FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 FULL MOON PARTY « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

full moon party

abaton ales bleha

full moon
Breaker
ne prosinec 28, 2008 9:58 pm
2Tom
"ale jestli nekdo chodi na party, posloucha djs, posloucha sety, tak nikdy nemuze napsat, ze AI umi mixovat..."

je videt ze nevis, neznas... kdybys slysel, neuveris, ze to muze bejt on Smile (ikdyz tvoje odpoved byla nekomu, kdo tohle nejspis taky netusi Very Happy )
CiscoF
so prosinec 27, 2008 10:22 pm
pro Maxe
...ty jsi solidní hňup....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
čt prosinec 25, 2008 1:29 pm
Tom
Máš naprostou pravdu. Plně souhlasim s tvým příspěvkem. Bohužel nad myšlením některých jedinců co zde přispívají se opravdu zůstává rozum stát Smile
Milan
čt prosinec 25, 2008 12:05 pm
finch- proc by to nemelo mit v Brne sanci? Me teda na Brnu schazi takova akce za malo penez s kvalitnim obsazenim. Kazdej mesic na Boby s lupenem za 5kol a predrazenym chlastem na baru, me uz opravdu nebavi...
a jéje
čt prosinec 25, 2008 9:15 am
karlos
inteligent k pohledání Smile) on si každý o tobě udělá obrázek sám...ono asi jedinej kdo má problém si ty že tak kopeš okolo sebe nadávkami.bud zdráv.
diskuze = diskutovat
Tom
čt prosinec 25, 2008 9:08 am
hmm....tak pri cteni prispevku o AI jsem se fakt pobavil, neni on to mixovací dj bůh?kazdemu se pochopitelne libi neco, ale jestli nekdo chodi na party, posloucha djs, posloucha sety, tak nikdy nemuze napsat, ze AI umi mixovat...za tech bezmala 12let co na akce chodim, jsem ho slysel nezpocetne krat a pokazdy me vyhnal jinam.Ale nekomu se to muze libit, chapu.

Jinak full moon?skvelej napad, v Praze ma podle me sanci na uspech...na festivalech jsou to jmena mozna ohrane, ale jak dlouho tu nebyl Scanx v klubu?Thomas Schumacher??Kdo si pamatuje international techno event 2002 nebo Ibizy Beaxe 2003 z prispevovatelu nize, kteri toto kritizuji??Hlavně díky za kazdou novou snahu v Praze o neco jiného, noveho a nevim, co by jste za ty penize chteli jineho ....kdyz vam privezou tiesta za 1500kc drzkujete, kdyz vam privezou Luka Slatera za 99kc drzkujete. Srovnani Leose Marese za 80kc se mi líbilo...to by melo cloveka trknout..Mares 80, Scanx 99...ale to je asi v cr normalni jev. Mit spousty kecu na vsechno...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
st prosinec 24, 2008 8:14 pm
all
v brne tohle imho nema sanci (ale treba se pletu)
milouš
st prosinec 24, 2008 2:39 pm
dobry napad,bomba!!konečně neco normalniho!!!mohlo by to napadnout neakeho brnaka kua,do prahy daleko..jinak dobrý
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
st prosinec 24, 2008 12:55 pm
Vánoce Nevánoce
Tady se to mele pořád a tak to má být Very Happy smile48
Co je komu do toho za kolik hrajou, je to přece obchodní tajemství dalo by se říct...
A je pravda, že myšlení některých zamindrákovaných méněcenných jedinců se tady dost často objevuje... Bez nich by to ale taky nešlo Confused
karlos
st prosinec 24, 2008 10:40 am
to ajeje
tady je zas nekdo tupounek ze jo... vetsina umelcu prijede zahrat tak do 300 europenez...

ty fakt asi nevis, co? za to vole nehrajou ani cesky djs.

myslim ze by se kripli jako ty meli probrat a prestat sirit svou ubohou hloupost kdyz hovno vedi...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
a jéje
st prosinec 24, 2008 7:44 am
jo a ještě Hezký svátky všem tady přeji Cool Ať to sviští po elektonickým strišti Very Happy Idea
a jeje
st prosinec 24, 2008 7:42 am
to max:toto je dobrý názor a plně se sním ztotožnuji.tedy krom thomase schumachera...jinak se nedivím našemu vizionáři že dělá party za 99pěněz protože většina umělců přijede zahrát tak do 300europeněz.a když přijde na party tak 500lidí tak je slušně vyděláno,ale to už je zase ekonomika...jinak ne jen vizionář hudební je na scéně tak dlouho a lidé jeho věku,si už leccos dají dohromady v hlavě a ne jako některý o 15-20let mladší "chytrolíni" zde.jinak rozhovory s AB mě fakt baví Smile)
Joe 2 D
út prosinec 23, 2008 10:21 pm
Máš pravdu, omlouvám se. Bylo to v afektu...Ale tvůj příspěvek byl i přes to nesmysl.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
út prosinec 23, 2008 10:03 pm
Já osobně jedu na všechny. Jak to půjde, jedu. V každém díle je jméno, které mi připomíná mé začátky. Nejvíc mě bere Scan X, Westbam, Cj Bolland.
Devil
út prosinec 23, 2008 9:30 pm
Joe Chaucer
jaký debil taky Ti nenadavám!!
Joe Chaucer
út prosinec 23, 2008 9:24 pm
2de(b)vil
To je ale vina vaše samozřejmě...
Devil
út prosinec 23, 2008 9:16 pm
jo to je na pytel zase akce v Praze nic na Ostravsku do .... tady to asi chcíplo!!
Max
út prosinec 23, 2008 7:33 pm
Panebože...neni nahodou lepsi zadnou party nedelat? sorry...ale kdyz nekdo ze sebe dela hudebniho vizonare a potom udela party bez jakykoliv hudebni invence, s lineup slozenym z nezajimavejch hudebniku, ktery uz snad hrajou jenom v cechach kazdy tyden v horni-dolni...
Kejta
út prosinec 23, 2008 7:06 pm
Marden
No já to taky slyšel, ale rikali to v televizi a par lidi to psalo na foru - jeste zadnej duvod nedoufat Smile no a kdyz bude jinde, aspon neco...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
út prosinec 23, 2008 6:37 pm
Dobrej záměr
Přeju hodně úspěchů a co nejvíc podařených dílů Full Moon Party, moc se mi líbí celej koncept týhle party.
Jinak SOL asi určitě nebude na závodišti, říkali to i v bedně před časem. Takže se buď těš na nový místo nebo na žádný...
Jdu si dát koblih, aby se mi neudělalo zle Smile
lůžn
út prosinec 23, 2008 6:19 pm
a já se nejvíc těšim na vánoce...
Marco...
út prosinec 23, 2008 5:49 pm
Kvalitní jména... + ten vstup !!! Tahle party se chytne a bude patřit mezi nejlepší !!!
pioneer
út prosinec 23, 2008 4:21 pm
FMP
Jen tak dál aleši, takovou výdrž jako máš ty se jen tak nevidí. Věřím, že se FMP ujme a stane se nedílnou součástí české taneční scény.
Kejta
út prosinec 23, 2008 4:04 pm
uz jen SOL...
Teď už jen aby klapnul letos SoL a to pokud možno opět na závodišti. Určitě moje best akce léta. Celý ve velkym stylu zorganizovaný veliká pochvala... Nedostatky byly, ale nezažil jsem party kde by nějaký nebyly. p.s. Jenom spekulace - Nešlo by vytěžit z opětovné spolupráce s UM? Lidi přijdou na megastage a trance star, zaplati cast nakladu a zbyde na to aby to byl opět festival se spoustou zajimavejch stage?
Hrubix
út prosinec 23, 2008 3:18 pm
tak to je masakr, uz se tesim, hlavne na westbama a schumachera, dlouho jsem je neslysel
diky Alesi
klokan
út prosinec 23, 2008 12:10 pm
skoda te prahy,moravaci to maj dost z ruky byt takove kace na flede tak jedem
Dan
út prosinec 23, 2008 12:05 pm
zajimave
Hele po zverejneni dalsich dilu musim uznat, ze je to dobry napad. Uz jen kvuli cene vstupneho!!! Kazdy rozumny pochopi, ze za toto vstupne nemuze ocekavat top djs. Ale i tak jsou tu top djs z drivejsich let. Tento koncept se mi zacina libit.
JInak me docela rozesmalo, ze Africa neumi mixovat Smile) Technika mixu...ok, o tom se muzeme bavit, ale ze to neumi je velky vtip.

dobrej pocin
Tenzos
út prosinec 23, 2008 11:57 am
firestarter
Esli Afrika Islam umi mixovat tak ja hraju jako Richie hawtin...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
út prosinec 23, 2008 11:08 am
komunista
thomase schumachera bych si dal taky. krasne mu to klika Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
út prosinec 23, 2008 10:53 am
tenhle koncept párty se mi začíná líbit! 3.4 a 3.7 mě tam čekejte Cj Bolland je srdcovka kterou si nenechám ujít a ještě s jeho Mc to bude nářez a Thomase Schumachera chci slyšet několik let a ještě nikdy se mi to nepoštěstilo! Takže super moc se těším. A jsem zvědav na jména na další půlrok
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další Strana 13 z 15


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz