FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 TIËSTO « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
m
čt duben 16, 2009 10:12 am
na Tiesta v ČR už seru, v T-mobile aréně hrál sice super ale lídí, že bych blil, na Mácháči jsem ho ani neslyšel kvuli tomu dešti debilnímu, byl jsem prochcanej na kost a byla mi zima. Letos jedu na Ibizu opět, tak si ho užiju tam. Jinak souhlasím s tím, že je to opravdu skvělej dj a fandim mu.
kluk08
st duben 15, 2009 10:49 pm
bude v Sazka arene, tak to bude pohoda. Tam se vejde hoooodne smaponu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjDkDave
st duben 15, 2009 10:21 pm
Hlášení školního rozhlasu!!!

Všichni kdož se chtějí této párty zůčastnit, nechť neprodleně zahájí drastickou dietu! Abychom se tam všichni vlezli, tak do arény nebudou vpuštěni jedinci větších rozměrů, pouze za předpokladu, že si koupí 2 - 3 lístky!!!! Very Happy

Aneb, hala se bohužel nafouknout nedá, ale kapacita prý ano (viz 17000 lidí v T-Mobile aréně loni)...... Idea

Ať žije sardinkárna GABO!!!! Evil or Very Mad
george
út duben 14, 2009 7:54 pm
tak to je super ... myslel jsem,že tenhle rok vynechá ČR ale nesklamal .....super už se nemůžu dočkat ..krásné zakončení léta. ps dance event -diky za info
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
út duben 14, 2009 3:25 pm
zas to dělá koukám Gabo s Pokorným,kdo taky jiný že Very Happy
Pačes
út duben 14, 2009 3:01 pm
ó jééé ! Very Happy To zas bude zážitek na celej život... Rolling Eyes Hele nežerte jim to už...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
út duben 14, 2009 2:56 pm
TIËSTO
Nějak jsem na internetu našel info že nás 18.září navštíví ten populárně-nepopulární pán
tak kdo na akci půjde ?

[img]http://www.o2arena.cz/O2arena/ViewImage.aspx?id=26283[/img]
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 Strana 13 z 13


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz