FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 CHRISTMAS PARTY « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

christmas party

marco bailey

christmas party
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
po prosinec 07, 2009 7:55 pm
Roman

Noo to vipadá celkem slibně, uvidíme kdo bude další a pak budu zjišťovat spoje! Kdyžtak sem můžeš hodit info
Roman
ne prosinec 06, 2009 2:27 pm
Jelikož Džejár posere na co sáhne....Svojšice a nyní Christmas,je to vážně šílený. Line up je šílenej. poprvé za 10 let tam nejedu. Ale pro všechny milovníky Techna mám dobrou zprávu. 25.12. v Kolíně ve Starejch Lázních vystoupí ORBIT... a spoustu jiných a známích Techno DJ. ale jako Hlavní hvězda večera vystoupí CJ: BOLLAND
Techman
ne prosinec 06, 2009 11:50 am
jo line up je tentokrat hnus fialovej Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
st prosinec 02, 2009 6:06 pm
No tak teda uplne zbytecny tam jezdit...Ani kdyby byl vstup zdarma ,tak nejedu. mozna i kdyby to bylo za mym barakem a zdarma tak nejdu.....
Slysel jsem ho na apokalypse a na svojsicich a uz mi to staci...Na to co predvadi uz jsem si zvykl a hudba se mi nelibi...

Nic moc vyber..
Fill
st prosinec 02, 2009 5:18 pm
MARK EG -Většího čuraka jsem snad ještě nikdy neviděl!!!To je správnej headliner!Surprised))))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
čt listopad 19, 2009 4:09 pm
přijde s housem, ale přijde rozhodně o dost míň lidí!
soda
čt listopad 19, 2009 4:03 pm
konečně to končí
Akce bejvali super line-up výbornej, ale už asi 5 let jsem tam nejezdil jen kvůli DC promo a Džejároj jen si vzpomentě jak to vypadalo jak nás u vstupu šacovali, všude samý smažky atd.. Džejár se totálně pomát a jde jen a jen po penezích ať mě nikdo neříká, že na techno nechoděj lidi. Fakt jsem zvědavej s čím příjde tentokrát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
st listopad 18, 2009 5:07 pm
Myslim, že tim to nebude! Jak někde říkal v nějakym rozhovoru, myslim, že ke Svojškám, tak, že ho techno, už nebaví! Tak spíš tim to bude! Ale nechápu proč to ruší proč to spíš nepřenechá někomu jinému! Snad není jedinej kdo je schopen tohle pořádat! A je opravdu škoda aby to skončilo!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
st listopad 18, 2009 3:58 pm
L.
je to jednoduche. dzejara nezajima nic jineho nez prachy, a protoze je neschopnej usporadat kvalitni party, tak je proste nevydela a akci zrusi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
st listopad 18, 2009 1:59 pm
L.
no bohužel máš pravdu Surprised
L.
út listopad 17, 2009 11:36 pm
Nechapu proc se rusi dalsi dobra a zajeta akce..Sad( Uz nam pak krom tech trancovejch diskotek tady fakt nic poradnyho nezbyde..
Simča
út listopad 17, 2009 4:53 pm
mě by zajímalo jestli už se džejár začal učit anglicky. to jeho "jů ár seksy wůman" mě zabilo
Roman
út listopad 17, 2009 3:54 pm
Nechápu Džejár by asi nejradši všechno zrušil. Nejdřív Svojšky a teď Christmaska. Nechapu???? Sad(((( Jestli ho to nebaví tak at takoví akce neděla a přenechá to lidem. Nejlepší akce měl,má a asi mít bude Agent
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
po listopad 16, 2009 9:06 pm
To zas ne! Debil to určitě není, ale nešetrně zachází s legendárníma akcema co mu teď náleží! Teda nyní hlavně christmaskou! Se Svojšicema uvidíme příští rok!
Jarin
po listopad 16, 2009 8:03 pm
no konečně, já jsem rád že džejár končí, je to debil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
po listopad 16, 2009 6:57 pm
Je sice pravda, že poslední dobou chodí míň lidí! Ale né na akce tohoto tipu! Na Svojškách určitě málo lidí nebylo ani na christmasce! Takže tohle důvod určitě nebude!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
po listopad 16, 2009 4:27 pm
Martin
Kvůli tiskovkáma apravopisu to asi těžko končí Question Laughing Laughing Laughing
Martin
po listopad 16, 2009 2:02 pm
CO TEN PRAVOPIS?
Nic ve zlém, ale není to tím, že Petr prostě nikdy neuměl psát tiskovky? jsou tam chyby, divná spojení atd... Smile))) možná díky tomu to končí, lidí jsou chytřejší a méně chodí Smile)))))
Tom
po listopad 16, 2009 8:48 am
Když jste buzeranti clubový a na akce nechodíte tek co se divíte, že se vyplatí dělat kytarovky, ti jsou aspoň vděční!!!!
chose-cb
ne listopad 15, 2009 11:44 pm
vsechno jednou konci aby zas neco novyho zacalo:)prozili sme super parby jak mych devet svojsic tak byt jen ctyri christmasky ale byly to krasny leta a ja jen cekam co bude dal cim nas petr prekvapi ja verim ze to bude stat zato takze lidi nic nereste cekejte verte ze se budeme bavit stejne dobre jako doposud:) PETR A DC PROMO RESPECT!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
ne listopad 15, 2009 6:17 pm
To snad ne! Proč konec? To se Džejár fakt pomát? Svojšice ustupujou od techna a Christmaska končí! Sakra co to je? Proč? Takopvá skvělá akce! Vždy skoro plno! Minulej rok super! Letos to bude určo taky super! Marka jsem na Svojškách nestihnul ve 4 jsem vypad! Ale konec! Co se to děje! Zdá se mi co se Agent rozešel s Džejárem tak je to horší a horší! Co si o tom myslíte? Hlavně o konci Chrismasky?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
V
ne listopad 15, 2009 3:07 pm
Flip
ne leden 18, 2009 8:31 pm
vynikající akce
V Lku drive nez za rok, v Pardubicich bude v unoru dalsi techno party a urcite je na co se tesit Idea
petr
čt leden 01, 2009 9:32 pm
christmaska 08
byla to viníkající akce.jel sem tam s přítelkiní a 3 kamarády.odjíždeli sme v 20:00 z Moravského Krumlova takže sme měli před sebou asi 160km.to znamenalo si vzít na cestu láhev vodky.no když sme dorazily na místo tak hral Djear.to byla pohoda pak toky to sem trošku nachápal,hral to svoje klasické tevhno ale co u toho dělal.......no mazec.pak Marco no opravdu nic moc......ale přišla řadfa na Adventa a jelikož sem ho slišel na živo teprve po druhé tak se mi to líbilo a pokud nekomu néé!!!tak je to jen jeho názor.za rok se potkáma všichni v L-ku
V
st prosinec 31, 2008 10:08 pm
Christmas party
Je super akce , ale chtělo by to i silvestra. Very Happy Akce super + pohodovi lidi,+Výkon DJs,- wc dlouhý fronty ale dá se to vydržet. Díky Džeáre a tešim se na narozky Svojšice..Bude to za se pořádná kalba a ta tradice. Very Happy Idea Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
st prosinec 31, 2008 6:16 pm
Yarin

No nevim kolik bylo lidí vloni, ale letos bych řekl, že bylo akorát! Nebylo úplně plno, ale za to člověk se hned dočkal u barů a v poho se molh prodrat do předu aby viděl na Djee! Tak to mám rád! A akce to byla určitě dobrá! Dle mě hodně povedená! Byl jsem poprvé takže nemohu soudit jak to bylo před rokem, dvouma, ale můžu posoudit letošek a ten se povedl! Hodně dobrá akce!
Yarin
st prosinec 31, 2008 5:39 pm
Akce dobrá, ale skvělá? to ne, a lidí taky moc nebylo, míň než loni...
Louticka
st prosinec 31, 2008 1:38 pm
Christmas
no christmastka byla fakt super, hodne piti, lidi mraky a hlavne trvde techno. Nejlepší byl známý jura Tokar a také se mi líbili ty tri týpci na konci.-.. hráli asi největší mazec, Advent?? nic moc.... hrál měkké techno a marco .... slabota....možná se mi to zdálo, ale spíš hráli něco schranzového ... ale musím pochválit Džejára za velmi dobře vykonanou práci.... příště jedu zas.
boudic
po prosinec 29, 2008 8:00 pm
:)))))
skvela parbicka az do rana, advent best offffffffff..........na videnou pristi rok
klarka
ne prosinec 28, 2008 10:49 pm
Dobrá axička Smile podle foteček to vypadá, že se tam rozdávaly vánoční bonbonky...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další Strana 2 z 4


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz