FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PURE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

pure

tocadisco

pure
BohumilB
út únor 10, 2009 10:36 pm
prodam dva lupeny na PURE Tocadisco
Zdar vsem, bohuzel potrebuji prodat sve dva lupeny, vyhrane v jedne soutezi na tuto akci.
http://www.aukro.cz/item552057857_2_vstupenky_pure_party_13_2_2009_tocadisco.html
=
Cool
toka
út únor 10, 2009 9:59 pm
lístek
CENA NORMÁLNÍ VSTUPENKY = 500,-
CENA VIP VSTUPENKY = 1100,-

KONTAKT: 777 88 04 01
POZOR - NABÍDKA JE ČASOVĚ OMEZENÁ !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út únor 10, 2009 12:11 pm
koupim jeden listek na Tocadisco - max za 1250 kc
Anonymní
út únor 10, 2009 11:16 am
Prodam jeden listek na Tocadisco. Koupila jsem ho za 650,- V pripade zajmu me kontaktujte na janagillar@seznam.cz a dohodneme se!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
čt únor 05, 2009 4:09 pm
Tak jsem psal do UM a Tocadisco bude točit placky prej 2-3 hodinky. Škoda, ještě alespoň o hodinku víc by bylo lepší.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
út únor 03, 2009 11:01 pm
prima, konecne tady nekdo z moderatoru smazal ty inzeraty od tech prekupniku Smile
btw nevite nekdo jak dlouho bude Tocadisco vlastne hrat? jestli jen dve hodky nebo dyl? Armin na prvni Pure hral 6... ale to zase asi u house stylu neni moc realizovatelny na jednoho DJe.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
ne únor 01, 2009 9:53 pm
prekupnici
omezeni vstupenek na hlavu nema smysl... i kdyby bylo, staci si obejit par prodejen ticketpro a listky mam doma. jediny reseni je, nekupovat od prekupniku Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
ne únor 01, 2009 9:27 pm
jenže na party nechodí jen studenti,ale i pracující,co se třeba až den před akcí dozví,že jim nekoliduje práce,dopadlo volno...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pawouk
ne únor 01, 2009 9:02 pm
kdo chce lístek, tak si ho koupí po začátku předprodeje, omezení na hlavu je pitomost, někdo kupuje pro známý a pak by se z toho musel podělat...navíc jak bys to chtěl zařídit, abych si to nekoupil v několika prodejnách?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
ne únor 01, 2009 8:45 pm
už sem to psal Kučerovi,ovšem bez odezvy,takže mu de jen o prachy a ne o pověst jeho akcí,jinak by omezil počet lístků pro jednoho kupujícího,nebo další kroky Very Happy jinak je super pozorovat ty houfy zoufalců na místě,jak nabízej už pod cenou Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
ne únor 01, 2009 8:21 pm
Omg už to zase začíná... překupníčci začínaj otravovat.
noname
ne únor 01, 2009 8:02 pm
Prodám lístky
Prodám lístky na Tocadisco v Mecce. Mám 4 normál a 4 VIP. Normál prodám za 500 Kč/ks, VIP za 1.100Kč/ks; tel: 605272421, osobně v Praze a HK.
P.S.: VIP už nejsou a normál stojí 650Kč
Důvod: Špatná investice:D
djsidewalker
so leden 24, 2009 3:48 pm
dont_panic
asi jo , nic bližšího ani data ani fotky jsem nenašel jen maj úvodní stránku a nic víc...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
so leden 24, 2009 3:12 pm
djsidewalker
joo taky sem zvědavej Wink otevíračka je asi přímo PURE s Morillem ne ?
djsidewalker
so leden 24, 2009 1:45 pm
dont_panic
ouuuu Very Happy no uvidíme a jsem zvědavej na ten klub...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
so leden 24, 2009 1:40 pm
djsidewalker
no ten playlist změnili od loňského dubna asi třikrát ale co .. je to kvůli loňský sensation že Very Happy
djsidewalker
so leden 24, 2009 1:31 pm
dont_panic
Jestli to bereš podle těch písniček co tam jsou nahoře, tak už tam jsou asi od loňskýho dubna, kvůli Sensation...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
út leden 20, 2009 1:08 pm
po navsteve strankach UME zacinam mit jasno Smile
Dalsi hoste PURE :

Axwell
Markus Schulz
Marco V
Fedde Le Grand

Smile
Neberte to jako stoprocentni, ale prepokladam to ... Smile
Jíííra
po leden 19, 2009 10:41 pm
Další hosté
Taky se prý ještě usiluje o jedno jméno - Matt Darey Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
po leden 19, 2009 8:58 pm
dale se hovori o Axwellovi a o Schulzovi (cerven) nevim jestli je to oficial ale ... Smile
No osobne Axwella vynechavam, SHM vyjma Prydze ve mne vzbuzuje smisene pocity Smile
christy
st leden 07, 2009 9:24 pm
Mecca?? Very Happy Very Happy 700 listku bonus?? dyk se to tam ani nenarve Very Happy Very Happy tak to je haluz Very Happy Very Happy ale pojedu i kdybych tam mel stat na vasich hlavach Laughing
paveell
pá prosinec 26, 2008 10:20 pm
Kdyby to nebylo v ty hrozný mecce,tak jdem...Ale je to děs a tocadisko se tam nehodí...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
čt prosinec 18, 2008 11:32 am
Tak lupínky jsou doma, už se těším. Btw neví někdo jak dlouhý set vlastně Tocadisco zahausuje? Nepředpokládám, že by podobně jako Armin hrál 6 hodin v kuse, to snad u house ani nejde;-) ale doufám že aspoň 3 hodinky dá. Na Prague Session byla ta hoďka a půl krutě málo, i když to byl luxusní mazec a už se fakt těším na únor.

Btw Mecca má prý nový soundsystem a celé je to tam nějaké předělané, tak si myslím, že to bude alespoň zajímavější a hlavně parádní zvuk, i když asi dost tlačenka Sad
sim
čt prosinec 18, 2008 8:24 am
jaka je adresa
jaka je adresa Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so prosinec 13, 2008 11:55 am
jo a naprosto souhlasim s tim, že i v retro music hall by to bylo lepší, united music maj určitě trošku víc peněz než ostatní, tak by to tam určitě na tu jednu noc trožku vytunili, aby to tam nevypadalo tak suše a byla by to pecka Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so prosinec 13, 2008 11:51 am
4jerry
mě třeba vůbec nejde o cenu lístku, tocadisco je tocadisco a šel bych na něj i za litra, každopádně spíš mě sere ta MECCA, protože ten slováč je fakt větší a hlavně je to takovej neokoukanej prostor, jinak sem fakt zvědavej až otevřou ten novej sazazu, nebo jak se to jmenuje...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
so prosinec 13, 2008 8:21 am
jerrry
skvely proslov tleskam.

este ... pokud se vam na tocadiscovi nelibi misto kvuli tomu kdo tam chodi tak si treba polibte no Very Happy chapu ze kazdymu spolecnost plna snobu nevyhovuje, ale prece jen se to da do urcite miry unest, paklize tam jdete za hudbou. A nic neni zadarmo, pokud si to uvedomujete. Mad
Ja svuj nesouhlas vyjadril pouze ve spojistosti 700 listku na klub o max. kapacite 500 lidi.

Jinak Mecca je skvelej klub. ale to uz sem asi trochu off topic.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
so prosinec 13, 2008 12:58 am
Taky nechápu ty kecy lidí tady co uměj akorát nadávat a ohrnovat nos. Ok tak pokud vás ta párty nebo jednotlivej DJ nezajmá tak nás co se těšíme, zase nezajmaj ty vaše kecy. Já jsem za akci PURE rád, protože alespoň se do ČR podívá spousta kvalitních DJs, na který já se těším a jsem rád že se do něčeho takovýho UM pustila. Oni párty dělat umějí a nepříjde mi, že by na tom chtěli vydělávat (jo dobře, ty lupeny nejsou zrovna nejlevnější), ale taková je hold doba. A za kvalitní párty si rád zaplatím (jo Buriana teda jako residenta dávat nemuseli, máme taky Luccu třeba). Na Tocadiscovi zdarec Wink
altxx
pá prosinec 12, 2008 7:13 pm
dave.banik
parada ze nejdes, te nikdo nenuti Smile kazdej ma jinej styl ze..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
pá prosinec 12, 2008 4:47 pm
no tak Paula si encahm ujit, ale na ERICKA du ...

a co zas to sasazu,tam mel bejt puvodne uz armin ne ?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další Strana 16 z 18


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz