FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 FULL MOON PARTY « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

full moon party

abaton ales bleha

full moon
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
pá březen 27, 2009 1:21 pm


Jo tak to byla jízda
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
pá březen 27, 2009 1:19 pm
toky
to věřim a rád bych se stavil ale s největší pravděpodobností to nepůjde - z rodinných důvodů
snad příště
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
pá březen 27, 2009 11:32 am
Stav se dnes na chvilku do toustru...bude prdel.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
pá březen 27, 2009 11:25 am
Toky
No na full moon se asi stavim na chvilku a v modráku taky posedim....nachvilku Very Happy
takže lupen beru a možná i sistr
a budeš brát ten muj lupen??
mlok
čt březen 26, 2009 9:12 pm
Ales B.
zkus neco naznacit aspon
a bude UM trance stage loni byla naprekonatelna

Wink Wink Wink Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
čt březen 26, 2009 8:39 pm
YannD
A co vy pane "mušketýre", jdete ? Rád bych s tebou pořádně pokecal, teď v sobotu to bylo slabší. Tak co ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
čt březen 26, 2009 8:37 pm
Toky
Tak já se naklonuju a bude to. Jak to vidím, vezmu zase stůl pro deset "šticks" a snad to bude stačit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
čt březen 26, 2009 6:22 pm
Cha cha.
Tak to mi frajeri reknete na co mi bude 10listku,doufam ze se nekdo najde.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
čt březen 26, 2009 11:09 am
velmi nerado se mi to říká, ale pravděpodobně taky tentokráte musím vynechat, protože sem pozvaný na narozky od kámoše.
to Toky: my se uvidíme te%d v pátek - jdu s partičkou do Toaster baru - to bude párty.
krysička
st březen 25, 2009 7:57 pm
Já dorazím až na místo, hákuju do 21 hod minimálně ..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
st březen 25, 2009 3:28 pm
Moc me to mrzi ale tenhle full moon budu muset vynechat z rodinych duvodu. Tak si za me dejte aspon pivko. Idea
A na tom pristim uz urcite chybet nebudu smile41
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
st březen 25, 2009 8:08 am
Pravda, 3. pokračování oblíbené párty se kvapem blíží a já tímto svolávám všechny minule zúčastněné na další rozjímání v " modré laguně ". Proto žádám, aby se zájemci o místo u stolu tímto hlásili a já v dostatečném předstihu zabookuju velkej table, kde bude možnost klábosit o všem možném. Po tomto se vyrazí dobít Abaton, kde to bude asi moc fajn, viz. vystupující DJs.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aleš Bleha
út březen 24, 2009 10:32 pm
neco extra spešl
lidi, třeste se (těšte se)

našel jsem fotky ze CJ Bollanda z roku 2001 z L-Klubu... paradni, ted je scanuju a hodim to na web se soutezi - kdo se tam pozna = vstup zadara:-)))

fakt mazec po tech letech - kdyz se na ty fotky koukam, chce se mi brecet...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
út březen 24, 2009 8:48 pm
Frajeri co s nama kalili na dvojce
Uz sem objednal 10lupenu,tak doufam,ze zas dame sraz v blue pointu?takze se mi nejak postupne ozvete,komu ho mam vsem podrzet..
Alex
út březen 24, 2009 8:09 pm
Je fakt jak trance nemůžu ani vystát, ale Durand hrál opravdu dobře a bylo vidět že se mu chce a to je důležitéSmile) Jinak jsem byl samo na Lukovi a s jeho setem jsem nadmíru spokojen:-)) Jen ten výběr a ceny na barech jsou žalostné...
tomspark
so březen 21, 2009 4:35 pm
Full Moon 2 od KATE MANX
Tady jsou fotky z dvojky od Káti, zatim provizorně dokud nebude hotova galerie.
N-joy!

http://www.clubfoto.cz
SHP
pá březen 20, 2009 2:01 pm
Durand a techno? WTF?
To by mě Sakeé zajímalo, co za techno hrál Durand. OMFG.
tom_spark
čt březen 19, 2009 1:55 pm
Fotky
to čolek: ta slečna manx.ic.cz je má přítelkyněSmile Fotky budou co nevidět na clubfoto.cz, pač jí nechci zasírat stránky fotoreportama.
tom_spark
čt březen 19, 2009 1:51 pm
fotky
to Toky: hoj Štěpo, tak ty takhle provětráváš poslouchej?:.D Fotky ze všech Uplňkovejch mejdanů budou na mym webu clubfoto.cz, jen co ho kámoš spustí. Mělo by to tam být do konce týdne...
Sakeé
čt březen 19, 2009 9:23 am
Za překlep se omlouvám, mám na mysli pochopitelně Detroit Smile Detroit techno... Pokud se stále ptáš was ist das - odkážu tě sem: http://en.wikipedia.org/wiki/Detroit_techno
was ist das
čt březen 19, 2009 4:14 am
Dietroid sound?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
út březen 17, 2009 1:01 pm
čolek
neboj, těch fotek se dočkáme.......je to totiž kámošova přítelkyně ta fotografka Smile
Dáda
po březen 16, 2009 11:05 pm
SUPER MEJDAN !!!
DÍKY Alešovi za skvělý mejdan..a všem známým a přátelům za moc povedenou atmosféru! Jak Slater tak Durand mě svými sety doslova nadchli! Opravdu jsem si to užila. A ráda přispěla do kasičky na dobrou věc. Smile
tommy
po březen 16, 2009 10:24 pm
Full Moon
Aleši musím ti hlavně poděkovat za perfektní zvuk!!!opravdu skvělý večer! ještě by to chtělo Erica Snea a Chrise Lebinga a budu nadmíru spokojen Smile))Jako Slater hrál fakt nadupaně a Durand taky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
po březen 16, 2009 9:54 pm
dave.banik
No konečně, bylo na čase změnit si ten tvůj blond vissage za něco rozumnějšího Very Happy Hele k těm fotkám od té dotyčné. Ráno jsem přišel na to, že mám v kapse něco jako vizitku nějaké fotografky a hle, žádné tam prozatím nejsou. Asi šla v sobotu s pejskem a ještě se nevrátila, ať žije Modřanský lesík Very Happy Zde je její adresa: www.manx.ic.cz . Je tam první díl párty, ale druhého se asi nedočkáme Smile
Jsi machr, že si pamatuješ, že nás někdo vůbec fotil. Já mám nějakou velikou výlohu (okno). Až fotky napověděly Very Happy Jdeš v sobotu do Roxy na LG. ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
po březen 16, 2009 9:35 pm
to colek - naprosto super fotky. Koukni prosím na tu vizitku co ti dávala ta fotografka jak jsme byli na spodní stage. Tam by taky měly být nějaké fotky.

btw - změnil jsem si avatar Smile děkuji za dodání podkladu Smile
Martyn
po březen 16, 2009 3:25 pm
:-)
Celej páteční večer jsem viděl kolem sebe takový dobrý nálady a pozitivní energie, že z toho budu min. další týden žít Smile
R. Durand bomba po všech stránkách (svým pohodářstvím mi připomíná Freda Bakera) - nejlepší je, když to člověk čeká a pak ho to stejně smete jak tsunami. Příští díl vynechávám, ale na Tyasovi see you. P.S. Moonu přeju, aby se dostával pěkně do plusových čísel v rozpočtu.
Třeba se někdy na Moonu dočkám i Paula Webstera...
Pan CH
po březen 16, 2009 3:19 pm
2AB
Díky za odpověď, držím palce do budoucna...
czparan
po březen 16, 2009 1:13 pm
AB
a jak to vypada s festivalem nejake informace??..kde aspon bude a proc nebude v pardubkach??..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aleš Bleha
po březen 16, 2009 12:23 pm
TO DARDIC
Souhlasim, Durand byl fakt mazec.
Luke sice taky hral velmi dobre, ale ta energie a nadseni, co primo srsela z Duranda, to fakt nemelo chybu:-))

a to jako ze ja normalne trance nijak dvakrat nevyhledavam, tak jsem na trance stage zustal skoro vetsinu casu...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Další Strana 3 z 15


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz