FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 FULL MOON PARTY « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

full moon party

abaton ales bleha

full moon
ch jo
út prosinec 09, 2008 6:39 am
no Aleš asi potřebuje prachy na dluhy tak chce vsadit na jistotu, ale já si osobně myslim, že v Praze mu už tyhle inventáře nikdo žrát nebude....a v neblahé paměti je "jeho" halovka z počátku roku..nakonec jen 2 jmena v Abatonu...
:)
út prosinec 09, 2008 1:20 am
vy jste všichni važně moc chytraci......co chcete za 200kc na místě.... myslím že je to až moc super za tu cenu!!!!!
Kondor
út prosinec 09, 2008 12:05 am
Co je pro vás proboha čerstvý maso jak tady po řád hudráte.
Wendulka
po prosinec 08, 2008 11:45 pm
Tak se můžeme dočíst sami v tituce, party Full Moon se konají na těchto místech: Goa v Indii, v Indonésii, Thajsku, Srí Lance, Ibize... můžeme to snad srovnávat ehm.. s Abatonem?? A navíc ty jména!! Sad Už zase Islam... Proč někdo nedoveze čerstvé maso? Very Happy Přidávám se k Schumikovi, tohle si klidně nechám ujít.
Ondra
po prosinec 08, 2008 5:59 pm
Trochu ohraný
ale zas na druhou stranu: Scan X, Super 8 + Tab, tři stage, kilo vlezny - laaa
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
po prosinec 08, 2008 4:05 pm
S těma jménama máte pravdu! Jenže se podívejte kolik lidí je má rádo! Já myslim, že stále dost (já ne) takže určo přilákaj hodně lidí! A to je určitě záměr! A já doufám, že na příštím díle bude někdo méně okoukaný! Takže já si myslim, že tahle párty má za určitých podmínek budoucnost! Ale až od příšího dílu! Teda snad! Uvidíme!
magda
po prosinec 08, 2008 4:00 pm
Chtělo by to pořádný nový techno dje...
Schumik
po prosinec 08, 2008 3:41 pm
Tak myslím, že tohle bude jeden velký propadák ... Tak na téhle párty mě určo nikdo neuvidí ...
tojo
po prosinec 08, 2008 3:21 pm
teda
porad do kola vohrany vali aka Scan X apod, kdy uz nekdo konecne rikam konecne dovali Sashu nebo Johna Digweeda Sad
jiri
po prosinec 08, 2008 2:46 pm
nechapu co se tem promoterum na islamovi porad libi dyt neumi vubec mixovat je to strasnej dj...
Dan
po prosinec 08, 2008 2:38 pm
dokolecka lalala
Porad dokola stejna jmena. Mozna dobry zamer, techno v Praze asi chybi. Ale tahle jmena? A prostor Abaton? Jasne, super podminky, ale spis bych doporucil Retro. No ja tam stejne ale nepujdu Smile
phook
po prosinec 08, 2008 2:35 pm
baviči?
Scan X, Afrika Islam ... no nevím mám jinej názor
soulbass.
po prosinec 08, 2008 2:10 pm
ještě chybí Space DJz a Bolland ne? Very Happy
Max
po prosinec 08, 2008 2:09 pm
Zajímalo by mě kolikrát ještě bude nějaká párty ktera by se na titulce dala shrnout slovy 'Aleš Bleha presents. Scan X, Afrika Islam, a dalsi' Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moderátor
po prosinec 08, 2008 2:09 pm
FULL MOON PARTY
Jak se vám líbí nový koncept party v podání Aleše Blehy?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 Strana 15 z 15


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz