na MAYDAY při Members of M..., kdy je pódium lidí plné, i když zrovna dj nehraje. ( Popravdě řečeno, ten večer jsem na tom pódiu skončil také, ale za to může pan barman a jeho drinky Very Happy ). Nevím do kolika travičnan hrál, ale po něm nastoupila část něžné populace Ladida. Nepárala se s tím a sázela tam staré fláky jako o život, ale to už jsem se doopravdy začal plnit samým ginem s toníkem a bylo za chviličku moc veselo. Já měl stále ruce nahoře, jako bych chtěl chytit prolétávajícího vrabce, ale nějak mi vždy vyklouzl. Zase nevím kolik hodin ukazoval přístroj na mé levé ruce a někdo donesl dřevěnou krabici a z ní vyndal L(l)outku, takovou tu, jak ji známe s křížem a šňůrama. Poupravil ji(jej) a ten vyřezanec v podobě loutky Loutky začal mastit pro mě neskutečné fláky. Přikládal, přikládal a já si připadal jak tlakovej hrnec, jen bouchnout. Pařil jsem jako o život, kreace někdy připomínaly zvěř nebo retardovaného jedince Very Happy. Polovička mé squadry lehce hajala pod balkonem a já kolem 4. ranní rozhodl, že se půjde na kutě. Vždyť dostat se ven, potom přes magistrálu, hlavák až na "maskárnu" zabralo dosti času a já mohl docela po svých v půl sedmé vypadnout z motoráčku a do peřin.
Ten večer jsem se dočkal všeho, co jsem chtěl mojím duem slechů přijmout - Wubble U, Underworld, Laurent Garnier, Gad Decor, Jaydee, ten a ten a ten a ten a ta a ....................... No prostě bomba, ale já si na další nevzpomenu. Fuck ... gin !!!!

P.S. Kde jste byli fotografové ? Z tohoto večera asi jiné, nežli vzpomínky v hlavě nebudou, co ?
Donato
čt září 24, 2009 11:57 pm
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
čt září 24, 2009 9:22 pm
4all
Docela šokec. Nyní jsem se dočetl toto : Surprised http://www.techno.cz/party/60628/remember-house-closing-party-v-patek-v-radosti-fx?open=31642#cl31642
A proto přijďte v co největším počtu a užijem si to. Very Happy Idea Wink
Pak už to ta Radost může doopravdy zabalit, nic už mě tam nepotáhne. Panebože, takovej super klub s nejúžasnějším programem to byl a nyní úplný ho... To chce dopadnout jako Karlovky ? Sad Sad Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
čt září 24, 2009 8:30 pm
Colku nevim... sem pekelne zaprazenej v praci(krize) Sad a do toho se segre narodila dcerka smile33 ..takze spise trochu jine oslavy Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
čt září 24, 2009 8:15 pm
heerer
Tak co chlape, ukážeš se v zítra v Radosti nebo před tím někde na pivku ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
út září 22, 2009 2:44 pm
Tak kdo se v pátek ukáže v Radosti na vzpomínkárně Remember house ? Ice přijde na 100 %, to mu přikazuji Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
pá září 18, 2009 12:42 pm
ICE
Když se podíváš, v kolik jsem to psal, tak jsem nesnídal vtipnou kaši, ale večeřel ............. Very Happy
Ale jinak jsem nyní zavzpomínal na megagigahárdkórklip COME TO DADDY od Aphexe. Má pracovní kolegiální parta z toho byla trochu paf Surprised Surprised Surprised
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další Strana 3 z 16


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz