FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PURE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

pure

tocadisco

pure
moorhuhn86
čt duben 30, 2009 5:12 pm
taky si myslím Fedde je v klidu dj ale bohužel za tyhle peníze nestojí. Na Markuse určitě půjdu Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
čt duben 30, 2009 4:17 pm
Já asi dorazím, Pure jsou fajn párty, ale ta cena by za Feddeho rozhodně mohla bejt nižší, za PvD je 750,- v klidu, ale u Feddeho bych tu cenu asi dal trochu níž.
paveell
st duben 29, 2009 10:45 pm
nejdem ani nahodou ...To bude slabota a za ty prachy.... Question
Nika
st duben 29, 2009 9:43 pm
jajajaja
No člověče,něco mi říká,že s tebou souhlasímSmile)
Taky mám obavy,že tohle bude nejslabší Pure (myslím,co se týče návštěvnosti),na Schulze půjde víc lidí,řekla bych..
jajajaja
st duben 29, 2009 9:15 pm
Něco mi říká, že na Feddeho tam bude asi docela prázdno. UM dělá na webu soutěž o 100 lístků, PRE taky, SaSaZu na facebooku nabízí dalších 100 lupenů v soutěži, asi se toho moc neprodalo tak se to snaží zaplnit alespoň takhle přes soutěže, aby fedde nehrál před prázdným placem, to by byl provar jak prase Smile
A ani překupníci se tady neobjevujou, i když na ty je možná čas... ale ani se nedivím, 750,- kč je fakt moc. Za 500,- bych šel, ale tohle už je hodně (když si ktomu připočítám eště cestu vlakem do Prahy). Sorry, možná mě odsoudíte, ale musel sem to ze sebe vylejt.
Anonymní
po duben 27, 2009 10:08 pm
Fedde le Grand - Output World Tour Trailer
Anonymní
po duben 27, 2009 10:03 pm
PRE Soutěž o 20 vstupenek na Pure Fedde le Grand
http://www.pre.cz/pure.html

soutěží se do 30.4.
Anonymní
so duben 25, 2009 1:03 pm
xxx
čt duben 23, 2009 5:38 pm
Tohle je forum Ibiza?
ibiza forever
čt duben 23, 2009 5:25 pm
to jerry
my nejezdime cestovkou, jezdime tak na 14-15 dni v plne sezone, letime vzdycky tak na den az dva do Barcelony a pak na zbytek dni na Ibizu. Bookujeme a kupujeme hotely nekdy uz v breznu, protoze kdyz uz tam jezdis nejakou dobu, vis kdy jsou akce (navic na webu je kalendar klubu), creamy a navic kdyz jedes na 14 dni nemuze se ti stat, ze bys Pavla minul Smile Letos to mame naplanovany na cervenec 17 - 31. o cenach hotelu se nema smysl ani zozepisovat, ale rozhodne jet na vlastni pest je pro Ibiza life to nejluxusnejsi, pucis si auto kdyz chce - zajedes na plaze kde se bud normalne nedostanes, nebo jede posledni bus do Ibiza town ve 20h - chtej se po propareny noci a odpocinku na slunci vracet ve 20h Smile) nebo das plavbu na nedalekou Formenteru ktera ma uzasny Caribic plaze a super chladnou vodu - ktera teda na Bore ani nahodou nikdy nebude Smile
Listy se taky nejak snazime saveovat, kupujeme tak kvetnu az cervnu pres net, je to o 10-25E levnejsi, terba creamy dame pres net za 35 za osobu - na miste 55 a jdes extra vchodem pro net vstupenky, takze zadne fronty - jedna kuriozita - posledne sme jeli do amnezky a na cestu disco busem radne vybaveny vodkou v litrovce energitaku, jak tak prochazime branou pro web listky, probehlo jen klasicke overovani osoby pres pas a do tasky se ani nekoukli - no ja to zjistil az vevnitr, ze mame jeste pul flasky plny - nebyl to zamer a normalne to nedelam, ale s pritelkyni sme si rekli - to bude tim, ze tady cechy neznaj a nikdo jinej to na Ibize zapotrebi nema Smile) v Barce a na Ibize mlivime jen anglicky nebo spanelsky, ale v Barce jede spis catalanstina a to je tak trochu Morava v Cechach, ale kolegyne z prace nas to prej nauci Smile myslim ze sem ale zadny novy informace nepodal, spis jen tem co se tam chystaj, pres nemistni laci nas to vychazi se vsim kolem 50. ale to co se tam deje behem tech 14 ti dni se u nas nedeje ani za 10 let, proto nema cenu tech penez litovat..
...
st duben 22, 2009 8:30 pm
...
PAUL VAN DYK..NEJLEPSI...HVEZDA...JE TO PAN DJ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
po duben 20, 2009 6:13 pm
ibiza forever
jojo, to máš recht... taky doufám, že se letos na Ibizu zase podívám. Teďka jsem našel mrtě levnej zájezd na 15. dnů na TomyTour.com s polopenzí... ale bohužel je to 3-17 května nebo tak nějak, a sezona na Ibize začíná nejdřív 15. května a to ještě opening párties těch menších klubů... kdy se tam chystáš ty?
ibiza forever
po duben 20, 2009 1:16 pm
souhlas s jerrrym "puresound.cz"
PS: jsem zvedavej za kolik bude voda v amnezce letos, protoze minulej rok to byl skok z predlonckych 6,5..
sasazu vizuelne ibizackej styl, ne vsak obsluhou a kvalitou soundu - nejak sem postradal stredy a vejsky - bass je super ale jen ten hudbu nedela - stal sem za zvukarem a tam by mel bejt zvuk nej - kdyz uz se tedy zvukar snazi neco korigovat),
mimochodem v amnezii ani ve space jsem nikdy necekal na obsluhu dele nez 3 minuty, pokud se chcete srovnavat cenama, snazte se dodrzet i cekaci dobu..
jo a vzkaz tem co mi tu chteji napsat at si jedu na ibizu do amnezie nebo do space - ja odpividam hned - pojedu Smile) jezdim kazdy rok, protoze kdo nebyl na ibize nevi o cem je rec Smile)
Yochi
po duben 20, 2009 11:19 am
PURE Prague
Po delsi dobe uzasna party! Klub na svetove urovni a hudebne taky dokonale. Burian zahral neskutecne dobry zacatek a tak mel PvD pefektne pripravne publikum na svoji show. Paul zahral fakt mega. Byla to skvela noc a uz se tesim na kveten! diky UM !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
po duben 20, 2009 9:23 am
Co to puresound jako má bejt, krom toho že máte na webu vykradený logo Cream párty z Ibizy... nějak mi ten odkaz naprosto nic neřekl a ten design webu je příšernej.
puresound.cz
po duben 20, 2009 9:14 am
puresound.cz
puresound.cz
zdenka
ne duben 19, 2009 6:45 pm
akce byla uplne vyborna..je fakt ze u baru to bylo silene, s tim by se neco melo udelat...dve kasy na tolik lidi asi neni nejstastnejsi napad.ale jinak suuupeeer
Niki
ne duben 19, 2009 6:28 pm
Ty fotky jsou fakt děsný....podexponovaný, málo kolorovaný, neostrý...chtělo by to zlepšit kvalitu!!!
altxx
ne duben 19, 2009 2:06 pm
Naprostej souhlas,PVD hral nejlip a diky mu za to!
El-gatonegro
ne duben 19, 2009 11:20 am
Nemuzu najit to spravne slovo pro pana DYKA Smile, protoze luxus nebo dokonale jsou slaba!!!!! Chvilkama jsem skoro brecel!!!! Smile Super noc!!!
Sean
so duben 18, 2009 6:42 pm
pěkné
Mno klub dost luxusni...fakt se jim povedl...

Co se tyka ucinkujicich...Burian - prvni pulka jeho setu mi vubec nesedla, pak zacal hrat lip...van Dyk si myslim ze nepredvedl nic extra...ze zacatku to nejak prestrelil...pak mi to prislo dost slaby...hodne pomalych casti.....Poliaka sem videl chvili ale hral dost tvrde - tak to ma byt Smile

Co se tyce organizace...avizovane otevreni klubu ve 21.30 bylo posunuto na desatou...takze se v ty kose a desti venku vytvorila trpici fronta, satny ok, bary trosku velka nestihacka, ceny vyssi ale dalo se to, zvuk parada, svetla ok.
Dobre sem si ale zaparil, takze akci hodnotim jako uspesnou (ovsem prosincvy Pure s Arminem bylo dle me mnohem lepsi)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
so duben 18, 2009 2:36 pm
Jo ty ceny co se dá dělat, já si vždycky vzpomenu na 8 EUR za třetinku vody v Amnesii... navíc do SSZu si to jedu užít, tak prostě na tohle večer nesmíš koukat Smile Chodit tam každej tejden tak asi jo, ale takhle se to dá a sem rád, že takovej club je!
Zbyna
so duben 18, 2009 9:17 am
pure
Pure s PVD byla luxusní,hudebně zahrál,tak jak jsem si přál......tvrdě rychle....dojáky a zase tvrdě.Prostě ideal.Burian zahrál v pohodě a Poliaka jsem bohužel slyšel jen začátek...njn někdo po párty chodí do práce..Akorát co mě zarazilo byly ceny na barech,,,to je prostě moc za vodu evian dát 80kč.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
so duben 18, 2009 7:47 am
Pure - PvD
Tak Pure s PvD byla pro mě naprosto luxusní, jak Burian, tak Dyk a pak i Poliak zahráli podle mýho gusta, bylo to sice trochu tvrdší ale pařilo se na to skvěle. Šatny už nebyly zadara ale za 20,- Kčs, ale zase sem při odchodu nemusel čekat dvě hodiny jako minule, teď šlo všechno pěkně rychle, jak šatny, tak bary. Jdu spát, sem úplně death.
Anonymní
pá duben 17, 2009 5:56 pm
PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 5:22 pm Předmět:
prodam 2 listky na PVD za 750/ks tel.: 605 77 58 70
Praha


-Prodano-
PvD
pá duben 17, 2009 4:45 pm
prodam 1lupen PVD..za 750-700kc/...604474893
Anonymní
pá duben 17, 2009 4:22 pm
prodam 2 listky na PVD za 750/ks tel.: 605 77 58 70
Praha
fredy
pá duben 17, 2009 3:55 pm
Prodám za 999,-
Prodám 4 lístky za 999,- Předání dnes odpoledne v Praze nebo před akcí.
605272421
Marley
pá duben 17, 2009 3:35 pm
Lístek obyč 1ks
Prodám obyč lístek na PVD, předání před SaSaZu nebo se domluvíme na tel. 607 93 23 43... cena 900,-
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Negrooo
pá duben 17, 2009 3:24 pm
Kdyby chtěl někdo prodat 1 VIP lístek a 2 obyč za nějakou rozumnou cenu, tak ať volá 739566115 Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další Strana 3 z 18


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz