FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 FULL MOON PARTY « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

full moon party

abaton ales bleha

full moon
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m.key
st leden 21, 2009 8:03 pm
zacatek
asi proto, ze v PZE chodi lidi do clubu az kolem pulnoci, driv je Roxy, Radost i Mecca prazdna..... Very Happy
Kejta
st leden 21, 2009 5:13 pm
start
No ono je to nezvyklý a nevim jestli je to uplně fajn. Já tam asi taky před 11tou nebudu ptž nakalování v baru je klasická přípravka Very Happy ale rikam si jestli neni pozde rozjet muziku az v 11 aby to nemelo spatnej vliv na rozjezd Djs i lidi, preci jenom zezacatku se to musi chvili rozjizdet a to splnujou vetsinou ty starty od 22:00 i min kdy tam je sice malinko lidi ale uz ta kalba nejak dostava tvar.
firestarter
st leden 21, 2009 1:27 pm
akce má mít postupný nájezd
jinak aspoň jedna stage by mohla hrát už třeba od 9, netuším co budem v Praze dělat až do 11sti do večera, jsme z Olomouce. Tohle je velice nezvyklí a pro clubery velice nepraktický.Nejdřív se rozkoukat za muziky a pití a pak má večer nabírat otáčky. Né hups a už hraje hvězda , hvězda dohraje a jde se domů, chm, to uběhne jako nic. Každopádně jedu
djsidewalker
út leden 20, 2009 9:07 pm
To chci vidět
Tomu osobně moc nevěřím , že tu půjde udělat takhle zavedenoá klubovka a že nezůstane jen na jedný rezidenci, ale hodně štěstí . Ať se daří i finančně , protože aby to zas nebylo SOL...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aleš Bleha
út leden 20, 2009 8:56 pm
TO MLOK
a kdyz to dobre pujde, proc ne... atreba taky mezi Fabrikem, Fledou, dalsimi kluby...

ale neskaejme dokud jsme nepreskocili prvni metu - prvni Full moon je az za mesic:-))))
mlok
út leden 20, 2009 8:20 pm
Alesi
treba by se casem mohlo alternovat mezi Brnem v Prahou!!...
co vy na to??..
firestarter
út leden 20, 2009 4:12 pm
to: Aleš Bleha
Ahoj, jsem skalní fanda jak SOL, tak AFRIKY ISLAMA. Tak mám dotaz , proč na posledním SOL (2008) Afrika nehrál. Nj, spoustu lidí říká že je ohranej, že neumí mixovat, no já jsem jinýho názoru a věřím, že i spoustu lidí a ty zřejmě taky, když si ho pozval do Abatonu. Dík za odpověď. Klidně by mohl zahrát na hlavní stage v hlavní čas , protože on na to má a umí lidi dostat do nejlepší nálady.

http://youtube.com/watch?v=zDRNDffUkFg&feature=related
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aleš Bleha
po leden 19, 2009 8:52 pm
TO COLEK
copak v Praze ma cenu zacinat driv? ted jsem byl na czechpointu a v 23 tam bylo par lidi... vsichni prisli na pulnoc...
proto to je...

a tricka urcite budou, ale ne jeste ted - pozdeji az se to trochu rozhybe
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
po leden 19, 2009 8:26 pm
AB
dotaz : Proč se na všech pódiích bude hrát až od 23.00 hod. ? V kolik se otevře prostor pro nás, obyč. návštěvníky ? Nebudou náhodou ke koupi trika s logama FM ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aleš Bleha
po leden 19, 2009 7:29 pm
Lexy & K Paul
samozrejme, uz na ne mam taky zamireno... jmen, ktera mam v hledacku je tolik, ze bych zaplanil Full Moon party na 10 let dopredu... ted ale musim pockat jak dopadne prvni akce, vazne - nerad bych si nekam ustrelil:-))) a tak prvni akce ukaze, co vsechno je mozne a co uz ne... a pak druha, treti... proste prvni pulrok na rozjezd a pak se uvidi.

neni vylouceno, ze to bude opravdu tak uspesne, ze namisto jednoho zahranicniho dje na stage budou klidne dva...

to ale lidicky zalezi ted hodne taky na vas...

tak prijdte?.)))
Kudla
po leden 19, 2009 5:11 pm
to A. Bleha a Krusberk
Paradni nápad s Lexym a K-Paulem, sam sem byl na nich osobně 3 x a pokazde to byla super akce... pokus se o to aspon prosimte jestli bys je tu mohl dotahnout kdyz si tu dotah jejich kamoše Westbama. DIKY
Krusberk
po leden 19, 2009 4:55 pm
Lexy and K-Paul
Ahoj Aleši, co kdyby do Abatonu přijeli někdy Lexy and K-Paul už dlouho tady nebyli Smile jsou fakt dobří. Díky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
po leden 19, 2009 2:03 pm
AB
Velice děkuji, to je ten článek (rozhovor), co jsem myslel. Leták s Westbamem je sám o sobě zajímavý tím, že co sloup, to jakoby tanečník Very Happy . Doufám tedy, že na té akci těch sloupů bude mnohem více a že nebudou jen jako sloupy stát. Já se za jednoho již nyní považuji neboť je jasné, že tento den budu v Abáči opět. Doufám, že Maxmilián nebude hrát minimalovější set jako tenkrát na hangárech v HK. Prosím hezky od podlahy jako v dávných dobách. A na vydání se CJem jedu také protože je to den po mojich narozeninách a takovýmto dárkem se nepohrdá.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aleš Bleha
po leden 19, 2009 1:25 pm
TO COLEK
muzes bud tady http://poslouchej.net/8959-Ales-Bleha-Full-Moon-neni-Summer-of-Love.html

nebo to za chvilku bude vetsi a aktualizovany na www.partyfullmoon.cz, behem hodiny az dvou spoustime ofiko web...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
po leden 19, 2009 1:23 pm
AB
Kde je možno vidět všechny letáky do června pohromadě ? Někde jsem je tu viděl a nemohu je najít.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aleš Bleha
po leden 19, 2009 12:13 pm
TO COLEK
ten graficky navrh, ktery vidis prvni na uplne prvni fazi kampan je vzaty z jednoho stareho kalendare a na tech uplne prvnich nahledech a letacich byl pouzity jen tak jak byl

ted ovsem jak na webu, plakatech a finalnich letacich uz je novy, z toho puvodniho vychazejici graficky navrh, ktery uz je spis moji praci. a od druhe party Full Moon jsou vsechny vizualy moje fotomontaze, je to hodne hra se svetlem, stinem a pohyblivym mesicem. zatim je hotovych prvnich 6 navrhu az do cervence. me osobne se nejvic libi ten na cerven s westbamem:-)))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
po leden 19, 2009 9:03 am
AB
Tak já jsem s plakáty k FULL MOONům velice spokojen. Čiší z nich takové zvláštní tajemno. Jen by mě zajímalo, jestli jsou to výtvory jen pro pražské vydání této párty nebo zda-li jsou převzaté z již zaběhlých akcí někde ve světě. Stránky jsou také v pohodě, teď již čekat jak dopadne první vydání. Celému tomuto projektu držím palce a 13.2. na viděnou v Abatonu.
Kamil
ne leden 18, 2009 4:52 pm
Halelujá, že by konečně do Prahy začali jezdit zahraniční umělci věnující se technu jinam než do Roxy.. Lidi hlavně přijďte, at to nedopadne jako podobné projekty v Praze, které se taky snažily a skončili dost neslavně (př. Millenium, Cosmic city, Full on atd.)
Uvidíme se tam,
PS: Aleši díky Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
so leden 17, 2009 8:22 pm
Pěkný stránky, ale vypadaj stejně jako na Satelitte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aleš Bleha
so leden 17, 2009 7:58 pm
TO ALL
Zdravim,

zatim jen zakladni verze, pres vikedn to doplnujeme...

http://www.partyfullmoon.cz/
skais
so leden 17, 2009 7:41 pm
Nápad je to dobrej i cena.Ale plakáty b mohli bejt hezčí popravdě mě trochu odrazují
brasilman
út leden 13, 2009 5:04 pm
super
Konečně párty s PRAVYMI DJs v Praze !!!! Super Aleši.....

runner brasilman
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út leden 06, 2009 8:05 pm
mě funguje
Taky hezkej Novej ;o)

mixmag napsal:

A Czech promoter, Ales Bleha, has announced that he will be launching a series of ultra cheap 'Full Moon' parties in order to help party revlers combat the credit crunch.

Headlined by acts such as Scan X, Afrika Islam, Luke Slater and CJ Bolland, the founder of the Summer of Love festival explained, "The concept of the parties revolve around three factors: the Full Moon, cheap entry and well known artist names."

Clubbers in the Czech Republic normally face entry prices of over 20 euros to see international DJs and acts. Ales will be charging around 4 euros for standard tickets and scrapping the free guest list: donating guest's 2 euro entry to charity.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
út leden 06, 2009 8:05 pm
článek smazán,krátce po zdejším zveřejnění pochvalný text na nový koncept FULL MOON,potvrzuji Very Happy oprava,je dole k 23.12. ale nelze rozkliknout,podivné...
luke
út leden 06, 2009 6:56 pm
mne taky nejde otevrit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
út leden 06, 2009 6:40 pm
bohuzel asi "mrtvej link" nejde me otevrit ....
luke
út leden 06, 2009 6:39 pm
ales
a co sol???..doufame,ze budeeeeeeeee
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aleš Bleha
út leden 06, 2009 5:15 pm
neco, co se mi zatim nikdy nepovedlo
hezky Novy rok 2009:-)))

podivejte na neco, co se mi nikdy nepovedlo ani se SOl ani s nicim jinym...

treba to rypalum uz konecne....

http://www.mixmag.net/content/credit-crunched-czech-launches-cheap-parties
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
free.da
čt leden 01, 2009 9:25 pm
Milan
Ale to "předražený" boby, si myslim vozi jmena za trochu jiny prachy....Smile
rastislav
út prosinec 30, 2008 3:51 pm
myslim, že v dnešní době můžeme být rádi v Praze za jakoukoli akci.....vždyť kromě pár junglových akcí a Roxy tady vícemenně nic neni Sad sračky typu sensation nebo transmission nepočítám.. Mad
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další Strana 12 z 15


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz