FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 TIËSTO « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
miky26
po duben 20, 2009 12:57 pm
Yak: pod toho bych se podepsal... Wink dobře napsaný.....nejvíc mě ale dostávají názory, že Tiesto je nejlepší dj na světě.... Surprised to už svědčí o demenci..... Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
po duben 20, 2009 11:21 am
raskolnikov
dobře ty Very Happy každopádně je vysoká pravděpodobnost že to bude jak si to napsal Very Happy
Yak
po duben 20, 2009 10:54 am
A máte to
Ale tady nikdo neřeší jestli hraje pro prachy nebo ne, tady řešíme že je to prostě trouba co hraje furt to stejný, neumí ani produkovat a nechává to dělat jiné za sebe a hlavně ty lidi co ho maji rádi vždyť se na to podívejte samá fiflenka a nebo nafouknutej upocenej rambič. Koho to zajímá? Možná zabedněnýho pražáka.
Tom
po duben 20, 2009 10:45 am
Suhlas s ICEm, ani sem sem nechtěl lezt ale toto, toto je fakt moc, moooc dobrá prdel
raskolnikov
so duben 18, 2009 1:01 pm
to Klvys
Pravděpodobně ho doprovodí Paul van Dyk, protože to bude až v září, takže nepochybně musí opět příjet, v jedinečném setu se také představí česká špička v čele s Michalem Vlastou Burianou a Luccou. Při odchodu z arény vás doprovodí neuvěřitelné smyčky Tommyho Rožérse, aby vše bylo dokonalé a žlutý taxík nás mohl odvézt před studio hrůzy.. Krásný den, ber to jako joke.. Smile
Klvys
pá duben 17, 2009 10:57 pm
Kdo??
Cauu.Neslyseli ste nekde kdo ho doprovodi na koncertu a to bude neco jako Elements of Life jako ze bude hrat od 10-6 cca.?
Filip
pá duben 17, 2009 5:23 pm
lupeny
tak listky sou doma hihih...a ted vzhuru na PVD.....oléééé
kosmicz
pá duben 17, 2009 9:04 am
lupeny
cena
- prvních 1000 vstupenek:
790 Kč

- dále pak vývoj ceny:
890 Kč - 1 090 Kč -
1 190 Kč - 1 390 Kč

Prodejní místa: Prodej vstupenek v síti terminálů SAZKA, a.s., od 17. dubna 2009.
Internet: Rezervace vstupenek na internetu od 18. dubna do 16. září 2009.

http://sazkaticket.cz/Ticket/eventDetail.aspx?docid=19069590

docela sada

Surprised Surprised
Anonymní
pá duben 17, 2009 8:35 am
TIESTO
Tady melete takove sracky ze to neni mozny.Vase nazory ze Tiesto hraje jen pro love tak to je masakr.Tak mi reknete kterej DJ nehraje pro LOVE kazdej.A O2 Arenu zaplni uplne v pohode. Surprised Surprised Very Happy Very Happy
Lapi
pá duben 17, 2009 7:23 am
Tak na knedlíka vyrazím ne kvůli tomu že je užasnej atd jak tady lidi tvrdí a bez pochyb není!!!!Jen ze zvědavosti a taky že jsem ho poslouchal jako hodně dávno když jeho setíky a tracky stály za něco!!!!Tiesto co mi nanom vadí je to že nedokáže bavit lidi jako ostatní Dj neumí komunikovat s diváky takovej Markuz Schulz to je třída!!A hlavně udělal jsi jmeno který mu vináši a nato on hlavně kouká zahrát dostat prachy a zbohem lidi seru na vás!!!!A nejvíc je že on není vlastní producent vlastní muziky což ho dělá polovičního dj promě ,ale nato má dva maníky který mu to produkujou a on poupravy a hraje na party prostě je to knedlík no!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maxx96
pá duben 17, 2009 3:24 am
Nahodou,občas máte i pocit( hlavně k ránu hodně zrichtovanej),že slyšíte něco,co neznáte...na 5vteřin. Jo,jsou to povedený akce, ty tiestoviny. maxx
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m.key
čt duben 16, 2009 9:25 pm
jarpa
to ja jo.....sjetej napadrt bych to mozna i dal Confused Cool
jardapeši
čt duben 16, 2009 9:21 pm
Whahhahha!
Tak na takovýho komerčního šaška bych nešel i kdyby tam byl všude koks ___________ Rolling Eyes zadarmo Very Happy
miky26
čt duben 16, 2009 7:09 pm
tady na tom fóru se fakt člověk zasmějě....už se nedivim výsledkům DMA, když tady čtu názory, že Tiesto je nej DJ.... Surprised Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m.key
čt duben 16, 2009 6:25 pm
nicmene treba letosni Sensation za kvalitni povazuju, Prydz je cool a misto Ingrossa bych dal Solveiga a mame kvalitni house partosku Cool Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m.key
čt duben 16, 2009 6:24 pm
to raskolnikov
zajimava party se zajimavym line-upem nezaplni O2 arenu, bohuzel Crying or Very sad

kvalitni umelci bohuzel neplni Smile
raskolnikov
čt duben 16, 2009 6:15 pm
:(
snad v O2 aréně bude hrát někdy někdo uspořádá zajímavou párty se zajímavým line-upem... nač stokrát ta samá piškotéka.. nebo párty už nikdy nebudou zase párty? Sad
Iceman
čt duben 16, 2009 4:07 pm
dont_panic
Ano, mám Tiësta rád, dlouho ho poslouchám a je pro mě ten nej, klidně to přiznám. Takže se na 18.9. moc a moc těším. A koho Tijs nezajímá, tak ať nechodí a nechá volné místo tomu kdo na něj jde rád.
Andy
čt duben 16, 2009 3:56 pm
jabadabaduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
tak kazdemu se preci muze libit neco jineho, nechapu ty stupidni komenty od tech, co nemaji radi Tiesta, vsak tam nechodte a jdete se bavit do lesa SurprisedD
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
čt duben 16, 2009 3:28 pm
Iceman
de videt ze si vubec nepochopil o co m.keyovi slo ... Very Happy To jen potvrzuje kdo Těsta povazuje za nejlepsiho DJe sveta Laughing
Iceman
čt duben 16, 2009 3:24 pm
m.key
Jo myslíme, ty snad ne? A myslím že O2 Aréna, je jen logický krok. Když tam může být SW a Transmission, tak tam klidně může být i Tiësto. Bylo to jen otázkou času.
xlimubaix
čt duben 16, 2009 3:07 pm
OMG... Evil or Very Mad Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
čt duben 16, 2009 2:56 pm
Tak tady to jede Laughing to jsem sem ani nechtel lizt ale koukam ze se sem budu chodit bavit Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
čt duben 16, 2009 2:33 pm
uaa no to neni pravda totok Laughing
click
čt duben 16, 2009 2:17 pm
za prachy dojede kamkoli
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m.key
čt duben 16, 2009 1:34 pm
opozdeny april
jako to myslite vsichni vazne? Cool Confused Evil or Very Mad
Iceman
čt duben 16, 2009 12:55 pm
GodlyDJ
Máš naprostou pravdu!!!
GodlyDJ
čt duben 16, 2009 12:47 pm
šok
Jako lidi. tohle jsem vážně letos nečekal!!! To co bylo na Mácháči, ten déšt a to opoždění. to jsem si myslel, že se na nas od t vysere. ale jako je videt, že nás ma rad a mi jeho taky. Mám PRAVDU??????!!!???
Iceman
čt duben 16, 2009 11:57 am
Už jsem si říkal jsetli letos u nás vůbec bude hrát, a ono jo. Mám nehoráznou radost, kterou neumím ani popsat. Už aby byl předprodej. Účast je samozřejmostí. Nějít na Tiësta, to bych nepřežil. Ať už je září!!!
Kesulka
čt duben 16, 2009 11:51 am
Pro mě je ten nej DJ a samozdřejmě že netrpělivě už čekám na zahájení prodeje lístku:)Máte pravdu loni to byla sardinkárna,letos to nebude o nic lepší si myslím...Ale vše se dá zkousnout:)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další Strana 12 z 13


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz