FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 Koho by ste chěli přivézt do ČR? « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
KOPEC
út červen 09, 2009 1:30 pm
koho v CR
robbie rivera armand van helden roger sanchez pete tong timo maas steve angello kvalita Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
út červen 09, 2009 12:02 pm
firestarter
sex? to je neco k jidlu?
firestarter
út červen 09, 2009 11:50 am
finch
Ty si fakt myslis, ze si nejchytrejsi clovek na svete ze? Chlapce chlapce, co nam povis o sexu? V tom ses taky mistr sveta, nebo si o tom jeste neslysel? Laughing
phook
út červen 09, 2009 8:46 am
brazil
sergio mendez Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Houselover
út červen 09, 2009 7:06 am
Bodyroxx,Armand Van Helden,Antoine Clamaran,David Vendetta,Roger Sanchez,Robbie Rivera,Laurent Wolf,David Dunne,Pete Tong, D.Ramirez,Luciana...... Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magico
út červen 09, 2009 1:28 am
džastis
Justice, SebastiAn, MSTRKRFT Very Happy

Dubfire, Loco Dice, Radio Slave Very Happy
Anonymní
po květen 18, 2009 3:16 pm
..co takhle Anthony Rother....ma luxusni livka...zadny traskavy grc...http://www.youtube.com/watch?v=WXcg3zbjHPQ&feature=quicklist
jardapeši
so květen 16, 2009 2:46 pm
2 peveell
Ok,na Cosmic nejedeš?Tam budu pečenej/vařenej Confused
Jinak sry za tomty hádky ohledně Trancu,já byl nějakej napruzenej z práce ještě.... Surprised
paveell
so květen 16, 2009 1:44 pm
jardapeši
jj,souhlasim Smile...treba se nekdy na nejaky akci potkame a dame neco u baaaru Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rishule
so květen 16, 2009 1:18 pm
...
Dear users, thank you for fun! Laughing

by the way 4th dec ROXY ¨NA HUMAN TRAFFIC

BEN WATT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! roxy rules! Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
so květen 16, 2009 12:09 pm
doufam ze ho brzy uslysime treba na Miny&Maly v Roxy Confused
jardapeši
so květen 16, 2009 11:39 am
Jj Loco toho bych si taky dal a jak rád Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
pá květen 15, 2009 6:39 pm
Loco Dice! Very Happy Smile
jardapeši
pá květen 15, 2009 6:08 pm
Ale já jsem přeci žádnýho Dj neurážel (já jsme myslel jako sračk* muzika ne DJ) všechny jsem žral za mlada když jsem čichnul k taneční muzice a to co dokázali po světě to smekám kloubouk,ale prostě podle mně byli nahoře před 8-10 rokama a teť je to stejný,no holt to takhle beru no a jak jsem starší tak trochu zpomaluju.Deadmu5 ten je v poho ,dokonce mám pár jeho desek.
Hele já bych to hodil už za hlavu a nebudem se tady hádat jako haranti Wink
2 Finch: Anthony je dobrej kámoš Svena Vath a to by nemuselo být špatný... Wink
a já opět a zase Richiho Hawtina,to mi nedá spát,ale nvm jestli spíš s ním do klubu nebo na fesťák (Hlavně né do Meccy Surprised )
paveell
pá květen 15, 2009 5:21 pm
jardapeši
Já taky mam nejradeji jmena co jsi vyjmenoval + dalsi podobny,ale taky Judge jules, marcel woods, scot project, deadmu5, dahlback a co je mmoc dobry http://www.newmixes.com/felix_kroecher-hardliner_ssl-sat-02-18-2009.html ,jen nemam rad ,kdyz nekdo odsuzuje jakykoliv styl hudby a urazi Dj ktery neco dokazali a jsou znamy po celym svete.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
pá květen 15, 2009 4:43 pm
jardapeši
jak muzes rict, ze se neco nevyviji, kdyz to 10let nesledujes? PVD,ATB a Blank&Jones? tomu rikam prehled .-)

a ted k tematu. Moonbootica, a hlavne Anthony Rother live!!! kdy uz ho nekdo konecne doveze!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
pá květen 15, 2009 3:14 pm
jardapeši
Idea

jj mame to hozeny podobne Very Happy
jardapeši
pá květen 15, 2009 3:14 pm
2 Heerer: Idea
jardapeši
pá květen 15, 2009 3:11 pm
2 peveel ,finch
ty mi tak budeš říkat ,že nerozumím taneční scéně lamo Surprised
Klidně se přiznám:ano v 95 jsem začínal na Trancu ,žral jsem to!PVD byl pro mě ikona,ale teť se to nedá srovnávat!a teť je jiná doba a mě připadá,že ten Trance se 10let nikam neposunul.Koukni třeba na minimal,minimal-tech,techhouse jak se vyvíjí a kam pokračuje!Když mrknu na youtube na nějaký párty kde je trance,tak to je samej diskouš Confused
Ale co se rozčiluju,já se tady přece nebudu s Váma dohadovat co je lepší,prostě u mně je Trance už mrtvej 10let a PVD,ATB a Blank&Jones už jsou podle mě mimo mísu a mimo,vůbec se nerozvíjej.Teť jede Hawtin,Vath,Dubfire,Magda,Villabolos,Gregor Tresher,Loco Dice,Luciano no prostě je jich kotel ale Trance to né.
A Peveel:to že mi to nežereš se mám jako podělat nebo co,já ti nevnucoval můj názor a ani jsem tě neurážel tak nvm co mi tady píšeš,že tomu nerozumím atd.prostě každej posloucháme něco jinýho a já řekl jenom svůj názor!!!
2 Heerer:Dík aspoň někdo mě podržel Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
pá květen 15, 2009 2:48 pm
paveell + acid
14let Surprised nemam si proc vymyslet

v teto sekci by te to mohlo presvedcit ze si jiz neco pamatuju Very Happy
pojdme zavzpominat

A urcite vim ze ne na vsech akcich kde jsou kvalitni Djs si to poradne uzijes Mad

ACID:
no jo NL a sensation... proc toto nekdo vymyslel ze Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
pá květen 15, 2009 2:27 pm
heerer
tak to si do ty vyjimky nezapomen pripocist poradnej kotel holandanu napriklad Very Happy Razz
paveell
pá květen 15, 2009 2:18 pm
heerer
No protoze pokud by jsi se pohyboval na tanecni scene aspon 10 let,tak by jsi vedel,ze se da paradne uzit jakakoliv akce,kdyz jsou kvalitni dj..Tak jak dlpouho se pohybujes na scene,hmm?..a zbytecne si nevymyslej,stejne ti to tu nikdo nesezere.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
pá květen 15, 2009 10:56 am
acid
zapomel jsem napsat vetsinou pac vzdy se najdou vyjimky ze? Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
pá květen 15, 2009 10:53 am
heerer
na tanecni scene se pohybuju od roku 96 a trance si poslechnu i dnes... btw byl sem dvakrat (naposled letos) i na trance energy v utrechtu Razz Razz Razz nakej dalsi radoby argument???? Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
pá květen 15, 2009 10:48 am
paveell
z toho ze reknu ze TRANce je humac dokazes usoudit ze se na tanecni scene dloho nepohybuju??

Trance je hnus a poslouchaj to prave ti co se moc dlouho v tanecnim svete nepohybuji Razz
Milose
pá květen 15, 2009 9:19 am
Fantozziho!!!

Very Happy
Anonymní
čt květen 14, 2009 7:03 pm
Orbith katastrofa. Trapas nejvic. Takhle umim hraju taky kdyz mam 5 promile. Moderatori asi hodne chodej na akce. Elektru sice porad povazuju za nejlepsi klubovku v Brne, ale tohle teda ne. Navrhuju aby si ten spot dal za sebe na platno pri dalsim setu. Surprised Surprised Very Happy Very Happy Very Happy
paveell
čt květen 14, 2009 6:38 pm
jardapeši
Chytrolíne byl jsem na nature one minuly rok a taky tam byl trance. Ze by v nemecku a vsude na svete byli tak trapny jako tady a cpali tam trencovy podelavky?? Laughing Laughing Laughing
A proc te zere,ze vic lidi posloucha trance? Se vsadim,ze moc dlouho se na tanecni scene nepohybujes,protoze bys nepsal takovy hovna Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
čt květen 14, 2009 6:20 pm
jardapeši
nadavas na ceskou scenu, ale vubec o ni nemas prehled? ty ses lol Very Happy
jardapeši
čt květen 14, 2009 6:15 pm
2 peveell
Tak to nečti,nikdo tě nenutí Surprised
Prostě nesnášim Trance a to jak ho pořád všude cpou.
tady když chceš pořádnou párty tak musíš jet minimálně do německa atd a když tu něco je tak tam nacpou nějaký trancový podělávky.ty jsi asi neslyšel co teť letí... Laughing
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další Strana 3 z 8


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz