FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 LET IT ROLL « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

let it roll

open air

let it roll
ondras
po červenec 27, 2009 6:39 pm
rekl bych ze ten set asi neuslysis....jinak temper podal nejlepsi vykon(a ja taky v tu dobu), nemam slov... Very Happy
Siri
po červenec 27, 2009 6:32 pm
Temper D
jako nevim temper d pro me jendoznacne nej dj celyho letitu!! neda se to ani popsat.. clovek by tam fakt musel bejt:D jinak sem na tempera zkousel at hodi link toho jeho nabusenyho setu.. tak uvidime!! v kazdym pripade se o nej podelim, pac takovej narez nemuze zustat bez poslechu!!! fakt klobouk dolu, slysel sem ho tam poprve a nemam slov
Edison
po červenec 27, 2009 6:22 pm
ozvučení
Je fajn bejt na hlavní scéně a nepotřebovat špunty do uší. Dle mého názoru uzvučení OK. Ono neznamená, že když to řve, tak je to dobře nazvučené.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
po červenec 27, 2009 6:21 pm
let it roll open air 2009
celkove velice povedena akce s par nedostatky, ktere se urcite daly alespon castecne osetrit...
asi nejvetsi problem celeho vikendu, vsudypritomne blato. urcite se dalo zajistit vice pilin, nejen na par mistech pred bary a u vstupu. vysypat alespon jednu hlavni cestu napric arealem by nebylo od veci. naproti tomu gumove platy v pruchodu na hlavni stage a u cisteren s vodou pomohly maximalne (ale to v byla v podstate nutnost)...
uz na zimni edici LIR byl pruser s nedostatkem mista k sezeni, ted se situace opakovala, kor v tomhle pocasi. myslel jsem si, ze se poradatele pouci, ale jak bylo videt, asi ne. a pritom loni to slo, dva velke stany prekypovaly drevenymi lavicemi a stoly, letos skoro nic (i ty stany byly mensi, ze by krize?)...
taky by urcite nebylo od veci dat alespon dva lidi s paskami ke kazdemu vchodu, precejen ten jeden clovek mel co delat (ten ktery daval pasku me byl navic v ne moc idealnim stavu pro tuhle cinnost)...
ceny na barech celkem ok, nabidka v pohode i co se tyka jidla...

zaklad kazde akce, zvuk. na vsech trech podiich vyborny, akorat na hlavni stagi se mi zdal po cely vikend ne moc nahlas, resp. poradne znel jen v kryte casti stage, o par metru dal se dalo bez problemu konverzovat. to v TC stanu byl mozna chvilema az moc nahlas, kazdopadne krasne silny a cisty!

hudebne z patku jednoznacne Commix a Spectrasoul, pred akci jsem jim moc sanci nedaval, ale byla to opravdu nadhera! jeste se mi na hlavni libil Beast 67 a daly se i Chase & Status. Andyho C selekci proste nedavam a Noisii (videl jsem z dalky dobre ze to byl Thijs?), stejne jako loni na favale imho zradil zvuk, spatne se to poslouchalo, skoda.

v sobotu opet bodoval TC stan a vysel presne podle mych predstav. namrd od Morebeata, skvelej Calyx (mozna dobre ze dojel on, Audio by pro mel byl uz asi moc), a pote nastalo peklo na zemi! Kral je mrtev (Andy), at zije kral (Temper) neboli slysel jsem Tempera a muzu umrit! Smile. Nema cenu to popisovat, tohle se musi zazit! Pote jsme se s pritelkyni odebrali chvili na Edu s Opticalem, ale ti meli asi zrovna slabou chvilku, takze jsme to zabalili (po temperovi uz by to stejne bylo o nicem Smile), snad si Rida poslechnu co nejdriv jinde. z hlavni stage byl skvelej Ghonzales s fletnistou a zpevackou, Sweg s LTJem dobrej, ale pro me az moc vyklidnenej dnb Smile.

na zaver se budu opakovat, ale pristi rok urcite znovu, protoze pro nas byl tohle zatim nejlepsi festival v tomhle roce!
Fogger
po červenec 27, 2009 6:14 pm
Z telefonu ale de to.. je to dlouhý
Siri
po červenec 27, 2009 5:49 pm
jako masakr
nej let it roll toto!! klobouk dolů a temper d nej zabiják!!! od tý doby co sem prcházel kolem cirkusu a slyšel ho hrát mě od něho nikdo nedostal!!!! az někdo sežene ten nejvíc nabušenej přehnanej set pošlete mi pls link na mail nebo to hoďte na sety! Skyad@seznam.cz budu vám fakt vděčnej pač ten nářez musim mít
Foggy
po červenec 27, 2009 5:26 pm
Ty zvířátka v tom lese budou hodně.....
Smile) Dlouho poznamenaný.. .. to co zahrál Temper-D ... Vynikající - Precizní všechno dokonalý... Commix - hrál podle očekávání.. jen by potřeboval větší dav aby začal pořádně skákat... ale ke konci mu to už šlapalo..! Jinak.. k tomu hlavnímu.. Jel jsem si vyloženě na (jak jim řikám) SÝR & STEAK {Chase&Status) výborný převýborný!!!!!!! zahráli přesně všechno co jsem si přál... ... tak a tět.. trochen negativů.... . To že jsme si zabrali plac přímo vedle "Sršního" hnízděčka parádička.. i ty blbý holiky jsem si vzal.. takže pohoda...ale ten ŽLUTEJ velikej stan s jídlem (pánvičky).. to je síla... nikde žádná cena .. všechno jako na smluvní ceny nebo jak ? jedna žběračka toho hnusu za 50? no hnuj... sajrajt.. ani vietnamec by si to nedovolil... ale dobrý.. red bull za 70 v takový vesnici.. taky prasárna.. ... ale co mám dělat.. příští rok tam PROSIM VÁS kupte na ty bary alspon JAMESONA - DANIELSE - Něco prostě... jinak ty prachy na redbullu nenahoníte... pa ! povedená akce !
loph
po červenec 27, 2009 3:06 pm
Úplně moc skvělé to bylo! Strašný ještěrland tam všude... Nejvíc mě dojebalo že kolem 17.00 v sobotu jsem se tak přehulil až jsem usnul, ale zase jsem byl hezky ready na večerní nálož. Posléze kolem 5 ráno, když jsem se vracel mrtvý do kempu mě nejvíc dostal někdo kdo řval v dálce "ty pičo někdo nám leží ve stanu! TY KURVO VSTÁVEJ! VYPADNI VEN!" a pak druhý hlas "TY PIČO ON NÁM TO TU ZGRCAAAAAL" a pak třetí, od nějaké buchty "heeeej to je patrik nechte hooooo" Laughing
M
po červenec 27, 2009 2:15 pm
Chase and Status udelali vybornou atmosferu, Andy pak zivejsi dnb a super rovnejsi zacatek lidi nejvic dostaval Very Happy Noisiak to pak mel tezky, protoze maji takovej temnejsi drum, coz lidem chvilku trvalo skousnout, pak uz vcelku dobry Smile Patek luxury Smile
bb
po červenec 27, 2009 12:44 pm
dalsi fotky
hop
po červenec 27, 2009 8:37 am
nej akce leta hlavni stage luxusne udelana.jinak v patek jasne nejlepsi chase a status.andy c to mel po nich tezky ale ukazal jakej je mistr.jinak noisia zklamani cekal sem vic.no a v sobotu panove kdo rikal ze temper d je magor kterej do toho jenom reze TAK TENHLE MAGOR HRAL NA 4 GRAMCE S TAKOVOU DOKONALOSTI ZE BYLA RADOST SE NA NEJ PODIVAT
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
po červenec 27, 2009 8:32 am
jj wakata bar a vedle ten stan kde hrali dle meho pachnouci stoku byl luxus Very Happy
Tomcek
po červenec 27, 2009 7:44 am
Jo no, přesně jak říká oxygen....DJ´s luxus, Temper D nejvíc Very Happy a na wakatě, která jela nonstop, dost dobrý! Jinak to počasí v sobotu moc nevyšlo, ještě že sme měli mezi stany natáhlou plachtu, takže se dalo vklidu sedět před stanem v suchu. Ale v areálu opravdu chyběla místa na sezení....Nakonec musím zmínit nepříjemnost s lékařským týmem, který měl svůj vlastní stánek - v sobotu navečer se kámošce udělalo hodně špatně a zatočila se jí hlava, šla tedy za lékařským týmem, ale kde nic, tu nic.....nakonec tam čekala min. 30 min než se někdo ukázal, a to až po tom, co jiný kámoš zaprudil do hasičů a do securiťáků. Nakonec bylo všechno oukej...ale ta čekací doba jak v nemocnici....
Každopádně ani tato nepříjemnost mě nezabrání, abych za rok dorazil opět.... Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oxygen
ne červenec 26, 2009 8:42 pm
luxus akcička
ještě teď se vzpamatovávám z letošního LIRu!! Rolling Eyes byla to akce se vším všudy!! teda až na to bláto kterého bylo až moc a včera večer a dnes v noci to chvílema připomínalo kluziště, ale je to jediné minus na celý akci!! vlastně ještě mohlo být víc míst na sezení, ale když člověk chtěl, tak si to místo ve Wakata baru našel a chvíli odpočinul:D
jinak hudebně největší masakr - v pátek: Deadly Viperz, Congo Natty, mistr Andy C a Noisia!! všichni zahráli nezapomenutelně Very Happy
a v sobotu potom přišel vrchol - Temper D Very Happy !! to byl neuvěřitelně našlápnutej set!! jen mě překvapilo že lidi v průběhu odcházeli, ale alespoň zbylo víc místa Very Happy jinak Eda Rushu a Philip TBC taky zahráli výborně a velice mě překvapil Calyx, který hrál trochu tvrději než je u něj zvykem!! jen škoda že nedorazil Cyantific!!
takže příští rok opět ve Starých žďánicích Idea jen snad to počasí vyjde líp, ikdyž to zas nebylo tak hrozný, jak se očekávalo!!
Pett
ne červenec 26, 2009 8:40 pm
ahoj, kde budou prosím fotky z let it roll ? díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
so červenec 25, 2009 4:10 pm
Tak dnes jsem musel od tamtud zmizet, ale patek byl vydarenej. Parkrat sprchlo, ale nic velkyho...Dnes to bde urcite horsi...bohuzel. Jen skoda ze to byl samej Mc....
Noisa luxus Very Happy

Jen by mohli dat chladit drinky, nebo alespon davat dost ledu, jedna kostka na 3dcl opravdu ke schlazeni nestaci!
harri.10
st červenec 22, 2009 7:57 pm
pozdrav
jo bude fest akce ja se nejvic těším na edu rashe jak to pořadne rozbije,... Laughing Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
st červenec 22, 2009 10:25 am
James
ragajungle
James
st červenec 22, 2009 9:45 am
2 MASAKERR!!!!!
Ses asi jeste zhulenej co? Co to je za sracku? Very Happy Very Happy Very Happy
Foggy
st červenec 22, 2009 8:29 am
nekdo z Teplic nejede? mame 2 mista
Čuzte... nejvic se tesim na chase&statuse .. jinak pro tom srovnavani tady... nevim no .. ja se zarek ze na zadnej sockoidni ceskej fest uz nejedu, po tom co predvedli na Creamu CE... češi a festivaly.. nikdy to neni tak jak je naslibováno... proto jsem letos rozhold jet na Sonne mond Sterne.. tak snad nebudu moc nasranej Smile))
xlimubaix
po červenec 20, 2009 11:33 am
počas
http://www.chmu.cz/meteo/om/tyden/tyden.html a sakra moc to nevypadá...uvidíme...jestli bude chcát tak je to tam na holiky Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
po červenec 20, 2009 10:21 am
jen to pocasi bude asi napicu
Anonymní
po červenec 20, 2009 10:17 am
uz to mame za par a budou poradny skocky Question
xlimubaix
po červenec 20, 2009 5:45 am
nevim sice na jaké stránky jsi koukal ale první odstavec na ofiko strankach je myslim jasnej hmm http://www.letitroll.cz/
Shark
ne červenec 19, 2009 9:41 pm
Kemp
Ahoj,
chystam se tam letos poprve a chtel jsem se zeptat jestli nevite, jak je to tam s prespanim? Je v arealu nejaky kemp? kolik to stoji? atd?
Jestli to info je nekde na strankach(nic jsem nenasel) tak staci odkaz.

Diky
MASAKERR!!!!!
ne červenec 19, 2009 11:43 am
xlimubaix
ne červenec 12, 2009 10:52 am
finch
no myslim že spíš srovnáváš nesrovnatelný....každej jede jinou ligu a keždej je v ní TOP dj.....ale souhlas že Temper je masakr Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oxygen
pá červenec 10, 2009 10:15 pm
to finch
musím říct že na Tempera D jsem hodně zvědavej!! slyšel jsem pár jeho setů a je to nářez!! Very Happy po tom co vypadl Audio je to pro mě na sobotu jasná jednička!! uvidíme, jak splní očekávání Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
pá červenec 10, 2009 1:06 pm
neco mi rika, ze Andyho prejede Temper D. rozhodne si ho nenechte ujit Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oxygen
pá červenec 10, 2009 10:09 am
no uvidíme, snad nám ten nahoře pošle na ty 2 dny sluníčko nebo alespoň pod mrakem!! Smile
jinak holt přibalit pláštěnky a holinky a jede se stejně Idea
Andy to tam nejvíc rozbije Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další Strana 4 z 6


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz