FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 FULL MOON PARTY « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

full moon party

abaton ales bleha

full moon
dardic
po březen 16, 2009 1:01 pm
Tak to byla jedna z nejlepších akcí co sem zažil. Stálo to za to jet tam až z Ostravy. Richard Durand - nejlepší set co sem kdy zažil a v životě sem neviděl tak přátelského DJe jako je právě Richard. Škoda že mi utekl Luke Slater....myslel sem že si dám aspon hodinku po Richardovi, ale Richard jel až do 4 a to se cení. Fakt luxus...díky Aleši
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aleš Bleha
po březen 16, 2009 1:00 pm
TO PAN CH
byla to pro nas investice do zacatku, obe prvni akce jsou v minusu, prvni vic, druha uz se blizi nule.

treti bych uz rad lehce nad nulou.

Full Moon Party se jak to vypada rozjede, takze investice se myslim vrati
Pan CH
ne březen 15, 2009 11:04 pm
FullMoon
Aleši, základní otázka. Akce vyšla v plusu, nebo mínusu?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
ne březen 15, 2009 10:56 pm
to čolek: tak posilaj dave.banik@centrum.cz

tz vole viděls tz fotky z FM tu - my tam teda vypadáme - jedna větší troska jak druhá. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aleš Bleha
ne březen 15, 2009 7:27 pm
FULL MOON podruhe
zdravim,

diky vsem za super mejdan!!!

Jak Luke tak Richard zahrali skvele a tentokrat se nenechali zahanbit nai nasinci, Marwin Shamma fakt super, Matamar Djs vynikajici a slovenska navsteva DJ Pico tak very good.

jak vidno, Full Moon party se zacina solidne rozjizdet a drzi latku docela dost vysoko:-))
a jen tak dal.

proste diky, jak koukam taky jste si uzili a to je nejvic...

diky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
ne březen 15, 2009 4:20 pm
Už jen kvůli tomuto se v pátek vyplatilo navštívit Abaton. Ale škrábe pěkně, že Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
ne březen 15, 2009 2:37 pm
Peppe, Ice, Dave B.
Fotky se vydařily, takže kdo je z vás chce, napište mi na ccoolleekk@seznam.cz a já vám je postupně pošlu. Jinak Abatonu ZDAR Very Happy
perníček
ne březen 15, 2009 12:22 am
Supr párty Luke is best dík Aleši! Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
so březen 14, 2009 7:46 pm
čolek
no jasně že tam .... mrtě místa a nejlepší mjuzika Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
so březen 14, 2009 7:30 pm
peppe
Doufám, že tím myslíš to "úplně dole v katakombách a sklepeních". Tam to včera exklusivně křupalo, až mi křuplo pomalu taky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
so březen 14, 2009 6:40 pm
Dóóle
No dole to bylo stejně nejlepší Very Happy Smile
paveell.pav
so březen 14, 2009 6:29 pm
:-)
Super!!! Pro me necekane skvela akce a durand zastínil techno stage..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
so březen 14, 2009 6:26 pm
Again
Tak sem ted dorazil domů a nebyl bych to jí kdybych se hned nepodíval na poslouchej Very Happy a jak tak vidim tak hodně nebo spíše všichni mají stejný názor jako já na fčerejší mejdlo

No a musim pogratulovat AB za velice vydařenou akci a dofám že ta "moon" bude moon minimálně stejně dobrá

Jo a velký dík patří toky že mi udělal krapet místa ve svým kumbálu.....no prostě že se mě ujal Very Happy a měl sem kde přespat

Jo a abych nezapoměl panáčkové - modrej bod příště znova ne??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
so březen 14, 2009 5:37 pm
Tak to byla teda vypecena akce to se musi nechat. Takhle dobre jsem se dlouho nebavil Wink ... Tak ze za mesic se zase rad vratim na misto činu Very Happy Akorat v blue pointu budeme muset dat reservacku na vetsi stul. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
so březen 14, 2009 5:33 pm
U mě dobrý:-)
Tentokrát jsem dorazil později - zasekl jsem se v práci a navečer si dal ještě lezení v BéBésu, takže příjemně naladěnej jsem krátce po půl dvanáctý vplul do Abatonu, kde většina byla díky modré seanci Very Happy už slušně rozjetá Very Happy No co si budem povídat, brzy jsem se přidal a nad ránem si dáchnul v chill outu (úplně dole) s kelímkem v ruce, takže si panáček hezky lil pivo do kalhot Very Happy Ale furt lepší než cestování po celý Praze jako minule Mad . Tetokrát to byl koordinovaný dojezd domů Very Happy Hudebně mi to přišlo o něco slabší než minule, ale i tak paráda.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so březen 14, 2009 3:48 pm
4 čolkys a friends
hoďte pak někam ty fotky co ste fotili, věřim že tam bude taky pár výstavních kouskůVery Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
so březen 14, 2009 2:39 pm
Jo a na příštím díle to raději nechci vidět. Kombinace CJ, Jonty and friends bude zárukou dalšího divu světa.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
so březen 14, 2009 2:28 pm
I na podruhé trefa do černého. Včerejší noc byla jedna z těch, co se zapisují do notesů. Co mam napsat ? Já nevím co. Prostě zase trapně kladné hodnocení bez mínusů. Ale jedno plus jako bonus: dole v klenutých prostorách se to moc dobře vařilo, hudba co mi nejvíce sedí. Wwera a spol. rulezzzzzzzz.
P.S. A to naše hromadné sezení v "modré tečce" raději neopakovat Smile Byla to prostě bomba bomb.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so březen 14, 2009 1:48 pm
jak řikáš kamarádíčku Very Happy příště kupuju rovnou ten multipack pro 10 lidí.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
so březen 14, 2009 11:57 am
Tak já tedy otevřu hodnocení Smile
V naprosto povedené bandičce cca 15 lidí z poslouchej.net jsme se sešli postupně v Blue Pointu, kde jsme se seznámili, naladili a vyrazili do Abáče.
K akci jen krátce - vlatně by stačilo jen jedno slovo - bezchybná. 10/10

Příjemná obsluha, skvělé prostory, výborná hudba na všech stagích atd. - není co dodat.

Děkujeme a za měsíc nás tam máš znova. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
pá březen 13, 2009 7:49 pm
čolek: dneska tolik pít nemůžu - minule jsem z Abatonu chytl taxík, který mi zastavoval u chodníku nějaké 2 proudove silnice abych se vyblil a pak mi naúčtoval za 7 km 400 Kč.

Takže dneska se vybliju už Abatonu a zavolám si svojeho taxíka Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
pá březen 13, 2009 5:59 pm
D.B.
A už to začíná !!!!! Jestli se s paňákama k vám přidám, už nyní je mi zle. Vždy to dopadne hrozně a pak lituji. Ale vidět Luka a jeho dvojníka hned vedle je docela prima, ne ? Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
pá březen 13, 2009 5:50 pm
čolek + toky: No dobrá, tak jste mě přemluvili - stejně nemůžu pokračování tak skvělé akcičky vynechat. Vidím to tak po 8 , že tam dorazím, takže se domluvíme Toky - nějaké panáky tu cenu určitě vyřeší Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
pá březen 13, 2009 5:33 pm
čolek a spol.
Jeste nevim jak to budu stihat kdybych se me to nepovedlo tam dorazit uvidime se v abatonu. Ale budu se snazit aby to vyslo Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
pá březen 13, 2009 2:08 pm
D.B.
V kolik tam dorazíš ? Klidně přijď, ale banda se z nás stane až tam, protože se někteří ještě neznáme (mimo tyto stránky). Já a moji dva kámoši bohužel lístky navíc nemáme. Snad nás poznáš, stůl, kde se to bude nejvíc vařit Idea Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
pá březen 13, 2009 2:07 pm
Dave.banik
Stopro doraz do bluepointu,jde nas jak se tu pise celkem dost..jo a mam 3listky navic,mozna uz jen 2,ktery nabidnu v bluepointu komukoliv,cena dohodou,maximalne 99 Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
pá březen 13, 2009 1:48 pm
tož já jsem pěkně nasranej - všichni mi to odřekli, že jedou na hory a tak. Samotnému se mi moc nechce - jedniě, že bych se úkázal v tom Bluepointu a seznámil se s tou Vaší bandou Very Happy Nemáte někdo , kdo jde večer do Bluepointu navíc lístek ? Předpokládám, že vyprodáno nebude, takže ho kdyžtak koupím na místě, ale jen pro informaci kdyby někdo měl, tak, že můžu být kupce.
pá březen 13, 2009 9:44 am
prodám dva lístky na Full moon party
Prodám dva lístky na dnešní full moon párty, cena 200 Kč kus, předání večer na místě. tel. 607879075
Bohužel mi to známí odvolali Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
čt březen 12, 2009 10:11 pm
AB
I když je to otázka tzv. o prdu, chci se zeptat zda-li se zítra budou nechávat u vstupní kontroly vouchery za 99 kč, které se koupily minulý díl FM party. Doufám, že se nebude muset vracet. I taková prkotina mě zajímá, no !!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
čt březen 12, 2009 2:28 pm
Jossef :)
Jo, jo, jo. Na Florenci nahačneš na 24ku a ta tě dovalí do ulice Zenklova na stanici Stejskalova. Pár metrů se vrátíš a jsi v modrém bodě, který tě vcucne do jiných sfér Very Happy Jak jsem již napsal, budeme tam tak od cca 20.hod.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  Další Strana 4 z 15


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz