FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 TIËSTO « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Jervin
čt říjen 01, 2009 3:07 pm
12dni
Důvodem opožděného vydání této reportáže je technický problém.

Tímto se omlouváme.
honza
čt říjen 01, 2009 11:43 am
12 dni trvalo napsat tenhle clanek? :DDD
Alex
čt říjen 01, 2009 11:41 am
Jako na tom obrazku je Tiesto? Kurva ten zhyraly a opuchly z toho koksu:-D...Se divim ze na neho prileze tolik lidi.... nuda, nuda a zase nuda...
Jaja
st září 30, 2009 10:40 pm
tak co?!
Tak co Poslouchej.net jako jeden skoro s poradatelu byste meli vedet kolik tam bylo lidi?! piste kolem 15 to je 17 tisic nebo mene urco vite kolik proslo listku na vstupu:) zajmalo by me to dost diky za odpoved
petr
st září 30, 2009 5:43 pm
report
po 12 dnech opravdu exlusivní report hahaha
Kata
út září 29, 2009 9:50 am
Ahoj
zažila jsem několik Tiestovo koncertů, jak v ČR v T-mobile areně kde teda byl vybornej tak mimo ČR kde se taky předvedl na 1*
Vžycky jsem zažila jenom super atmosféru kdy komuikoval s lidma, usmival se, "pařil" s náma!...
Tentokrát jsem ale byla překvapená co se v o2 dělo? Chápu že nemůže mít každej den super náladu, po přečtení vašich příspěvků jsem teda pochopila že to nebylo jedním večerem ale že nejezdí do ČR rád?

Můžete k tomu napsat víc?

I přesto že se tenhle koncert nevyvedl na 1*, kdekoliv jinde hrál výborně a těšim se až ho uvidim znovu!
richard
po září 28, 2009 3:58 pm
to sox
dej nejakej kontakt (facebook, msn, skype) se ti ozvu Smile
kopec
ne září 27, 2009 11:54 pm
Mad tiesto dela trance to je zabavny Evil or Very Mad Laughing bavim se zajdi si na disku tam ti neco od tiesta pustej cd dj Rolling Eyes
Kokon
ne září 27, 2009 3:16 pm
To : demon

ja bych trance bez tiesta snad nepoznal Smile
gurman
ne září 27, 2009 1:02 pm
gurman
vstup trapnej,lidi komercni bulici co neznaj nic jinyho nez porad ty sami djs.at zije summeroflove
sox
so září 26, 2009 4:17 pm
to richard p
mohl bych te kontaktovat?
demon
so září 26, 2009 1:53 pm
tiesto je super dj ale mrzi mne jen to ze ho zacali poslouchat i lidi ktery ani nevedej co je vlastne trance
woman
pá září 25, 2009 8:05 pm
ani nejlepsi ani nejhorsi
no,precetla jsem si komentare a nesmim si odpustit sem tez neco napsat. Tiesto:Nejlepe jsem ho zazila hrat 07 T-Mobile arena luxus,nadhera,proste neda se to ani vyjadrit pouhymi slovy. Kdo nevidel, neuveri...A tam se i usmal. S lidma v Cechach on proste nekomunikuje,ale kdyz to prejdem, tak dobre. Proste tady u nas mu to po tom vsem,co zazil prijde asi trosku smesne..Takova parodie na party:-) ale stejne ho mam rada a sla bych na nej znova..Vyrostla jsem na nem a to se nezapomina. Lasery mi osobne chybely a to i na Machaci. Ty k tomu patrej proste!! No hotovo, ja nevim, co se deje. Chapu, ze je krize, ale myslim, ze na listkach si vytriskaj dost a ze by to podle toho melo vypadat. Lidi tam bylo jak nam...rdano. To prehnali! Ale obchod je obchod,ze? Co se tyce poctu lidi, tak SW byla proti tomu jako prochazka ruzovym sadem.Bylo tam mista jak cip. Tady? Neda se tomu rikat asi misto. Takze myslim, ze tam bylo natriskano moc moc... Rozhodne tam bylo vic lidi jak v T-Mobile..Z koho jsem mela radost byl Markus a pak take ty posledni DJS.Ten posledni, no ten me dostal!!!Super,super,super. Takze i presto vse akci hodnotim supr,proste nekdy clovek musi posunout latky na svem zebricku...Kazdopadne mel zacit hrat drive,lidi na nej cekali jak kkti...Ale nemenila bych sla bych znova...Caute
rodrigues
pá září 25, 2009 6:27 pm
pro Adélu 21-osobní záležitost managera
...jestli si čekala nářez od Tiesta, tak to by ho tam jedině musel někdo seřezat....a na tuhle show bych si lupen klidně koupil Surprised)
Cigi
pá září 25, 2009 12:40 am
komentář
Pln očekávání a natěšení jsem vyrazil na Tiesta, po parádnim vystoupení v Tesla aréně v 2007 jsem si říkal že to letos musí být ještě větší nářez. Bohužel opak byl pravdou, kdybych to věděl tak na takovej trance si můžu zajít někam do klubu, kde bude pivko za dvacku. Nevim kdo to tady zahlásil,že holt nehrál starý okoukaný odrhovačky, ale Adagio, trafic, elements, just by, love come, nyana - to prostě k němu patří a tím si získal 1. místo jako DJ, bez těchto songů to není on. Jináč intro, světla, show na prd, zlatý EOL to mělo grády.....
Anonymní
pá září 25, 2009 12:06 am
Very Happy
rodrigues
st září 23, 2009 10:33 pm
remix pro Klvyse
...remix takové sračky seženeš u Kočků ve fučíkárně, hraje se hodně na centrifuze a hali- gali...
repan
st září 23, 2009 10:23 pm
to all
všichni ste věděli že tiesto zahraje hovno,všichni ste věděli že to bude stat za hiovno,ale stejně ste tam šli abyste ted tady mohli jen kritizovat!!!ja byl ta tijsovi v loni na Mácháči a na EOL tour 07 a to byla fak pecka,coz ted tady pisete vsichni ze v roce 2007 zahral fak dobře,ale předtim ste to kritizovali uplně stejně jako ted!!!:Dmozna ze jeste vic!!!!a naky ty kecy ze nezahral zadnou jeho pecku jako Adagio,Traffic,Just be,Lethal industry atd atd???taky samozřejmě špatně.....!!!!ale vsadim se že dyby zahral stary tracky viz výše,tak ho stejne zkritizujete že hraje furt to samý!!!!! ja sem docela rad ze taky pustil naky jiný věci....!!!jeho nová skladba I Will Be Here je upe bombová!!!!to že nekomunikoval s publikem a ani se neusmal tak na to uz sme v ČR zvyklí!!!! jediný v čem s vámi souhlasim je že efekty fak staly za hiovno,zadnej laser nic...jen par svetilek!!!!(ale na EOL tour byly lasery furt a stejne ste drzkovali) takže to shrnu: ten kdo tiesta zná tak ví moc dobře jestli na něj jít nebo ne,pokud tu bdue přisti rok zase tak aj osobne na nej zase pudu a klidne tu tisicovku zaplatim!!!!a vy co tady rikate ze uz na toho sráče nevkrocite,tam budete stejne,a to abyste tady zas mohli drzkovat a poustet z halvy ty vase rozumy!!!! mějte se...pa
repan
st září 23, 2009 10:17 pm
to all
všichni ste věděli že tiesto zahraje hovno,všichni ste věděli že to bude stat za hiovno,ale stejně ste tam šli abyste ted tady mohli jen kritizovat!!!ja byl ta tijsovi na EOL tour a to byla fak pecka,coz ted tady pisete vsichni ze v roce 2007 zahral fak dobře,ale předtim ste to kritizovali uplně stejně jako ted!!!:Dmozna ze jeste vic!!!!a naky ty kecy ze nezahral zadnou jeho pecku jako Adagio,Traffic,Just be,Lethal industry atd atd???taky samozřejmě špatně.....!!!!ale vsadim se že dyby zahral stary tracky viz výše,tak ho stejne zkritizujete že hraje furt to samý!!!!!Very Happy ja sem docela rad ze taky pustil naky jiný věci....!!!jeho nová skladba I Will Be Here je upe bombová!!!!to že nekomunikoval s publikem a ani se neusmal tak na to uz sme v ČR zvyklí!!!! jediný v čem s vámi souhlasim je že efekty fak staly za hiovno,zadnej laser nic...jen par svetilek!!!!(ale na EOL tour byly lasery furt a stejne ste drzkovali) Very Happy takže to shrnu: ten kdo tiesta zná tak ví moc dobře jestli na něj jít nebo ne,pokud tu bdue přisti rok zase tak aj osobne na nej zase pudu a klidne tu tisicovku zaplatim!!!!a vy co tady rikate ze uz na toho sráče nevkrocite,tam budete stejne,a to abyste tady zas mohli drzkovat a poustet z halvy ty vase rozumy!!!! mějte se...pa
jerry
st září 23, 2009 3:46 pm
2 LussI:
Nejlepší Dj??? Mad si děláš prde* né!! Laughing
Jak může někdo nazvat někoho kdo hraje trance za nejlepšího djs Question
Zajdi nejdřív někam třeba na Svena Vatha a uvidíš tu show,ale komerčárna jako je Tiesto a lístek za litr na trance to je moc i na mně a to nikdy někomu nekritizuji jeho muziku...Jdu zvracet Confused
Richard P
st září 23, 2009 1:55 pm
Tiesto zahral dobre......ale v Assenu
Hej lidi, jelikoz studuju v hollandsku tak sem vyrazil s kamosem na tiesta do Assenu den po jeho akci u nas.....a musim rict ze parada, tijs si to tam uzival, a zahral uplne jinak nez hraje u nas atd--- zadny jeho odrhovacky, proste naslaplej tech-trance setik...lidi tam teda mohlo bejt vic...to sem bl prekvapen, a hodne starejch lidi..tak prumer kolem 40....no je videt ze tu trance frci uz nejakej patek a ty mlady tu poslouchaj house a minimal....jinak organizace luxusni....tocici podium uprostred, 15 laseru, pyro efekty, roboti....malem mi ukapla slza z dob sensation white kdy jeste stala za to....no proste to byla parada...i tiesto se usmival a uzival si to....Smile
Worky
út září 22, 2009 8:30 pm
playlist
hoj pls nemate nekdo playlist toho co tijs hral?
SLOVAK
út září 22, 2009 6:17 pm
SLOVAK
Zdravím všechny !

Původně jsem nechtěl vstupovat do fóra, ale čtu tady že se Vám moje hraní líbilo a protože jsme byl na Tiesto párty jako GUEST DJ, tak hodně z Vás neví kdo to tam vlastně hrál! Takže to byl SLOVAK, nějaké info a setíky najdete na odkazu http://www.idj.cz/slovak/, nebo na facebooku pod skupinou SLOVAK. Budu rád když se podívate nebo přidáte Smile Děkuju všem kt zůstali až do konce a užili si to se mnou !
JitkusPapkus
út září 22, 2009 5:39 pm
hodně mě mrzí že jsem se tam nedostala snad jindy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisi
út září 22, 2009 5:14 pm
zajíčkovský uši
prosim vás, kde se dají sehnat? to je fakt hrůza Mad
Devil
út září 22, 2009 1:15 pm
Elements of life v roce 2007 byl lepší!!!
petra.p;;
út září 22, 2009 11:54 am
Tiesto zahral super, zadna nuda, konecne! Razz
Karel z Ostravy
po září 21, 2009 11:09 pm
Taneční šou pro kuřáky ?
Hudba- to by ještě šlo, jenom jsem si myslel, že se Tiesta už nedožiju. Nekuřák zde byl jako škodná, která se musí vykouřit. Žádná úcta ke zdraví, rezignace pořadatelů na kouření kdekoliv, jakkoliv, kdykoliv a jakékoliv množství. Původně jsem si myslel, že je to zakouřené kvůli světelným efektům. I komerce může být slušná, myslete na to příště_všichni!
spiral
po září 21, 2009 8:54 pm
byl to proste prumer
Vubec nemusel hrat ty jeho hity, umi zahrat skvele i bez nich,jeho nektere sety umi pekne rozpumpovat,takze.....cekal sem zarucenou jizdu...a byl z toho slabej prumer, byl jsem rocarovan, jeste ze sem byl tak daleko a nevidel jak se tvari nasrane...
DEENO
po září 21, 2009 8:04 pm
jezdim na akce uz vice jak deset let a tohle bylo opravdu zklamani...cely vecer jsem stal celou dobu pred zvukarem a osetlovacema a reknu vam.kdyz vidim jak jeden spi druhy si pousti na notasu filmy a tiesto se tvari jak guca hnisu....diky ale za tak drahe vstupne to bylo hodne malo a to nepocitam ten slibovany audiovizualni zazitek. leaser nic dvakrat to bliklo a hotovo.... sneaky sound system?to mi taky vrta hlavou?uz aby byla ta apokalypsa....
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Další Strana 4 z 13


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz